Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 23:50   #401
Sta kad ju sretnes, presretni ju u mraku kad bude isla s posla i napadni ju s masinicom za brijanje, da bude GI Jane.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 01:20   #402
Kakvo sretanje, trebala si je već spakirati u sanduk.

Izluđuju me nesposobni frizeri! Jedan me toliko iskasapio da sam izgledala kao da mi je 12. I još me farbao iz plave u smeđu sve vrijeme napominjući da su njihove farbe jako skupe i da se boja neće isprati do sudnjeg dana. Isprala se kao i svaka druga.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:36   #403
Sad si me istresirala.

Ja idem idući tjedan na šišanje. Imam slike. Ako mi neće ulijevati povjerenje nakon što ih vidi neće mi blizu sa škarama.

I farbam se u sivo opet. Onda kad se ispere odoh valjda u strawberry blond. Ili tak neš. Razmislit ću još.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:55   #404
Ma bas sam ljuta i nadrkam se svako jutro jer moram non stop prati kosu i mlatiti figarom, a vrijeme je jos ocaj i vlaga svuda, pa to svakako sve nekad spadne i izgledam si ko pokisla kokos. To je u najboljem slucaju. I kad naraste, pitaj boga na sta ce to liciti, pa opet moras sisati.
Necu vise nikad tamo otici.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:05   #405
Savjet molim

Imam dugu, guuustu kosu, i problem je sto se sljepi za glavu, ne znam je uspije ostati cijeli dan? Nisam stepenasto ošišana, jel bi to pomoglo?
Jel imaju kakve pomade, tehnike i sl koje bi je odigle sa tjemena?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:07   #406
Pada od težine. Za stepenasto ne znam, ali jesi li probala batiste šampon ili nešto slično prskat za volumen, pa mijenjat razdjeljak često i sl mini fore prije nego se odlučiš na šišanje?
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:27   #407
Jucer sam popodne oprala kosu, i vec je opala.

Ovo s mijenjanjem razdjeljka, to prije neg izadjem van napravim, drzi donekle.

Kupila sam si neki lak za volumen, danas cu je fenirati malo prije neg budem isla van, a probati cu je i natapirati malo, jbg, pa onda s tim da malo drži.

Nikad čula za taj Batiste, gdje to ima za kupiti?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 17:10   #408
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Ma bas sam ljuta i nadrkam se svako jutro jer moram non stop prati kosu i mlatiti figarom, a vrijeme je jos ocaj i vlaga svuda, pa to svakako sve nekad spadne i izgledam si ko pokisla kokos. To je u najboljem slucaju. I kad naraste, pitaj boga na sta ce to liciti, pa opet moras sisati.
Necu vise nikad tamo otici.
Ubaci u pm gdje si bila.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:13   #409
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Savjet molim

Imam dugu, guuustu kosu, i problem je sto se sljepi za glavu, ne znam je uspije ostati cijeli dan? Nisam stepenasto ošišana, jel bi to pomoglo?
Jel imaju kakve pomade, tehnike i sl koje bi je odigle sa tjemena?
Sušiš li je naopako, tj. glavom prema dolje? I moja je gusta i duga, a perem je jednom tjedno, ne masti se, a padat počne tek 4 dan ako je ne češljam dok se feniram. Onda sam ko ispeglana (što ne volim kao ni ti, volim da se kad je već bujna, to i vidi), al taj trik koristim samo kad mi baš treba takav stil za neku frizuru...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 10:25   #410
Ne sušim je naopako Probati ću, hvala

Ako je ne isfeniram, zivciraju me onda krajevi kose koji ne budu onako zaglađeni. kako to riješavaš?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 10:36   #411
Lorealovo ulje za kosu ono zlatno i crveno, kako kad, iako se ne piturajem, ali obično mi ti proizvodi za obojanu kosu budu samo još malo hranjiviji.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:51   #412
I ja stavljam od Dm-a neko arganovo ulje, neće ih zagladiti ko feniranje, a ne želim zamastiti kosu s previše ulja.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 16:44   #413
Ovo lorealovo meni ništa ne masti i svakako je samo za vrhove (a super je i za ruke, nikad ne perem, upije se i miriše super &#128525

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 16:45   #414
Možeš izvlačiti na ravno s okruglom četkom, a pri korijenu malo odigneš i posušiš s obje strane. To meni digne lijepo kosu od tjemena, a ne napuhne kao sušenje naopačke.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:51   #415
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Ne sušim je naopako Probati ću, hvala

Ako je ne isfeniram, zivciraju me onda krajevi kose koji ne budu onako zaglađeni. kako to riješavaš?
Ne kužim te baš. Kažeš da ti je problem spljoštena nevoluminozna kosa, a onda kažeš da želiš isfenirano zaglađene vrhove.
Ako kosu budeš sušila naopako krajevi će ti teško biti zaglađeni. Sve će biti voluminozno i rašušureno. Pogotovo krajevi.
Za zaglađenost je kosu potrebno sušiti na normalan način, provlačeći prste kroz nju dok fen šiba zrak u što manjem kutu u odnosu na pad kose. Taj kut je relativno teško postići sam, jer ruka brzo zaboli od nezgodnog položaja. Ali zato frizerke tako suše, pa i kad ne isfeniraju kosu, s običnim sušenjem znaju napraviti čudo.

Probaj za volumen češljati kosu naopako. S četkom od divljesvinjske dlake.
Pa kad je vratiš nazad upotrijebi neki preparat (npr keratin ili silikon, NE ulje) i prođi prstima s izabranim preparatom kroz vrhove (da se “okupe”).
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:02   #416
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Ne sušim je naopako Probati ću, hvala

Ako je ne isfeniram, zivciraju me onda krajevi kose koji ne budu onako zaglađeni. kako to riješavaš?
Ne kužim te baš. Kažeš da ti je problem spljoštena nevoluminozna kosa, a onda kažeš da želiš isfenirano zaglađene vrhove.
Ako kosu budeš sušila naopako krajevi će ti teško biti zaglađeni. Sve će biti voluminozno i rašušureno. Pogotovo krajevi.
Za zaglađenost je kosu potrebno sušiti na normalan način, provlačeći prste kroz dok fen šiba zrak u što manjem kutu u odnosu na pad kose. Taj kut je relativno teško postići sam, jer ruka brzo zaboli od nezgodnog položaja. Ali zato frizerke tako suše, pa i kad ne isfeniraju kosu, s običnim sušenjem znaju napraviti čudo.

Probaj za volumen češljati kosu naopako s četkom od divljesvinjske dlake.
Pa kad je vratiš nazad upotrijebi neki preparat (npr keratin ili silikon) i prođi prstima s izabranim preparatom kroz vrhove (da se “okupe”).
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:08   #417
Zaglađene vrhove će dobiti isključivo feniranjem na četku ili peglom. Kužim kaj hoće reć jer imam isti problem i s vremenom sam naučila da duga ne skroz ravna kosa koja ima težinu padne uz glavu, a krajevi ostanu napuhani.
Rješenje je isljučivo oduzimanje težine kosi (šišanje) i feniranje tako da se odigne kosa od tjemena (vikleri, četke koje duže stoje, puder za volumen), a krajeve posebno istegnuti četkom.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:49   #418
Blajhala sam se u kućnoj radinosti. No nije mi prvi put, već sam to radila, i boja je bila ok. Sad sam odlučila jedan dan blajhati, idući farbati, da se tjeme barem malo odmori. Fraba (neka blond, platinasta) se nije uhvatila, ostala sam žuta, osim na vrhovima, gdje sam već bila poblajhana ranije. Sad imam kombinaciju žute i ljubičaste. Ne mogu frizeru jer je sredina prosinca i sve što valja je bukirano. Šta da radim? Smijem li se opet blajhati? Kako da izbjegnem ponovno neprimanje farbe?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:38   #419
Hvala onome tko je preporučio balea mlijeko. Opraštam mu i miris manga, kosa mi je krasna.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:45   #420
Ono kad pomisliš da je netko odgovorio na tvoj post...
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.