Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2015., 10:01   #1441
combo : 6.68 6/10


17.30 Zlin - Karlove Vary............1 1.70 (3-2)

Ako je neki mec vazan za ekipu Zlina onda je to ovaj mec...maltene je ovo finale za njih i jednostavno ovo se mora dobiti pa makar se jeo led.
Znaju to u klubu svi i ovom mecu pridaju extremnu vaznost.Playoff mesto je ugrozeno i ovo je jedan od tri-cetiri direktna konkurenta.Ok,izgubili su od jake Sparte u poslednjem mecu na svom ledu ali pogledajte rezultate pre tog meca...5 pobeda u nizu na svom ledu...danas im dolazi najlosiji gost lige sa samo 1 pobedom na strani i zato i kazem da je ovo sansa kakvu ne smeju propustiti.igraci Zlina odlucuju veceras o svojoj sudbini ove sezone i kao sto rekoh dolazi im jedna od najlosijih ekipa lige.Tip 1

19.00 Karlskroga - Wita Hasten...............1 1.65 (4-3)

Postoji jedno nepisano pravilo u ovoj ligi "You never go in Karlskroga and win at friday night"!
Domacini pisu istoriju trenutno i igraju maestralno...Menadzment kluba je uradio nesto novo za navijace te ce veceras biti i uzivo muzika u hali...hahahaha kako ce to izgledati moram da vidim veceras...ono kad u pauzi posle sudijskog zvizduka svakog krene live music :-)
Svejedno,hala ce biti dupke puna.
Gosti igraju toplo - hladno...i obicno pobedjuju ekipe svog ranga.Power play je los i u napadu i u branjenju,jasno je to i treneru pa su uvezbavali to zadnjih dana.Danas ce im biti tesko pa u izjavama pred mec se moze procitati kako "ce pokusati" "videce da" "trebalo bi da" itd fraze...jasno je i njima da idu na led najvrucoj ekipi sampionata trenutno.
11 utakmica zaredom Karlskroga pobedjuje i osvaja bodove i to je nesto zaista impresivno i kako citam ne zele da stanu ni malo ,zele pobedu i danas.Tip 1.


19.30 Iserlohn - Straubing..............1 1.40 (2-3)

Prvi put ove sezone igraci Iserlohna su se pozalili na umor...u 19 dana su odigrali 9 utakmica te je strucni stab u poslednja dva dana radio na osvezavanju ekipe.
I pored takvog rasporeda,tim igra odlicno...drze 5 mesto na tabeli a oni koji prate ovu ligu znaju da je Iserlohn jedan od dva najvruca terena u DEL ligi i protivnicima je zaista tesko tu da osvajaju bodove...Na to upucuje i statistika Iserlohna na svom ledu sa 12-1-2 i samo 3 poraza od 18 utakmica!
Straubing od promene trenera igra dobro...takve ekipe su i najopasnije,jer nemaju takmicarski motiv sto se tice playoffa pa u svaku utakmicu ulaze kao autsajderi i tada dolazi do podcenjivanja protivnickih ekipa i naravno onda vidimo rezultate poput Straubing - Hamburg 6-3 u proslom kolu...
Naravno,igraci Straubinga imaju motiv jer se bore za produzenje svojih ugovora te je to i normalno...ali na strani ipak treba nesto vise, a to ovaj limitirani tim ne moze... te ovde ocekujem pobedu Iserlohna.
Ovo je vrlo bitna utakmica za Iserlohn ..prvo zbog cinjenice da vec posle ovog meca ako ne pobede a Wolfsburg i Eisbaren pobede,bacice ih nize na tabeli,cak i na7 mesto posle nedeljnih meceva (izvan mesta koje vodi direktno u playoff) a tu je i mec Kelna sa DEG-om pa i jedan od ta dva tima ce im biti na samom repu sa dva boda zaostatka...a u nedelju idu upravo Wolfsburgu na led...
Shvataju to i u upravi kluba i poraz danas znaci samo bespotrebnu guzvu na tabeli,nervozu i nemir medju igracima...to im ne treba uopste...zato i ocekujem da danas nece biti nikakvog podcenjivanja i da ce odigrati kako i inace igraju na svom ledu...tip 1.

19.30 Augsburg - Manheim................2 1.70 (3-1)

Augsburg je u zaostatku 12 bodova od mesta koje vodi u razigravanje za playoff i trebace im srece dosta da dostignu to mesto ali realnost je drugacija...Utakmica u proslom kolu kada su izgubili na svom ledu od Wolfsburga je bila "ona" utakmica gde je trebalo pobediti i vec se po forumima medju navijacima moze videti da je sve gotovo sto se tice ove sezone...igraju zaista slabo i u poslednja dvameseca imaju samo 3 pobede u 60 minuta uz cak 17 poraza!
Manhajm,kao sto sam i tipovao u proslom kolu da nece pobediti u Nurnbergu,tako je i bilo...tezak poraz 4-0 je malo spustio igrace na zemlju,te danas vidimo izjave trenera kako nece dozvoliti nikakvo opustanje tipa "prvi smo na tabeli...ne moze nam niko nista...imamo puno bodova prednosti..itd..."
Verujem da ce danas da slave...ne zbog ocajnog Augsburga vec zbog njih samih...razlika u kvalitetu je ovde ocigledna.I jos nesto,ove sezone nijednom Manhajm nije napravio dva poraza zaredom...eto o kakvoj ekipi se ovde radi...tip 2.


GL to ALL

Zadnje uređivanje ksapi : 21.02.2015. at 14:30.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 08:45   #1442
Da malo ozivim temu

18.30 Dinamo Riga vs Avtomobilist

tip: under 5.5 1.45 (1-3)


Ovaj mec je vrlo bitan za oba kluba i kao takav sam po sebi ide u under...jer ce se pazljivo i takticki igrati.Direktan duel dva tima za playoff mesto...
Riga ima 71 bod,gosti na 69 bodova.Ono sto takodje ide u prilog tipu je i statistika...uvek kada mi brojke prelaze 70 % obavezno ispratim...
Ovde je takav slucaj.Naime,Riga ima 63% under meceva,a Atlant 73%.
Takodje i njihovi medjusobni mecevi imaju visoki procenat under meceva...75%.
Sam znacaj meca,izjave pred sam mec sto sam citao ukazuju na opreznu igru...
7 meceva je jos ostalo do kraja regularnog dela,greske se skupo placaju i ocekujem jedan neizvestan mec i tvrd mec.

GL to ALL

Zadnje uređivanje ksapi : 21.02.2015. at 14:31.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 09:48   #1443
SHL
19.00 Brynas - Leksand..................1 1.85 (4-1)

Jos deset kola do kraja i ovo je duel dva tima direktna konkurenta za mesto u doigravanju za playoff.
Thomas Berglund je nedavno,tacnije pre nekih 2 nedelje,preuzeo ekipu Brynasa i debitovao porazom od Vaxja...usledila su jos tri poraza i konacno mec protiv Frolunde na svom ledu,pobeda Brynasa 4-2.
Deset dana pauze u sampionatu mu je dobro doslo jer je uigrao ekipu jos vise po njegovim zamislima i shvatanjima te je pre dva dana na ledu lidera lige Skelleftee, Brynas odlicno odigrao mec i izgubio na penale 5-4.
Pricam sve ovo iz raloga sto Thomas vazi za perspektivnog mladog strucnjaka i posle 4 godine rada kao pomocni trener u Lulei,uzeo je vruc krompir kao prvi trener Brynasa.Trebalo mu je malo vremena i evo dve odlicne partije njegovog tima protiv veoma jakih protivnika.
Inace,Brynas je odlican na svom ledu(6-ti tim lige na "home" tabeli) i da su samo koji bod osvojili vise na strani,danas bi bila druga pesma...
Gledajuci izvestaje i izjave posle meca protiv Skelleftee,ne mogu da ignorisem da su bili bolji tim...da su zasluzili sve bodobve i upravo ta igra i ta atmosfera koja se vidi u timu Brynasa u poslednje dve utakmice,mi daje za pravo da ga danas ispratim.
Gosti su dugo vremena bili na poslednjem mestu...pa su odigrali jedan period dobro,te su dosli na mesto koje im daje doigravanje za playoff...Medjutim,poslednje igre nisu uopste optimisticne i cak sta vise,doziveli su tezak poraz od Farjestada na svom ledu 1-4 i to dovoljno govori o stanju ekipe kada u jako bitnim mecvima budete tako razbijeni.
"Ovo je najvazniji mec sezone za nas trenutno i prelep ambijent nas ocekuje...ako pobedimo,onda mozemo pricati o playoffu"...kratak i jasan je bio trener Brynasa Berglund.
Navijaci Brynasa konacno posle dugo vremena imaju osmeh na licu i to je vidljivo po komentarima na forumima...Brynas je jak kuci,protivnik je u losem modu...pobeda Brynasa.


GL to ALL

Zadnje uređivanje ksapi : 21.02.2015. at 14:31.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 10:04   #1444
Extraliga
15.30 Karlove Vary HC - HC Trinec 2 1.60 (5-3)

Vary nemaju sansu da se dokopaju playoffa,dok je Trinec ubedljivo prvi...zasto onda igram?
Zbog meca koji sam igrao dva dana ranije Trinec-Mlada B. i pao na tom tipu...na kvoti 1.40!Citali ste analizu na mom blogu i da se ne ponavljam...
I tada sam rekao da Trinec ne zna da kalkulise i da igra ili dobro ili lose..ako je opravdanje za poraz tada extramotivisana Mlada bila(trebaju im bodovi),danas nema opravdanja ama bas nikakvog a i kvota je danas veca na Trinec.pogledajte sami tabelu i statistiku,da ne smaram ovde sa tim...jednostavno,Vary su losa ekipa.
Trinec je razocarao navijace tim porazom,moglo se svuda procitati,od foruma do stampe i bookiji su zadovoljno trljali ruke posle tog meca,medjutim,danas cu ja da trljam ruke...
trinec ,moram da napomenem,juri i rekord po broju osvojenih bodova...fali mu deset bodova da taj rekord obori a ima u opticaju jos 18 do kraja regularnog dela,pa verujem da ce da odigraju kako treba danas.Drzim za rec kapitena Trineca,Rotislava Kleslu,koji je izjavio da su u proslom mecu malo izgubili glavu,da se izvinjavaju navijacima i da ce vec u sledecem mecu krenuti od prvog minuta jako,do pobede...tako da...tip 2.



KHL
15.00 Bars KazanAk - Neftekhimik 1 1.55 (1-2)

U proslom kolu se video kalsican primer kada tim koji vodi ubedljivo na tabeli ima manjka motiva da odigra kako treba...Bars je izgubio kuci od Lade na kvotu 1.40...pre toga je ekipa imala motiva,jer je igrala sa SKA tamo i tukla ih 1-5,a mec pre tog opet kuci izgubila od Dinama 1-4.
Zasto ovo pisem...zato sto Bard spada u jake ekipe,ozbiljne ekipe KHL-a i pred kraj kao i sve ekipe sto rade i oni kallulisu i ne umaraju dodatno igrace...ali danas je treci mec kod kuce zaredom koji igraju i treci put domacim navijacima da podare neuspeh mi ne ide u glavu...
Jaci su od Niznekamska,to je sigurno...ove sezone sve tri pobede Bars-a a i polozaj na tabeli sve govori...Gosti se bore za playoff i guraju u tom smeru dobro,medjutim sve te ekipe sa kojima su igrali i oneli bodve su ekipe koje ih okruzuju na tabeli...nijedna ekipa jaca takoreci...cim su igrali sa Magnitorskom i Dinamom Mosvom,usledili su porazi...
Vazna cinjenica koju treba uzeti u ramatranje ovde je da je ovo poslednji mec Bars kazana na svom ledu ove seone u regularnom delu!
Imaju seriju gostovanja(Tractor,Yugra,Lada,Niznekamsk)...tako da zaista ako zele da se oproste sa navijacima na los i ruzan nacin i da ih posalju kuci opet,zaredom posle dvas meca,nezadovoljne onda u redu...neka izgube...mislim da ce odigrati u skladu sa svojim kvalitetom i dobiti ovaj mec...

Gl to All

Zadnje uređivanje ksapi : 21.02.2015. at 14:32.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 18:39   #1445
Lorenskog - Stavanger 2 2,02 MarathonBet (1-4)

Igraju 5. i 1. na tablici i inače bi to nudilo neizvjestan dvoboj. Ipak, ne znam što se s Lorenskogom događa, al nešto definitivno jest, jer su bez pobjede već 7 utakmica, izgubili su čak i od Mangleruda, tako da mi ovih 2,02 trenutno izgleda kao ogroman koeficijent.
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...

Zadnje uređivanje ksapi : 04.03.2015. at 10:57.
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 10:52   #1446
čet 01:30 NY Rangers - Washington 1 @ 2,00 (1-1)

Iako je nezahvalno prognozirati hokej, pogotovo NHL i doigravanje, jedan par čisto na osjećaj, a temeljem toga da su Rangersi od ponora (iako su bili najbolja momčad regularnog dijela) došli na korak do plasmana u finale Istoka.
Naime, Washington je imao 3:1 (i 0:1, minutu i pol do kraja pete utakmice), ali su Rangersi uspjeli izboriti sedmu utakmicu i tu su svakako favoriti u punom Madison Square Gardenu, pogotovo što su i prošle sezone pokazali kako znaju kako dobivati ključne utakmice.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"

Zadnje uređivanje ksapi : 06.06.2015. at 12:14.
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 19:40   #1447
02:00 Chicago - Tampa Bay X 4.00 (2-1) (SS)

Ovo se baš i ne može nazvat analiza nego više igra na neki osjećaj. Četvrta utakmica finala NHL-a, Tampa vodi 2:1. U sva tri dosadašnja susreta radilo se o pobjedama s 1 razlike (2:3, 3:4, 2:1), mislim da je sad konačno vrime za remi. Ekipe su podjednako jake i nadam se produžecima koji su dosta česti u doigravanju ove lige - Chicago u polufinalu 3 puta a Tampa 1. Inače je kvota na remi u SS-u bila 3.60 ali je zbog supertipa narasla na 4.00 pa ćemo pokušat to iskoristit.

Sritno
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."

Zadnje uređivanje ksapi : 11.06.2015. at 12:55.
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 21:39   #1448
02:00 Tampa Bay - Chicago X 3,60 (1-2) (SS)

Opet ponavljam tip. I zadnja utakmica je završila s 1 razlike (1:2). Ne mogu virovat da je moguće da ovako izjednačena serija završi bez remija. Nažalost nije supertip pa je kvota 3,60 ali svejedno mislim da se isplati probat.

Sritno
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."

Zadnje uređivanje ksapi : 14.06.2015. at 12:53.
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 11:28   #1449
18.00 Prostejov - Prerov 1 1.75 (2-6)

Jeste prijateljski mec,ali igra se pred punim tribinama na ledu Prostejova...ovo je vise od obicnog meca jer je rivalitet veliki,te se mogu naci izjave iz oba tabora koje govore u ovom smeru...Prostejov se za ovu sezonu bas pojacao,da ne nabrajam ovde imena,ali su jaci mnogo u odnosu na proslui sezonu...ovo je 5-ti mec na pripremama ekipe i dobili su sve meceve do sada...motiv je ogroman i verujem u jos jednu pobedu.

0/1

Zadnje uređivanje ksapi : 14.08.2015. at 20:52.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 01.09.2015., 09:47   #1450
Medveščak- Novokuzneck h 0:1 1 2,20 HL (3-3)

Medveščak dosad solidan, čini mi se sve bolji, protivnik najsiromašniji i po općem mišljenju najslabiji klub KHL-a sa puno mladih igrača koji nisu navikli na 4 tekme u tjedan dana.


3/5 ; 2,73

Zadnje uređivanje ksapi : 02.09.2015. at 10:54.
hevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 08:42   #1451
c/p sa mog bloga

Kvote su iz lokalne kladionice "Mozzart"...


Konacno krecu i lige u hokeju...
Danas je odlicna ponuda i pokusacu da uhvatim koji tip...jeste tek pocetak sezone,ali ima tu materijala za nas da otmemo pare bookijima...


predlog 1

double

19.15 Grazz 99ers - Bolzano 1X 1.23 (0-1)

Krece EBEL liga i iako je pametno, da se puste prva dva-tri kola,ja cu da odigram danas Graz-a.
Ne toliko zbog njih koliko zbog gostiju...
Ja ne znam sta rade u Bolzanu i kako im radi ta uprava,ali kako da komentarisem da su im cak 4 nova igraca dosla juce...da ,juce su sleteli u Italiju!
Plus,ako dodamo da su i proteklih dana stigli neki igraci,da su samo jedan jedini pripremni mec odradili do sada i to pre 6 dana,ne znam kako to da protumacim uopste...
Ok,dugo nisu znali da li ce uopste da igraju EBEL ligu,pa zato i ovakav nacin dovodjenja igraca u munut do 12,ali svejedno...dosta pitanja u i oko kluba trenutno...
I u takvoj atmosferi idu Graz-u,koji za razliku od njih je uigran(koliko -toliko) i spreman...
Jeste da je Bolzano cudna ekipa i verovatno ovo ne bi igrao da je sve "normalno" kod njih,ali ovo sta sam naveo iznad nije normalno i zato idem na Tip 1X.

17.30 Plzen - Karlovy Vary 1 1.75 (5-1)

Ove sezone Plzen ima veoma obecavajucu ekipu i ovaj prvi mec ce se igrati pred rasprodatom arenom koja ce dati taj dodatni boost svakom igracu da pruzi maximum pa cak i vise od toga...
Ako se pogledaju mecevi Karlovih Vari koje su odradili u pripremnom periodu,sezona ce biti ajko teska...od deset meceva,samo su dva dobili u 60 minuta..dosta poraza i kako citam na njihovim portalima,dosta kritika je vec upuceno na racun svih u klubu...od trenera do igraca....
Sa druge strane,Plzen je u mnogo boljem modu i kako najavljuju u njihovom stabu,cilj im je prvih 6 na tabeli...
Sa koje god strane i kako god da gledam na ovaj mec,Plzen mi je favorit sa pravom i idem na njega veceras...tip 1.


predlog 2

double

17.30 SaiPa - Kookoo 1 1.45 (3-3)

Za goste sa ovim nama cudnim imenom,ovo je prva utakmica u najboljoj Finskoj ligi posle 1990 godine i svakako da ce biti motivisani do neba,ali...
razlika izmedju prve i druge lige je ogromna i koliko god Kookoo imao volju,Saipa je klasa iznad.
Saipa ove sezone moze da uzme profit iz ranijih sezona i dobrog rada...
Zele dobar start u prvenstvu i najbolji moguci rival je ispred njih...pobeda Saipe.

19.30 Hamburg - ERC Ingoldstat over 4.5 1.45 (4-2)

Del krece na moje veliko zadovoljstvo...
Moja omiljena liga i znam da bi trebalo da preskocim ova prva kola da bih video ko kako igra,ali moram ovo da odigram...over je ispisan po celom ovom paru.
Bez nekih dubljih analiza,pripremni mecevi,njihovi medjusobni dueli i izjave u oba tabora koje daju pred ovaj mec mi samo jedno govore...over 4.5.


predlog 3

19.30 Wolfsburg - DEG X2 1.75 (2-0)

Ne slazem se sa bookijima da je Wolfsburg favorit bas....Utisak koji sam stekao prateci DEG kroz meceve CHL-a je drugaciji od opsteg misljenja bookija,pa vredi igrati na X2 veceras...
Jeste DEG izgubio neke meceve u CHL-u ,ali kazem,igra uopste nije bila losa i rezultati je nisu pratili...


predlog 4

17.30 Hameenlinna - Pelicans Lahti X2 1.70 (4-1)

Nema sanse da je favorit Hameenlinna...
Ne znam sta je u pitanju ,ali Pelicans ima bolji sastav.,..Ova kvota ne valja po meni..ne znam,mozda gresim,videcemo...
Jeste da je Hameenlinna tukla nedavno u prijateljskom mecu Lahti,ali to veze nema sa danasnjim mecom..Citao sam i neka predvidjanja Finskih eksperata pred start ovog sampionata i svuda je Pelicans bio bolje plasiran u predikcijama kod svih analiticara...tako da,ovo favorizovanje domacina, za mene ne pije vodu...


predlog 5

18.30 Cherepovec - Ufa over 4.5 1.60 (1-2)

Ocekujem interesantan mec veceras...dva tima koja su razocarala,ali dva tima koja vide sansu upravo u vecerasnjem mecu da mogu da krenu sa pobedama...
Cherepovec jeste na poslednjem mestu Zapada trenutno,ali imao je iskreno i neke teske rivale do sada,pa malo buni trenutna pozicija...nije bas toliko crno kako se cini...
Vide svoju sansu veceras i verujem u otvorenu njihovu igru...
Sa druge strane,Ufa je takodje poslednja na Istoku i ona u vecerasnjem mecu takodje vidi svoju sansu da prekine crnu seriju rezultata,jer ako ne veceras,onda kada?
Ufini igraci ce biti motivisani maximalno veceras te ocekujem iskreno jedan mec gde ce oba tima igrati bez kalkulacija jer u oba tabora vide svoju sansu za sva tri boda...u takvoj postavci stvari,logican izbor je over 4.5.


predlog 7

18.00 Zvezda DVD - Torpedo 2 1.55 (1-1)

Vhl mec i idem na Torpedo...Prosli moj pik je bio Zvezda - Karaganda 2 i zavrsilo se pobedom Karagande 0-10!
Naravno,ne ocekujem isto tako nesto i danas,ali novjlija u ligi ,Zvezda, se tesko snalazi na pocetku sezone....Torpedo je jaci tim ovde.

GL to ALL


0/7

Zadnje uređivanje ksapi : 12.09.2015. at 11:32.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 20:26   #1452
Početak 2015/2016 NHL sezone.
Od četri utakmice prvog dana koja počinje s ceremonijom dizanja banera prošlogodišnjeg prvaka Chicaga odabirem utakmicu ,zapadnokanadski derbi i susret prve runde prošlogodišnjeg PO.

Calgary flames-Vancouver canucks 1 2.20 (favorit) (1-5)
Dakle prvu rundu prošle godine je dobio Calgary s 4-2 omjerom.Oni su se plasirali(u PO) nakon dugi niz godina apstinencije možda i najveće iznenađenje tradicionalno jakog zapada.
U drugoj rundi PO calgary je poražen 4-1 od finalista zapada Anaheim ducksa.

Ppripremne su odigrali podjednakim uspjehom,Calgary 4-4-0,a Vancouver 4-3-1.S tim da su odigrali jedan međusobno u kojem je slavio calgary.
Calgary imaju kontra Vancouvera omjer doma 6-1 u zadnjih sedam.
Kod Calgariya je upitan čeh Hudler,a Vancouveru je ozljeđen napadač Higgins.
Flamesi su pojačani mladim obrambenim iz bostona Hamiltonom i krilom iz winnipega Frolikom,dok je odlična vijest što je od početka sezone igrati kapetan i najučinkovitiji obrambeni (napadač gol i asis.) M.Giordano.

S druge strane pred nucksima nakon nakon nekoliko dobrih godina začinjenih s gubitkom stanleya s Bostonom predviđam na stisnutom zapadu(14 ekipa dvije manje nego istok) donji dom konferencije.(nisu se bitnije pojačali,blizanci Sedin preko 30 g---)
GL


0/1

Zadnje uređivanje ksapi : 08.10.2015. at 12:49. Reason: Molim boldati tipove
bikonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 13:09   #1453
Storhamar-Kongsvinger zbroj golova 6.5 vise 1.50 ss (2-0)

I ovdje je dovoljno pogledati statistiku, gosti kao da su zalutali u ovu ligu, nekoliko su klasa ispod svih i redovito primaju 7-8 komada, a zna se dogoditi i dvoznamentasti broj golova u njihovoj mrezi..
Pritom, posto se radi o hokeju i oni najcesce nesto utrpaju pa se ova margina meni osobno cini cak i pomalo smijesna.
Ocekujem nekakvih 8-1, 8-2 i lagani prolaz ove granice. Za hrabrije, ss nudi i 7.5 po 1.85 no meni je ovih 1.50 u kombinaciji s cesima u21 sasvim dosta.
Sretno svima.

1/5 ; 3,20

Zadnje uređivanje ksapi : 09.10.2015. at 13:57.
bebazg35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 21:45   #1454
Detroit-Toronto 1 1.85(favorit) (4-0)
Prva službena utakmica bivšeg Detroit trenera Babcocka u hockey townu.U pripremnim su odigrali međusobno dvije koje je Detroit dobio 2-1 i 4-2.
Umjesto Babcocka domaćin je povukao iz AHL filijale trenera Bashilla koji je itekako upoznat s cijelom Detroit hokej organizacijom i mladim igračima od sezonu dvije u DET(Tatar,Nyquist,mrazek...).
Između ostalog pripremne tekme su odigrali odlično 4 pobjede i 1 poraz u produžetku,a s druge strane i u drukčijem raspoloženju Toronto 5 poraza.
Uz par izostanaka Detroit ima dužu klupu i očekivanja su da nastave rekord uzastopnih učestvovanja u PO (mislim preko 15 sezona-daleko najviše od svih profi USA sportova).
Toronto je Babcocka skupo platio i trebat će mu minimalno tri -četiri godine da uopće od ponosa Kanade napravi PO ekipu.



Double
NY Islanders-Chicago over 4.5 (2-2)
Los Angeles-Arizona trečina ili kraj 1 1.45 (Favorit) (0-2/1-4



Islandersima prva tekma u dvorani u Brooklyn nakon napuštanja stare u Nassau Coloseumu.Zadnjih 5 međusobniu u overu 4.5 točno.Prekjučer slavljenički prošlogodišnji prvaci doma izgubili 3.2 od odličnih NY Rangersa.
Prvi golman Islandersa Halak ozljeđen(neće ga biti par tekmi).Izgubili su 5 pripremnih rezultatima daleko oreko granice over 4.5.
Imaju napadačkog potencijala koji im je bolji dio ekipe da se suprostave Chicagu čija nova pojačanja nisu na nivou prošlogodišnjih(al su u vrhu zapada i najopasniji kad dođe biti ili nebiti u PO)

Los Angeles je prekjučer doma izgubio prvu tekmu protiv svojih rivala iz kalifornije s 1-5.Rezultatski ubjedljivo,ali golman Quick je bio jako loš(3 gola na njegvu dušu).
U goste im dolazi Arizona treća najgora momčad cijele lige koja će tu ostati i ove godine gotovo sigurno(najslabija ekipa zapada).
prošlogodišnji omjer je u korist LA 3-0-1.
pripremne LA Kingsi li la 3 pobjede 3 poraza,dok Arizona coyotes 5 poraza s tri postignuta gola.

Još bi možda uzeo u razmatranje over na NY Rangers-Columbus BJ,ali ovo je dosta.(nekad je i jedan par previše)


bold, kvota za over ??

Zadnje uređivanje ksapi : 11.10.2015. at 22:38.
bikonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 23:31   #1455
Colorado-Dallas over 5.5 1.85 (favorit) (6-3)
Za obje ekipe druga utakmica sezone različitog raspoloženja.
Dallas je doma pobijedio Pittsburg 3-0 u velikoj večeri golmanske akvizicije iz San Josea finca Niemia(37 obrana).

Colorado je doma u rijetko viđenom preokretu od 4-1 vodstva,do 5 golova u 5 minuta za pobjedu Minesote 5-4.Colorado je od toga dao dva PP.Imaju solidnog napadačkog potencijala,ali vrlo propusne obrane,dok je Dallas sa drva te vije odlične napadačke postave(benn,seguin,eikin prva te druga s novopridošlim iz Chicaga Sharpom,spezza i mladim rusom Nichuskinom koji je bio ozljeđen cijelu prošlu sezonu.)

U međusobnim tekmama zadnjih pet tri over 5.5 i 2 točno 5.
Osramoćeni Colorado od prekjučer i napadački Dallas mogu odigrati run and gun utakmicu.

Dalo bi se još dosta toga iskombinirati u 14 NHL utakmica(samo LA i Wpg ne igraju),ali vrijeme radi svoje.


Uz NHL je interesantna i liga ispod AHL zbog razvoja mladih igrača i zbog ozljeda tijekom sezone.Samo toj ligi treba dati 10 tekmi fore da se vidi u kom će smjetu ići pojedina momčad.Inače zanimljvo je daj je više od polovice NHL sjeverno američkih igrača(usa i cnd) peklo zanat u ovoj ligi.Najviše se utakmica igra pet.sub i nedelja,sa za razliku od NHL .
Problem AHL lige su udaljenosti pogotovo istok-zapad,tako da je većina momčadi skoncentritana na istoku.
Zbog toga je od ove sezone 6 novih gradova odnosno momčadi i četri dosadašnje ekipe su međusobno razmijenile timove.
To je za tu ligu normalno tu i tamo,ali ove sezone je to jako puno.
Zbog te udaljenosti su momčadi s zapada kao San Jose,Edmonton,anaheim,LA,calgary bile prisiljene na tu mjetu.Blizina garantira boli pregled mladih igrača i popunu prve ekime u slučaju ozljeda.
No nakon predstavljanja ,na posao.U našim lokalnih kladama ta lida je zastupljena dobro sa po 20 razrada.

Texas stars-san antonio rampage over 5.5 1.95 (favorit) (4-4)
Filijale gore navedenih NHL ekipa,naravno texas od dallasa(prije dvije godine prvak) i od ove godine nova filijala Colorada san antonio.inače i teksaški derbi.
od zadnjih 5 3 u overu 5.5 i dva točno 5.
Texas zadnjih par godina igra možda najnapadačkiju igru u Ah s Morinom koji je u vrhu strijelaca zadnje dvije sezone.
mada je drugi dan lige ovaj pick se čini izglednim.

3/5 ; 1,88

Zadnje uređivanje ksapi : 11.10.2015. at 22:42.
bikonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 12:28   #1456
Da ne prodje cijela godina od zadnjeg posta u temi

Jedan statisticki za danas:

Stavanger - Kongsvinger
over 6,5@1,76 Pinnacle 6/10 (3-0)


Susret najbolje i najgore ekipe u ligi.
Kongsvinger nastavlja i ove sezone u istom ritmu kao i prosle sezone - porazima, i to uvjerljivim uglavnom.
U prvih sest susreta, samo protiv Mangleruda su uspjeli doci bar do produzetaka(i tako izgubili), sve ostale su izgubili, s hendikepom.


Stavanger je i ove sezone jedan od foavorita za naslov, tako su i krenuli u sezonu. U prvom kolu su na gostovanju kod Friska pobjedili nakon OT, iducih pet utakmica su sve pobjedili uvjerljivo.


Prosle sezone je Stavanger u tri domace utakmice slavio sa 5:0,12:3 i 13:0
Odlican napad protiv propusen, tj. nikakve obrane...mora rezultirati laganim overom.

-6
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%

Zadnje uređivanje ksapi : 02.10.2016. at 13:38.
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 09:25   #1457
Da se i ova tema malo digne iz mrtvih

26.10.2016. Srijeda

KHL
16:00 Magnitogorsk (-2,5) - Novokuznjeck 1 (3-2)

Susret dva imenjaka, Metalurga, od kojih je prvi super jaka ekipa i pretendent na naslov prvaka a drugi je lancima i čavlima prikucan na samo dno, te se može reći da je trenutno i najlošija ekipa lige.
Iako hokeju pristupam sa puno opreza jer je zbog ogromnog broja utakmica i gustog rasporeda sve krcato iznenađenjima, ovaj par mi se jako dopada i smatram ga itekako realnim.
Magnitogorsk je u zadnje dvije utakmice sa po 5 komada u gostima isprašio Kunlun i Habarovsk, i ovdje se očekuje juriš od samog starta.
Novokuznjeck ja zadnje kolo kući neočekivano vodio 2:0 protiv CSKA ali čim su gosti dodali gas, završilo je 2:4, iako je po statistici trebalo biti daleko uvjerljivije.
Prije toga su kući glatko pukli 0:6 od SKA.
Stvarno su slabašna ekipa i sve ispod 5,6 golova u njihovoj mreži bilo bi iznenađenje.
Magnitogorsk je nedavno vezao 2 poraza, 3:0 u Vladivostoku i kući 2:3 nakon produžetka protiv Yugre.
Nemaju trenutno na tablici situaciju kakvu očekuju pa im je ovdje pobjeda bitna i vjerujem da neće dozvoliti opuštanje.

WWin: 1,90
8/10


-8

Zadnje uređivanje ksapi : 27.10.2016. at 20:21.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 15:57   #1458
Jedan double za danas:

St.Petersburg - Medvescak; St.Petersburg over 3,5@1,5
Kongsvinger - Lillehammer; Lillehammer -2,5@1,50 (2-7)
@2,25 Favbet 5/10


St.Petersburg je jednu klasu kvalitetnija ekipa za Medvescak, ustvari ne samo za Medvescak vec i za mnoge druge ekipe iz KHL. Tome u prilog idu i rezultati koje su ostvarili na svom ledu ove sezone:
Odigrali su 16 utakmica, cak 14 su pobjedili u regularnom vremenu, samo dvije su otisle u OT, jednu su dobili a jednu izgubili. Svih 14 pobjeda su bile sa hendikepom, samo Magnitogorsk i CSKA su uspjeli izvuci "castan" poraz sa dva gola razlike dok su svi ostali izgubili sa tri ili vise golova razlike. 13/16 utakmica su dali vise od 3 gola.
Igrali su vec jednom ove sezone, u Zagrebu je zavrsilo 4:4, Medvescak je dobio na kraju 5:4.

Opet protiv Kongsvingera
Jos uvijek imaju 0 pobjeda, jednom su samo uspjeli otici u OT, ostalo su sve bili porazi. Od tih 13 poraza u regularnom vremenu su cak 10 puta izgubili sa tri ili vise golova razlike.
Igrali su jednom ove sezone, Lillehammer je pobjedio sa 5:3.
Lillehammer je 2. na tablici, proslo kolo su porazeni od Stavangera, ovaj protivnik je idealan za napucavanje i dizanje morala za iduce utakmice.

+5,1
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%

Zadnje uređivanje ksapi : 03.11.2016. at 12:12.
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 09:32   #1459
Evo i ja se prikljucujem se ozivlajvanju ovog topica -


19.45 Davos - Fribourg 1 1.90 (Bet 365) (4-2)
ulog 5/10

Nisam navikao nekako da gledam Davos da se muci ovoliko u sampionatu...
Ok,ova liga je jedna od najcudnijih liga i treba imati vise srece nego pameti da bi meceve iz ove lige "uhvatili"...
Inace,moj blog je ponovo free za koji dan(i bice free sledeca dva meseca) pa ce te moci i tamo da procitate analize koje ne okacim ovde...

Iako je ne igram cesto,danas "mi se javlja" da ce Davos slaviti :-)
Salu na stranu,iskreno,red bi bio...
Jucerasnja sjajna igra i pobeda nad Luganom ( 2-5 ) je impresivna...pogotovo ako vidimo koga su pobedili...Lugano tuci na njihovom ledu je zasita tesko i kapa dole za to.Upravo ta pobeda mislim da je okidac za danas.I za navijace i za same igrace,a kad vidim da im je protivnik Friborug,onda ne mogu da ne probam sa ovim tipom.
Davos je sa ovom pobedom usao u top 8 na tabeli i ovo je fakticki duel ne za tri boda vec za mnogo vise...direktni rivali su obe ekipe,te pobeda danas Davosu omogucava da se jos vise udalji od svog rivala...
Ova pobeda juce nije bila slucajna.Ako malo izanaliziramo ta dva meca pre jucerasnjeg (Bern i Zug) i pored poraza,Davos je igrao dobro te meceve.
Sto se tice gostiju,ova sezona nije ni za njih dobro pocela.Povrede su glavni razlog takvih igara i jos uvek muku muce sa time...defanzivac iz B ekipe je pozvan da se prikljuci prvom timu upravo zbog tih problema.Fribourg je imao nekoliko meceva vrlo dobrih doduse,vezao par pobeda(mozemo sada diskotovati o jacini rivala sa kojim je igrao,ali da ne umanjujemo vaznost tih pobeda previse...) i to je ok za njih...medjutim,Davos je iskreno najaci rival u zadnjih 6-7 meceva koje je Fribourg igrao,pa je ovo i najtezi test u poslednje vreme za njih...
Davos igra na svom ledu,trenutno mi izgleda spremnija ekipa,raspolozenija ekipa i ako hocete jaca ekipa...da zaokruzimo.Tip 1.

GL to ALL

+4.5

Zadnje uređivanje ksapi : 30.10.2016. at 11:08.
cruze_r is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 11:29   #1460
Quote:
cruze_r kaže: Pogledaj post
19.45 Davos - Fribourg 1 1.90 (Bet 365)
Di si stari nije te bilo dugo
Davos mi je najdrazi svicarski hokejaski klub. Pratim ih vec dosta sezona. I ove im je napad puno jaca karika od obrane. Sa Fribourgom je ista situacija. Kad ove dvije ekipe igraju medusobno igram samo over. To mi djeluje sigurnije od trazenja pobjednika. Hrpu zadnjih medusobnih je proslo. Ocekujem to i danas. Meni je dosta over 4,5 gola. Al i veca granica mislim da bi trebala proc. Nek bude over i pobjeda Davosa pa smo obojica sretni
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.