Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2009., 12:16   #1
Liječnici znaju sa ženama - dokazano

jedno istraživanje pokazuje da vecina liječnika ne gleda kako je ženska građena, nego im je lice važno, a uz to ne treba bit liječnica.
istraživanje je također pokazalo da najprije gledaju lice, noge, bokove, sise pa onda struk. dokazano je da bolje znaju sa ženama nego ostali muškarci.
al ako gledaju tijelo onda im je ovaj redoslijed važan:

ginekolozi : bokovi, guza, lice

psihijatri: guze, struk, lice

oftalmolozi: sise, lice, noge

patolozi: kosa, noge, sise, lice

opća praksa: kosa, bokovi, lice

dr. welling: "inteligentniji muškarci gledaju bokove, kad žena ima zaobljene bokove podsjeca nas na plodnost".

dr.sharper: mi liječnici znamo sa ženama, ne nalazimo im mane, ali volimo da se skinu i pritom ne mislimo samo na seks kao ovi koji nisu završili medicinu

dr.poll: volim inteligentne žene, nije mi važno tijelo.

Žene o liječnicima:nije im teško platit piće, nikad ne beštimaju, ponašaju se muževno i završili težak fakultet.

šta vi kažete na to?
Melpina is offline  
Old 23.11.2009., 12:26   #2
Jebeno istraživanje. Čime li se to znanost danas bavi, da ne povjeruješ!

magic potion is offline  
Old 23.11.2009., 12:26   #3
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
jedno istraživanje pokazuje da vecina liječnika ne gleda kako je ženska građena, nego im je lice važno, a uz to ne treba bit liječnica.
istraživanje je također pokazalo da najprije gledaju lice, noge, bokove, sise pa onda struk. dokazano je da bolje znaju sa ženama nego ostali muškarci.
al ako gledaju tijelo onda im je ovaj redoslijed važan:

ginekolozi : bokovi, guza, lice

psihijatri: guze, struk, lice

oftalmolozi: sise, lice, noge

patolozi: kosa, noge, sise, lice

opća praksa: kosa, bokovi, lice

dr. welling: "inteligentniji muškarci gledaju bokove, kad žena ima zaobljene bokove podsjeca nas na plodnost".

dr.sharper: mi liječnici znamo sa ženama, ne nalazimo im mane, ali volimo da se skinu i pritom ne mislimo samo na seks kao ovi koji nisu završili medicinu

dr.poll: volim inteligentne žene, nije mi važno tijelo.

Žene o liječnicima:nije im teško platit piće, nikad ne beštimaju, ponašaju se muževno i završili težak fakultet.

šta vi kažete na to?
Melpy,

mene zanima jedna druga stvar, recimo ideš na pregled kod ginekologa, a on visok crn, lijepih crta lica, muževan...privlačan, ali nedostupan...ipak je doktor

I sada osjetiš da se kod pregleda sekunicu - dvije -tri ...duže zadržao na klitoralnom dijelu...nije doduše dirao klit,...ali je bio - tu negdje...

Da li bi se napalila i da li bi ti bilo neugodno ako bi on vidio da si se uzbudila na pregledu...Kako bi reagirala, da li bi mu se nasmiješila ili bi samo postiđeno oborila glavu i izbjegavala komunikaciju očima...
zanzy is offline  
Old 23.11.2009., 12:35   #4
Znači kad se ja pojavim u rodilištu svi ginići će podivljat zamnom!
Amy Mc23 is offline  
Old 23.11.2009., 12:42   #5
al najbolje mi je ovo nije im teško platiti piće!
magic potion is offline  
Old 23.11.2009., 12:44   #6
Zanzy, upoznata sa situacijom! i više nego navedeno,skoro je otišlo predaleko s njegove strane iako ga je teško bilo odbiti ! znam samo da sam prokomentirala a ja mislila da se ginići uopće ne pale na ženske! Ali ovo je malo off topic i ne bi dalje o tome! i da pali se i na sise(tako da malo odskače od ovih istraživanja) koja je Malpy navela
Meggi33 is offline  
Old 23.11.2009., 12:46   #7
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
jedno istraživanje pokazuje da vecina liječnika ne gleda kako je ženska građena, nego im je lice važno, a uz to ne treba bit liječnica.
istraživanje je također pokazalo da najprije gledaju lice, noge, bokove, sise pa onda struk. dokazano je da bolje znaju sa ženama nego ostali muškarci.
al ako gledaju tijelo onda im je ovaj redoslijed važan:

ginekolozi : bokovi, guza, lice

psihijatri: guze, struk, lice

oftalmolozi: sise, lice, noge

patolozi: kosa, noge, sise, lice

opća praksa: kosa, bokovi, lice

dr. welling: "inteligentniji muškarci gledaju bokove, kad žena ima zaobljene bokove podsjeca nas na plodnost".

dr.sharper: mi liječnici znamo sa ženama, ne nalazimo im mane, ali volimo da se skinu i pritom ne mislimo samo na seks kao ovi koji nisu završili medicinu

dr.poll: volim inteligentne žene, nije mi važno tijelo.

Žene o liječnicima:nije im teško platit piće, nikad ne beštimaju, ponašaju se muževno i završili težak fakultet.

šta vi kažete na to?
a veterinari?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 23.11.2009., 12:49   #8
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a veterinari?
Pa za veterinare se zna, oni uopće ne gledaju izgled.
Isključivo inteligenciju.
magic potion is offline  
Old 23.11.2009., 12:49   #9
Quote:
zanzy kaže:
Melpy,
I sada osjetiš da se kod pregleda sekunicu - dvije -tri ...duže zadržao na klitoralnom dijelu...nije doduše dirao klit,...ali je bio - tu negdje...

Da li bi se napalila i da li bi ti bilo neugodno ako bi on vidio da si se uzbudila na pregledu...Kako bi reagirala, da li bi mu se nasmiješila ili bi samo postiđeno oborila glavu i izbjegavala komunikaciju očima...
pa evo da ti iskreno odgovorim, ne volim muške ginekologe. iskreno, bila sam jedanput, al mi je bilo neugdono i osjecala sam se inferiorno. više volim ic u ženskog ginića. ne volim inace da me muški gledaju a kamoli da raširim noge.

zašto pitaš to pitanje?
Melpina is offline  
Old 23.11.2009., 12:58   #10
Quote:
Meggi33 kaže: Pogledaj post
Zanzy, upoznata sa situacijom! i više nego navedeno,skoro je otišlo predaleko s njegove strane iako ga je teško bilo odbiti ! znam samo da sam prokomentirala a ja mislila da se ginići uopće ne pale na ženske! Ali ovo je malo off topic i ne bi dalje o tome! i da pali se i na sise(tako da malo odskače od ovih istraživanja) koja je Malpy navela
Melpy se osjećala inferiorno, ti naravno nisi...

Ako je otišao malo predaleko, onda očito zračiš...

A ovo, da se ginići ne pale ne ženske, pale se manje od ostalih smrtnika i ako se pale ne smiju to pokazati...

Ali i oni su ljudi i kad im se "hoće", mogu se mrvicu više "potruditi" da pregled bude ugodniji i opušteniji...

Zaboga, rade s ljudima (ženama), a ne s paketima
zanzy is offline  
Old 23.11.2009., 13:02   #11
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
pa evo da ti iskreno odgovorim, ne volim muške ginekologe. iskreno, bila sam jedanput, al mi je bilo neugdono i osjecala sam se inferiorno. više volim ic u ženskog ginića. ne volim inace da me muški gledaju a kamoli da raširim noge.

zašto pitaš to pitanje?
Pitao sam te jer sam mislio da se pališ na liječnike
zanzy is offline  
Old 23.11.2009., 13:02   #12
Nisam ginekolog niti lijecnik, no dobro gledam u lice... (i ostale djelove tjela)
__________________
It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time. - Al Bundy
rogue is offline  
Old 23.11.2009., 13:07   #13
pa palim se na liječnike, kad sam bila u ginekologa cijelu me odmjerio i stalno gledao u moje bokove, bila sam obukla usku đins suknju koja mi je isticala oblikovane bokove i čizmice i gore ženstvenu majicu usku,
kad sam bila na ultrazvuku rekao mi "kako imaš nježan struk i tanka struk, prije tebe sve bile neke babe stare" ja ga pogledala u čudu. a on se samo nasmijao i rekao " nemoj se bojat".
sad je opet druga stvar šta se meni to nije svidilo, zapravo je, al mi je bilo neugodno.

al više se palim na patologe i psihijatre, volim hladne muškarce koji ne iskazuju svoje osjecaje.

ja ponekad i promislim da imam onaj kako se to zove, tollerov sindrom..sad ne znam točno kako se taj sindrom zove,
al ja moram svaki mjesec barem jedanput ugovorit termin za u dr. lijepo se sredim i on me dira, odgovara mi to kako se lijepo ponaša
prema meni, brine se..nije kao ostali muški.
Melpina is offline  
Old 23.11.2009., 13:09   #14
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
pa palim se na liječnike, kad sam bila u ginekologa cijelu me odmjerio i stalno gledao u moje bokove, bila sam obukla usku đins suknju koja mi je isticala oblikovane bokove i čizmice i gore ženstvenu majicu usku,
kad sam bila na ultrazvuku rekao mi "kako imaš nježan struk" ja ga pogledala u čudu. a on se samo nasmijao i rekao " nemoj se bojat".
sad je opet druga stvar šta se meni to nije svidilo, zapravo je, al mi je bilo neugodno.

al više se palim na patologe i psihijatre, volim hladne muškarce koji ne iskazuju svoje osjecaje.
Ajme....
magic potion is offline  
Old 23.11.2009., 13:09   #15
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
pa palim se na liječnike, kad sam bila u ginekologa cijelu me odmjerio i stalno gledao u moje bokove, bila sam obukla usku đins suknju koja mi je isticala oblikovane bokove i čizmice i gore ženstvenu majicu usku,
kad sam bila na ultrazvuku rekao mi "kako imaš nježan struk" ja ga pogledala u čudu. a on se samo nasmijao i rekao " nemoj se bojat".
sad je opet druga stvar šta se meni to nije svidilo, zapravo je, al mi je bilo neugodno.

al više se palim na patologe i psihijatre, volim hladne muškarce koji ne iskazuju svoje osjecaje.
Dušo, da se na tebe netko ikako napali, morat ćeš dosta dugo šutiti
__________________
Nisam ti dospio reći.
Sve može da propadne, da nestane, samo je smrt siguran posao
Pantelija is offline  
Old 23.11.2009., 13:10   #16
Ja nisam primjetila da su mi turn on liječnici nikakvizapravo i ginekolog mi je žena,i dr.opće prakse...bezveze
leptirica 2 is offline  
Old 23.11.2009., 13:12   #17
Quote:
Pantelija kaže:
Dušo, da se na tebe netko ikako napali, morat ćeš dosta dugo šutiti
druga je stvar na forumu, a druga stvar kad idem kod liječnika.
Melpina is offline  
Old 23.11.2009., 13:12   #18
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
pa palim se na liječnike, kad sam bila u ginekologa cijelu me odmjerio i stalno gledao u moje bokove, bila sam obukla usku đins suknju koja mi je isticala oblikovane bokove i čizmice i gore ženstvenu majicu usku,
kad sam bila na ultrazvuku rekao mi "kako imaš nježan struk" ja ga pogledala u čudu. a on se samo nasmijao i rekao " nemoj se bojat".
sad je opet druga stvar šta se meni to nije svidilo, zapravo je, al mi je bilo neugodno.

al više se palim na patologe i psihijatre, volim hladne muškarce koji ne iskazuju svoje osjecaje.
baš lijepo što si se dotjerala kad si išla kod ginekologa, a komentar o struku je više bio u funkciji opuštanja i ohrabrenja, nego li čega drugog.

...vidiš i ginić je skužio da ti je neugodno pred njim...

...kako znaš za patologe i psihijatre, poznaš nekog konkretnog specijalistu ili tek tako nagađaš da su hladni...
zanzy is offline  
Old 23.11.2009., 13:14   #19
...

Zadnje uređivanje Melpina : 23.11.2009. at 13:38.
Melpina is offline  
Old 23.11.2009., 13:15   #20
Quote:
melpy kaže: Pogledaj post
druga je stvar na forumu, a druga stvar kad idem kod liječnika.
Da, liječnik te ne mora primiti. Mi tu moramo.
__________________
Nisam ti dospio reći.
Sve može da propadne, da nestane, samo je smrt siguran posao
Pantelija is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger