Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2014., 20:36   #201
Tuš mješalice marke " Wilhelm Kirchof "

Pozdrav
Molim vas ako netko ima iskustva sa ovom gore navednom markom. Imaju zanimljive tuš garniture, zanimljivom i cijenom. Zanima me kakva je kvalieteta? I primjecjem da to ima u ponudi samo Bauhaus. Cijena opet nije mala, ali opet nesto, ili dosta niza od Grohe.
davoric is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 14:14   #202
Zna li netko prodaje li bilo koji drugi brand osim Blanca slavine za sudopere koje se spuštaju u razinu sudopera? Ove Blancove su bezobrazno skupe...
Lyda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 15:38   #203
Htjela sam predložiti Blanco, ali.. Ne znam na kakvo uređenje ciljate, jesu skupe, ALi.. meni nije žao ni kune što smo dali.. Ne znam za drugu firmu, pa najbolje odite pogledati u par salona i oni će vas znati reći.
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 18:07   #204
mislim da ima neki model od grohe u feroterma, ali cini mi se da nije bio bas jeftin, ali manje od 3000 kn koliko je bio blancov ako se ne varam iako sam ja osobno na kraju odustala od tog sistema i žrtvovala otvaranje prozora samo na kip
anse22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 20:31   #205
Za one koji ne čitaju temu sudoperi, tamo sam stavila par linkova koje sam našla, a jednu sam vidjela uživo.
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 13:40   #206
zna li netko gdje ima Schmidler pipa (trebam za kadu) u maloprodaji, da ne lutam bezveze.
Imamo jednu na umivaoniku i trebali bi upariti s njom kadnu pipu.
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 16:52   #207
Quote:
zameomevjetar kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje ima Schmidler pipa (trebam za kadu) u maloprodaji, da ne lutam bezveze.
Imamo jednu na umivaoniku i trebali bi upariti s njom kadnu pipu.
Ima ih trgovina Pipa.
__________________
Kako svi hoće kvalitetno i jeftino a nitko loše i skupo ?
oktogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 21:48   #208
Sad cjepidlacim, ali Pipa mi je daaaleko. Ima jos gdje?
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 22:15   #209
Zanima me gdje ima i koliko cca kosta pipa za kuhinju s tzv tusem ali da je niska?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 23:05   #210
Jel ima netko RINGSKÄR pipu od Ikee? Jeste li zadovoljni? http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80131549/
Ima još i ovaj model iste pipe al ne kuzim u čemu je razlika osim u cijeni? http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/20176437/
maribili is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 13:40   #211
Dobra ideja za slavinu

Samo šteta što se ne može pomicati lijevo desno. A možda ni ne treba..


http://2.bp.blogspot.com/-e_aPC1xjK2...3248979A_2.jpg

Zadnje uređivanje City : 01.05.2014. at 16:43.
Filicro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 14:55   #212
Ima tema slavine, pipe, špine..

Meni se uopće ne sviđaju ta svjetla. Nekako mi je to kič.

A iz prve ruke, ja imam takvu pipu kojoj 'fali gornji dio' tu gdje sad živim i to je KATASTROFA. Koliko god pokušavala održavati higijenu pipe, uvijek izgleda prljavo, kamenac se skuplja, nakon 3 godine ne izgleda uopće lijepo taj dio... prvih par mjeseci sam brisala doslovno nakon svakog puštanja vode al nema smisla tako robovati nečemu. Uglavnom, iz mog iskustva- užas.
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:28   #213
Slika ti je prevelika, pipa je ruzna i tema vec postoji.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 17:02   #214
Quote:
AlgidBabe kaže: Pogledaj post
A iz prve ruke, ja imam takvu pipu kojoj 'fali gornji dio' tu gdje sad živim i to je KATASTROFA. Koliko god pokušavala održavati higijenu pipe, uvijek izgleda prljavo, kamenac se skuplja, nakon 3 godine ne izgleda uopće lijepo taj dio... prvih par mjeseci sam brisala doslovno nakon svakog puštanja vode al nema smisla tako robovati nečemu. Uglavnom, iz mog iskustva- užas.
Dobar feedback, ja volim takav futuristički dizajn sa svjetlima svuda ali izgleda da se ne isplati, možda tamo gdje voda nema toliko kamenca..
Filicro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 20:16   #215
Quote:
maribili kaže: Pogledaj post
Jel ima netko RINGSKÄR pipu od Ikee? Jeste li zadovoljni? http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80131549/
Ima još i ovaj model iste pipe al ne kuzim u čemu je razlika osim u cijeni? http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/20176437/
Skuplja verzija ima tuš na izvlačenje.
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 16:23   #216
molim preporuku za kuhinjsku pipu, visoku, u rangu cijena 500-750 kn (ako je to moguće?), kvalitetom i cijenom kao ikeine (navodno su jako kvalitetne, a jeftine). i po mogućnosti da ima bijelu varijantu? i dobavljivu u zagrebu.
ne kužim se, ali nimalo, u pipe, i ne znam gdje početi tražiti.
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 13:49   #217
Zameotevjetar, mi smo pipu kupili ovdje, brzo nam je stigla I sve pet. Pikirali smo Schmidler, ovdje je bila za skoro 200 kn jeftinija nego u nekim Zg dućanima na akciji.

Ne znam za bijelu, jedino...

Zadnje uređivanje Ćufta : 29.05.2014. at 13:58.
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 15:01   #218
a tko drži schmidler i nord da ih se može uživo pogledati?
mogu ju naručiti, ali bi ju voljela prije i vidjeti
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 12:47   #219
Mislim da ti je tu ok izbor za pogledati.
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 14:18   #220
obzirom da se ne razumijem u problematiku oko pipa, zamolila bih da mi neko pojasni...
dosad smo imali centralni bojler u stanu, tako je bilo kad smo doselili, tako je i ostalo...

u novom stanu nismo htjeli centralni elektricni bojler (tamo nema plina), pa smo odlucili da u kuhinji imamo mali bojler ispod radne ploce

sad je pitanje - protocni ili 'obicni', koji akumilira vodu?

koja je mana jednog i drugog? mog muza je strah za eventualno prokapavanje... jer na razlicite bojlere valjda idu i razlicite slavine? htjeli bismo sigurno i dugorocno rjesenje
trdlo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.