Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2008., 01:42   #81
da, prvi semestar me ispao 2814,77kn

+ kaj imam 2000kn kazne neke za platit

i jos gro sranja

ziher to sve mogu zaradit/ustedit.
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 16:40   #82
mi stara generacija možemo platiti školarinu u tri rate
neki pišu molbu da im se omogući na 10, ne znam jel to kome uspjelo
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 16:44   #83
imam djeparca tocno za kutiju pljugi dnevno

da prestanem pusit, spizdio bih to u menzi ili u tangenti, tak svejedno

link

Zadnje uređivanje Weedeemer : 08.10.2008. at 16:52.
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 10:25   #84
IMA LI MOŽDA NEKO DA SUPER ZNA FIZIKU?!!! da mi riješi zadatke 2 lista imam to za ocjenu, kome god sam dala nitko ne zna!!!
__________________
>)
debelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 19:56   #85
trebala bih apsolventa/icu matematike za instrukcije iz matematike za 1.god fer-a...
pa ako ima netko il ako možete nekog preporučiti...na pm
hvala
__________________
.....being normal is just crazy.....
newermind is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 17:09   #86
Evo, da se vratimo on-topic (recimo), ja imam par pitanja. Evo, zanimaju me matematika i fizika na PMF-u, jel se može oboje studirati, ili se može pa je preteško ili kako već, uglavnom, ako netko ima iskustva kakvih neka se javi, a ako netko zna da se ne može, preporuke što da upišem bi mi isto dobro došle. Dalje pitanje, koliko je težak faks s obzirom na opće gimnazije, tj., hoće li faliti znanje matematičkih gimnazija? I zadnje, jel postoji još ono sa izravnim upisom i to s obzirom da je sada matura? Čuo sam da se malo ljudi uopće prijavi, jel i to istina?

Hvala unaprijed, ako ima još tko kakav komentar...
Data is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 20:13   #87
Što se završene opće gimnazije tiče, tu nećeš imati ama baš nikakvih problema!I ja sam išla u opću i nikad mi nikakvo predznanje nije falilo.
Što se ovog prvog tiče, postoji smjer integrirani preddiplomski studij matematike i fizike. Znam par ljudi koji to studiraju i pola njihovih kolegija je kod nas na matematici, pola preko na fizici! Ako imaš još kakvo pitanje...
matejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 16:04   #88
P: ''Sve'' sto treba za prijemi za : FER,PMF,FSB..

https://www.forum.hr/showthread.php?t=405099
čaplja89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 22:08   #89
zna li itko mozda koliki je postotak zadataka iz fizike , koliko je fizika uopce zastupljena na fax-u ?
samotvoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 13:23   #90
10.7..prijemni ove godine..vidimo se ljudi
mala_blesava is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 23:02   #91
Pozdrav,

Mozda je rano par mjeseci, ali meni nije jer su neke druge varijable u igri i moram birati izmedju necega i necega i pmf-a i necega (hah koja recenica) Nije da mi se zurilo igdje, i istina je da sam to mogao davno obaviti ali pmf je u p materini s mjesta gdje se ja nalazim i odjednom ie sve to zbrda zdola stiglo pa ako bi netko znao odgovore.
Na math.hr stoji da se moze prebaciti na diplomski studij s odgovarajucih fakulteta s tim da nije definirano s kojih pa sad koji bi to eventualno bili. Plus je racunarstvo upisalo par ljudi sto ce reci da je ostalo mjesta za masu studenata tamo i da valjda postoji neki razlog zasto je ostalo tako mnogo mjesta?

Nadalje vjerujem da valjda ako ne znate odgovor mozete me upiti k osobama koje bi znale tj vjerojatno bih prije pokusao nesluzbenim putem tipa ovaj forum da se ne zbrukam pred nekim od (pro)dekana zaduzenim zato.
Ono citajte malo mi ukurcu pitati u drugome mjesecu mogu li se u devetome upisati na diplomski studij racunarstva na pmf-u s tom i tom diplomom bakalara (necu namjerno pisati koja jer je internet relativno malen) etc...

Ono nije bas da mi se tek tako ide u prodekanice (prodekanice je u vas koliko kuzim) za nastavu bez prijasnjih informacija je li uopce to moguce i kolika je lova u igri (tipa ona kaze 2k eura, a meni izledi jebote to je pola godine godine sc-a full time job)

Nisam ni kod svoga otisao vise od par puta...
Kad malo bolje razmislim bio sam samo jednom




tnx

Zadnje uređivanje borkborkbork : 01.02.2009. at 23:12.
borkborkbork is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 16:07   #92
Ja isto namjeravan ove god.upisati pmf-mat, pa bi me zanimalo od vas koji se spremate za upi,kamo ćete na pripreme (i u kojem razdoblju) i dali ćete prije priiprema šta sami ponavljat ili ić na nekakve instrukcije? I još nešto,imala sam mat i fiz sve 3 god.5 (nadam se i ove),pa me zanima kolika je vjerojatnost da mogu upisat bez prijemnog?
sarmica1311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 23:37   #93
Ne trebaju ti pripreme za upis na matematički odjel, a zadnjih godina ti ništa ne znači što imaš mat 5 jer ih uvijek ima previše.(preko 60%)
__________________
...:::Ja sam bez tebe i ta tvoja oka mila, kao sivi soko' bez krila:::...
sp0ck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 00:24   #94
ja planiram ić na pripreme na pučko otvoreno učilište..
mislite da je to oke??
tj jel mislite da mi je to potrebno kako bi matematiku upisala??
mala_blesava is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 13:51   #95
Jel postoji ikakva mogućnost da se matematila izvanredno upiše? Da li ste možda čuli za to na faksu? Na stranici nisam primijetila da išta piše o tome. Završila sam faks i radim tako da nemam drugog izbora. Znam da bi bilo prilično teško to izvesti bez prisustvovanja vježbama...ali...želim to
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 18:28   #96
bio je sa mnom na vježbama neki stariji lik, cca 35-40god. i to uvijek na vježbama iz jednog predmeta, nakon kojeg bi zbrisao kući ... tako da ne isključujem mogućnost da se ipak može izvanredno upisat, iako za to nisam nigdje ni od koga čuo. zovni si referadu

inače, svi koji petljaju sa pripremama i kombiniraju koliko je čega na prijemnom... ostavite se ćorava posla. ako ste imali 5 iz matematike tokom srednje upisat ćete se. riješit 5 od 30 i nešta zadataka može svatko ko je radio tokom srednje. a za pripremu si čopite one male knjižice sa primjercima prijemnih i rješavajte ono šta se najviše pojavljuje tjedan-dva i priča gotova. uostalom, neki su taj prijemni prošli nakon šta su pali pismeni dio matematike na maturi

prijemni je prelagan, al je zato faks jako zahtjevan i radije budite na čisto sa sobom da li matematiku samo razumijete ili stvarno volite. obavezno si prije faksa rješavajte one zadatke iz zbirki di treba dokazivat teoreme i poučke, jer se osim dokazivanja i teorije ništa drugo na faksu ne radi. već su od prvog semestra predmeti povezani, pa morate proć jedan da bi upisali drugi itd. ugl, idealno za zeznut si cijelu godinu, ako se precjeniš.
daleth is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 18:52   #97
Quote:
daleTh kaže: Pogledaj post
bio je sa mnom na vježbama neki stariji lik, cca 35-40god. i to uvijek na vježbama iz jednog predmeta, nakon kojeg bi zbrisao kući ... tako da ne isključujem mogućnost da se ipak može izvanredno upisat, iako za to nisam nigdje ni od koga čuo. zovni si referadu
Hvala. Da, raspitat ću se koje su mi mogućnosti. Vidim da ima i diplomski studij, možda bi to mogla.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 19:53   #98
@dixx: Ne postoji izvanredan upis, samo redovan.
melkor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 07:22   #99
Quote:
plava_medena kaže: Pogledaj post
Nije tesko upast,ali bolje idi na fer.Na pmf-u su mnogi skrenuli od previse matematike
hehe...skrenili su oni od bubanja a ne oni od razmisljanja
matija mmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 16:41   #100
Ima li nekog tko studira matematiku, ali nastavnički smjer? jesu li predmeti isto usko vezani uz dokaze i teoreme ili ima i zadataka..... pliz pomozite...
summer_time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.