Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 14:32   #61
Trenutno se osjećam tako. Srednje dvadesete, početak karijere, znam točno što bih željela raditi, ali put do toga je dugotrajan i zahtijeva puno energije i vremena, a ono, dok ne krenem, nemam pojma kakva ću biti u tome, ne mogu znati plivati prije nego uđem u vodu. Ima potencijala biti profitabilno, ali konstantno sama sebi bacam klipove pod noge - te mi engleski nije dovoljno dobar, te nisam se ja u stanju posvetiti, te ko će meni platit za tako nešto itd. D

S druge strane, radim relativno siguran i dosadan posao koji zbilja mogu obavljati lijevom nogom, na kojem nemam baš neki potencijal ni učenja ni napredovanja, ali plaća je okej, većina ljudi također i teško se od toga otkinuti.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 00:40   #62
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Trenutno se osjećam tako. Srednje dvadesete, početak karijere, znam točno što bih željela raditi, ali put do toga je dugotrajan i zahtijeva puno energije i vremena, a ono, dok ne krenem, nemam pojma kakva ću biti u tome, ne mogu znati plivati prije nego uđem u vodu. Ima potencijala biti profitabilno, ali konstantno sama sebi bacam klipove pod noge - te mi engleski nije dovoljno dobar, te nisam se ja u stanju posvetiti, te ko će meni platit za tako nešto itd. D

S druge strane, radim relativno siguran i dosadan posao koji zbilja mogu obavljati lijevom nogom, na kojem nemam baš neki potencijal ni učenja ni napredovanja, ali plaća je okej, većina ljudi također i teško se od toga otkinuti.
Nemas sto za izgubit
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2018., 15:54   #63
Kako se borite sa imposter sindromom?
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2018., 00:38   #64
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Kako se borite sa imposter sindromom?
Teško i mukotrpno.

Ma zapravo, što sam starija, to se manje uzrujavam zbog toga. Nekako sam prihvatila da nikad neću biti previše zadovoljna sobom.

A i do sada me još nisu "razotkrili" kao prevaranticu.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.