Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2011., 17:03   #521
Tak blago posvjetljivanje možeš dobit samo farbanjem. Uzmeš boju koja ti se sviđa i pofarbaj.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 17:05   #522
Ali ako se ofarbam opet će mi tjeme bit svijetlije od vrhova...??? bar ja tako mislim...
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 17:31   #523
Tea samo blajh zaobidzi
Empress stvarno ne znam sta da radim,mislim da nakon ovoga necu ni kosu prati kuci
__________________
"[I][FONT="Times New Roman"]There's no stopping what can't be stopped...No killing what can't be killed.

Shit happens:s
Mi3ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 17:36   #524
Kupi neku boju koju hoćeš i pofarbaj se. Ili odi k frizeru.

Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post
Ali ako se ofarbam opet će mi tjeme bit svijetlije od vrhova...??? bar ja tako mislim...
Nanesi prvo boju na vrhove, a onda zadnjih 10ak minuta na tjeme.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 17:38   #525
Probat ću tako.. Hvala
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 12:55   #526
Neutralizatori žutila

Quote:
Mi3ar kaže: Pogledaj post
Empress hvala jos jednom
Iskreno ne znam sta mi bi
Da je uzasno,malo je reci
Postoje li ikakvi neutralizatori ovog crvenila
Za neutralizirat žutilo, postoje ljubičasti šamponi, najbolji je Lisap-ov.
Marie White is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 12:57   #527
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Mislim da nema. Ali čula sam da u West Gateu ima za kupit Directions boja za kosu, koje su jako slične tim MP bojama.

http://www.lariche.co.uk/directions-hair-colour/
Thanks!
Marie White is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 19:03   #528
Jel mi zna neko reč koje boje za kosu imaju ljubičasti pigment, a koi zeleni pigment? Kolko znam ljubičasti pigment neutralizira žuti ton na kosu, a zeleni crveni ton.
mila25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 21:35   #529
ja mislim da ne postoji zeleni, otkud ti to
mislim da jedino previse sive s jakim hidrogenom na zutom moze povuc na zelenkasto-pljesnivo.. to se meni jednom desilo s nekom paletinom, a kasnije kad sam ju stavljala kao preljev mi je bila lijepa pepeljasta
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 23:52   #530
Proucavala sam po netu, imas osnovne pigmente i sekundarne. Ljubičasti neutralizira žuti ton, to je sigurno, samo pitanje je koja boja sadrži taj pigment. Zeleni pigment neutralizira crveni ton koi se obično javlja na smedju kosu. Često da se nebi neko zabunio i nebi pomislio da ce dobit zelenu boju kose piše ga na bojama kao sivi pigment, pitanje je opet koje boje sadrže taj pigment ? Mislim da bi profesionalci to morali znat. Pa profesionalci molim vas za odgovor
mila25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 07:24   #531
Quote:
mila25 kaže: Pogledaj post
Proucavala sam po netu, imas osnovne pigmente i sekundarne. Ljubičasti neutralizira žuti ton, to je sigurno, samo pitanje je koja boja sadrži taj pigment. Zeleni pigment neutralizira crveni ton koi se obično javlja na smedju kosu. Često da se nebi neko zabunio i nebi pomislio da ce dobit zelenu boju kose piše ga na bojama kao sivi pigment, pitanje je opet koje boje sadrže taj pigment ? Mislim da bi profesionalci to morali znat. Pa profesionalci molim vas za odgovor
To se ne radi sa bojama nego sa mix tonovima (ima za kupit u ducanima sa frizerskom opremom) - znaci kupis farbu kojom ces se farbat i posebno mix ton koj ces dodat u tu farbu (ovisno o proizvodjacu ali vecina mix tonova ne kunkcionira sama po sebi nego ih moras mjesat sa farbom)..
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 09:18   #532
pozz .. imam pitanje.. obično se farbam u salonu al sad bi se htjela počet farbat doma, zbog uštede..
htjela bi neku svjetliju nijansu. ne mora nužno bit plava, nešto kao zlatokosa..
koje mi boje možete preporučit?
i pročitala sam negdje da se mora farba stavljat na mokru kosu, da li je to istina?
dadica0808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 10:38   #533
Quote:
dadica0808 kaže: Pogledaj post
pozz .. imam pitanje.. obično se farbam u salonu al sad bi se htjela počet farbat doma, zbog uštede..
htjela bi neku svjetliju nijansu. ne mora nužno bit plava, nešto kao zlatokosa..
koje mi boje možete preporučit?
i pročitala sam negdje da se mora farba stavljat na mokru kosu, da li je to istina?
ma kakvi, na suhu kosu
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 11:57   #534
pitan i odi - čisto da ubrzam možebitan odgovor

imam tamnosmeđu kosu - kako koristim jedino kozmetiku koja ne testira na životinjama, a kod boja je to annyer - zanima me ako smiksam n54 auburn i n50 brown - kakvu ću dobit, svjetliju ili tamniju i s kakvim odsjajem?
ako može šta hitniji odgovor, jer se trebam bojat svaki tren
__________________
dajte svakom danu priliku da bude najljepši u vašem životu! =)
Discordia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 13:42   #535
iz mog iskustva sa smedjim farbama, kosa ce ti biti tamna sa crvenim odsjajem.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 14:25   #536
da li netko zna gdje mogu kupiti schwartzfopf natural & easy?
dadica0808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 16:19   #537
Quote:
dadica0808 kaže: Pogledaj post
da li netko zna gdje mogu kupiti schwartzfopf natural & easy?
dm,kozmo,bipa
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 17:15   #538
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
iz mog iskustva sa smedjim farbama, kosa ce ti biti tamna sa crvenim odsjajem.
yup

ali sviđa mi se, nije loše
__________________
dajte svakom danu priliku da bude najljepši u vašem životu! =)
Discordia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 23:12   #539
pozdrav!

cituckala sam malo prethodne stranice, slucaj cure koja je dugo godina farbala u tamnosmedje pa se poblajhala i nastalo kukulele...
ja se farbam godinu i pol, takodjer u tamnosmedje (sad je to vec blizu crnom na vrhovima), dok mi je prirodna kosa svjetlosmedja s plavim pramenovima (po suncu postanem skoro plava).

razmisljala sam vratiti se u prirodno, medjutim mogu pretpostaviti kroz sto bih sve morala proci do toga pa radije nebi unistavala kosu blajhom i licila na kanarinca, medjutim zanimaju me iskustva posto sam totalni tutlek, jel bi to bilo ravno katastrofi?

druga, i realnija opcija je da ovu sad vec skoro crnu boju ppsvijetlim na boju cokolade, zanima me kako to postici u kucnoj radinosti s obzirom da mi je izrast poceo biti totalno plavi (ne znam kak da mi se ravnomjerno primi po cijeloj duzini kose), dok su mi (ofarbani) vrhovi prakticki crni...

dosad sam isla u frizera, ali sad bi htjela sama, a mama ima vec 3 stoljeca plavu kosu i ne zna sa tamnima...

hvala unaprijed
anayao is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 23:45   #540
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
ma kakvi, na suhu kosu
Kako koja. One polutrajne, bez amonijaka, obično idu na mokru kosu. Sve piše u uputama.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.