Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2015., 08:05   #1681
srijeda 2000

caja- real 1 @ 1,80

koef na caju je od jučer pao sa 3,00 na 1,80 , za predpostaviti je da će real nakon feste poštediti dosta glavnih igrača, a i ovi ostali su u opuštanju velikom , opća relaksacija prije play offa
caji uz to treba pobjeda, na rubu su pozicije koja vodi u doigravanje
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 15:38   #1682
Cedevita vs Cibona, hendikep-10,5, 1@1,80

Uvuk se ista priča ponavlja, kroz sezonu cibona nekako parira ali kad se uđe u borbu za trofej na kraju sezone cedevita doda has a cibosi to nemogu pratiti...pogotovi ne sa ovim kadrom kakav je sad...ako ceda uđe dobro u utakmicu nebi trebalo biti problema....
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 19:23   #1683
Limoges vs Nancy, Nancy 72,5 manje @1,80 SS

Limoges je stepenicu ako ne i dvije više kvalitetniji od Nancija i večeras imaju priliku povesti 2-0 i pred oglede u gostima dovesti se na prag prolaska u finale. Početkom doigravanja obrane su se malo zbile i samim time efikasnost se smanjila. S obzirom na veću kvalitetu i širu rotaciju Limogesa, Nancy zasigurno neće tražiti svoju priliku u nekoj run&gun košarci..

Trener domaćih već početkom doigravanja najavio da će obrana biti ključ uspjeha i da od svojih momaka očekuje maksimalan doprinos u obrambenim zadaćama tako da očekujem da će se Nancy morati jako pomučiti da prebaci ovu granicu...još kad se uzme u obzir nervoza jer mogući poraz ih dovodi u jako neugodnu situaciju pred uzvrate na domaćerm terenu ova granica bi im trebala biti par poena previsoka...
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 17:49   #1684
Mozgov under 11.5

S obzirom da će GSW početi sa small petorkom blatt će se pokušati prilagoditi takvoj igri te sumnjam u neku veliku minutažu mozgova...zadnju je igrao samo 9 minuta...

treba probati i skokove under na mozgova...to će sve hvatati thompson i james
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 12:30   #1685
Od sada pa na dalje, kod označavanja parova kao pogođenih/fulanih na dnu posta dodati ću učinak pojedinog forumaša uz prosječnu pogođenu kvotu. Zato vas molim, kada objavljujete više parova napišite igrate li to kao listić, ili kao singlove. Hvala.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 18:24   #1686
singl

Španjolska - Belgija h 16.5 1 1.85 SS (67-64)

Ne treba se previše duljiti o ovom paru, iako je riječ o pripremnon dvoboju španjolci su kvalitetnij i ovo moraju riješiti lagano u svoju korist....Ovu utakmicu igraju pred svojom publikom pa motivacija neće nedostajati. Protiv grka je belgija skakački odigrala dosta dobro, ali grcima koji su tu utakmicu igrali bez boursisa i spanoulisa ( ako se ne varam ) je to bila prva pripremna utakmica...španjolci danas kompletni te sigurno Mirotić, P. Gasol, Reyes i Hermangomez neće dopustit baš toliko skokova za goste. Od vanjskih igrača dosta će španjolcima faliti abrines, ali imaju oni zamjene za njega u vidu fernandeza, llula i s. rodrigueza

12/24 ; 1,86

Zadnje uređivanje ksapi : 12.08.2015. at 12:05.
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 11:37   #1687
S obzirom da na tenisu imam previše parova za pisati, evo jedan sa košarke, da oživimo temu.

Litva (-4,5) vs Hrvatska - 2,39 Pinnacle (59-72)

Očekivao sam da će kvota rasti na Litvu ali mislim da je to neopravdano. Dvije ekipe koje su bez poraza u pripremama za europsko prvenstvo. Litvi danas ne igra Valanciunas i to je jedan od razloga zašto kvota na njih raste, ali to nije presudno jer nije igrao ni na zadnje dvije tekme. Litva se priprema doma čitavo vrijeme a nama je ovo četvrta tekma u 6 dana - Zagreb, pa put u Njemačku pa put u Litvu. Mi smo bez Lafayetta koji je trebao biti prvi play i mislim da bi nam to mogao biti značajan problem, jer s Rokom nisam baš oduševljen bar ono što sam vidio protiv Njemačke. Zadnju tekmu protiv Turske smo lagano dobili ali nije to bila neka igra jer koliko čitam Turska je igrala očajno. Moguće da su igrači malo umorni i potrošeni nakon teških priprema, a ovo im je četvrta tekma u kratkom periodu, Litva igra doma pred punom dvoranom, motivacija je na njihovoj strani a oduvijek su poznati kao odlični šuteri i kad imaju svoj dan, lako mogu ući u seriju i relativno lagano dobiti tekmu, makedoniju su jučer u zadnjoj četvrtini dobili 26-12, protiv Turske su bili na 60% šuta iz igre a sve pripremne tekme su dobili sa većom razlikom od ove. Dosta faktora vuče na Litvu, tako da je kvota dovoljno dobra za probati.

Inače, u košarci sam užasan i sreća da ju igram vrlo rijetko.

33/93 ; 2,93
__________________
„I don’t think there is a specific talent I possess other than the awareness that my success was loaded by the imposition of good fortune. Once I got a winning gambling strategy, or once I had prosecuted it enough so I was not engaging too much risk, there was little luck involved. I was mathematically on a pretty rock-solid path.”

Zadnje uređivanje ksapi : 20.08.2015. at 11:03.
Valuer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 12:13   #1688
Litva - Hrvatska 2 2,80 SuperSport (59-72)

Ja imam bas suprotno misljenje, jucer nas nije krasila genijalna igra, ali dobili smo Tursku sa preko deset razlike dok je Litva dobila Makedoniju sa 6? Valanciunasa nema, bezobzira sta nije ni prije igra, to in je znacajan gubitak sansi.. Istina ne igramo na domacem terenu, neg cemo igrat pred njihovon publikon, ali ne smatran to toliko velikin problemom poznavajuci da se nasi uvik stisnu pred svojim navijacima, a ako Babu uhvati ruka ja mislin da je sve jasno haha.
Nije da smo favoriti bas, al za 2.80 moran probat

2/2 ; 2,50

Zadnje uređivanje ksapi : 20.08.2015. at 11:04.
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 12:44   #1689
S obzirom da je moj pristup klađenju poprilično drugačiji od ostalih igrača, podržavam i okladu na hrvatsku, odn. mislim da su dobre oklade i hendi na litvu i pobjeda hrvatske po 2,80… objašnjavanje kako mogu biti isplative obje oklade uzelo bi mi previše vremena, ali moguće je…

Čudno da su naši bookiji dali tako visok tečaj na hrvatsku s obzirom da je bilo za očekivati da će akcija biti na naše....
__________________
„I don’t think there is a specific talent I possess other than the awareness that my success was loaded by the imposition of good fortune. Once I got a winning gambling strategy, or once I had prosecuted it enough so I was not engaging too much risk, there was little luck involved. I was mathematically on a pretty rock-solid path.”
Valuer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 13:15   #1690
Quote:
Valuer kaže: Pogledaj post
S obzirom da je moj pristup klađenju poprilično drugačiji od ostalih igrača, podržavam i okladu na hrvatsku, odn. mislim da su dobre oklade i hendi na litvu i pobjeda hrvatske po 2,80… objašnjavanje kako mogu biti isplative obje oklade uzelo bi mi previše vremena, ali moguće je…

Čudno da su naši bookiji dali tako visok tečaj na hrvatsku s obzirom da je bilo za očekivati da će akcija biti na naše....
Vrlo često je isplativo igrati na naše ekipe u domaćim kladionicama jer su često supertipovi (ili slično), pa su i kvote poprilično više. Slažem se s obje oklade, ali veću prednost dajem onoj prvoj-hendikep na Litvu.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 14:30   #1691
Litva - Hrvatska 2 @ 2.80 SS (59-72)

Ja isto mislim da naši mogu dobit to.
Litva nije ništa posebno, nema tu više svih zvijezda s prošlih prvenstava, a opet im nema ni Valančiunasa, koji je glavni i u obrani i napadu.
Istina igra se u Litvi i oni uvik imaju jaku momčad i bučnu podršku, a i u nizu su pobjeda u pripremnim utakmicama (kao i naši), no nije sve baš tako bajno.
Jučer su protiv ništa više od solidne Makedonije gubili većim dijelom utakmice, da bi velikim preokretom u zadnjim inutama preokrenuli i pobijedili.
Naši imaju dobru momčad, Bogdanović je proigrao, Žorić igra vrlo dobro u pripremama, a on i Tomić, pa i Bilan, bi mogli imati više prostora pošto nema Valančiunasa.

1/6 ; 2,80

Zadnje uređivanje ksapi : 20.08.2015. at 11:04.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 14:30   #1692
Estonija - BIH više od 147.5 koševa @ 1.83 Pinnacle (76-85)

Žao mi je šta jutros nisam gledao ponudu u našim kladionicama, jer granica na ovu utakmicu je bila 144.5 koša.
Sad je na 148.5, a u nekim i 149.5 koševa.
Nebitno, mislim da će i ova granica lagano proći, iz razloga jer su ovo dvije slabe ekipe, obrane im nisu na nekoj razini. Štoviše, obrane su veoma loše i dopuštaju dosta koševa protivnicima, posebice kad igraju s ekipama s kojima se mogu nositi, a u ovom trenutku ovo su dvije podjednake momčadi.
Usto, prijateljska je utakmica, nema natjecateljskog naboja, i jedni i drugi igraju brze napade, vole šutirati, a i dosadašnje pripremne utakmice, protiv ekipa slične kvalitete, obilovale su koševima, redovito oko 80, pa i više za obe strane.
Očekujem nešto slično i danas.

3/8 ; 2,13

Zadnje uređivanje ksapi : 29.08.2015. at 10:55.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 14:41   #1693
Zna li tko šta znači oklada u SS "najbolji strijelac hrvatske reprezentacije"?
Ne da mi se slati im mail, pa ako je netko upućen, jer ne piše ništa.
Računa li se prosjek koševa po utakmici ili brojčano ukupan broj koševa.

Bogdanović je izraziti favorit, 1.30 je realno poklon, no npr. on se ozlijedi, pa bi lako Simon (@ 15.00) ili Tomić (@ 10.00) mogli biti glavni strijelci. Ili ako ga Perasović bude odmarao protiv lakših reprezentacija, šta je lako moguće, obzirom na zgusnut raspored odigravanja utakmica.
Zato me zanima šta oni računaju kao najboljeg strijelca.

Pretpostavljam da gledaju zbroj koševa, a ne prosjek, al ništa se ne bih čudio.



Edit: Ipak sam im poslao mail.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 15:21   #1694
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Zna li tko šta znači oklada u SS "najbolji strijelac hrvatske reprezentacije"?
Ne da mi se slati im mail, pa ako je netko upućen, jer ne piše ništa.
Računa li se prosjek koševa po utakmici ili brojčano ukupan broj koševa.

Bogdanović je izraziti favorit, 1.30 je realno poklon, no npr. on se ozlijedi, pa bi lako Simon (@ 15.00) ili Tomić (@ 10.00) mogli biti glavni strijelci. Ili ako ga Perasović bude odmarao protiv lakših reprezentacija, šta je lako moguće, obzirom na zgusnut raspored odigravanja utakmica.
Zato me zanima šta oni računaju kao najboljeg strijelca.

Pretpostavljam da gledaju zbroj koševa, a ne prosjek, al ništa se ne bih čudio.



Edit: Ipak sam im poslao mail.
e da baš si dobro primjetio, i mene zanima to. ali piše im pod info. ukupni najbolji strijelac na eurobasketu za najboljeg strijelca prvenstva. meni ovo zvuči kao da se gleda ukupni broj koševa... zapravo i don't know
jamiro876 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 16:03   #1695
Pretpostavljam da je isto kao i u rukometu, a tamo se gleda ukupni broj danih golova..
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 16:18   #1696
Odgovorili su mi - gleda se ukupan broj koševa, ne prosjek.

Zanimljivo, moglo bi se iskombinirat štogod.

Napisat ću sutra tijekom dana ukoliko se odlučim.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 15:41   #1697
Makedonija+16, 1.99 (65-85) (pinnacle)
Prva tekma prvenstva, utakmica izuzetnih tenzija (zbog poznatnih međudržavnih problema), Makedonci zadnja dva puta u natjecateljskim tekmama dobili Grčku kao veliki underdogovi... Vidim da su razbucavani u prijateljskim tekmama od iole ozbiljnih repki, ali velim, ovo je malo specifična situacija

6/12 ; 2,59

Zadnje uređivanje ksapi : 06.09.2015. at 10:51.
GoreeMarcus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 10:43   #1698
Hrvatska - Grčka 2 @ 1,75 lutrija (70-72)


ovo može samo padat. svašta može biti u jednoj utakmici, ali kad ja vidim naš i grčki roster te još da nema bogdanovića, neznam šta se mora dogodit da dobijemo
daleko jači roster nego kod slovenaca a sa njima je bilo povuci-potegni. nisu ni grci uspjeli slomit makedonce (koja je opet posebna utakmikca za sebe) sve do zadnje četvrtine, ali su ih rasuli na kraju 20 razlike a koliko vidim makedonce je i držala trica dobar dio utakmice

3/3 ; 1,72

Zadnje uređivanje ksapi : 07.09.2015. at 12:32.
bureqq is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 11:17   #1699
Quote:
bureqq kaže: Pogledaj post
Hrvatska - Grčka 2 @ 1,75 lutrija


ovo može samo padat. svašta može biti u jednoj utakmici, ali kad ja vidim naš i grčki roster te još da nema bogdanovića, neznam šta se mora dogodit da dobijemo
daleko jači roster nego kod slovenaca a sa njima je bilo povuci-potegni. nisu ni grci uspjeli slomit makedonce (koja je opet posebna utakmikca za sebe) sve do zadnje četvrtine, ali su ih rasuli na kraju 20 razlike a koliko vidim makedonce je i držala trica dobar dio utakmice
Po ovome tečaju niti pijan ne bi odigrao ovo...protiv nikada jače Hrvatske,sa konačno pravim izbornikom,na domaćem terenu...ja sam isto htio odigrati na Grke ali sam očekivao tečaj barem 2,3-2,5...iako se rijetko kladim na taj način ovo sada je čisti value na pobjedu Hrvatske bez obzira na ishod utakmice.

Što se tiče paralele s Makedonijom ona je totalno nebitna jer to nije ona Makedonija s McCalebom nego ova sa Vladom Ilievskim.

p.s. vidim da na Grke pada na 1,55 na stranim kladionicama...kako god završilo,sretno nam bilo
otto von shtuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 11:29   #1700
naravno da nije ista Makedonija, ali mislio sam na tu njihovu međusobnu netrpeljivost iskreno, nema razloga da tečaj bude 2,3-2,5 kad se sve zajedno pogleda
bilo bi i manje da se ne igra u Hrvatskoj. Bude sta bude
bureqq is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:56.