Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2010., 11:32   #1
Lik me ponizio - kako da se ponašam?

Znamo se dvije godine. Prvih godinu dana smo bili samo "frendovi", a onda se u priču uplela i fizička privlačnost. Rekao mi je da me više ne gleda kao frendicu i da želi biti samnom. Kako sam se u prošlosti opekla s vezama, htjela sam da u taj odnos ulazimo polako i da se s vremenom naš odnos pretvara u nešto više. On se složio sa svim, govorio da me voli i sl. uglavnom, non stop smo bili skupa, predstavio me roditeljima, svim prijateljima, planirao zajednički život...

No, nedavno sam saznala da je cijelo vrijeme furao paralelku s curom koja je, kao, bila zaljubljena u njega i opsjedala ga, a zapravo je ispalo suprotno- on je nju bario, trčao za njom, čak je i sponzorirao na neki način, a ona njega iskorištavala. Kad sam to saznala, pukla sam, ne želim ga više vidjeti!

Sad me sram pred svim ljudima koje zajednički znamo, ispala sam totalna jadnica. Što je najgore, on još zove i ponaša se kao da je sve ok, laže mi i mulja i hoće pomirenje za koje ne želim ni čuti!

Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?

Jesam ja tolika glupača ili što?!
Visibaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 11:36   #2
Nisi. Moguće je, i meni se to dogodilo, frajer je bio predobar sa mnom da bi me na kraju ostavio sa riječima da ja nisam za njega i da on sa mnom nikad nije planirao ništa više od viđanja. Ne moraš se osjećat ko jadnica, iako znam da sad to nije baš lako, al na kraju, ti nisi mogla znat da on to radi tebi iza leđa. Jednostavno mu se više nemoj javljat ako te zove, ignoriraj ga i nastavi živjet dalje i ostavi ovo iza sebe.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 11:37   #3
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Jesam ja tolika glupača ili što?!
Nisi! Mi muski smo po defaultu - svinje...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 11:51   #4
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post

Jesam ja tolika glupača ili što?!
Nisi glupaca, zasto bi bila? Ti si samo zaljubljena i vjerovala si nekome tko nije bio potpuno iskren prema tebi. Postoji li uopce netko tko ponekada nije 'popusio' u odnosu sa drugim ljudima.

Sada te to malo boli,ali proci ce. Gledaj na to kao na jos jedno iskustvo vise.
Horor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 11:57   #5
Nisi ti ispala jadnica. On je. Baš je.

Ne znam iz kojih razloga se toliko trudio, ali je dobro što više ne želiš čuti za njega.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 12:15   #6
Pa jednostavno je, čisti biznis na emocionalnom planu. Tu je imao stabilnost, ali očito ova druga mu se više sviđala samo tamo se osjećao nesiguran. Kao da imaš kafić koji dobro ide, ali i novi biznis u koji si nesiguran..
Koliko ima ljudi koji su u braku, ali u sebi čuvaju rezerve.
Budi sretna da si to uvidjela, jer NIKADA nebi bila sretna sa tom osobom a mogao ti je uzeti godine života i ti bi se sa 40-tak godina našla na tržištu.
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 12:17   #7
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Jesam ja tolika glupača ili što?!
Nisi, samo si slabije "čitala" neke stvari vjerovatno. Svi prolaze takve škole, fali malo kritičnosti prema sebi i drugima u odnosu.

U biti moći ćeš se nazvat "glupačom" ako prođeš opet istu školu. Svima se dešavaju sranja, no budale su oni koji ne uče na njima. Naravno budale na svoju štetu.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 12:22   #8
Ili te stvarno volio, ali u svojim granicama, i pod njegovim pravilima....koje mi obićni smrtnici ne toleriramo!
Nije prvi slučaj, tj znam dosta primjera di ljudi koji rade te paralelke, su ujedno i ljudi koji guše osobe s kojima su u vezi, tj extremeno mnogo vremena provode zajedno, ali eto, njima je i ono malo slobodnog vremena sa strane dovoljno da rade sranja
frendica mi je bila u idnetičnoj situaciji, samo je bila s njim 4 godine, i još su neko vrijeme živili zajedno...dok joj nije došla ta cura i priznala sve (ta je bila još gluplja jer ga je takvog htjela samo za sebe, awwwwww )

my point is; nju nitko i nije gledao kao jadnicu, ljudi znaju da među nama ima zlih, pokvarenih i kakvih sve ne, pa jedna varalica nam nije ništa novo

ne zamarati se glupostima, glavno da si shvatila na vrijeme (bolje ikad nego u braku ) i da ga ne želiš više blizu sebe.....i ne daj da te opet zamanta!!!
glavu gore, i 'ko ga jebe!
__________________
:)
smile4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 12:22   #9
vjerovala si mu i opekla se..nisi jadna..on je taj koji gubi.Digni visoko glavu.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 12:28   #10
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?

Jesam ja tolika glupača ili što?!
Ma ne. Zamisli kako je tek njemu sam sa sobom.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 12:30   #11
Quote:
Jesam ja tolika glupača ili što?!
Niti si jadnica, niti glupača.
Tip ti je savršen primjer onoga što se može nazvat nižom vrstom.
Trebala bi bit presretna, ali stvarno presretna, što je to sve gotovo.
Grozna stvar je naravno to što te "zavaljao" za pune dvije godine.
E da, ak' ti je toliki bed i želiš osvetu skupi nešto para i plati određenim ljudima da ga "sačekaju"...
Nanashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 12:35   #12
Quote:
Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?
Sasvim normalno.

Fakat vas ne kuzim. Tebi je s njim bilo dooooooooobro, sto vise, jako dobro. Zato si i bila s njim. Njemu, tko zna ... Sad kad ti vise nije dobro s njim, odbacila si ga go staru carapu i nisi vise s njim. To je to. Nema se tu za cime zalit. Bilo ti je dobro, i gotova prica.

Njemu je falilo jos malo pice, osim tvoje, pa je vozio paralelku. Nista cudno oko toga.

Zivjela i sretno u novoj avanuri.
piper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 12:35   #13
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Ne kužim, kako je moguće da se netko oko nekoga toliko trudi kao što se on trudio oko mene u te dvije godine (ljudi, ne biste vjerovali koliko smo mi vremena proveli skupa!), a ustvari ne osjeća ništa niti želi išta ozbiljno samnom. Je li to moguće?

ne mora značiti da ne osječa ništa...a niti da ne želi ništa s tobom..vjerojatno želi (ali ne ozbiljnu vezu), kažeš i sama da te još uvijek zove...
Lazljiva Andrea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 12:53   #14
Hej, al kad se sjetim kako mi je znao spomenuti tamo neku malu koja se vrtila oko njega... Koja je naspram mene čista nula što se njega tiče... A ja ga onako pusnem u obraz što mi je tako odan... Kosu bih si počupala!

Shvaćam da mu se ta valjda sviđala, ali ne kužim koliko munjen moraš biti da dvije godine nekome prodaješ spiku kako ti je sve u životu, kako bi išao za tobom i na kraj zemaljske kugle. Koji jadnik

Baš vam hvala ljudi, lakše mi je sad, jer sam se stvarno osjećala kao zadnje govno nakon svega. I još kad vidim propušten poziv- sva se stresem i muka mi je u želucu, kako uopće ima srama...
Visibaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 13:05   #15
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
...On se složio sa svim, govorio da me voli i sl. uglavnom...!


cito sam dovde
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 13:09   #16
On je ego manijak i tako se ponio. Muti s njegovim prijateljem, to će ga najviše pogoditi.
Sihanouk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 13:13   #17
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post


cito sam dovde
Pa to je bilo ovako nekako: Ja sam zaljubljen u tebe, najvažnija si osoba u mom životu i ne mogu zamisliti da te izgubim...

Ma glumac samo takav (a ja sam očito gledala pogrešne filmove)
Visibaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 13:20   #18
visibaba: ajmo ovako... to sto ti prolazis vec su milijuni prosli...ali kako ces daljeto je do tebe...mozda se ti njemu vratis pa opet isto...jednog dana ces morati povuci granicu sada ili kasnije...sad ti mislis pa ako se ja njemu vratim nece on "mozda" vise... al on je takav i u takvog si se ti zaljubila..svi muljaju i sad znas kakkav je...bolice to tebe ali procice ...ima i drugih ljudi i boljih ali i losijih...
nego...pusti samosazaljenje i pusti ove sve na ovom topicu koji te tjese i sazaljevaju...jesi ti otvorila topic samo da bi te ovdje neke osobae sazaljevale? nisi?
nego poslusaj el_ma koji ti kaze ovako... sama donesi odluku i sama odgovaraj za svoje postupke a nas ostale zaboravi...tolko od mene na tu temu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 13:25   #19
Quote:
Visibaba kaže: Pogledaj post
Sad me sram pred svim ljudima koje zajednički znamo, ispala sam totalna jadnica.
Do ljudi koji će u toj priči tebe doživjeti kao jadnicu, baš ti i ne treba biti stalo.

Kako da se ponašaš? Nikako. Kao i do sada. Nastoj samo ne uzgojiti strah od veze na glupavu foru "svi su oni isti". Nastoj i ne "kažnjavati" sljedećega.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 13:39   #20
Glavu gore. Nisi jadnica...
On je napravio sam zajeb..I briši ga iz života...
Al mu se ne vraćaj, jer ćeš tad biti dno...
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:44.