Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 19:16   #41
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post

- pasivna gimnastika
wut?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:17   #42
Obožavam bacati pare koje nemam na stvari koje stoje u ladici/na polici/ lijepo izgledaju u ormaru.

Dala sam negdje oko 4200 za haljinu i kaiš koji su mi bili preprepredivni. Opet je ušla u sezonu al nikako da se naručim na depilaciju
I za torbe sam znala dati sličnu lovu. Jedna čeka da se vrati u modu a jedna je bezvremenska i obožavam je i žao mi je šta ju stalno nosim al sam se u nju zaljubila.
Na čizme bi dala carstvo da imam. I na kapute. I na sve one sportsko planinarske stvari.
Oh, i na slike bih trošila da imam.
Moje frendice su se znale zgrozit na takve cifre iako imaju para, ali one idu onom računicom bitno mi je da imam za mijenjat, nebitna mi je i kvaliteta i sve, ionako ću to malo nositi- jer imaju 3 krcata ormara. Ja imam jedan ali sve nosim i čuvam i preko 10ak godina.

Bačeno uglavno smatram onim na šta su me ljudi nagovorili, tipa kaputa koji danas fantastično stoji mojoj mami al ja se u njemu ne vidim, pletene haljinice/tunike koja se svidjela svima osim meni, 3 broja manje štikle u kojima sam provela jednu Novu godinu...i vitamine u ljekarni. Tu potrošim pravo bogatstvo a uglavnom ih bacim.

Znala bi se tu i tamo osjećat loše, ali takvi komentari nikad nisu dolazili od frendica nego uglavnom od ukućana tako da sam se naučila ako kupujem što takvoga da samo unesem jer možda njima ne vrijedi tih para, ali meni se zapravo stvarno rijetko nešto toliko svidi i nije mi žao.

Ne znam šta planiraš kupiti, ali osim ako ne planiraš druge za to uvlačiti u dugove- da nemaš razloga osjećat se loše.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:27   #43
Naušnica za mršavljenje?
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:29   #44
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ajde, moje komponente su barem korisne
al se sjetih dvije pizdarije koje sam platila, a da su retardirane (iako nije bilo basnoslovno skupo);

- pasivna gimnastika

- naušnica za mršavljenje
Pasivna gimnastika? Što je to?

Kod mene je to definitivno epilator. I pokvareni toster.


No recimo da doma imam pun stan glupih stvari jer moja majka ima oko za takve stvari... tako da imamo ručno cjedilo za limun koje se nakon 2 cijeđenja iskrivilo pa sad služi samo za ukras, dekorativno kamenje u XL velični, neke metalne posudice koji su totalni kič koji ne paše nikome i nigdje × 7 komada, drvenu kutiju u obliku nekog čudnog oblaka, pribor za peć- kamin smo otkako ga imaju uključili jednom da spale račune, medicinku od 3 kile i onu spravu za trbušnjake koja je već zaruzinavila jer su je stavili na balkon da ju ne vide... moji bi zapravo mogli dat fini obol ovoj temi.

Bit će zanimljivo dok budemo praznili podrum
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:34   #45
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Obožavam bacati pare koje nemam na stvari koje stoje u ladici/na polici/ lijepo izgledaju u ormaru.

Dala sam negdje oko 4200 za haljinu i kaiš koji su mi bili preprepredivni. Opet je ušla u sezonu al nikako da se naručim na depilaciju
I za torbe sam znala dati sličnu lovu. Jedna čeka da se vrati u modu a jedna je bezvremenska i obožavam je i žao mi je šta ju stalno nosim al sam se u nju zaljubila.
Na čizme bi dala carstvo da imam. I na kapute. I na sve one sportsko planinarske stvari.
Oh, i na slike bih trošila da imam.
Moje frendice su se znale zgrozit na takve cifre iako imaju para, ali one idu onom računicom bitno mi je da imam za mijenjat, nebitna mi je i kvaliteta i sve, ionako ću to malo nositi- jer imaju 3 krcata ormara. Ja imam jedan ali sve nosim i čuvam i preko 10ak godina.

Bačeno uglavno smatram onim na šta su me ljudi nagovorili, tipa kaputa koji danas fantastično stoji mojoj mami al ja se u njemu ne vidim, pletene haljinice/tunike koja se svidjela svima osim meni, 3 broja manje štikle u kojima sam provela jednu Novu godinu...i vitamine u ljekarni. Tu potrošim pravo bogatstvo a uglavnom ih bacim.

Znala bi se tu i tamo osjećat loše, ali takvi komentari nikad nisu dolazili od frendica nego uglavnom od ukućana tako da sam se naučila ako kupujem što takvoga da samo unesem jer možda njima ne vrijedi tih para, ali meni se zapravo stvarno rijetko nešto toliko svidi i nije mi žao.

Ne znam šta planiraš kupiti, ali osim ako ne planiraš druge za to uvlačiti u dugove- da nemaš razloga osjećat se loše.
Meni zvucis ko tipicna zena i mislim da se nemas zbog cega osjecati lose sve dok to, kao sto kazes, ne krene u dugove.
Meni su najgore ove haljine koje kupim za neku svadbi i nikad vise ne obucem.Stoje u ormaru jer su lijepe,a nemam ih di vise obuci bas.
A za svaku svadbu kupim novu jer nemres u istom iako su gosti drugaciji.
Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Naušnica za mršavljenje?
To sto gzena kupuje ja ne znam ni da postoji

Pasivna gimnastika?
To zvuci kao moja kupovina rola. Odvozila par krugova po bundeku i zakljucila da je u svako doba dana neka guzva. i aj bok role. skupljajte prasinu u podrumu.

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:40   #46
Eeee, i ja sam kupila role. Nisu bile skupe, doduše. Još i na 50% popusta.
Otišla par puta na Jarun, razbila se ko pička, spremila ih u šupu.
Ne znam imam li ih još ili sam ih poklonila.

Ne kupujem inače skupe stvari za koje nema logike, ali kupim stvari. Eto mi puna kupaonica šminke, a da mi se šminkat jednom u mjesec dana.
Nije skupo, ali kad se sve zbroji.

Najviše me boli trening koji uplatim pa ne odem jer... nešto. E to nema logike.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:50   #47
Quote:
aniston kaže: Pogledaj post
Tema je jasna, jeste li si priustile nesto skupo sto onak, vam je okolina znala predbaciti, ali to je bilo bas to sto ste htjele ?
Ne. Uvijek kupujem s odredjenom logikom.
Kupovanje bez logike, skupo ili jeftino je glupost. Kao npr dizajnerske stolice na koje ne mozes sjesti ili cudotvorni usisavac. U istom tonu i lak za nokte od 2 kune koji se oguli od kupaone do kuhinje.

Kupovanje (gathering) je umjece. I skupo i jeftino bez logickog promisljanja je promasaj i davanje svoga rada- jer novac je naknada za rad- nekom drugom pametnijem.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:51   #48
Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Eeee, i ja sam kupila role. Nisu bile skupe, doduše. Još i na 50% popusta.
Otišla par puta na Jarun, razbila se ko pička, spremila ih u šupu.
Ne znam imam li ih još ili sam ih poklonila.

Ne kupujem inače skupe stvari za koje nema logike, ali kupim stvari. Eto mi puna kupaonica šminke, a da mi se šminkat jednom u mjesec dana.
Nije skupo, ali kad se sve zbroji.

Najviše me boli trening koji uplatim pa ne odem jer... nešto. E to nema logike.
Nadam se da nista nije bilo slomljeno
Ja stalno skupljam nove bocice preparative, to mi je fetis. sad sam otkrila ordinary.
Jednom ce mi samo otpast faca od previse vitamina, hijalurona i seruma.
S dekorativom sam totalno umjerena, kupujem ono sto mi treba, sto znam da mi stoji i cime se znam nasminkat

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:57   #49
jel pasivna gimnastika ono kaj se staneš na to pa te trese?
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:04   #50
Quote:
ivkica1984 kaže: Pogledaj post
Nedavno sam bila na japanskom iscrtavanju obrva pa sam se prije toga naslušala - bačen novac/kaj će ti to/ olovka je jeftinija i sl...
Od svojih novčića sam si platila, nit sam inače rasipna, nit imam dugove/minuse (ne računajući kredit za stan) ..al to je nekaj kaj sam si baš željela i prezadovoljna sam.
Al je bilo OMG, 1500kn za to? A na kraju su svi rekli kak super izgledaju.
Oprosti

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ajde, moje komponente su barem korisne
al se sjetih dvije pizdarije koje sam platila, a da su retardirane (iako nije bilo basnoslovno skupo);

- pasivna gimnastika

- naušnica za mršavljenje


I ja sam kupila tu naušnicu, u srednjoj, ali nije bila skupa!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:10   #51
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Oprosti
Vi se tu smijete zaboravljajuć da se nekad za iste pare na obrvama dobila samo jedna ravna crta
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:12   #52
Upravo sam odguglala pojmove pasivna gimnastika i nausnica za mrsavljenje


Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:12   #53
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
jel pasivna gimnastika ono kaj se staneš na to pa te trese?
Izmedju ostalog. Legnes se, a sprava vjezba umjesto tebe, dize ti noge i slicno. Uglavnom, za lijencine prve klase.

Inace, bila sam jedina mladja, sve ostalo gerijatrija za fizikalnu terapiju. Sram me.



Nausnice su se prodavale na onoj nekoj tv prodaji. Sranje koje stavis na uhu i ono kao regulira tu neku tocku za mrsavljenje.


Kaj je najbolje, ionak sam bila mrsava.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:25   #54
Jesam, samo što meni ima logike.
Ide mi na kurac kad ljudi turaju nos u tuđi novčanik, i prvo pitanje im je "akolikokošta" i ako si dovoljno blesav pa odgovoriš onda slijedi sraćkanje.

Što se ostalih relativno skupih stvari tiče a na koje sam impulzivno u stanju istresti lovu su parfemi.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:57   #55
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Izmedju ostalog. Legnes se, a sprava vjezba umjesto tebe, dize ti noge i slicno. Uglavnom, za lijencine prve klase.

Inace, bila sam jedina mladja, sve ostalo gerijatrija za fizikalnu terapiju. Sram me.



Nausnice su se prodavale na onoj nekoj tv prodaji. Sranje koje stavis na uhu i ono kao regulira tu neku tocku za mrsavljenje.


Kaj je najbolje, ionak sam bila mrsava.
Pobogu

Ja sam jednom kupila stikle od 100 evra.
Uopce nisam nosila stikle i toliko su mi noge natekle u pmsu & mozak mi je otisao na kvasinu da sam ih mahnuto uzela i za 2 dana ustanovila da su mi broj prevelike. Dotad sam racun vec bacila.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:23   #56
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Izmedju ostalog. Legnes se, a sprava vjezba umjesto tebe, dize ti noge i slicno. Uglavnom, za lijencine prve klase.

Inace, bila sam jedina mladja, sve ostalo gerijatrija za fizikalnu terapiju. Sram me.

Nausnice su se prodavale na onoj nekoj tv prodaji. Sranje koje stavis na uhu i ono kao regulira tu neku tocku za mrsavljenje.

Kaj je najbolje, ionak sam bila mrsava.



Kupila sam hidromasažnu kadu prije 10 godina.Par godina kasnije radili
veliku kupaonu i nije nam se u toj veličini ukopila,pa smo kupili manju.
Eno je,stoji već desetljeće u garaži i nepresušan izvor zajebancije na moj račun.
Neka,zaslužila sam.
A možda nekad napravim spa u garaži.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:27   #57
Ja sam smršavila od te džirlo rinđice
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:31   #58
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
A možda nekad napravim spa u garaži.

kad susjedi navale na tretman, onako s rucnikom preko leda

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:37   #59
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post

kad susjedi navale na tretman, onako s rucnikom preko leda

Poslano s mog kauča
Susjedi su mi sve sama gerijatrija,trebaju pasivnu gimnastiku i
nekoliko naušnica za mršavljenje.Ovi s njemačkim penzijama su
predebeli.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:03   #60
Oh, da, role. Da, da. Jedna od boljih investicija s obzirom na to da imam dvije lijeve. Nikada se nitko nije tako prosuo. U suludom roler pohodu kroz ulicu zaustavila me kanta za smeće što je bilo skroz prikladno.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.