Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 13:24   #61
Pa normalno da te strah i da nije da pravednik uvijek pobjeđuje. Mogu birat naravno, samo lijepo promijenim muža
No te situacije su u biti toliko rijetke. Nije da se krećemo u polupodzemlju No dovoljne da znam kako bi regairao.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:45   #62
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Mogu birat naravno, samo lijepo promijenim muža.
Daj bježi, pa jedva sam i ovoga našla.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:46   #63
Pa kužiš...
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:08   #64
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
moj je jednom nadrljo, dobio od ženske jezikovu juhu i udarce torbicom jer ju je branio od nasilnog frajera
E pa zašto dira u njenog čovika


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:19   #65
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ima svakakvih kretena. Izvuku nož ili pljucu za krivu riječ, a kamoli za fizički obračun.
Ima, ali nisam od onih koji će se bojati svega. Jebiga, život donosi i takve situacije gdje ponekad treba znati reagirati.


Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Grozim se takvih situacija i iskreno slažem se s forumašicom koja kaže da ne bi željela živjeti u društvu koje tolerira fizičko nasilje.
Pa ne toleriramo ni Hilda ni ja nasilje, samo kažemo da ga je ponekad teško izbjeći. Evo naprimjer u tvom slučaju.


Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Iskreno, ako bih mogla birati rađe bi da mi je živ i zdrav, pa makar bio kukavica.
Nije to baš tako crno-bijelo.
Tko ne želi da mu je muž živ i zdrav?


Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
A da tip šamara žensku, prije sam za zvanje policije nego da mi se muž tuče i riskira glavu za eto, moguće neku ženu koja bi ga onda u znak zahvalnosti još i torbicom namlatila.
To su instinktivne reakcije. Neki ljudi osjete potrebu stati u obranu slabijih.
Kao da bi taj par čekao da dođe policija.
Nije da su susjedi u pitanju, pa će im pokucati na vrata.

U tom slučaju zaista ne vidim koristi od policije. Il ignoriraj ili pomozi.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:10   #66
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post

U tom slučaju zaista ne vidim koristi od policije. Il ignoriraj ili pomozi.
Ja vidim.
Više nego da se sama upletem ili potičem muža da se uključi. Kao da bi njemu trebao poticaj.
Možda ne bi čekali policiju, možda bi se šamarali i mirili sat vremena, možda je policija u blizini pa bi brzo došli. Možda su u šumi.
Zašto bi morala biti samo dva isključiva puta: direktno uplitanje ili potpuna pasivnost?
Toj koja je s torbicom napala tvog muža, kako je on tu konkretno pomogao?
Ja bih pustila muža na nasilnika samo da vidim da će tip ženu doslovce ubiti.
Za šamaranje i čupanje vulgaris, zovem policiju.

Zadnje uređivanje choupette : 19.10.2017. at 17:23.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:37   #67
Frajer ju je nabio sakom na stanici na Ilici kod Frankopanske, pa je ovaj moj nabio njega. Nisam bila prisutna nit pustam muza na ikoga. Nije pas.
Reagirao je instinktivno.

Kako je pomogao? Ne znam, al znam da ce reagirati kad frajer udara zenu. Mozda danas s vise opreza nego prije dvadeset godina.


Tesko da ce netko tko nabija zenu stajati na mjestu dovoljno dugo da stigne policija. Eto zato mislim da nema vajde, ali svatko reagira po svome.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 18:15   #68
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Frajer ju je nabio sakom na stanici na Ilici kod Frankopanske, pa je ovaj moj nabio njega. Nisam bila prisutna nit pustam muza na ikoga. Nije pas.
Reagirao je instinktivno.
Moj je. Prava seksi testosterorizirana životinja. Bad boy sa soft spotom samo za mene.

Jesi ozbiljna ženo.


Kao da mene ovaj moj sluša kad mu padne roletna.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:20   #69
Moj uopce nije bad boy...
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 10:17   #70
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ja vidim.
Više nego da se sama upletem ili potičem muža da se uključi. Kao da bi njemu trebao poticaj.
Možda ne bi čekali policiju, možda bi se šamarali i mirili sat vremena, možda je policija u blizini pa bi brzo došli. Možda su u šumi.
Zašto bi morala biti samo dva isključiva puta: direktno uplitanje ili potpuna pasivnost?
Toj koja je s torbicom napala tvog muža, kako je on tu konkretno pomogao?
Ja bih pustila muža na nasilnika samo da vidim da će tip ženu doslovce ubiti.
Za šamaranje i čupanje vulgaris, zovem policiju.
I opet računam na to da možda posve različite situacije imamo u glavi.
Ponekad čekanje policije znači još 2-3 nevine žrtve.
Poštujem ljude koji djeluju.
Sad kad bi ti ispričala te situacije u kojima je uletio u vatru vidjela bi da to nije nikakav bad boy način ponašanja. Baš suprotno.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:03   #71
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Samo znas sto je jedan od problema s tim?
Sto i ti kriminalci imaju bracu, sestre, roditelje, djecu koji nisu ni krivi, ni duzni, i koji su i ovako vec i previse devastirani onim sto im je zivot servirao.
Znaš za slučaj curica koje su silovane od strane svoje tete i njenog dečka a koji je ovih dana digao prašinu u Hrvatskoj? Baka tih djevojčica je preuzela stvar u svoje ruke i lijepila plakate s imenima tih gnjusoba i zvala porodicu tog tipa. Neki su joj rekli da već znaju koga imaju u porodici, a otac i brat te gnjusobe su baki došli na vrata i prijetili. Oni su prvi trebali kazniti tog sina/brata... I još da mi ih bude žao. Ma daj molim te.

BTW super su mi ovi dečki iz pokreta Levijatan. Trebaju nam takvi i u Hrvatskoj u kojoj sudovi dijele pravdu prema tome tko koliko ima para i kakve veze ima i na kakvoj je poziciji.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.