Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 20:04   #1041
Quote:
Kaidos kaže: Pogledaj post
i ARK holderi dobijaju šansu izaći u plusu. Svevišnji je uistinu milostiv
Zašto izaći....ako misliš na izlaz iz coina?

Poslano sa mog Redmi 3 koristeći Tapatalk
qwer is offline  
Old 14.10.2017., 20:23   #1042
Quote:
qwer kaže: Pogledaj post
Zašto izaći....ako misliš na izlaz iz coina?

Poslano sa mog Redmi 3 koristeći Tapatalk
Ne vidim razloga da bi itko tko želi ozbiljno ( long term ) zaraditi izišao iz ARKa na ovoj smiješnoj cijeni.

Btw ARK ima nove stranice
https://steemit.com/ark/@arkecosyste...ew-ark-website
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 14.10.2017., 21:32   #1043
Signatum vam se probudio iz mrtvih.. Sretno
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 14.10.2017., 21:41   #1044
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Kad je taj bitpetite krenuo uopće?

Vidim na FB grupi objavu od 6.10 znači pretpostavljam već više od tjedan dana?

No meni je zanimljiva auroramine "poslovna prilika".

Mislio sam da je tipični HYIP ali sada vidim da od jučer ušlo čak oko 40.000 ljudi ako ne lažiraju brojke...

Ubacio sam neku dvoznamenkastu siću u dolarima pa ćemo da vidimo hoću li izgoriti hehe..
Kod tih scamova dobro je izbjegavati u širokom luku sve te sočne pizdarije, al ako baš znatiželja neda mira, onda je najbolje uć među prvima. Jer u neke scamove je uloženo puno truda, laprdanja da se posloži cijela priča da na nešto liči. Pa onda iz toga izvlačim da i oni žele da to što duže traje da pokupe maksimum od blentave raje...
E neznam kad su otvorili.. Sad ih bum pito na chatu
Edit: Online for 140 days. Too late for party
__________________
Napuši se kurca!

Zadnje uređivanje JesusReborn : 14.10.2017. at 22:06.
JesusReborn is offline  
Old 14.10.2017., 22:12   #1045
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Signatum vam se probudio iz mrtvih.. Sretno
navlakuša s velikim potencijalom
Kaidos is offline  
Old 14.10.2017., 22:58   #1046
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Ne vidim razloga da bi itko tko želi ozbiljno ( long term ) zaraditi izišao iz ARKa na ovoj smiješnoj cijeni.

Btw ARK ima nove stranice
https://steemit.com/ark/@arkecosyste...ew-ark-website
Zato sam i pitao

Poslano sa mog Redmi 3 koristeći Tapatalk
qwer is offline  
Old 14.10.2017., 23:49   #1047
Moje osobno misljenje, svatko tko daje novac za kupnju kriptovalute koja nema ogranicenu kolicinu, i koju netko, bilo tko, moze neograniceno stvarati bez ikakvih imputa, nije normalan.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 15.10.2017., 00:14   #1048
sinoc prodao ETH, OMG, PIVX i sve gurnuo u LTC.. zasada dobra taktika :klap:

ostalo mi jos nesto sitno QTUMa, a DOGE hodlam
Xiaomi is offline  
Old 15.10.2017., 01:43   #1049
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Moje osobno misljenje, svatko tko daje novac za kupnju kriptovalute koja nema ogranicenu kolicinu, i koju netko, bilo tko, moze neograniceno stvarati bez ikakvih imputa, nije normalan.
Što nije do nedavno bilo da smo svi mi kreteni što vjerujemo u te glupe ponzi sheme zvane kriptovalute?? Ni trolovi više nisu ono što su nekad bili...
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 15.10.2017., 01:54   #1050
slažem se .. potrebna je renesansa, svježa krv
Kaidos is offline  
Old 15.10.2017., 02:01   #1051
Quote:
Kaidos kaže: Pogledaj post
slažem se .. potrebna je renesansa, svježa krv
Fali nam onaj Contradiction pacijent. Samo znajte, kad se on pojavi sa piskaranjem, onda negdje počinje bear market
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 15.10.2017., 02:20   #1052
ova sigt navlakuša je sad ili nikad čini mi se.
Kaidos is offline  
Old 15.10.2017., 12:24   #1053
jeste culi stagod o ovome negdje drugdje il je BS?

https://www.reddit.com/r/CryptoCurre...g_accounts_to/
geronimo666 is offline  
Old 15.10.2017., 13:41   #1054
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Nemoj biti tako skroman, sad pokaži raskoš talenta. Jer ovo sa puzanjem im baš puno ne koristi. Daj neki savjet kako će prepoznati fundamentalno dobar coin. To je ono što ih zanima.

Što razlikuje ARK od GNTa??? Jedan i drugi su prije četiri mejseca bili na 20.000 satoshija. Zašto je ARK sad na 50.000 a GNT na 3.800 satoshija?
Zapravo je pravo pitanje zasto golem ''vrijedi '' 3800 satoshia, po meni mrtav projekt, kao i stotine drugih altcoinova.

I rekoh ti vec, po meni jedini fundamentalno dobar coin trenutno je BitCoin, jer je on jedini s kojim nesto fizicki mozes i kupiti, a to je smisao valute. Jebes valutu s kojom ne mozes nista kupiti i sluzi iskljucivo u spekulativne svrhe. A da ja sad tu nesto pametujem i savjetujem, ne pada mi na pamet. Nit pratim alt coinove iznad cistog hobija, nit vjerujem u njih. Ti si u svakom slucaju puno kompetentniji od mene za davanje bilo kakvih savjeta na temu.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Old 15.10.2017., 13:45   #1055
Quote:
dalmato86 kaže: Pogledaj post
Hvala na obrani Kucilo, ni sam mu ne bi bolje odgovorio
Pa nisam te napao, postavio sam jednostavno pitanje. Ne moras cak niti odgovoriti, ali probaj ga odgovoriti barem sebi. I ti i svi ostali koji su u zadnjih mjesec dana u minusu 20 i vise posto u trenutku kada je BitCoin otisao u nebesa. Po mojem skromnom misljenju anonimnom internet bezveznjakovica, radite nesto krivo.

Ne sumnjam da Kucilo ima odgovor zasto ga je kupio, i zasto ga je preporucio, jer covjek odradi svoju domacu zadacu. Slagao se ja s njim ili ne (a ocito se ne slazemo u svemu) , rekao bih da iza svakog poteza koji napravi, stoji ideja, razlog i backup plan. Nisam siguran da isto mogu reci i za tebe, s tim da pod ''tebe'' ne mislim samo na tebe osobno, nego na svu ekipu kojoj se svidila ideja da zarade x10 preko noci, a ulaganje se svodu na pracenje savjeta ljdui po forumima, bez da se vecina ulaganja stavi u nesto koliko toliko ''sigurno'', barem dok ne naucite kako trziste radi.

BTW. Ne trebas odgovarati na post, samo htjedoh reci sto mislim, sasvim mi je ok da ne odgovaras nista potpunim bezveznjakovicima poput mene.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Old 15.10.2017., 14:01   #1056
Sutra je eth byzantium hard fork.
Treba li sto poduzeti u vezi toga ako cuvam eth na ledgeru i myetherwallet.com?

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
NewOrder is offline  
Old 15.10.2017., 14:29   #1057
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Zapravo je pravo pitanje zasto golem ''vrijedi '' 3800 satoshia, po meni mrtav projekt, kao i stotine drugih altcoinova.

I rekoh ti vec, po meni jedini fundamentalno dobar coin trenutno je BitCoin, jer je on jedini s kojim nesto fizicki mozes i kupiti, a to je smisao valute. Jebes valutu s kojom ne mozes nista kupiti i sluzi iskljucivo u spekulativne svrhe. A da ja sad tu nesto pametujem i savjetujem, ne pada mi na pamet. Nit pratim alt coinove iznad cistog hobija, nit vjerujem u njih. Ti si u svakom slucaju puno kompetentniji od mene za davanje bilo kakvih savjeta na temu.
Znači ne pratiš alt coine i ne vjeruješ u njih. Ok, to je legitiman stav, ali to ne znači da neki od njih nisu jako vrijedeni, samo zato što ih ti ne pratiš. Ima crypto valuta koje su fundamentalno bolje od Bitcoina........

Naime koliko god Bitcoin bio trenutno najbolji, to ne mora tako i ostati, u crypto svijetu stvari se mijenjaju jako brzo i ako netko zaspe na lovorikama mogao bi se probuditi u trnju........zato i ima smisla pratiti altove........naravno najbolje od njih....
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 15.10.2017., 15:08   #1058
monacoin je, cini se, bio savrsen za pump and dump ovih dana.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 15.10.2017., 15:26   #1059
Sta znaci jedini funamentalno dobar?

Prvi je, najpoznatiji i ima mozda najaci community i developere iza sebe.
Zato je kralj.

Jucer mi je transakcija prolazila 6 sati!! i kostalo me vise nego da sam western unionom slao pare, svaki shitcoin koji imam je brzi i ima 10x jeftinije transakcije... slabi su to temelji i fundamenti
Shannanigans is offline  
Old 15.10.2017., 15:33   #1060
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
monacoin je, cini se, bio savrsen za pump and dump ovih dana.
gledam ga i reko, oso gore 100%,ne isplati se kupovati. sutra on jos raste, reko, ajd sada je dosta.. majke ti, ne znam ni sam koliko je narastao prije pada... tko bi rekao??!?!!
karatas_os is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.