Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 16:03   #3261
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
Izbriši nepotrebne addonse i pluginove.
Hvala, probat ću to sutra. Na poslu mi šteka, doma nije. Svejedno mi se ne sviđa.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 18:26   #3262
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Hvala, probat ću to sutra. Na poslu mi šteka, doma nije. Svejedno mi se ne sviđa.
Ako ti je na poslu, vjerojatno se tu nakupilo svega i svačega. Prepostavljam da ti i kolege koriste to računalo, pa ono..
Napravio sam test Quantum vs. Chrome. Quantum jede Chrome za doručak, i najbolje od svega ne jede resurse kao Chrome.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:58   #3263
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
imate neki prijedlog za dobar app za android za muziku, tipa deezer, samo da se ne plaća?
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
Spotify je
Slažem se s ovim odabirom.

Treba instalirati i npr. TunnelBear za VPN konekciju in da JuEsEj, dobije se 512 MB VPN prometa free. I dovoljno je jednom u dva tjedna upaliti VPN i logirati se u Spotify, ostatak slušaš preko direktne konekcije.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 11:59   #3264
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Slažem se s ovim odabirom.

Treba instalirati i npr. TunnelBear za VPN konekciju in da JuEsEj, dobije se 512 MB VPN prometa free. I dovoljno je jednom u dva tjedna upaliti VPN i logirati se u Spotify, ostatak slušaš preko direktne konekcije.
Može se i bez VPN-a, samo se logira preko FB, ili Google accounta direktno na Spotify.

Pored Spotify-a nema potrebe slušat glazbu na YT-u u odvratnoj, kompresiranoj nekvaliteti.

Još ne mogu prežalt Grooveshark.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:43   #3265
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
Može se i bez VPN-a, samo se logira preko FB, ili Google accounta direktno na Spotify.

Pored Spotify-a nema potrebe slušat glazbu na YT-u u odvratnoj, kompresiranoj nekvaliteti.

Još ne mogu prežalt Grooveshark.
Hmm... A fb/google acc ne mora biti regan u zemlji u kojoj ima Spotify ?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:31   #3266
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Hmm... A fb/google acc ne mora biti regan u zemlji u kojoj ima Spotify ?
Mislim da ne Samo ti URL treba izgledat ovako https://open.spotify.com/ a ne https://www.spotify.com/.
Čak možeš i instalirat add-on za browser
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 18:03   #3267
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
Mislim da ne Samo ti URL treba izgledat ovako https://open.spotify.com/ a ne https://www.spotify.com/.
Čak možeš i instalirat add-on za browser
Mislim da si fulao, ali provjerit ću kad uhvatim vremena.

Sumnjam da je to moguće, jer ip adresa logina mora biti iz zemlje u kojoj ima Spotify jednom u 2 tjedna. Išao preko fejsa, googlea ili direktno source adresa ostaje ista.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 18:37   #3268
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Mislim da si fulao, ali provjerit ću kad uhvatim vremena.

Sumnjam da je to moguće, jer ip adresa logina mora biti iz zemlje u kojoj ima Spotify jednom u 2 tjedna. Išao preko fejsa, googlea ili direktno source adresa ostaje ista.
Najbolje da probaš sam
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:39   #3269
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Slažem se s ovim odabirom.

Treba instalirati i npr. TunnelBear za VPN konekciju in da JuEsEj, dobije se 512 MB VPN prometa free. I dovoljno je jednom u dva tjedna upaliti VPN i logirati se u Spotify, ostatak slušaš preko direktne konekcije.
niš te ne razmem

Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
Mislim da ne Samo ti URL treba izgledat ovako https://open.spotify.com/ a ne https://www.spotify.com/.
Čak možeš i instalirat add-on za browser
noup. probala.
*ova stavka nije dostupna u vašoj zemlji*
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 21:52   #3270
Odvratna mi je nova Mozilla, odvratna. I pol plug-inova koje koristim nema za novu i pizdim već sat vremena.
Ali, brža je, po do sad predočenom. I ima nekih zgodnih funkcija.
I postavila sam si pošićnu temu pa mi je malo lakše.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:32   #3271
De pomozite mi. Kad pišem mailove (samo onda), jezik mi se usred tipkanja prebaci na engleski i, bizarnije, kad koristim desni Shift, prebaci mi kursor iza (odnosno ispred, lijevo od) njega. I onda rečenice ispadaju

Quote:
vako nekakoO
Šta da radim, gdje se što sprčkalo? Office, forum, društvene mreže, sve normalno, samo gmail zajebava.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:20   #3272
Uzela sam neki HBO paket koji uključuje i HBO GO app, međutim, kad kliknem na link provajdan na Iskonovoj stranici, dobijem info da app još nije dostupna u Hrvatskoj?

Je li ovo to? Ima ocjenu 2,5 pa mi je malo sumnjivo.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:40   #3273
Jedna je internacionalna, a za tu drugu piše Croatia, dakle lokalizirana. Pokušaj se ulogirat pa vidi na koju prođe, iako obično to što daju besplatno bude okrnjena usluga, pa nazovi SZK... baci oko na iskonovu stranicu, obično i tamo bude FAQ.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 21:56   #3274
jesam li ja odjavila svoj netflix na vrijeme il sta sam napravila? pisalo mi je da mi vazi do 28 11, ja kliknila da mi odjavi i sad mi je javilo da se odjava racuna 29 11. jel to meni zaracunajavu jedan dan il... kaj?
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 09:05   #3275
Mislim da bi ti to trebalo bit ok, samo još danas možeš gledat Netflix, sutra više nećeš. Nemaju oni zaračunavanje po danima, samo mjesečno, pa bi ti pisalo 29.12. valjda...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 11:56   #3276
aha znaci vazi mi do 28 11 23 59 i prestaje 29 11 00 00?
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 12:02   #3277
Tako nekako da.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 15:32   #3278
Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Odvratna mi je nova Mozilla, odvratna. I pol plug-inova koje koristim nema za novu i pizdim već sat vremena.
Ali, brža je, po do sad predočenom. I ima nekih zgodnih funkcija.
I postavila sam si pošićnu temu pa mi je malo lakše.
Di, kako, tražim, ne mogu nać? Božićna tema????!! Ja bi to.
Našla, našta!!
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 13:14   #3279
pozdrav

trebam uređaj za zvučno snimanje na predavanjima i radionicama.
što bi bilo najbolje? trebam nešto jednostavno za upotrebu, tj. nešto s čega se kasnije lako prebaci na računalo.

prije sto godina smo za to koristili diktafone - ne znam je li to još uvijek aktualno?

na što obratiti pozornost pri kupnji?

puno hvala!!!
seriousbusiness is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 18:04   #3280
Nisam to nikad radila, ali koliko vidim kao sudionica sličnih događanja, većinom se danas u te svrhe koriste mobiteli. Pa i novinari na pressicama koriste mobitele za snimanje.
Imam neki stariji diktafon, mislim da je Sony, s njega se prije par godina najnormalnije prebacivali fajlovi na računalo, samo ih je, ako se dobro sjećam, trebalo konvertirati nekim programčićem. Danas je to vjerojatno drugačije riješeno.
Ali ipak mislim da je taj posao - osim ako se materijal kasnije treba distribuirati ili poslužiti za komercijalne svrhe pa treba biti top kvalitete - može odraditi solidniji smartphone.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.