Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2011., 09:44   #1
Što vas najviše živcira kod vaših frendica?

Pitanje je jasno
Mene najvise zivcira kaj UVJEK mora bit centar pozornosti, radi sve moguce i nemoguce da zadivi ljude koje tek upozna i strasno me to nervira, da ne kazem kako me iznerviralo kad je prvi put vidjela mog dragog i bas taj dan od svih dana obukla je najkracu minicu koju ima i svako malo joj je nesto "palo" na pod
Al' ajde hvala Bogu imam normalnog decka kojem se gade takve cure , i samo mi je na to njeno ponasanje rekao da se vidi da cura ima kompleksa i da misli da bi joj trebala pomoci jer bi joj se netko mogao smijat iza leda-mis moj brizni imam jos frendica koje me nerviraju...Stay tuned
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 09:52   #2
Sta vas najvise zivcira kod vasih frendica?

Pitanje je jasno
Mene najvise zivcira kaj UVJEK mora bit centar pozornosti, radi sve moguce i nemoguce da zadivi ljude koje tek upozna i strasno me to nervira, da ne kazem kako me iznerviralo kad je prvi put vidjela mog dragog i bas taj dan od svih dana obukla je najkracu minicu koju ima i svako malo joj je nesto "palo" na pod
Al' ajde hvala Bogu imam normalnog decka kojem se gade takve cure , i samo mi je na to njeno ponasanje rekao da se vidi da cura ima kompleksa i da misli da bi joj trebala pomoci jer bi joj se netko mogao smijat iza leda-mis moj brizni imam jos frendica koje me nerviraju...Stay tuned
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:10   #3
Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
Pitanje je jasno
Mene najvise zivcira kaj UVJEK mora bit centar pozornosti, radi sve moguce i nemoguce da zadivi ljude koje tek upozna i strasno me to nervira, da ne kazem kako me iznerviralo kad je prvi put vidjela mog dragog i bas taj dan od svih dana obukla je najkracu minicu koju ima i svako malo joj je nesto "palo" na pod
Al' ajde hvala Bogu imam normalnog decka kojem se gade takve cure , i samo mi je na to njeno ponasanje rekao da se vidi da cura ima kompleksa i da misli da bi joj trebala pomoci jer bi joj se netko mogao smijat iza leda-mis moj brizni imam jos frendica koje me nerviraju...Stay tuned
sve mi je jasno......


nervira me kad kasni
kad pusi moje cigare
takoder voli biti u centru paznje,mada joj bas i ne uspjeva....
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:10   #4
zašto se uopće družiš s osobom koja te toliko živcira?
btw, čini mi se da si malo ljubomorna na nju.

Quote:
Al' ajde hvala Bogu imam normalnog decka kojem se gade takve cure
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:19   #5
samo me jedna stvar zivcira kod nje kad idemo na viksu s drustvom malo se druskat i pit, nakon vecere umjesto da sjedne i pije s nama ona mora sudje oprat

btw, zas si otvorila 2 teme ?
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:21   #6
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
samo me jedna stvar zivcira kod nje kad idemo na viksu s drustvom malo se druskat i pit, nakon vecere umjesto da sjedne i pije s nama ona mora sudje oprat

btw, zas si otvorila 2 teme ?
otvorila sam jednu temu,ali se kopirala (ne znam kako )
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:28   #7
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
zašto se uopće družiš s osobom koja te toliko živcira?
btw, čini mi se da si malo ljubomorna na nju.



Nisam ni najmanje ljubomorna na nju, ali mi ide na zivce kaj zeli da svi skakucu oko nje i radi drugih se mjenja ( i karakterno i fizicki), a druzim se s njom jer je inace ok cura i zelim joj pomoc jer joj se cjela ekipa smije,a stvarno je super cura kad je upoznas i ne zelim da je iza leda ogovaraju-necu curu odbacit samo zato sta ima problem,sad tek trebam bit frendica i pomoci joj koliko god me to nerviralo ... rekla sam joj u vise navrata i zbilja sam joj htjela pomoc bila sam direktna i indirektna ma sve sam probala, ali ocito ne shvaca ili ne zeli shvatit...shvatila bi ju da je ruzna,glupa,ne-duhovita...al' ovak mi nejde u glavu uostalom nema ruznih cura, svaka je posebna na svoj nacin...Ma ne znam vise kaj da radim s njom, kad bi me bar poslusala konacno
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:34   #8
a koji je to točno njen problem?
meni se čini da si pod hitno mora nać' drugu ekipu.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 11:51   #9
Pa cuj velik je problem sto nema svoje JA..Npr. frend joj kaze "joj opce ti ne stoji ta boja kose"-a stoji joj samo eto on je malo zloban pa ju prca-i ona odma drugi dan ode i kupi boju koju je on rekao da bi joj stajala i mene zove da ju farbam-pokusavam joj objasnit da je taj lik zeza,i ona mi na to kaze "ak ti se neda doc da me pofarbas nemoj,a ne da izmisljas bezveze"... pa onda joj kaze jedna cura (njena frendica toboze) da joj odurno stoji taj blijedi ten (a nije preblijeda i super joj je) i ona je drugi dan odma na bundeku i sunca se...Kaj god da joj neko veli da napravi ona ce to napravit samo da ju kasnije svi hvale kak joj je super i da pricaju samo o njoj taj dan barem...Ne znam po meni je to velik problem..I problem je u tome sta je ona inace tip cure koja obozava hodat u trenirci,trapericama itd. a UVJEK kad ide nekog novog upoznat (posebno muske) obuce minicu i onda mi govori kako se neugodno osjeca u tome i kako joj je zao kaj nije obukla traperice-to naravno kaze samo dok je ta osoba koju upoznaje bas i ne dozivljava...
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 19:48   #10
Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
UVJEK
nisi frendica, al ovo.
inace me to zivcira kod bilo koga.

one prave frendove filtriras s vremenom, pa i ono sto te zivcira je oprostivo.
teppei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 23:59   #11
Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
Pitanje je jasno
Mene najvise zivcira kaj UVJEK mora bit centar pozornosti, radi sve moguce i nemoguce da zadivi ljude koje tek upozna i strasno me to nervira, da ne kazem kako me iznerviralo kad je prvi put vidjela mog dragog i bas taj dan od svih dana obukla je najkracu minicu koju ima i svako malo joj je nesto "palo" na pod
Al' ajde hvala Bogu imam normalnog decka kojem se gade takve cure , i samo mi je na to njeno ponasanje rekao da se vidi da cura ima kompleksa i da misli da bi joj trebala pomoci jer bi joj se netko mogao smijat iza leda-mis moj brizni imam jos frendica koje me nerviraju...Stay tuned
a vi ste frendice jer...?
mislim, netko tko te svojim ponašanjem, oblačenjem, pristupom dečkima i kompleksima toliko nervira- možda ste slične pa te smeta ogledalo u odnosu?
ili, što te točno drži u tom odnosu ako te sve ovo smeta?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 00:17   #12
moje prijateljice su tako super da me ništa ne živcira kod njih. eventualno možda njih nešto živcira u vezi mene
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 00:24   #13
Recimo da sam ovu problematiku riješila s vremenom... Kako sam pojedine frendice više upoznavala tako sam testirala na neki način sebe mogu li ili ne biti normalno u tom odnosu uz njihove mane koje bih spoznala. Ako shvatim da to mogu kasnije nema te stvari koja bi me nervirala dok to nije izdaja. Ako shvatim da me nešto ipak previše smeta, onda dođe distanca. To je to.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 10:44   #14
Strašno mi smeta, kad ima doma neki konflikt, i onda se nađemo na kavi i otrese se ko da sam balavica, umjesto da to doma riješi sa onim sa kim se posvađala.
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 11:08   #15
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
Strašno mi smeta, kad ima doma neki konflikt, i onda se nađemo na kavi i otrese se ko da sam balavica, umjesto da to doma riješi sa onim sa kim se posvađala.
Ako ste jako bliske onda ono nesvjesno valjda misli da može biti ono što jeste pred tobom pa i izderavati se, biti nervozna...
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 12:43   #16
Smeta mi samo što je spora (al' ja sam brzopleta, pa se nađemo na pola puta) i ponekad jer je neodgovorna, al' stignem ja nju sve napomenut'
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 13:17   #17
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Smeta mi samo što je spora (al' ja sam brzopleta, pa se nađemo na pola puta) i ponekad jer je neodgovorna, al' stignem ja nju sve napomenut'
Kad si već to napisala, misliš li da se prijateljstva više temelje na dopunjavanju ili na sličnostima?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 14:09   #18
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Kad si već to napisala, misliš li da se prijateljstva više temelje na dopunjavanju ili na sličnostima?
Mislim da je neka sredina najbolja, da nismo ni prerazličiti, a ni preslični i nađemo se na pola puta. Al' bez dobre komunikacije i međusobne tolerancije do određenog nivoa ne može se ništa.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 15:09   #19
Živcira me to što je kroz godine od štedljive postala škrta osoba i to prema sebi a sve zbog dečka. U stanju je ukinuti sve kave i izlaske da bi skupila novce za neki romantični vikend na koji on neće da ide jer ipak je on muško i neće njemu žena plaćati. Pa plati ti njoj, konjino jedna!!

Živcira me to što je zaboravila koliko je sposobna i kvalitetna i obrazovana i lijepa i što se zadovoljava mrvicama.
malessesia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 20:39   #20
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
a vi ste frendice jer...?
mislim, netko tko te svojim ponašanjem, oblačenjem, pristupom dečkima i kompleksima toliko nervira- možda ste slične pa te smeta ogledalo u odnosu?
ili, što te točno drži u tom odnosu ako te sve ovo smeta?
Nismo nimalo slicne sta se toga barem tice...Ja sam preukocena i uz to u ozbiljnoj sam vezi i ne pada mi takvo sto napamet,i ne znam nije mi to bas ni privlacno-nemogu se zamislit kao takvu odbojno mi je to.
A kao sto sam rekla cura je inace predobra,duhovita,pametna...i ne pada mi na pamet radi ovakve sitnice da ju odkantam-malo po malo pricam s njom o tome i ona polako pocinje shvacat sta radi i da to nije ok-da napomenem ona prije nije bila takva takva je od kad je prekinula s jednim deckom koji joj je nabio uzasno puno kompleksa...I bas iz tog razloga ju ne zelim izbrisat iz zivota jer znam da ovo NIJE ONA, nego samo lijeci te svoje komplekse koje joj je zadao taj (da oprostite) idiot
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.