Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 13:11   #441
Quote:
CodeName kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna zašto. Možda ovo:
Jer će u tom svijetu, među tim svim ljudima, živjeti naši potomci. Ja b' da je svijet sve bolji. Da njima bude bolje i ljepše. Bio bi mi lakše kad bi tih razočaranja bilo manje - svima nama.
Ma to je sve lijepo i ja to razumijem... ali koliko je realno da ti možeš utjecati na masu, na ljude općenito? Nije baš realno. Ono što eventualno mošeš, to je stvoriti si neko 'mikrookružanje' u kojem prevladavaju veijdnosti za koje se i sama zauzimaš...
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:21   #442
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
Nemali broj muškaraca u ženi je u stanju vidjeti primarno spolni organ. Seks se može kupiti novcem, a i lažima, dobrom 'pričom' tj. glumljenjem osjećaja zbog čega se žene na kraju osjećaju iskorišteno. Prostitutka u takvom odnosu dobije novac - a iskorištena žena dobije kurac, tj. spoznaju da je bila svedena na isto ono na što i prostitutka, ali je plaćena fasificiranim "novcem" (glumljenim interesom za nju kao osobu, a interes muškarca je bio fokusiran na njen spolni organ).
Nekako baš i nemam osjećaj da muškarci toliko muljaju da bi došli do seksa. Nešto valjda mora bit, rijetko tko će otići u krevet baš sa svakom.
Cijelom činu ipak prethodi nekakvo flertanje, a sad, ako ženska na temelju toga počne gradit kule u zraku, rekla bih da je to ipak više njezin problem, nego njegov. Nema nikakvog razloga osjećat se iskorišteno, nitko ju nije tjerao na to, valjda je pri punoj svijesti otišla s tipom u krevet poradi obostranog užitka. Ako je to učinila zbog nekih drugih razloga, onda je ona manipulatorica, ne on.

Jedino ako je tip psihopat, no to je već posve druga priča. U tom slučaju bi svjesno i namjerno poduzeo sve da se ona zatreska u njega, dakle, doslovce odglumio da mu je stalo do nje, a zatim bi se povukao.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:25   #443
u seksu zene i trebaju dobiti kurac
i orgazam
svako ocekivanje vise od toga je samo problem doticne zene
ili prostitucija
ili seljacija koja smatra kako je picka sama po sebi nekakva dionica, valuta, stovec....
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:29   #444
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
iskoristena, po cemu to tocno?
nije svrsila?
To proizlazi iz onog omjera u broju muških i ženskih prostitutki. Zašto ima puno više ženskih prostitutki? Zato što ima puno više muškaraca koji traže samo spolni organ osobe suprotnog spola... odnosno, ima puno više žena koje ne traže samo spolni organ osobe suprotnog spola. To je jedno te isto, samo izrečeno drugim riječima.

Muškarac do spolnog organa žene koja ne traži samo spolni organ muškarca može doći na način da glumi osjećaje i interes za nju kao osobu ili na način da plati prostituku (što mi je osobno također odbojno, ali barem nije utemeljeno na glumi, tj. lažima i prevari.)
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:35   #445
koliko se mene pita spolni organ za spolni organ je fer razmjena
spolni organ za udoban zivot, za lovu, za ljetovanje i slicne kombinacije su prostitucija
najzalosnije je kaj za razliku od klasicne i ilegalne prostitucije, nisu unaprijed poznata pravila i cjenik

tako i svaka koja da picke i nekaj ocekuje pa ne dobije, pa bude razocarana, je u mojoj knjizi ne samo glupaca nego i gnjida

jednako kao i npr. tip koji psoevi zenu, prica joj bajke, napravi dijete, a cijelo vrijeme si sanja kako ce mu doma biti sve udobno i cisto na tudu muku
buuuu-fucking-huuuuuu
evo mi se srce slama nad jednima i drugima, supcadi egoisticnoj
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:41   #446
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Nekako baš i nemam osjećaj da muškarci toliko muljaju da bi došli do seksa. Nešto valjda mora bit, rijetko tko će otići u krevet baš sa svakom.
Cijelom činu ipak prethodi nekakvo flertanje, a sad, ako ženska na temelju toga počne gradit kule u zraku, rekla bih da je to ipak više njezin problem, nego njegov. Nema nikakvog razloga osjećat se iskorišteno, nitko ju nije tjerao na to, valjda je pri punoj svijesti otišla s tipom u krevet poradi obostranog užitka. Ako je to učinila zbog nekih drugih razloga, onda je ona manipulatorica, ne on.
Kao što se vidi iz onih omjera muških i ženskih prostitutki - razlike među spolovima postoje. Nema simetrije. Iz te nesimetrije se generira stvarnost u kojoj se ženski spolni organ 'kupuje'. Kako? Dva su načina. Novcem ili pak glumom onog što predstavlja razliku.
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:50   #447
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
koliko se mene pita spolni organ za spolni organ je fer razmjena
Da ukoliko se radi o ženi i muškarcu koji na pitanje seksualnosti gledaju isto. Samo što žene često ne gledaju na to pitanje na isti način pa u stvarnosti imaš situacije u kojima muškarci lažu/glume zainteresiranost za cijelu osobu ili seks plaćaju novcem.

Ima i obrnutih primjera, ali ti su puno rjeđi, kao što su i muške prostitutke puno rjeđe od ženskih.
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:56   #448
znaci, glume jedni, glume i drugi
na kraju bude fer razmjena
di je tocno problem?
u ocekivanjima??
nitko ni tebe ne sprijecava da ocekujes kaj god hoces
a hoces li to i dobiti...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:00   #449
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
znaci, glume jedni, glume i drugi
Ali nema simetrije. U praksi su muškarci ti koji puno češće kupuju novcem i lažima/glumom.

A žene su puno češće iskorištene, s tim što u slučaju prostitucije zaista dobiju novac koji su i očekivale, a u slučaju muške glume zainteresiranosti za cijelu osobu dobiju razočaranje.
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:01   #450
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
Ali nema simetrije. U praksi su muškarci puno češće ti kupuju novcem i lažima.
i?
tko je onda ostecena strana?
kod prostitutke, muske ili zenske, bar unaprijed znas kaj dobijes i koliko to kosta
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:07   #451
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
Kao što se vidi iz onih omjera muških i ženskih prostitutki - razlike među spolovima postoje. Nema simetrije. Iz te nesimetrije se generira stvarnost u kojoj se ženski spolni organ 'kupuje'. Kako? Dva su načina. Novcem ili pak glumom onog što predstavlja razliku.
Medalja ima dvije strane pa imamo slučajeve:

- Kad on glumi kako bi došao do njezinog spolnog organa.
- Kad ona manipulira spolnim organom kako bi se što je moguće bolje udomila.

Mislim da ne postoji statistika na temelju koje bismo mogli ustanoviti ima li više žena ili muškaraca koji su pritom izigrani.
A poredba s omjerom muškaraca i žena koji se bave prostitucijom, vrijedi samo za te slučajeve, ne općenito.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:13   #452
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
i?
tko je onda ostecena strana?
kod prostitutke, muske ili zenske, bar unaprijed znas kaj dobijes i koliko to kosta
Da, iako je to meni osobno odbojno - tako je, ali ta se nesimetrija seksualnosti ne rješava uvijek novcem pa muškarci često lažu/glume zainteresiranost za cijelu osobu (tj. glume to što mnoge žene očekuju), a zapravo ih zanima samo spolni organ žene. Žena je u takvom odnosu svedena na spolni organ mimo svoje volje, iskorištena je.
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:16   #453
ne seri
zene ne glume isto tako??
e moj mikic, moras ti jos puno mlijeka popapati

a sad, hajdemo procitati jos jednom naslov teme...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:26   #454
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ne seri
zene ne glume isto tako??
e moj mikic, moras ti jos puno mlijeka popapati

a sad, hajdemo procitati jos jednom naslov teme...
Nema potrebe za primitivnim načinom komunikacije, time govoriš samo o sebi.

Nije riječ o glumi općenito pa je tvoj prigovor promašen jer takvo što nisam ni rekao.

Žene u praksi ne kupuju seks glumom ove vrste, kao ni novcem zato što odnosi nisu simetrični. Da jesu, postojao bi podjednak broj muških i ženskih prostitutki.
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:31   #455
u nekim situacijama vise volim biti primitivan, nego glupan zamotan u celofan

da, zene ne kupuju seks glumom, nego seksom i glumom kupuju ono kaj one hoce kupiti
ili je tebi mozda neka dosla i ponudila picke u zamjenu za stan, hranu i troskove??

dakle, muski izene glumom kupuju ono kaj zele
u toj razmjeni, zene za picku dobiju kurac i to na kraju ispada postena razmjena
muski za picku ipak uglavnom moraju platiti jos ponesto
a tebi je genije u svemu tome zao zena i smatras da su one iskoristene?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:37   #456
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Medalja ima dvije strane pa imamo slučajeve:

- Kad on glumi kako bi došao do njezinog spolnog organa.
- Kad ona manipulira spolnim organom kako bi se što je moguće bolje udomila.

Mislim da ne postoji statistika na temelju koje bismo mogli ustanoviti ima li više žena ili muškaraca koji su pritom izigrani.
A poredba s omjerom muškaraca i žena koji se bave prostitucijom, vrijedi samo za te slučajeve, ne općenito.
Taj omjer pokazuje da odnosi nisu simetrični. Npr. statistika za Beč (link) je 3390 ženskih i 67 muških prostitutki. Zbog činjenice da odnosi nisu simetrični (žene koje odnos svode na spolni organ su puno rjeđe od muškaraca), proizlaze i ove razlike o kojima sam pisao.
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:40   #457
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
u nekim situacijama vise volim biti primitivan, nego glupan zamotan u celofan

da, zene ne kupuju seks glumom, nego seksom i glumom kupuju ono kaj one hoce kupiti
ili je tebi mozda neka dosla i ponudila picke u zamjenu za stan, hranu i troskove??

dakle, muski izene glumom kupuju ono kaj zele
u toj razmjeni, zene za picku dobiju kurac i to na kraju ispada postena razmjena
muski za picku ipak uglavnom moraju platiti jos ponesto
a tebi je genije u svemu tome zao zena i smatras da su one iskoristene?
Meni je potpuno nejasno kako ti nisi sreo svoju golubicu još uvijek.


Reci mi, kad bi ti danas pristupila (ili ti njoj) žena sa svojom uspješnom firmom, bankovnim računom, kućom, viksom na moru i planinama, autom... i što već smatraš potrebnim da se ona osjeća zbrinuto... Što misliš, što bi ona htjela od tebe? Za što bi ona to "dala P****", što bi očekivala da će dobiti? (Naravno, da nikad nije pročitala tvoje upise i pretpostavlja da WYSIWYG... )
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:48   #458
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
Taj omjer pokazuje da odnosi nisu simetrični. Npr. statistika za Beč (link) je 3390 ženskih i 67 muških prostitutki. Zbog činjenice da odnosi nisu simetrični (žene koje odnos svode na spolni organ su puno rjeđe od muškaraca), proizlaze i ove razlike o kojima sam pisao.
ne, ne proizlaze. A već sam napisala i zašto i neću se ponavljati jer se ne vidim u ulozi pokvarene ploče, ni stupidne papige koja će stalno tupiti jedno te isto.

Uspoređuješ kruške i jabuke. Shvatio ili ne shvatio.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:48   #459
riona
ma sreo sam jata golubica, sav sam zasran

ako pristupim zeni, ocekujem zensku osobu
isto to ona moze ocekivati kad i ako pristupi meni (s razlikom da osoba nece biti zenska)
ne znam kaj bi ona htjela od mene, to je njen problem
ako bi htjela prijatelja, oslonac, ljubavnika... - to bi mogla dobiti, pod uvjetom d ai ona meni odgovara
ako bi htjela potrcka, nekoga tko ce joj biti whipping boy i slicno - tu se zajebala i moze ici traziti dalje
i tocno sito ide i zeni koja meni pristupi, ne mislim nikome biti ni tata, ni bankomat, ni dezurni idiot, ni ista osim sasvim ravnopravan partner, oslonac, ljubavnik...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 14:54   #460
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
ne, ne proizlaze. A već sam napisala i zašto i neću se ponavljati jer se ne vidim u ulozi pokvarene ploče, ni stupidne papige koja će stalno tupiti jedno te isto.

Uspoređuješ kruške i jabuke. Shvatio ili ne shvatio.
A iz čega te razlike (statistika iz linka) proizlaze? Nisi to nigdje napisala, a ovaj nepotreban ton (kojim valjda pokušavaš omalovažavati) nije argument.
- Sizif - is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.