Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 15:24   #61
Quote:
Daenys kaže: Pogledaj post
Imam do pola leđa i jos pustam...obavezno je vec godinama u pletenici...kad je bila kraca u repu..nemogu spavat s pustenom jer se stalno vrtim i labavo mi je...najbolje mi je cvrsta pletenica...iako bi rado svaku vecer plela riblju kost da bude jos cvrsce i ne lete dlake okolo
Gdje si našla topik koji je zamro prije jedananest godina?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:40   #62
I zašto?
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 10:15   #63
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Gdje si našla topik koji je zamro prije jedananest godina?
A sta je to zabranjeno
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 17:41   #64
Nije, ali fascinantno je da netko baš toliko jako želi podijeliti sa svijetom informacije o spavanju svoje kose.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:01   #65


Interesantno mi je da mozes spavati sa tako cvrsto vezanom ili ispletenom kosom. Meni bi to stvaralo nemir u bezbriznim nocima. Raspustena je i frknem ju nazad i nist ne smeta. Uopceno me 'strah' od jakog vezanja kose jer mislim da ce mi tako sva otpasti a nije mi to ni udobno.
Bitno da je maknuta s lica, to me iritira i kod mene i kad vidim kod drugih i onda stalno mlataraju glavom k'o konji da je maknu.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:02   #66
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post


Interesantno mi je da mozes spavati sa tako cvrsto vezanom ili ispletenom kosom. Meni bi to stvaralo nemir u bezbriznim nocima. Raspustena je i frknem ju nazad i nist ne smeta. Uopceno me 'strah' od jakog vezanja kose jer mislim da ce mi tako sva otpasti a nije mi to ni udobno.
Bitno da je maknuta s lica, to me iritira i kod mene i kad vidim kod drugih i onda stalno mlataraju glavom k'o konji da je maknu.
Labavo mi je gusi me oko vrata dlaka posvuda cupam se.imam okp i cin osjetin kosu pocnjem divljat.deke kad oerem mogu jastuk naounit lakama..navika od malena kad mi je baka plela
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.