Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 16:07   #5721
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Po cemu to? Koga je on trenira? Zvezdu i Azerbajđan
Sa Azerbajdžanom radi dobar posao, s obzirom na kadar. Iako, nije da je konkurencija među HR trenerima jaka, to priznajem.
Kojiro Izawa is offline  
Old 09.10.2017., 16:07   #5722
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
No znam za jednu konkretnu stvar. S obzirom da hns gubi nekoliko desetaka milijuna eura (zar već to nije razlog za zadovoljstvo) sigurno propada projekt na sveticama
Kratkovidno kolega, kratkovidno. Projekt Svetice ide dalje. Možda ne pod HNS-om, ali sigurno pod Dinamom ili nekom njegovom derivatu. Vrlo lako se prenese koncesija na neku drugu pravnu osobu pa možda iznikne i Dinamove Hotto Ville.....

Dakle, nema mjesta sreći. Barem po ovom pitanju.

Svetice su otišle i povratka više nema.
Vincent V is offline  
Old 09.10.2017., 16:10   #5723
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
Sa Azerbajdžanom radi dobar posao, s obzirom na kadar. Iako, nije da je konkurencija među HR trenerima jaka, to priznajem.
Uz Bilića jedino Tudor vanka radi ozbiljan posa da se mogu sitit ovako iz prve, kakav jebeni prosinečki, s tim da je Tudor i talentiraniji trener od Bilića puno. To se vidilo i sa zamislima koje je ima s Hajdukom. Bit će od njega nešto samo da glavu i karakter sredi. S druge strane dobro je šta je takav lik jer mu niko ne može nametnit neke šeme pa sam siguran da ga nećemo vidit oko ove močvare nikad.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 09.10.2017., 16:16   #5724
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Uz Bilića jedino Tudor vanka radi ozbiljan posa da se mogu sitit ovako iz prve, kakav jebeni prosinečki, s tim da je Tudor i talentiraniji trener od Bilića puno. To se vidilo i sa zamislima koje je ima s Hajdukom. Bit će od njega nešto samo da glavu i karakter sredi. S druge strane dobro je šta je takav lik jer mu niko ne može nametnit neke šeme pa sam siguran da ga nećemo vidit oko ove močvare nikad.
Ovo je možda jamac da ako se močvara spali, on može dobiti mjesto izbornika na račun neokaljanosti.

Prosinečki nije neozbiljan trener, po mome. Još, u kontekstu u kojem govorimo, on trenira reprezentaciju, a ne klub. Nije isto kad igrača možeš kupiti, i kad ne možeš. On bi posao sa HR reprezentacijom mogao odraditi vrlo dobro.
Kojiro Izawa is offline  
Old 09.10.2017., 16:21   #5725
https://www.youtube.com/watch?v=4IkLMA4Z6_k

tad je sve pocelo. I nova Zdravkova poslanica..

Mogao bih napisati kilometarski odgovor na ovo njegovo sranje za šire mase, koje će nažalost popušiti mnogi, ali ključna su samo dva momenta koja mu treba nabijat na nos non-stop. Novinari, nažalost, idu u širinu:

1. Tko bira ljude u Izvršni odbor HNS-a?
2. Tko bira ljude u Skupštinu Dinama?

Čak se slažem s njim da igraju manje-više najbolji, recimo od 22, 18 je onih koji trebaju biti, 3-4 su uvijek oni koji su na lageru za prodaju. Koje stvara sustav koji si stvorio.. sotono.
8585 is offline  
Old 09.10.2017., 16:23   #5726
tudor je uvjerljivo naš najtalentiraniji trener

jednog dana ako se situacija i stvari poprave volio bi njega vidit na klupi reprezentacije. to bi prvo bio teški show jer se tudor ne libi uć u sukob i sa najvećim zvijezdama i drugo, lik ima znanje. svaki klub koji je trenirao igra jako ofanzivno, pogledajte koju utakmicu galate, frcaju prilike na sve strane
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Old 09.10.2017., 16:24   #5727
Quote:
8585 kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=4IkLMA4Z6_k

tad je sve pocelo. I nova Zdravkova poslanica..

Mogao bih napisati kilometarski odgovor na ovo njegovo sranje za šire mase, koje će nažalost popušiti mnogi, ali ključna su samo dva momenta koja mu treba nabijat na nos non-stop. Novinari, nažalost, idu u širinu:

1. Tko bira ljude u Izvršni odbor HNS-a?
2. Tko bira ljude u Skupštinu Dinama?

Čak se slažem s njim da igraju manje-više najbolji, recimo od 22, 18 je onih koji trebaju biti, 3-4 su uvijek oni koji su na lageru za prodaju. Koje stvara sustav koji si stvorio.. sotono.
E, a ljudi zahtijevaju da neki od tih ne igraju zbog veza s Mamićima. Legitimno, no teško izvedivo. Koji potencijalni izbornik, domaći ili strani, ima muda uopće ne pozvati Pjacu ili Kovačića?
Ovo pod uvjetom da Lovrena i Modrića ugrabi pravosuđe zbog lažnog iskaza. Ako ne, onda i oni igraju, 110%. A to se nekima neće svidjeti.
Kojiro Izawa is offline  
Old 09.10.2017., 16:27   #5728
http://www.index.hr/mobile/clanak.as...lack&id=999697

Opet se pakuje Pedru
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 09.10.2017., 16:30   #5729
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Uz Bilića jedino Tudor vanka radi ozbiljan posa da se mogu sitit ovako iz prve, kakav jebeni prosinečki, s tim da je Tudor i talentiraniji trener od Bilića puno. To se vidilo i sa zamislima koje je ima s Hajdukom. Bit će od njega nešto samo da glavu i karakter sredi. S druge strane dobro je šta je takav lik jer mu niko ne može nametnit neke šeme pa sam siguran da ga nećemo vidit oko ove močvare nikad.
Ivan Leko radi odličan posao u Belgiji. Njega bih prvo istaknu od svih ostalih trenera. Olakotna okolnost je što se nije ni razvio u Hrvatskoj i općenito je daleko od svih zbivanja.
Ako gledam ostale, Bjelica je solidan u poljskoj kao i robertov brat također u njemačkoj. Burić je zasada loš u njemačkoj, Jurić je jako dobar ali ima prelošu momčad. Strikko puši nargilu u UAE, Ivankovića u Iranu gledaju kao poluboga.
Imran is offline  
Old 09.10.2017., 16:31   #5730
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
E, a ljudi zahtijevaju da neki od tih ne igraju zbog veza s Mamićima. Legitimno, no teško izvedivo. Koji potencijalni izbornik, domaći ili strani, ima muda uopće ne pozvati Pjacu ili Kovačića?
Ovo pod uvjetom da Lovrena i Modrića ugrabi pravosuđe zbog lažnog iskaza. Ako ne, onda i oni igraju, 110%. A to se nekima neće svidjeti.
iz mog kuta gledanja, problem spiska A reprezentativaca je zadnji od svih problema koje hr nogomet ima. bilo je tu smijesnih stvari, od kojih je najnelogičnije spiskove, zanimljivo, imao Štimac.

Problem je sustav od U-11 pa nadalje. taj sustav, nastao uz blagoslov grada Zagreba i države, pravi privatni biznis Mamiću &co.
8585 is offline  
Old 09.10.2017., 16:34   #5731
Kakva budaletina, majko mila
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023
mone8 is offline  
Old 09.10.2017., 16:39   #5732
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
Ivan Leko radi odličan posao u Belgiji. Njega bih prvo istaknu od svih ostalih trenera. Olakotna okolnost je što se nije ni razvio u Hrvatskoj i općenito je daleko od svih zbivanja.
Ako gledam ostale, Bjelica je solidan u poljskoj kao i robertov brat također u njemačkoj. Burić je zasada loš u njemačkoj, Jurić je jako dobar ali ima prelošu momčad. Strikko puši nargilu u UAE, Ivankovića u Iranu gledaju kao poluboga.
Govorilo se o njemu kao kandidatu za smjenu Čačića. Dobro da se nije išao prljati.
Kojiro Izawa is offline  
Old 09.10.2017., 17:12   #5733
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Uz Bilića jedino Tudor vanka radi ozbiljan posa da se mogu sitit ovako iz prve, kakav jebeni prosinečki, s tim da je Tudor i talentiraniji trener od Bilića puno. To se vidilo i sa zamislima koje je ima s Hajdukom. Bit će od njega nešto samo da glavu i karakter sredi. S druge strane dobro je šta je takav lik jer mu niko ne može nametnit neke šeme pa sam siguran da ga nećemo vidit oko ove močvare nikad.
Za Tudora se slazem, ali za Žutog sam uvjeren da ce napraviti veliki rezultat sa nekom reprezentacijom ili klubom, kada se neke stvari poslože
Bas mi se cini da je buco stvoren za taj posao
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 09.10.2017., 17:19   #5734
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Uz Bilića jedino Tudor vanka radi ozbiljan posa da se mogu sitit ovako iz prve, kakav jebeni prosinečki, s tim da je Tudor i talentiraniji trener od Bilića puno. To se vidilo i sa zamislima koje je ima s Hajdukom. Bit će od njega nešto samo da glavu i karakter sredi. S druge strane dobro je šta je takav lik jer mu niko ne može nametnit neke šeme pa sam siguran da ga nećemo vidit oko ove močvare nikad.
Tudora nakon Hajduka angaziraju zvucni klubovi, i iznad ocekivanja, to se mora priznati, a kakav posao radi, hm triba malo pricekat pa vidit...
Potpisa je trogodisnji ugovor za PAOK a potjeran je nakon cca 8 mjeseci zbog službeno "nezadovoljavajućih rezultata ", toliko se zadrža u Karabuksporu gdje je ocito bio dobar pa ga je angazirao Galatasaray kojeg je doveo do rekordno brzog ispadanja u Evropi, sad su jako dobri u prvenstvu al tek je 7.kolo, vidicemo sta ce bit od sezone...

Za mene je Ivan Juric napravio "yebacki" trenerski posao, izborit Serie A sa Crotoneom nije mala stvar
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Old 09.10.2017., 17:23   #5735
Onaj osjecaj ponosa kad ekipa dogovsra rekreaciju veceras u vrime voljene repke auuuu

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 09.10.2017., 17:37   #5736
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Onaj osjecaj ponosa kad ekipa dogovsra rekreaciju veceras u vrime voljene repke auuuu

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Mi isto imamo fucu od 21, nekada je to bilo bas nezamislivo
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 09.10.2017., 17:40   #5737
Quote:
Metuzalem kaže: Pogledaj post
Tudora nakon Hajduka angaziraju zvucni klubovi, i iznad ocekivanja, to se mora priznati, a kakav posao radi, hm triba malo pricekat pa vidit...
Potpisa je trogodisnji ugovor za PAOK a potjeran je nakon cca 8 mjeseci zbog službeno "nezadovoljavajućih rezultata ", toliko se zadrža u Karabuksporu gdje je ocito bio dobar pa ga je angazirao Galatasaray kojeg je doveo do rekordno brzog ispadanja u Evropi, sad su jako dobri u prvenstvu al tek je 7.kolo, vidicemo sta ce bit od sezone...

Za mene je Ivan Juric napravio "yebacki" trenerski posao, izborit Serie A sa Crotoneom nije mala stvar
Istina, ali vidilo se po igri Hajduka da ima ideju igrat nogomet. Problem s grčkom i turskom šta su to još veće divljine od ove naše močvare, ali na muci se poznaju junaci. Ja mislin da će naš dena za desetak godina bit strašan trener.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 09.10.2017., 17:41   #5738
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Mi isto imamo fucu od 21, nekada je to bilo bas nezamislivo
Da mi je tebe vidit kad se zatrčiš
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 09.10.2017., 17:42   #5739
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Da mi je tebe vidit kad se zatrčiš
Ja branim
A i nisi bas najpozvaniji za prozivanje glede kila
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 09.10.2017., 17:46   #5740
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Ja branim
A i nisi bas najpozvaniji za prozivanje glede kila
I to šta kažeš
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.