Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2013., 08:23   #221
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
Ali mislim da ih se ne smije paliti odim ovih par dana bez svih papira i dozvola
Tak je... zato je pametno imati svadbu na Silvestrovo..
__________________
"Žena iz kompjutera..." Graham
Crnapantera01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 10:33   #222
Mislili smo da ćemo moći bez toga, ali ispada da nam rasvjeta ipak treba. Bili smo na svadbi gdje je bio lightshow (ne znam više kak se zovu) i to je bilo bajkovito. Vidjeli smo da se spominju Smash Light, Svjetlosni Bombon, Prolight, a pronašli smo i Studio FM, i sad idemo redom skupljati ponude. Ako netko ima kakvo iskustvo, ili napomenu na šta da posebno obratim pažnju, bila bih zahvalna.
Jasna1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 09:52   #223
Quote:
Jasna1990 kaže: Pogledaj post
Mislili smo da ćemo moći bez toga, ali ispada da nam rasvjeta ipak treba. Bili smo na svadbi gdje je bio lightshow (ne znam više kak se zovu) i to je bilo bajkovito. Vidjeli smo da se spominju Smash Light, Svjetlosni Bombon, Prolight, a pronašli smo i Studio FM, i sad idemo redom skupljati ponude. Ako netko ima kakvo iskustvo, ili napomenu na šta da posebno obratim pažnju, bila bih zahvalna.
Mi smo imali lightshow na svadbi i super je to sve izgledalo. U ponudi smo dobili i tamburaše, tako da smo na kraju i uštedjeli.
babullaballa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 12:18   #224
Curke, isplati li se platiti taj lightshow, koliko to stvarno utječe na atmosferu i ugođaj na samoj svadbi? I znate li kako se cijene kreću?
__________________
Najgore ništa.
velana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 15:01   #225
Quote:
velana kaže: Pogledaj post
Curke, isplati li se platiti taj lightshow, koliko to stvarno utječe na atmosferu i ugođaj na samoj svadbi? I znate li kako se cijene kreću?
Ja mislim da je to jako važno. Barem se meni tako čini
Ja još skupljam ponude i mislim da imam favorita, samo čekam još koji dan da se malo dojam slegne (to mi je osobina od starog, valjda nasljedna)
Uglavnom, javim što sam odlučila !
pogaciceva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 15:09   #226
Quote:
velana kaže: Pogledaj post
Curke, isplati li se platiti taj lightshow, koliko to stvarno utječe na atmosferu i ugođaj na samoj svadbi? I znate li kako se cijene kreću?
Netko ne može zamisliti svadbu bez toga, a nekome je to bacanje novaca. Ja sam u drugoj skupini

Cijene ti ovise o tome što želiš - bojanje prostora, reflektore, posebne projekcije na zidovima, mjehuriće od sapunice za prvi ples... Najbolje da zatražiš par ponuda i prijedloga.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 15:47   #227
i mi smo bili u drugoj skupini, ali smo na kraju koji tjedan prije svadbe ipak odlučili uzeti light i ispalo je fenomenalno!
toliko je podiglo prostor, prezadovoljni smo i nismo ni sekunde požalili što smo ga uzeli.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 20:07   #228
Jučer smo na Danima otvorenih vrata u Antunoviću gledali prezentaciju od firme koja će nama raditi rasvjetne efekte. Izgledalo je zbilja prekrasno, ako tako bude i kod nas bit ću pre pre prezadovoljna.
isk1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 21:38   #229
Thumbs up

Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Ovisi koliko traje, kakvi projektili i sl., cca 5000 kn pa navise.
Moze vatromet i za manje :-)
tihomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 18:53   #230
Evo mi smo dobili (nemoralnu) ponudu i zakaparili firmu za light show. Uzeli smo više nego smo namjeravali, ali cijena je ok, čovjek s kojim smo bili u kontaktu je izuzetno pristupačan vjerujemo da će sve biti super.
Jasna1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 21:07   #231
Quote:
babullaballa kaže: Pogledaj post
Mi smo imali lightshow na svadbi i super je to sve izgledalo. U ponudi smo dobili i tamburaše, tako da smo na kraju i uštedjeli.
Koga ste uzeli za light?
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 08:40   #232
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
Koga ste uzeli za light?
Nama je rasvjetu radio studio FM. odlično su obavili posao, tako da ih samo mogu preporučiti. Držali su se svih dogovora, sala je bila kao iz nekog filma
babullaballa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 10:30   #233
Quote:
babullaballa kaže: Pogledaj post
Nama je rasvjetu radio studio FM. odlično su obavili posao, tako da ih samo mogu preporučiti. Držali su se svih dogovora, sala je bila kao iz nekog filma
To su ovi neki iz samobora?

Tamburasi uvijek idu u paketu ili je to bio neki poseban dogovor?
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 13:27   #234
Mi smo se odlučili za lanterne u obliku srca. Svaka grupa će dobiti svoju lanternu sa malenim papirićom na koji će napisati svoje želje, zavezati za metalni dio i pustiti u zrak. Mislili smo manji vatromet ( Mirnovec pirotehnika) ali, nekako je upečatljivije ovo drugo.
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 14:10   #235
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
To su ovi neki iz samobora?

Tamburasi uvijek idu u paketu ili je to bio neki poseban dogovor?
Ma ne, možeš dogovoriti samo light, tamburaši su u ponudi, pa ako nekom treba, može i njih dogovoriti. Mi smo uzeli i tamburaše, jer smo ionako imali u planu angažirati nekoga za pratnju do crkve, ali može sve i odvojeno.
babullaballa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 18:33   #236
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
Mi smo se odlučili za lanterne u obliku srca. Svaka grupa će dobiti svoju lanternu sa malenim papirićom na koji će napisati svoje želje, zavezati za metalni dio i pustiti u zrak. Mislili smo manji vatromet ( Mirnovec pirotehnika) ali, nekako je upečatljivije ovo drugo.
znaš da puštanje lanterni trebaš prijaviti i trebaš dobiti dozvolu?
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 13:54   #237
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
znaš da puštanje lanterni trebaš prijaviti i trebaš dobiti dozvolu?
Znam
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 14:06   #238
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
Znam
mogu zamoliti za informaciju o kakvoj je dozvoli rijec i ko je izdaje?
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 14:09   #239
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
mogu zamoliti za informaciju o kakvoj je dozvoli rijec i ko je izdaje?
To rješava dečko sa svojim frendom policajcem. Kad dođe, pitam pa ti napišem. najvjerojatnije mup. Gledala sam na netu, dozvole za vatromet , pucanj i ostale kesplozivne naprave, iskreno mislim da lanterne ne spadaju pod to.
Ja sam naručila lanterne sa facebooka, pošto je Valentinovo je popust. "Lanterna" iz Splita.

Ispravak: poslala sam im upit, rekli su da lanterne ne spadaju u kategoriju eksploziva, nego u zabavu i da ne treba dozvola. jedino ako je u krugu 5km od zračne luke. Treba od njih zatražiti dozvolu.
Znala sam da treba za vatromet, no još bolje ako ne treba.
__________________
Create a sensual feeling about everything...

Zadnje uređivanje Latiosa : 07.02.2014. at 14:22.
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 14:39   #240
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
To rješava dečko sa svojim frendom policajcem. Kad dođe, pitam pa ti napišem. najvjerojatnije mup. Gledala sam na netu, dozvole za vatromet , pucanj i ostale kesplozivne naprave, iskreno mislim da lanterne ne spadaju pod to.
Ja sam naručila lanterne sa facebooka, pošto je Valentinovo je popust. "Lanterna" iz Splita.

Ispravak: poslala sam im upit, rekli su da lanterne ne spadaju u kategoriju eksploziva, nego u zabavu i da ne treba dozvola. jedino ako je u krugu 5km od zračne luke. Treba od njih zatražiti dozvolu.
Znala sam da treba za vatromet, no još bolje ako ne treba.
i meni to dragi rjesava pa bas zato i provjeravam - jer hoce on to i zaboraviti a stvarno je zadnja stvar koju zelim da mi jos napisu prijavu zbog pustanja lanterni.

ajde mi onda molim te javi kad ti decko provjeri bas sa policajcem jer su nama iz benda rekli da trebamo dozvolu za to. ne znam ako ista znaci ali nama je svadba u zagrebu i to u strogom centru. hvala ti
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.