Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2012., 23:19   #1
Ivić Pašalićev come back?

Sutrašnji Jutarnji list najavljuje povratak Ivića Pašalića u HDZ.
Što mislite hoće li se to doista dogoditi i da li će to pomoći HDZ-u?
 
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 23:35   #2
Kamo sreće da se vrati.
Pašalić je najomraženiji političar u novijoj povijesti Hrvatske. Ni Canjugu se u Zagrebu potkraj 90-ih nije mrzilo kao njega.
Bilo bi lijepo da si HDZ sam još malo stegne tu omču oko vrata.
Jesus Savior Messiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 23:41   #3
dajte ljudi dragi o cemu vi to? ima kakav link? kome ce ivic pasalic pomoci? i kome je on uopce pomogao? samom sebi, naravno. a majko moja do kad ce trajati taj cirkus?
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 23:49   #4
Povratkom Pašalića HDZ bi uistinu poentirao na polju "poštenja" po kojemu će ostati zapamćen u hrvatskoj povijesti. Još samo da se u HDZ vrate Mesić i Manolić pa da poboljšaju i svoj "demokršćanski" imidž...
__________________
Wir sind nicht die Letzten von gestern, sondern die Ersten von morgen...
Brandfackel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 00:10   #5
cekajte malo, miroslav tuđman, ivić pašalić, ekipa osnivaca stranke, seks, tko nam jos fali? djapic? milostivo nam ponudjavaju mesica i manolica. jos nam budu ponudili i dedu boljkovca za desert. ljudi, ovo normalan covjek nemre provariti ni pomocu laustajna. koga jos treba uhljebiti i kojeg politickog mrtvaca, da ne kazem zombija dovuc u hdz? pa kaj je ta stranka postala deponij istrosenih politicara i debeloguza? ovo pocinjem shvacati kao dobru zajebanciju. nista drugo.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 12:43   #6
Quote:
Brandfackel kaže: Pogledaj post
Povratkom Pašalića HDZ bi uistinu poentirao na polju "poštenja" po kojemu će ostati zapamćen u hrvatskoj povijesti. Još samo da se u HDZ vrate Mesić i Manolić pa da poboljšaju i svoj "demokršćanski" imidž...
Eto vidiš i ti si pao na pisanje EPH medija.

I što Pašalić nije u zatvoru ako je bio toliki kriminalac. Nije bilo omraženije osobe u Hrvatskoj od njega. Pitaš li se ikad zašto i kome je smetao. A onaj tko mu je krađom oteo HDZ.

jel on još miljenik lijeve političke misli u Hrvatskoj i slave li ga perjanice EPH. Jergović i degustator i gurman Butković.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 11:25   #7
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
dajte ljudi dragi o cemu vi to? ima kakav link? kome ce ivic pasalic pomoci? i kome je on uopce pomogao? samom sebi, naravno. a majko moja do kad ce trajati taj cirkus?
dok yutarnji najavljuje svakakve gluposti .
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 12:32   #8
Quote:
Jesus Savior Messiah kaže: Pogledaj post
Kamo sreće da se vrati.
Pašalić je najomraženiji političar u novijoj povijesti Hrvatske. Ni Canjugu se u Zagrebu potkraj 90-ih nije mrzilo kao njega.
Bilo bi lijepo da si HDZ sam još malo stegne tu omču oko vrata.
Pašalić se neizmjerno obogatio. Pašalić je najveći lopov. Pašalić je radio što je htio. Pašalić je manipulirao Tuđmanom. Pašalić je pokrao novce iz dijaspore. Pašalić je stalno lovio u mutnom. Pašalić je imao prste u svim poslovima. Pašalić je bio kriv za sve, imao je neizmjernu moč.
Sabor HDZ-a. Pašalić je poražen! HDZ je odahnuo, kao i cijela Hrvatska.
HDZ pobjeđuje na izborima. Zadovoljan je HDZ, ali i Hrvatska uživa. Izabran je najbolji! lmamo premijera, intelektualca, poliglota, uljuđenog. Svi uživaju. Svi su ponosni! Imamo dvije vertikale! Ne jednu! Dvije! Ponos demokracije! Paradigma demokracije! Ugledajte se na nas!
I? I? I?
Nijedan procesić protiv Pašalića! Neizmjerna moč gospodina Pašalića se rasplinula kao mjehur od sapunice! Gdje je taj močni čovjek. Gdje su ti novci iz dijaspore(Kod Mesića u džepu!)? A, što smo saznali naknadno o našem prekrasnom, reprezantivnom, omiljenom, voljenom, dragom premjeru i o našem dva put biranom predsjedniku?
Što smo saznali? Saznali smo da su oni sve svoje vrline pripisivali Pašaliću.
Oprostite, meni se čini da je ovo istina, i da smo mi podložni manipulaciji.
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 12:39   #9
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Pašalić se neizmjerno obogatio. Pašalić je najveći lopov. Pašalić je radio što je htio. Pašalić je manipulirao Tuđmanom. Pašalić je pokrao novce iz dijaspore. Pašalić je stalno lovio u mutnom. Pašalić je imao prste u svim poslovima. Pašalić je bio kriv za sve, imao je neizmjernu moč.
Sabor HDZ-a. Pašalić je poražen! HDZ je odahnuo, kao i cijela Hrvatska.
HDZ pobjeđuje na izborima. Zadovoljan je HDZ, ali i Hrvatska uživa. Izabran je najbolji! lmamo premijera, intelektualca, poliglota, uljuđenog. Svi uživaju. Svi su ponosni! Imamo dvije vertikale! Ne jednu! Dvije! Ponos demokracije! Paradigma demokracije! Ugledajte se na nas!
I? I? I?
Nijedan procesić protiv Pašalića! Neizmjerna moč gospodina Pašalića se rasplinula kao mjehur od sapunice! Gdje je taj močni čovjek. Gdje su ti novci iz dijaspore(Kod Mesića u džepu!)? A, što smo saznali naknadno o našem prekrasnom, reprezantivnom, omiljenom, voljenom, dragom premjeru i o našem dva put biranom predsjedniku?
Što smo saznali? Saznali smo da su oni sve svoje vrline pripisivali Pašaliću.
Oprostite, meni se čini da je ovo istina, i da smo mi podložni manipulaciji.
Da interesantno viđenje situacije,mogu reći i jako točno.
Al kad globus i nacional kažu očito je to za Hrvate činjenična istina.....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 12:43   #10
Talking

Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Pašalić se neizmjerno obogatio. Pašalić je najveći lopov. Pašalić je radio što je htio. Pašalić je manipulirao Tuđmanom. Pašalić je pokrao novce iz dijaspore. Pašalić je stalno lovio u mutnom. Pašalić je imao prste u svim poslovima. Pašalić je bio kriv za sve, imao je neizmjernu moč.
Sabor HDZ-a. Pašalić je poražen! HDZ je odahnuo, kao i cijela Hrvatska.
HDZ pobjeđuje na izborima. Zadovoljan je HDZ, ali i Hrvatska uživa. Izabran je najbolji! lmamo premijera, intelektualca, poliglota, uljuđenog. Svi uživaju. Svi su ponosni! Imamo dvije vertikale! Ne jednu! Dvije! Ponos demokracije! Paradigma demokracije! Ugledajte se na nas!
I? I? I?
Nijedan procesić protiv Pašalića! Neizmjerna moč gospodina Pašalića se rasplinula kao mjehur od sapunice! Gdje je taj močni čovjek. Gdje su ti novci iz dijaspore(Kod Mesića u džepu!)? A, što smo saznali naknadno o našem prekrasnom, reprezantivnom, omiljenom, voljenom, dragom premjeru i o našem dva put biranom predsjedniku?
Što smo saznali? Saznali smo da su oni sve svoje vrline pripisivali Pašaliću.
Oprostite, meni se čini da je ovo istina, i da smo mi podložni manipulaciji.
Eto gospođo i Vi i ja smo sretni što se Doktor (špic name iz Zajednice) vraća!!
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 15:23   #11
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Eto gospođo i Vi i ja smo sretni što se Doktor (špic name iz Zajednice) vraća!!
nekako mi se čini taj come back uzaludan. Pašalić ima image Her Flicka. ja ne znam kako oni misle njemu dignuti rating?

on jednostavno nije faca kojoj se vjeruje kad se pojavi na TVu,nastup,ton izgled.

bez obzira na sve on je mr The Croatian Dream. Za par godina od lokalnog doktora u Ivancu do Vršitelja dužnosti jako bolesnom Predsjedniku Republike u predsjedničkom sistemu.
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 15:47   #12
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Pašalić se neizmjerno obogatio. Pašalić je najveći lopov. Pašalić je radio što je htio. Pašalić je manipulirao Tuđmanom. Pašalić je pokrao novce iz dijaspore. Pašalić je stalno lovio u mutnom. Pašalić je imao prste u svim poslovima.

Nijedan procesić protiv Pašalića! Neizmjerna moč gospodina Pašalića se rasplinula kao mjehur od sapunice! Gdje je taj močni čovjek. Gdje su ti novci iz dijaspore(Kod Mesića u džepu!)?
Čisto da vas podsjetim da je taj isti Pašalić ušao u politiku iz podstanarskog stančića i sa starim Stojadinom kao jedinom imovinom.

Danas je ponosni vlasnik zamka s bazenom i ogromnom okućnicom u elitnom dijelu Zagreba, nekoliko desetaka tzv. ruralnih vila s bazenima u Istri, cijelog stambenog naselja kraj Zagreba itd.

I nakon svega uvijek će se naći ovakvih naivaca koji će kao pitati - Gdje su ti novci ???

Je, sigurno su kod Mesića u džepu!

Profesor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 18:04   #13
Quote:
Profesor_ kaže: Pogledaj post
Čisto da vas podsjetim da je taj isti Pašalić ušao u politiku iz podstanarskog stančića i sa starim Stojadinom kao jedinom imovinom.

Danas je ponosni vlasnik zamka s bazenom i ogromnom okućnicom u elitnom dijelu Zagreba, nekoliko desetaka tzv. ruralnih vila s bazenima u Istri, cijelog stambenog naselja kraj Zagreba itd.

I nakon svega uvijek će se naći ovakvih naivaca koji će kao pitati - Gdje su ti novci ???

Je, sigurno su kod Mesića u džepu!

Čisto sumnjam da je to bio podstanarski stan. Naime, običaj je u malim mjestima liječniku osigurati stan. Ti me podsjećaš, veliš, na podstanarski stančić! A, što bi rekao na podstanarsku sobu? Ha?
Još uvijek ti je Burduš pri srcu? Svaka čast! Vjeran do smrti našoj birtijskoj ikoni! Valjda si očaran njegovim profinjenim, pristojnim i učenim govorom. Čovjeka ponese taj fini tok misli, izražen živopisnim jezikom. Naš, svima dragi, region!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:05   #14
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Čisto sumnjam da je to bio podstanarski stan. Naime, običaj je u malim mjestima liječniku osigurati stan. Ti me podsjećaš, veliš, na podstanarski stančić! A, što bi rekao na podstanarsku sobu? Ha?
Još uvijek ti je Burduš pri srcu? Svaka čast! Vjeran do smrti našoj birtijskoj ikoni! Valjda si očaran njegovim profinjenim, pristojnim i učenim govorom. Čovjeka ponese taj fini tok misli, izražen živopisnim jezikom. Naš, svima dragi, region!

rama, pazi Mesić...

a sad on topic

Sam Pašalić je po novinama kukao kako je iz mnogobrojne, siromašne obitelji, kako ništa nije imao, sve stekao sam itd. i da od imovine ima samo stari Stojadin.

Kako je zatim, kao državni službenik imao točno određena primanja ja se samo pitam od kuda:

Quote:
Profesor_ kaže: Pogledaj post
Danas je ponosni vlasnik zamka s bazenom i ogromnom okućnicom u elitnom dijelu Zagreba, nekoliko desetaka tzv. ruralnih vila s bazenima u Istri, cijelog stambenog naselja kraj Zagreba itd.


To mene zanima ???


A ove gluposti o Mesiću možeš mačku o rep ! OK, Mesić ti je mrzak, ali oladi malo s Mesićem i razmisli racionalno. Od kuda Pašaliću viletine i ostalo ??
Profesor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:00   #15
Quote:
Profesor_ kaže: Pogledaj post
rama, pazi Mesić...

a sad on topic

Sam Pašalić je po novinama kukao kako je iz mnogobrojne, siromašne obitelji, kako ništa nije imao, sve stekao sam itd. i da od imovine ima samo stari Stojadin.

Kako je zatim, kao državni službenik imao točno određena primanja ja se samo pitam od kuda:





To mene zanima ???


A ove gluposti o Mesiću možeš mačku o rep ! OK, Mesić ti je mrzak, ali oladi malo s Mesićem i razmisli racionalno. Od kuda Pašaliću viletine i ostalo ??
Pa toliko će i jedan Bauk "uštediti" ukoliko bude toliko godina u vrhu !! A da ne govorimo o starijim "crvenim" kadrovima...
bogdanić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:22   #16
Quote:
Profesor_ kaže: Pogledaj post

Sam Pašalić je po novinama kukao kako je iz mnogobrojne, siromašne obitelji, kako ništa nije imao, sve stekao sam itd. i da od imovine ima samo stari Stojadin.

Kako je zatim, kao državni službenik imao točno određena primanja ja se samo pitam od kuda:
To mene zanima ???
Od kuda Pašaliću viletine i ostalo ??
A ti ne znaš tko je bio tajanstveni 'Peti ortak'?
felixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 23:26   #17
Quote:
Profesor_ kaže: Pogledaj post
A ove gluposti o Mesiću možeš mačku o rep ! OK, Mesić ti je mrzak, ali oladi malo s Mesićem i razmisli racionalno. Od kuda Pašaliću viletine i ostalo ??
Pa to je bar jasno, šapnuo mu Mesić od kojeg prijatelja može posuditi lovu za viletinu. Mesićev problem je u tome, da se je "prijatelj" istrošio, pa je Mesiću mogao posuditi samo za dva stana.
Bodul2a is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 08:34   #18
Quote:
Profesor_ kaže: Pogledaj post
Od kuda Pašaliću viletine i ostalo ??
Smanjio čovjek izlaske pa ušparao, po uzoru na ministra Arsena Bauka.
Samo treba malo smanjit izlaske, i sve se može.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 12:11   #19
Arrow

Quote:
Profesor_ kaže: Pogledaj post
rama, pazi Mesić...

a sad on topic

Sam Pašalić je po novinama kukao kako je iz mnogobrojne, siromašne obitelji, kako ništa nije imao, sve stekao sam itd. i da od imovine ima samo stari Stojadin.

Kako je zatim, kao državni službenik imao točno određena primanja ja se samo pitam od kuda:





To mene zanima ???


A ove gluposti o Mesiću možeš mačku o rep ! OK, Mesić ti je mrzak, ali oladi malo s Mesićem i razmisli racionalno. Od kuda Pašaliću viletine i ostalo ??
Profesore, profesore(Ne bih valila da si to meni bio!),
Ja sam samo iznijela svoja razmišljanja, bez želje upuštati se u političke ocjene. Dozvolit ćeš, kako nije bilo logike u onakvoj hajki na Pašalića, a da to nije završilo, čak, ni podizanjem optužnice. Ne mogu se oteti dojmu da sam bila izložena manipulaciji.
Mislim, kao i ti, da ja ovo o Mesiću mogu, zaista, objesiti mačku rep, ali ne radi toga što ja nisam u pravu.
Mesićevo poštenje je šuplje kao dobar ementaler, ali ti ne sporim pravo biti njegov adorant.
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 12:56   #20
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Pašalić se neizmjerno obogatio. Pašalić je najveći lopov. Pašalić je radio što je htio. Pašalić je manipulirao Tuđmanom. Pašalić je pokrao novce iz dijaspore. Pašalić je stalno lovio u mutnom. Pašalić je imao prste u svim poslovima. Pašalić je bio kriv za sve, imao je neizmjernu moč.
Sabor HDZ-a. Pašalić je poražen! HDZ je odahnuo, kao i cijela Hrvatska.
HDZ pobjeđuje na izborima. Zadovoljan je HDZ, ali i Hrvatska uživa. Izabran je najbolji! lmamo premijera, intelektualca, poliglota, uljuđenog. Svi uživaju. Svi su ponosni! Imamo dvije vertikale! Ne jednu! Dvije! Ponos demokracije! Paradigma demokracije! Ugledajte se na nas!
I? I? I?
Nijedan procesić protiv Pašalića! Neizmjerna moč gospodina Pašalića se rasplinula kao mjehur od sapunice! Gdje je taj močni čovjek. Gdje su ti novci iz dijaspore(Kod Mesića u džepu!)? A, što smo saznali naknadno o našem prekrasnom, reprezantivnom, omiljenom, voljenom, dragom premjeru i o našem dva put biranom predsjedniku?
Što smo saznali? Saznali smo da su oni sve svoje vrline pripisivali Pašaliću.
Oprostite, meni se čini da je ovo istina, i da smo mi podložni manipulaciji.
šuti..šuti..ne traži logiku i rezon..

to je nepoznat pojam ljudimaa koji po svoje mišljenje idu svako jutro na kiosk..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.