Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2017., 17:56   #1
Da li cekati ili krenuti dalje

Cura me nedavno ostavila jer kako kaze '' nema vise volje,fino joj je i sve ali nema volje''.Inace imali smo problema i vecinom je ona bila ta koja napravi slucajno kakvu greskicu.Uvijek sam oprastao i pokusavao je uvijak nasmijati i dati motivaciju da mozemo naci rijesenje.Ali u zadnje vrijeme je izgledala kao da nema volje vise za nas.Znam da me voli kao i ja nju.Znam da nisam ni zasluzio da me ostavi i ne mogu reci da je ona krivac jer smo bili jedno drugom podrska.Pokusao sam se javiti sa tim ''kako si''jer nisam mogao izdrzati.Ona mi je odgovorila '' dobro sam,ne brini za mene''.To me pogodilo ali ipak zbog sebe sam joj cestitao rodjendan prvi odmah u 00:00 tu noc(znam da je to glupost sto sam uradio ali ne bi mogao oprostiti sebi da nisam).Kao sto sam ocekivao dobio sam hladan odgovor''Hvala puno.Izvini i hvala jos jednom''.Nakon toga sam umirao ali odlucio sam da se ne javljam i nisam.Pa me zanimali da li neko moze iz iskustva reci da li ce je stici kajanje ili da stisnem zube i krenem dalje.Slike jos uvijek nije obrisala samo su sakrivene.Hvala svima
Numios is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 18:05   #2
Ne znaš da te voli. Ti želiš da te voli ali ljudi koji vole ne ostavljaju onog koga vole eto, tek tako. Jer im se više ne da.
Isto tako nisi zaslužio da te se ostavi? Ajd ne jebi muve, pa nisi s nekim u vezi jer je taj eto fin i pristojan pa nije zaslužio da ga ostaviš nego jer te taj idnos na neki način ispunjava i čini zadovoljnim.
Vaš odnos to njoj više nije i ona ga je odlučila prekinuti. Vjerojatno ju sad ispunjava netko drugi. Pomiri se s time, oplači ako moraš pa glavu gore.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 18:50   #3
Stisni zube i idi dalje. Godine će ti brzo proći
petrafeeling is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 19:40   #4
Quote:
Numios kaže: Pogledaj post
Cura me nedavno ostavila jer kako kaze '' nema vise volje,fino joj je i sve ali nema volje''.Inace imali smo problema i vecinom je ona bila ta koja napravi slucajno kakvu greskicu.Uvijek sam oprastao i pokusavao je uvijak nasmijati i dati motivaciju da mozemo naci rijesenje.Ali u zadnje vrijeme je izgledala kao da nema volje vise za nas.Znam da me voli kao i ja nju.Znam da nisam ni zasluzio da me ostavi i ne mogu reci da je ona krivac jer smo bili jedno drugom podrska.Pokusao sam se javiti sa tim ''kako si''jer nisam mogao izdrzati.Ona mi je odgovorila '' dobro sam,ne brini za mene''.To me pogodilo ali ipak zbog sebe sam joj cestitao rodjendan prvi odmah u 00:00 tu noc(znam da je to glupost sto sam uradio ali ne bi mogao oprostiti sebi da nisam).Kao sto sam ocekivao dobio sam hladan odgovor''Hvala puno.Izvini i hvala jos jednom''.Nakon toga sam umirao ali odlucio sam da se ne javljam i nisam.Pa me zanimali da li neko moze iz iskustva reci da li ce je stici kajanje ili da stisnem zube i krenem dalje.Slike jos uvijek nije obrisala samo su sakrivene.Hvala svima
Mislim da je zbog boldanog najbolje krenut naprijed prije nego izgubis i sebe.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 19:46   #5
Quote:
Numios kaže: Pogledaj post
Cura me nedavno ostavila jer kako kaze '' nema vise volje,fino joj je i sve ali nema volje''.Inace imali smo problema i vecinom je ona bila ta koja napravi slucajno kakvu greskicu.Uvijek sam oprastao i pokusavao je uvijak nasmijati i dati motivaciju da mozemo naci rijesenje.Ali u zadnje vrijeme je izgledala kao da nema volje vise za nas.Znam da me voli kao i ja nju.Znam da nisam ni zasluzio da me ostavi i ne mogu reci da je ona krivac jer smo bili jedno drugom podrska.Pokusao sam se javiti sa tim ''kako si''jer nisam mogao izdrzati.Ona mi je odgovorila '' dobro sam,ne brini za mene''.To me pogodilo ali ipak zbog sebe sam joj cestitao rodjendan prvi odmah u 00:00 tu noc(znam da je to glupost sto sam uradio ali ne bi mogao oprostiti sebi da nisam).Kao sto sam ocekivao dobio sam hladan odgovor''Hvala puno.Izvini i hvala jos jednom''.Nakon toga sam umirao ali odlucio sam da se ne javljam i nisam.Pa me zanimali da li neko moze iz iskustva reci da li ce je stici kajanje ili da stisnem zube i krenem dalje.Slike jos uvijek nije obrisala samo su sakrivene.Hvala svima
Do sada doživljeno,ne vrijedi stalno pokušavati ponovno.

Ima razloga zašto ne ide.
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 19:53   #6
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Mislim da je zbog boldanog najbolje krenut naprijed prije nego izgubis i sebe.
Ma necu ja izgubiti sebe.Malo mi je tesko ali kako je tako je.Hvala na odgovoru
Numios is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 19:54   #7
Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
Do sada doživljeno,ne vrijedi stalno pokušavati ponovno.

Ima razloga zašto ne ide.
Istina ima razloga.Ali jace od razloga je NADA.
Numios is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 20:18   #8
Quote:
Numios kaže: Pogledaj post
Istina ima razloga.Ali jace od razloga je NADA.
Isto tvrde i kladionicari.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 21:02   #9
Nadaj se da je neće stići kajanje. Da je jedna od onih karakternih koje ne zajebavaju druge ljude.
Ne postoje druge šanse.
Kad te jednom netko ostavi, taj će to uraditi opet, svaki put iznova. To su karakterne nule.
Nikad nikog nisam ostavljala jer "ne znam" i "nemam volje" i "bla". Ostavljala sam kad sam bila sigurna da tu osobu više ne volim i da bih radije poljubila drvo nego nju, kad mi se gadio svaki fizički dodir i to smatram jedinim poštenim rezom.

Ako se pomirite, znat ćeš da to nije to i žderat će te to svaki dan i samo ćeš čekati kad će te opet sjebati, a hoće.
Napravila ti je uslugu. Tko želi biti s nekim tko ga ne voli? Da ti se vrati, to bi bio flaster na otvorenu ranu.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 21:30   #10
Šta ti to uopće točno čekaš?
Žena je bila poprilično konkretna na "piškila bi, kakila bi" način kojim ti utvari nije htjela reći da te ne želi u životu nego eto "nema volje".
Pretpostavljam da ti čekaš da ona dobije tu volju koju trenutno ne posjedu, a ja sam slobodna vjerovati da kad se to desi u igri nećeš biti ti neg netko treći.

Kaj uopće imaš od toga da ti se "vrati"?
Netko tko te ostavio, hladno komunicirao s tobom. Koji dio tebe tu govori "još uvijek te volim"?

Što se slika tiče, evo meni je pun komp slika bivšeg muža.
Na društvenim mrežama imam njegove dvije.
Zašto? Ne znam.
Nit mi smetaju nit imam neku pretjeranu potrebu brisat ih.
Obrisala sam one ljubeće, a ove di se on samo eto nalazi kao osoba koja drži mačku... Koga boli kurac?

Istina, moglo bi se to twistat. Da netko fakat želi.

Ukoliko ti netko direktno kaže što želi zašto ti odbijaš to "čuti" i stvaraš neke vlastite scenarije?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 21:37   #11
Ljudi si govore da se još uvijek vole kad prekidaju, ali to je drugačija vrsta ljubavi, prijateljska, nemoj da te takve stvari zbunjuju. Kad se nekome više "neda" tu stvarno znaš da je gotovo. Nisi joj bitan više na taj način, odnos se potrošio. Nitko nije kriv, jednostavno je tako. Čini mi se da ste oboje bili korektni jedan prema drugome u tome prekidu, al sad je vrijeme za ići dalje. Bit će još ljubavi.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 21:42   #12
Quote:
Numios kaže: Pogledaj post
Cura me nedavno ostavila jer kako kaze '' nema vise volje,fino joj je i sve ali nema volje''.Inace imali smo problema i vecinom je ona bila ta koja napravi slucajno kakvu greskicu.Uvijek sam oprastao i pokusavao je uvijak nasmijati i dati motivaciju da mozemo naci rijesenje.Ali u zadnje vrijeme je izgledala kao da nema volje vise za nas.Znam da me voli kao i ja nju.Znam da nisam ni zasluzio da me ostavi i ne mogu reci da je ona krivac jer smo bili jedno drugom podrska.Pokusao sam se javiti sa tim ''kako si''jer nisam mogao izdrzati.Ona mi je odgovorila '' dobro sam,ne brini za mene''.To me pogodilo ali ipak zbog sebe sam joj cestitao rodjendan prvi odmah u 00:00 tu noc(znam da je to glupost sto sam uradio ali ne bi mogao oprostiti sebi da nisam).Kao sto sam ocekivao dobio sam hladan odgovor''Hvala puno.Izvini i hvala jos jednom''.Nakon toga sam umirao ali odlucio sam da se ne javljam i nisam.Pa me zanimali da li neko moze iz iskustva reci da li ce je stici kajanje ili da stisnem zube i krenem dalje.Slike jos uvijek nije obrisala samo su sakrivene.Hvala svima
Kreni dalje i ne dosaduj zeni vise.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 21:49   #13
Quote:
Numios kaže: Pogledaj post
Cura me nedavno ostavila jer kako kaze '' nema vise volje,fino joj je i sve ali nema volje''.Inace imali smo problema i vecinom je ona bila ta koja napravi slucajno kakvu greskicu.Uvijek sam oprastao i pokusavao je uvijak nasmijati i dati motivaciju da mozemo naci rijesenje.Ali u zadnje vrijeme je izgledala kao da nema volje vise za nas.Znam da me voli kao i ja nju.Znam da nisam ni zasluzio da me ostavi i ne mogu reci da je ona krivac jer smo bili jedno drugom podrska.Pokusao sam se javiti sa tim ''kako si''jer nisam mogao izdrzati.Ona mi je odgovorila '' dobro sam,ne brini za mene''.To me pogodilo ali ipak zbog sebe sam joj cestitao rodjendan prvi odmah u 00:00 tu noc(znam da je to glupost sto sam uradio ali ne bi mogao oprostiti sebi da nisam).Kao sto sam ocekivao dobio sam hladan odgovor''Hvala puno.Izvini i hvala jos jednom''.Nakon toga sam umirao ali odlucio sam da se ne javljam i nisam.Pa me zanimali da li neko moze iz iskustva reci da li ce je stici kajanje ili da stisnem zube i krenem dalje.Slike jos uvijek nije obrisala samo su sakrivene.Hvala svima
Pogledaj boldano i sve ti je jasno.
Disfunkcionalni parovi ako inače imaju problema i to ne rješavaju, te na kraju prekinu, prekinuli su s dobrim razlogom i treba nastaviti dalje. Da se pokušava ponovo nešto, to neće biti ni izbliza jednako kao prije, biti će i drugačija atmosfera, a i većini slučajeva će se ponovo dogoditi isto, prekid. Jbg, mislim da je bolje da stisneš zube i nastaviš dalje jer nema smisla mlatiti mrtvog konja.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 21:51   #14
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Šta ti to uopće točno čekaš?
Žena je bila poprilično konkretna na "piškila bi, kakila bi" način kojim ti utvari nije htjela reći da te ne želi u životu nego eto "nema volje".
Pretpostavljam da ti čekaš da ona dobije tu volju koju trenutno ne posjedu, a ja sam slobodna vjerovati da kad se to desi u igri nećeš biti ti neg netko treći.
Zaljubljen čovjek se kači na takve izjave kao miš na ljepilo. Zato bih ja dekretom zabranila takve izjave.
Reci jebote, dosadan si mi u tri pičke materine i vlažiš me kao i Šeks i odjebi. To je daleko poštenije. I manje povrjeđuje osjećaje nego ovakve navlakuše koje daju nadu.

Najviše sam zamjerila čovjeku koji me ostavljao kao da me voli. Kurac me volio, ali daj ti objasni sebi dok netko cvili što te ostavlja. Njemu bidnom teže nego tebi, kao.
A zapravo mu puca kurac hoće li te ikad u životu više vidjeti.
No treba godina i iskustva da to spoznaš. Kako izgleda netko kome puca kurac.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 22:34   #15
Quote:
Numios kaže: Pogledaj post
Cura me nedavno ostavila jer kako kaze '' nema vise volje,fino joj je, ali nema volje.
Znas kaj to znaci?
Ok si joj, ali nije to "to". Nema strasti, zaljubljenosti s njene strane. A to kad se jednom izgubi, prakticki je nemoguce vratiti.

Koliko imas godina? Koliko ste dugo bili zajedno?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 22:46   #16
Meni autor posta malo djeluje kao papak pa je lako moguce da joj je dosadio i da se cura jednostavno ohladila.
I sam je napisao da je radila pogreske u toj vezi,a on joj je sve oprastao.
Sad se samosazaljeva i jos ceka ponoc da joj prvi posalje rodendansku poruku.
Bljak.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 23:00   #17
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zaljubljen čovjek se kači na takve izjave kao miš na ljepilo. Zato bih ja dekretom zabranila takve izjave.
Reci jebote, dosadan si mi u tri pičke materine i vlažiš me kao i Šeks i odjebi. To je daleko poštenije. I manje povrjeđuje osjećaje nego ovakve navlakuše koje daju nadu.
Znam.
Naučila na teži način.
Mislim, ak ćemo realno ima romantika (ili idiota ) koji će i na direktno "ne volim te više" tražit neke podsvjesne znakove da možda to ipak nije tako jer je, ne znam, nakon te izjave pogledao lijevo, a ne desno i trznuo rukom.
Što tražiš, to ćeš i vidit shema.

E sad...
Ja imam problem s tim da nekome kažem da mi je napet kao Šeks jer mislim da ću ga time samo dodatno (i nepotrebno) povrijedit, a onda ustvari sam sebi napraviš zamku da ti se ta Šeks-osoba nastavlja javljat i nakon prekida.
Mislim da sam naučila iz te situacije da je Šeksu ipak bolje reć da je Šeks nego dobivat booty calls idućih godinu i pol.

Quote:
Najviše sam zamjerila čovjeku koji me ostavljao kao da me voli. Kurac me volio, ali daj ti objasni sebi dok netko cvili što te ostavlja. Njemu bidnom teže nego tebi, kao.
A zapravo mu puca kurac hoće li te ikad u životu više vidjeti.
No treba godina i iskustva da to spoznaš. Kako izgleda netko kome puca kurac.
Ja sam jednom, ustvari dvaput ostavljala dok volim, ali u tom slučaju je drugoj strani pucao kurac, pa ne znam koliki i kakav dojam sam ostavila, al nije da ih je bilo briga .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 23:25   #18
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Sad se samosazaljeva i jos ceka ponoc da joj prvi posalje rodendansku poruku.
Bljak.
Tko prvi njemu djevojka.



Šeks...
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 23:37   #19
Quote:
Numios kaže: Pogledaj post
Cura me nedavno ostavila jer kako kaze '' nema vise volje....
Ja mislim da nisi ucinio nista tako strasno pogresno sto si joj cestitao rodjendan. Covek si i pokazao si svoje emocije. To je daleko bolje, nego da si nesto glumio sto nisi. Sa te strane, nemoj uopste da prebacujes sebi. Sto se nje tice i njenog stava prema tebi, kao zensko mislim da nema nade da ce se predomisliti. Ipak ti je vise nego jasno dala do znanja da joj nije stalo do tebe. Ostalo ti zidas iz proslosti i svojih osecanja, pa uobrazavas da tu postoji zainteresovanost sa njene strane. Znam da ti nije lako i da te boli i jako mi je zao zbog toga.

Ne moras ti nju sada mrzeti ili nesto slicno. Gledaj to ovako - ona je bila postena prema tebi i rekla ti je da vise nije zainteresovana za tebe. Nije te zavlacila i nije ti lagala. Tu nemas drugog objasnjenja, nego da ona ne zeli dalje da bude sa tobom. Nece se pokajati zbog toga, jer bi ti inace nesto rekla u tom smislu. Znaci, da te nije ostavila u besu, nego je to fiksna odluka kod nje. Nemoj da se zavaravas, pregrmi ovaj bol sto ga osecas. Bice ti vrremenom lakse. Druzi se sa drustvom, gledaj da necim zabavis misli, radi ono sto niste radili zajedno, tako ces da podstaknes isceljivanje. U svakom slucaju, zivot je nepredvidljiv, ne znas sta ce biti u buducnosti, ali nikako ne smes da sedis i da cekas, da se nadas i da zidas neke kula u vazduhu. Zivi svoj zivot, odboluj ovo na miru, pa ces videti kada ti postane malo lakse, da ces moci da pravis planove za dalje.

Sada je vazno da se ne zaludjujes i da se ne izludjujes kojekakvim razmisljanjima. Podvuci crtu, kao sto je ona to ucinila, makni se od nje i od bilo kakvih cestitanja ubuduce. To sto nije obrisala slike, ne znaci da te voli, nego da ne zeli da pljune na taj deo svog zivota. Nesto je bilo i sada je proslo i to je sve. Nemoj na silu produzavati svoju agoniju i zaboravi cestitanje Nove godine, jednom moras da stanes na loptu i da uvidis kada je vreme da prestanes da joj se javljas. Nije lako, znam, ali zadrzi svoj ponos, to ce ti malo olaksati da prebrodis ovu situaciju.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 23:54   #20
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post

Ne moras ti nju sada mrzeti ili nesto slicno.
Štoviše, najzdravije za njega bi bilo da ju ne mrzi.
Jer suprotno od ljubavi nije hejt, suprotno od ljubavi je ništa.

Mrzio ili volio, svejedno se emocionalno investiraš u osobu i odnos koji je gotov.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.