Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2014., 10:01   #1021
Postovi poput "pošalji mi pm", "imaš pm" i slični tretiraju se kao spam i brišu se. Molim da se s takvim molbama i obavijestima obratite izravno forumašu privatnom porukom.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 14:40   #1022
Molim vas pomoć! DJ iz Splita i okolice! Hitno
~Petra~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 17:57   #1023
Mi imamo svadbu u 10.mj. i s obzirom da će biti cca.30 ljudi htijeli bismo DJ-a. Ima tko kakvu preporuku? S time da DJ kolko tolko vodi ˝program˝ (mislili smo neke karaoke nabaciti) i jedini uvijet je da NE PUŠTA narodnjake niti ikaj sl.tomu. Mi bi htijeli glazbicu od 70-ih do danas (znači pop,rock.)
Starshine-Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 22:19   #1024
Quote:
~Petra~ kaže: Pogledaj post
Molim vas pomoć! DJ iz Splita i okolice! Hitno
Petra i mene ovo zanima, jesi imala sreće i saznala za kojeg DJ-a iz Splita i okolice?
mariva44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2014., 00:33   #1025
ima ko kakvo iskustvo s DJ Markizom? jel ko bio na svadbi koju je on vodio,ili ga imao na svojoj?
gogy023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 10:00   #1026
DJ Žuti

Znači, DJ Žuti je kralj!

Ne znam što bih drugo rekla kad čovjek uspije dignuti na plesni podij baku od 85 godina..

Mi smo toliko oduševljeni Žutim da bi najradije sve ponovili..Vjenčanje je bilo prije tjedan dana, a ljudi nas još uvijek zovu i pitaju di smo našli tog DJ-a i da na boljoj svadbi nikada nisu bili.

Čovjek je odradio savršen posao, uvažio je sve naše želje, pratio protokol u minutu, vodio najbolji program ikad..prati događanja tokom noći i doslovno je nemoguće da mu nešto promakne.

Setovi pjesama su bili savršeno složeni/ukomponirani, prijelazi s jednog žanra na drugi savršeni! Pauze su bile samo za vrijeme večera. Svaki događaj je popraćen prikladnom pjesmom (rezanje torte, darivanje i sl..).

Tokom noći ljudi su dolazili do nas samo da bi prokomentirali koliko im se DJ sviđa i da su bili skeptični, ali da je ovo najbolja svadba ikad. Na kraju ga je i 90% gostiju izgrlilo i izljubilo.

Toliko nam je bilo savršeno da smo dočekali zoru u sali..na kraju nas je ostalo 7 na plesnom podiju (u 05:00), ali čovjek nije stao sa svirkom dok doslovno više nismo mogli izdržat!

Još nešto..sala nam je bila u centru grada i poprilično glasno se čula svirka u okolici..2 starije gospođe su došle do sale samo da vide koji to "bend" tako dobro svira i ostale iznenađene kada su vidjele da imamo DJ-a, ali su ostale sjediti na klupici pred salom još dobrih sat vremena i uživale

Eto, za sve koji nisu sigurni..uzmite Žutog, vjerujte, nećete požaliti..mi nismo!
Peonygirl12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 11:05   #1027
Quote:
Peonygirl12 kaže: Pogledaj post
Znači, DJ Žuti je kralj!


Mi smo toliko oduševljeni Žutim da bi najradije sve ponovili..Vjenčanje je bilo prije tjedan dana, a ljudi nas još uvijek zovu i pitaju di smo našli tog DJ-a i da na boljoj svadbi nikada nisu bili.

svadba nam je bila prije 9 mj., i kad netko pogleda slike ili usput spomene našu svadbu, svaki put se spomene i žuti. i dalje me znaju pitat: di ste ga našli, svaka mu čast, dj je bio najbolji... eto, šta reći
samsonova is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 19:03   #1028
Ijaooo kad vidim koliko ste vi rano bukirali DJ pada mi mrak na oci jer ja ga jos nisam nasla, a mala svadbica pd 50 ljudi je za 2 mjeseca

Osim ovih razvikanih imena molim, ako znate jos koje, saljite mi u inbox
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 21:51   #1029
može preporuka za DJ-a u Dubrovniku?

hvala svima unaprijed
nix1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 09:39   #1030
Quote:
gogy023 kaže: Pogledaj post
ima ko kakvo iskustvo s DJ Markizom? jel ko bio na svadbi koju je on vodio,ili ga imao na svojoj?
Ja sam imao dj markiza na svojoj svadbi prije 3 dana. Ljudi su genijalni,od prvog kontakta pa do same zavrsnice na svadbi. Moje preporuke idu njemu.
gogy023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 17:06   #1031
DJ

Za sve one koji se premišljaju trebaju li uzeti bend ili DJ-a na svadbi ja bi svakako preporučila DJ-a. Vjeroatno zato što smo ga i mi imali na svojoj svadbi

Nama je na svadbi bio DJ BRUNO i bilo je odlično, baš je bilo veselo, plesali su i mladi i stari. Mi smo s njim dogovorili samo što da NE pušta a sve ostalo smo rekli da pusti prema atmosferi u dvorani.

Što se tiče glazbe i atmosfere to je stvarno odlično odradio i jako puno nam je pomogao oko samog protokola u dvorani. Najave je isto odlično odradio i nije bilo nikakvih neugodnih trenutaka prilikom rezanja torte, buketa, podvezice i hvala mu na tome

Iako su svi bili skeptični oko DJ-a na početku svadbe i većini je ovo bila prva svadba gdje je DJ a ne bend na kraju su svi bili oduševljeni i čak su komentirali kako nam je to bila odlična ideja jer nisu morali slušati lošu i preglasnu glazbu.

Evo to je moje iskustvo s dj-om na svadbi. Svakako bi vam preporučila da si razmislite o dj-u i sve preporuke za Brunu. Ako netko ima pitanja javite se slobodno
neo_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 12:13   #1032
DJ Markiz

Dragi svi budući mladenci znajte da smo svi prošli pripreme i znamo kako se osjećate

A kao jedan od ključnih odabira za dobar štimung vam je muzika. Da li će to biti bend, tamburaši ili DJ na vama je odlučiti što vi želite. A za sve koji će poželiti DJ-a naše pohvale u potpunosti idu gospodinu Željku i najvećem caru Marku odnosno poznatiji su pod nazivom DJ MARKIZ.

DJ na svadbama na našim područjima još uvijek je nešto novije i ljudi su skeptični prilikom odluke. Moram priznati da smo i mi bili.

No, od prvog susreta s ljudima do kraja sve je bilo savršeno. Na našoj svadbi je bilo 50ak starijih i 80ak mladih i svi su bili oduševljeni atmosferom. Od muzike je bilo zastupljeno sve od "Večeras je naša fešta" preko "Neka sam isti kao on", Halida, hrvatske zabavne do Tine Turner, Studia 54, novije strane komercijale i sl. Mogli smo reći što ne želimo i što obavezno želimo. Ono što je posebno oduševilo goste jesu narudžbe mladenaca za svoje najdraže, a ono što je posebno oduševilo nas nije bilo narudžbi pjesama od strane gostiju bez prethodne konzultacije s mladencima

Ljudi su kooperativni, stvaraju odličnu atmosferu (isto možete vidjeti na njihovim slikama na faceu ) i ono što je najbitnije sviraju do kraja. Nema da će vam reći sad je 3 i mi idemo

Komentari naših gostiju bili su ajme kako nam je vrijeme brzo prošlo, a muzika nije stajala nikako. Znači kada se jelo muzika je svirala, ali lagani instrumentali da možete razgovarati, a kada se plesalo onda je stvarno sviralo
Buduća 2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 11:30   #1033
Ima li netko ikakvu recenziju ili je cuo za dj Alessandra?

Problem mi je sto nista ne mogu izguglati o njemu (osim ovih sluzbenih stvari), nitko ga ni na kakvom forumu ne spominje...

Za sada se dvoumimo izmedju njega i dj Brune... razlika u cijeni je poprilicna, ali Bruno mi je nekak provjeren, nasla sam 101 preporuku... sve da ih je sam pisao po raznim forumima, nije mogao.

Svako razrjesavanje mojih dilema ce mi dobro doci.

Ici na provjereno ili riskirati sa nepoznatim?
Nepoznato ne znaci nuzno losije, samo je... eto, nepoznato i svojevrsan rizik.
tika-taka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 12:12   #1034
Da li netko zna kako pušta DJ Toni iz tima od DJ Žutog?
papillonzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 08:39   #1035
Naše je vjenčanje bilo još prije skoro 5 mjeseci, a još nisam zahvalila našem DJ-u. Mi smo nakon nekoliko odrađenih sastanaka sa raznim DJ-ima, ipak na kraju uzeli DJ Žutog i od njegove firme dobili komplet uslugu sa paketom rasvjete za cijeli restoran i tamburašima. Oboje smo još na sastanku i prezentaciji stekli dojam da je to zapravo jedini profi komplet servis i usluga, a kasnije smo se još i dodatno uvjerili kad smo cijeli taj njegov team vidjeli na sajmu vjenčanja u Antunoviću. Zbilja to izgleda moćno i ozbiljno, tako da ja osobno mislim da je i svaki član negovog tima isto tako jednako dobar kao i Žuti
U svakom slučaju naša preporuka - Studio FM
isk1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 13:03   #1036
Imam svetove slijedeće god i već sam rezervirala kod DJ Žutog,ali je on zauzet i poslat će nam nekog svog koji radi za njega...imate li iskustva s njegovim ljudima...kakvi su?
vanja7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 12:13   #1037
Quote:
vanja7777 kaže: Pogledaj post
Imam svetove slijedeće god i već sam rezervirala kod DJ Žutog,ali je on zauzet i poslat će nam nekog svog koji radi za njega...imate li iskustva s njegovim ljudima...kakvi su?
Mi smo imali istu situaciju, Žuti je bio zauzet, bio je njegov kolega i mogu samo reći da je sve bilo savršeno, fešta je bila odlična, podij cijelo vrijeme pun, DVD smo gledali valjda već 20 puta i već znamo sve napamet. Najbolje mi je kaj su i starci plesali kao da im je 19 godina . Za svaku preporuku!
babullaballa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 12:47   #1038
Quote:
babullaballa kaže: Pogledaj post
Mi smo imali istu situaciju, Žuti je bio zauzet, bio je njegov kolega i mogu samo reći da je sve bilo savršeno, fešta je bila odlična, podij cijelo vrijeme pun, DVD smo gledali valjda već 20 puta i već znamo sve napamet. Najbolje mi je kaj su i starci plesali kao da im je 19 godina . Za svaku preporuku!
koji kolega? i mi smo u istoj situaciji.. nama dolazi dj.spitz.. jel bio on kod koga?
ZaruljaZelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 10:41   #1039
Quote:
ZaruljaZelena kaže: Pogledaj post
koji kolega? i mi smo u istoj situaciji.. nama dolazi dj.spitz.. jel bio on kod koga?
Je, je, bio je Špic (kakvo je to ime? ), Tip je zbilja odradio vrhunski sve, ne moraš se brinuti, sve su to profići, dogovorite samo s njim kaj ne želite da vam pušta i ako imate kakve želje i budite bez brige.
babullaballa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 21:04   #1040
Žuti majstore, obožavamo te :) :)

Mislim da je iz naziva posta sve jasno

Nedavno smo se vjenčali i evo naših dojmova...

Obzirom da mnogi od vas koji čitaju ovaj forum najvjerojatnije traže DJ-a, naša preporuka ide Žutom.

Imali smo svadbu od 230 ljudi i to u Slavoniji. Svi moji gosti su iz Dalmacije i pola ih živi u Zg, a svi muževi su Slavonci.
Ogroman otpor "su svi pružali" prema DJ-u, užasno skeptični, neki su me čak i pitali jel imamo DJ-a jer nemamo novaca za band.
Svi su bili u čudu kako smo se odlučili za "neživu" muziku. Moj tata je imao tolike predrasude da to nije bilo za vjerovati, a na kraju fešte je išao Žutom i rekao mu da je svršenu svadbu napravio i da je iskreno sumnjao u njega, a time i u nas, jer smo odabrali njega, a ne band. Bio je oduševljen, presretan, a on rijetko kad govori da ga je nešto oduševilo.

Mladi i stari su se odlično zabavaljali, čula sam da su neki u toku noći išli Žutom govoriti da je odličan :klap:
Čovjek je odradio sve kako treba, bilo je muzike za sve, a ono čime nas najviše oduševljava je njegova komunikacija s gostima i vođenje cijelog protokola...

Rasvjetu smo također od Žutog uzeli i savršeno je to odrađeno, cijeli prostor i dekoracije su samo još bolje izgledale. Skladno, ukusno, ne pretjerano, a opet idealno, ma bez riječi...

Ljudi, samo hrabro, odvažite se. Bit će ljudi koji će govoriti ružne i nepromišljene stvari, ali ne dajte se pokolebati.
Bit će ljudi koji će svejedno brundati o DJ-u i nakaon odlično odrađenog posla, ali budimo iskreni, oni bi brundali svakako o nečemu (hrani, rasvjeti, preglasnoj muzici i sl.).

I zato Žuti, skidamo ti kapu...Živio majstore
juke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.