Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2016., 15:00   #61
This time next year...

Bit ću u stanju reći: Da, sretan sam.


I bit će naplaćena faktura od horadic cube.
birger brossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:13   #62
Quote:
Doll Fetish kaže: Pogledaj post
Bas heart-warming tema... ex anais i horadic_cube, skroz ste me rastopile.



Quote:
birger brossa kaže: Pogledaj post
This time next year...

Bit ću u stanju reći: Da, sretan sam.


I bit će naplaćena faktura od horadic cube.
Sanjaj miško
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:27   #63
aprrpos horradic cube.. deca zar ste jos u doba diabla?? pa to je bilo prije 30 godina.. dodjite sebi..okej mozda ne 30 ali tu negdje... jebate druzim se s matuzalemima
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:28   #64
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
aprrpos horradic cube.. deca zar ste jos u doba diabla?? pa to je bilo prije 30 godina.. dodjite sebi
Jednom dete, uvijek dete.
Bolje i to nego ogorčena baba koja sere svima po svakoj temi
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:30   #65
Ja u stvari jako volim Božić. To mi je oduvijek, onak, najbolji praznik; nekom tipu je roćkas, a ti dobiješ poklone
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:31   #66
Quote:
Jar-jar kaže: Pogledaj post
Ja u stvari jako volim Božić. To mi je oduvijek, onak, najbolji praznik; nekom tipu je roćkas, a ti dobiješ poklone
Ili imaš rođendan baš na Božić, tak jedan forumaš ima.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:31   #67
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
horradic kulturna ric bi bila kaka.. ali hajde neka tebe i tvog uvjerjenja da si reka nesto jako pametno sto ce svi twitati
Ma samo ti kakaj. Bolje po meni nego po nekom koga bi moglo dirnut ustvari.
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:34   #68
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Ma samo ti kakaj. Bolje po meni nego po nekom koga bi moglo dirnut ustvari.
horradic niti ima potrebe niti mi se kaka.. besmisleno ja da to uzims srcu toliko..nemoj reci da te ne dira.. jer da je tako nebi ni komentirao
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:36   #69
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
horradic niti ima potrebe niti mi se kaka.. besmisleno ja da to uzims srcu toliko..nemoj reci da te ne dira.. jer da je tako nebi ni komentirao
Brkaš mi spol cijelo vrijeme, nije mi još narastao pišo .

Želim reći da postoje ljudi koji su ekšli osjetljivi na dane poput ovih i da tvoju zajebanciju mogu shvatiti vrlo osobno i vrlo loše. Meni je dan čist okej, na stranu spremanja svega ikad. Zato radije podjebavaj mene (ili druge poput mene) koji to stvarno neće uzet k srcu nego da nekome fakat usereš (već ionako usran) dan .
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:40   #70
A valjda ce dogodine bit isto kao sad ili bolje.
možda se i nađe netko ! ! ! !
__________________
Destiny is a Bitch
Path to hell is paved with good intentions.
Za svako dobro djelo koje napravis , dva loša ti slijede
Daybreaker121 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:41   #71
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Brkaš mi spol cijelo vrijeme, nije mi još narastao pišo .

Želim reći da postoje ljudi koji su ekšli osjetljivi na dane poput ovih i da tvoju zajebanciju mogu shvatiti vrlo osobno i vrlo loše. Meni je dan čist okej, na stranu spremanja svega ikad. Zato radije podjebavaj mene (ili druge poput mene) koji to stvarno neće uzet k srcu nego da nekome fakat usereš (već ionako usran) dan .
horradic javno si i pred svima ispricavam a glede spolovila.. datu cu ispriku ako treba i u vecernji.. sto ja zelim reci horradic,, ima ljudi koji su osjetljivi ali zasto.. jer su nesposobni za eksn.. dan je takav kakvim ga napravis,, ako sjedis i premjestas jaja s lijeva na desno sto je za ocekivati?? mucak?? (oprosti-- u tvom slucaju --jajnike-- mada neznam mogu li zene jajnike premjestatI)
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:46   #72
Quote:
alpha55 kaže: Pogledaj post
horradic javno si i pred svima ispricavam a glede spolovila.. datu cu ispriku ako treba i u vecernji.. sto ja zelim reci horradic,, ima ljudi koji su osjetljivi ali zasto.. jer su nesposobni za eksn.. dan je takav kakvim ga napravis,, ako sjedis i premjestas jaja s lijeva na desno sto je za ocekivati?? mucak?? (oprosti-- u tvom slucaju --jajnike-- mada neznam mogu li zene jajnike premjestatI)
Na isti način bi ti mogao malo izvadit glavu iz guzice (ili pijeska, što je već "Pristojnije") i shvatit da nekim ljudima blagdani padaju teško. No oke, širi i dalje svoje pokušaje duhovitosti po forumu, pa možda i naletiš na nekog kome ćeš još malo usrat dan i onda možeš sretno odjahat u suton. :klap:
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 16:20   #73
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Da sam u braku, ja bih valjda bila ona nadrkana kojoj svaki stolnjak i ukras mora štimati. Jer sačuvaj Bože da netko i nešto pokvari idilu. A ono, pokvariš je ti sama. No bar sam si to osvijestila. Ne postoje savršeni Božići. A inzistiranje da bude savršen vodi u mračni ćorsokak.
Al ono. Opsadno stanje, da bi imali "pravi ugođaj Božića". Daj, jebote, skuhaj mahune za fuckin Božić, ne trebaš peći pečenku, sarmu i pet vrsta kolača, uz spremanje, ako ne možeš, ili nemaš vremena i nemaš živaca, i imat ćeš više od "ugođaja"


Govorim o svojoj majci, ne o tebi. I još uz to, masu stvari radi kako inače ne radi, imam osjećaj, samo da bi se mogla svađati još više
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 17:35   #74
Quote:
Iceman1991 kaže: Pogledaj post
Ma i ovako nešto je sasvim dovoljno. /s
U tom slučaju nadam se da buš za Žičbo dobil ribarski pribor!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 17:55   #75
Ili na psihoterapiji ili u grobu ...
Svjetlosni is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 18:11   #76
Quote:
Svjetlosni kaže: Pogledaj post
Ili na psihoterapiji ili u grobu ...


Mudrozboriś
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 18:20   #77
Quote:
Svjetlosni kaže: Pogledaj post
Ili na psihoterapiji ili u grobu ...
Nemoj biti tako pesimistično optimističan. Nijedna od te dvije varijante neće riješit problem. Uostalom tko ti može garantirat da je grob finalno i gotovo? Što ako "biti u grobu" znači isto stanje samo na nekoj drugoj lokaciji/dimenziji di ćeš opet sanjarit o nekom drugom grobu dok tražiš psihoterapiju?

Kuiš, možda nam je život naprosto loop svih ikad sranja koja se provlače i ponavljaju i prisutna su u svim našim životima.
Možda je pakao ustvari nastaviti život sa mišlju poput tvoje, pa ak si jednom davno bio netko grd onda ćeš ostatak vječnosti živjeti. Jer to je ipak puno bolnije od toga da naprosto ne postojiš/budeš mrtav .

I tak. Sretni i ugodni blagdani
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 19:08   #78
Vidjet cu sljedece godine.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 20:12   #79
E bok. Dobra tema ex.

Ja mislim da sam vanzemaljac.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 20:55   #80
Između ostalih zelja, trenutno mi je najveca da me iduce godine u ovo doba ne pere anksiozna nadrkanost tj. da mi je ljudi ne stvaraju i da mozemo docekat Bozic ko ljudi.

Voljela sam blagdane, tj. jos ih volim, ali ove strke zbrke i "sta ce tko mislit o mojem boru/rucku/jelobrisanaprasinaispodkauca" mi fakat idu na onu stvar i za svaki događaj se moramo kolektivno posvađat zbog gluposti i i i ispizdit cu.

Uglavnom, sretan Bozic svima!
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.