Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 17:04   #41
stani na loptu i pristojno se povuci jer ak za*ebeš, tebi će se bit najteže nosit s tim.

i nema to veze s time koliko voliš svoju curu/ženu, ljudi smo, ni mladi ni stari nisu imuni na to da im netko prouzrokuje fazni pomak (svaka čast ili sreća onima kojima se nikad nije desilo).

svoju si dragu s razlogom birao i nemoj to prokockat. nije vrijedno. pamti si ovo kao jednu lijepu priču o tome kak te vrhunska koka malo dirkala i svako svojoj kući.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:27   #42
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Čemu ti epiteti zrel, nezrel...to sad nije uopće bitno...i sam kažeš nisi neki primjer a i ja čitam svaku bedastoću.
Zašto si ti uopće otvarao ovu temu?
Kažeš da mi pišemo bedastoće, a što bi želio čuti?
Da ti damo blagoslov da prevariš curu/ženu s kojom imaš djecu?
Nisi star, ali nisi baš tako ni mlad. 40 banke su zrelo doba kad si već trebao sve proći i donositi pametne odluke.
Uostalom, šaraj ti okolo, varaj... što se to nas tiče. Ionako ćeš sam snositi posljedice.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 17:40   #43
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Ne, ova prva je moj tip, točno ono što sam želio. Pitanje je dali mi ova želi razjebati temelje a mogla bi jer se sve trese.
Pa evo drage osobe ženskog spola...što vas tjera da to radite..koji vrag točno vam neda mira...nalazim se u teškom iskušenju, ni prvi ni zadnji...i jako mi je drago kaj osjetim leptiriće ko teen a ne ko dedovi u 5 desetljeću života kako me neki prikazuju. Imam 40, imam osjećaje i dubioze, nisam mrtav.
Kakav si ti kreten

Ne moze ti nitko razjebat temelje ukoliko ti sam to ne dopustis.

Da si cvrst i siguran da ne zelis nista, lijepo bi se zahvalio na pozivu na kavu, otisao doma, izdrkao ga 10-ak puta i sabrao se.

Jebote....


Najlakse zenu okriviti, a iskreno, uopce nisam dobila dojam da je nesto luda za tobom, da jest, vise bi ti dala do znanja
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 23:26   #44
ova mlađahna bu ga na kraju otresla s noge, a ona koja je doma, ostavila, tako bi bilo najpoštenije za napaljenog
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 10:49   #45
Povukao sam se. Nekako mi je došlo iz guzice ono od srži, ne čini drugome ono što ne želiš da drugi čine tebi. Jedan dio mene je sretan i opušten. Drugi dio žali. Ni sam neznam kako se desila ta situacija ali znam kuda bi vodilo. Žao mi je kaj nisam a bilo bi mi žao još više da jesam. Odigrao sam ko Travolta u paklenom šundu, dođem doma, ispraznim, kraj priče. Bez obzira, iskušenja su gadna stvar. Kolotečina još dosadnija. Osjećam se nekako slobodno, kao da sam izašao iz nekog zatvora...praznih đepova i osjećaja, pred menom livada, lice i ramena obasjana suncem, sa nekim čudnim osmjehom nastavljam svoj put, čista obraza, ponosan, dignute glave, još jedna pobjeda iza mene, krenuo me niz.
__________________
konzistentnost je igralište budala
PepsiMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 11:05   #46
Čestitam na velikoj osobnoj pobjedi
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:35   #47
Jebavanje sa strane nije jedini način da se izađe iz kolotečine.
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:48   #48
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Povukao sam se. Nekako mi je došlo iz guzice ono od srži, ne čini drugome ono što ne želiš da drugi čine tebi. Jedan dio mene je sretan i opušten. Drugi dio žali. Ni sam neznam kako se desila ta situacija ali znam kuda bi vodilo. Žao mi je kaj nisam a bilo bi mi žao još više da jesam. Odigrao sam ko Travolta u paklenom šundu, dođem doma, ispraznim, kraj priče. Bez obzira, iskušenja su gadna stvar. Kolotečina još dosadnija. Osjećam se nekako slobodno, kao da sam izašao iz nekog zatvora...praznih đepova i osjećaja, pred menom livada, lice i ramena obasjana suncem, sa nekim čudnim osmjehom nastavljam svoj put, čista obraza, ponosan, dignute glave, još jedna pobjeda iza mene, krenuo me niz.
Možda je i tako najbolje. Kažeš, ženska ima 30? Obično takve hvataju zadnje vlakove za brak, listaju stare prašnjave adresare. Bolje imat curu koja te pretpostavljeno voli nego si na grbaču natovarit udavaču.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 21:14   #49
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Povukao sam se. Nekako mi je došlo iz guzice ono od srži, ne čini drugome ono što ne želiš da drugi čine tebi. Jedan dio mene je sretan i opušten. Drugi dio žali. Ni sam neznam kako se desila ta situacija ali znam kuda bi vodilo. Žao mi je kaj nisam a bilo bi mi žao još više da jesam. Odigrao sam ko Travolta u paklenom šundu, dođem doma, ispraznim, kraj priče. Bez obzira, iskušenja su gadna stvar. Kolotečina još dosadnija. Osjećam se nekako slobodno, kao da sam izašao iz nekog zatvora...praznih đepova i osjećaja, pred menom livada, lice i ramena obasjana suncem, sa nekim čudnim osmjehom nastavljam svoj put, čista obraza, ponosan, dignute glave, još jedna pobjeda iza mene, krenuo me niz.
Da kolotečine su dosadne.
Ali najljepše od svega je imati svoj mir.
Mir se teško kupuje i zaslužuju ga samo oni koji za isti imaju snagu.
Snaga je u tome da vidimo svijet oko sebe, da proživljavamo različita iskustva, reagiramo na druge ljude i da učinimo upravo ono što treba.
I pri tome ostanemo čisti pred sobom.
Ne pred drugima.
Pred samim sobom.
Malo ljudi to može...ali zato i jesu posebni u toj svojoj snazi
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 23:06   #50
Sve mi je jasno osim ovog trkeljanja da je problem što je autor 10 godina stariji od plavuše, meni je to normalna razlika.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 10:44   #51
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post

Odmah potom je suptilno dodirujem nogom ispod stola.
ahahahha odmah sam se sjetila filma "Otac na sluzbenom putu" kad je Miki Manojlovic dirao nogom ispod stola onu crnku koju je poslije povalio u sobi ...............Pa gdje ti je to palo na pamet
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Neznam što da radim.
Kak vi gledate na to ?
p.s. bez bedastoća u osjetljivoj fazi sam
A sto da radis, pa valjda osjecas da li ju privlacis? Ja to uvijek osjetim kod muskaraca s kojima pricam vise puta. Osjetim tu energiju s njihove strane po pogledima i motima. Zgrabi ju i poljubi kud puklo da puklo, sto ces se sad natezati s njom na tim kavama sto godina.
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 20:51   #52
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Savjet, mišljenje, jer bi valjda klinac od 3 godine skužio kam ovo vodi....
Ja 40, ona 30. Prije smo radili zajedno jedno vrijemo, nismo petljali jer ona je izašla iz veze u novu a ja sam isto tako ušao u novu vezu pa smo znali na čemu smo niti smo si komplicirali život.
Ona plava, lijepa, plave oči...Ja..hmh...onaj tip kažu zgodan
No...
Pojavila se prije mjesec dana, nismo se vidjeli godinu dvije.
Sada je solo. Pita dali sam i ja. Ja nisam.
Na drugoj kavi me..podragala, pomilovala po ruci. Nisam niti očekivao niti reagirao.
Na drugoj kavi ništa. Iako ja kao fol (čitaj idiot) skidam neke dlake sa njenog kaputića.
Ne tipkamo ne nazivamo se.
Opet ona dolazi kod mene....idemo na kavu...idemo opet.
3..4...5 kava.
Prelazimo na vino i pive. Ja pomalo i ludim...neznam kud ovo vodi.
Teme su sve osim ljubavi i sexa
Malo sitno iz prošlosti. Ja nakon 3 pive dodirujem joj nokte, kao zanima me boja laka. Daje mi ruku da je dohvatim...
Odmah potom je suptilno dodirujem nogom ispod stola.
Sve staje i ostaje na tome.
Gledamo se u oči.
Kud ovo vodi?....
Bok, pažljivo sam pročitao tvoj problem i samo oću reć da te skroz razumin. Šta god da odlučiš, bitno je samo da ne uzimaš savjete od mlohavih ćuna i Jane Austen (to dvoje je usko povezano). Šta ti vegetarijanci ne razumu je da, kolko god sarma bila dobro i zdravo jelo, nemoš jest sarmu svaki dan! E, sad, kad je kirvaj, jesi kad vidio da se odojak baca? To bi bio grijeh proti Boga i prirode, i zato ako je previše uvik se nađe neko ko će odnest višak kući . A sad, moderna žena zna da muškarcu treba raznolika i zdrava prehrana
ozenjen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 20:53   #53
samo je bitno utvrdit radi li se o sak-o-busu ili sak-o-good-u. Prvo je demon koji se hrani muškom energijom a nalazi se u pokvarenom odojku ili sarmi, a ovo drugo je odlika vrhunskog odojka . Da bi utvrdio što je, malo gricneš pa vidiš
ozenjen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 22:15   #54
Quote:
ozenjen kaže: Pogledaj post
Bok, pažljivo sam pročitao tvoj problem i samo oću reć da te skroz razumin. Šta god da odlučiš, bitno je samo da ne uzimaš savjete od mlohavih ćuna i Jane Austen (to dvoje je usko povezano). Šta ti vegetarijanci ne razumu je da, kolko god sarma bila dobro i zdravo jelo, nemoš jest sarmu svaki dan! E, sad, kad je kirvaj, jesi kad vidio da se odojak baca? To bi bio grijeh proti Boga i prirode, i zato ako je previše uvik se nađe neko ko će odnest višak kući . A sad, moderna žena zna da muškarcu treba raznolika i zdrava prehrana

A od neke hrane dobijes i trbusni virus, to si mu zaboravio napomenuti. Pa sad, hoces li uzivati u jednom obroku, a poslije imati proljev ili se hraniti zdravo i umjereno, to je ipak na njemu da odluci
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 22:26   #55
ma ja samo kažen, dok mu je želudac i ostali organi u formi, a nema više puno vrimena, 3-7 godina max, mu je vrime, a ne da popizdi sa 50 (tad si osuđen na sarmu, htio ne htio). Šta se mene tiče, može on i vegetarijanac bit.. a to sa sigurnošću hrane, to su sve bapske priče U Hrvatskoj je to sve zdravo, nezagađeno, malo špricano..
ozenjen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 22:34   #56
Quote:
ozenjen kaže: Pogledaj post
ma ja samo kažen, dok mu je želudac i ostali organi u formi, a nema više puno vrimena, 3-7 godina max, mu je vrime, a ne da popizdi sa 50 (tad si osuđen na sarmu, htio ne htio). Šta se mene tiče, može on i vegetarijanac bit.. a to sa sigurnošću hrane, to su sve bapske priče U Hrvatskoje to sve zdravo, nezagađeno, malo špricano
Puno grijesis s tim sarmama,nisu svi osudeni na sarme, a vjeruj da i te sarme imaju izbor kome ce se i kako servirat u tanjuru, a bome i sa tim godinama si skroz u krivu. Ja bih uvijek prije izabrala onog od 50, nego onog od 35 ili 40
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 13:49   #57
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Povukao sam se. Nekako mi je došlo iz guzice ono od srži, ne čini drugome ono što ne želiš da drugi čine tebi. Jedan dio mene je sretan i opušten. Drugi dio žali. Ni sam neznam kako se desila ta situacija ali znam kuda bi vodilo. Žao mi je kaj nisam a bilo bi mi žao još više da jesam. Odigrao sam ko Travolta u paklenom šundu, dođem doma, ispraznim, kraj priče. Bez obzira, iskušenja su gadna stvar. Kolotečina još dosadnija. Osjećam se nekako slobodno, kao da sam izašao iz nekog zatvora...praznih đepova i osjećaja, pred menom livada, lice i ramena obasjana suncem, sa nekim čudnim osmjehom nastavljam svoj put, čista obraza, ponosan, dignute glave, još jedna pobjeda iza mene, krenuo me niz.
To se zove kriza srednjih godina i ponovice se, ako ne sa ovom, s nekom drugom, nista ne brini. I uvijek ce biti mladje i sladje. Naravno da neces razjebavati sto imas, pogotovo ne s nekom koju ce drmati kriza srednjih godina, kad ti vise ne budes ni mogao.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 01:45   #58
savjet je
riješi to par puta i vrati se curi
nemre se računati kao prijevara jer je to napeto od prije,tak da to samo zatvaraš posao od prije par godina
samo pojebi i onda objebi
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 19:49   #59
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Možda je i tako najbolje. Kažeš, ženska ima 30? Obično takve hvataju zadnje vlakove za brak, listaju stare prašnjave adresare. Bolje imat curu koja te pretpostavljeno voli nego si na grbaču natovarit udavaču.
Bas.

Siroti, ozenjeni muskarci preko 4 banke, ne mogu disati od navale proracunatih 30-godisnjih udavaca
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.