Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 19:28   #281
nitko se nikad nije javio da ga je potrefilo i da je nakon razgovora dobio posao...ja sam cula da oni dobiju poticaje za ta zapošljavanja i da im je sve više projekata zato se i enormno šire zadnjih god.dana...plaće startaju za nižeg analitičara jako nisko...mene samo zanima koja je shema-po kojoj osnovi oni biraju ljude,osim kaj zaposle "poznanstva", preporuke...ja bi volila ovdje pročitati da je netko bez preporuke tamo dobi radno mjesto.
Allow1706 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 15:58   #282
Quote:
Allow1706 kaže: Pogledaj post
nitko se nikad nije javio da ga je potrefilo i da je nakon razgovora dobio posao...ja sam cula da oni dobiju poticaje za ta zapošljavanja i da im je sve više projekata zato se i enormno šire zadnjih god.dana...plaće startaju za nižeg analitičara jako nisko...mene samo zanima koja je shema-po kojoj osnovi oni biraju ljude,osim kaj zaposle "poznanstva", preporuke...ja bi volila ovdje pročitati da je netko bez preporuke tamo dobi radno mjesto.
potpisujem...i ja bi to voljela znati...
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 18:02   #283
Zna li netko kad ce biti rezultati testiranja tj. Kada ce poceti zvati one koji su prosli?
Esperanso1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 15:55   #284
Dobio sam mailom poziv na psihološko testiranje u trajanju 3 sata (natječaj za radno mjesto administratora (SSS) od 31.10.).
Obuhvaća li njihovo psihološko testiranje samo pismeno testiranje ili slijedi još i razgovor sa psihologom?

Također, muči me što ne mogu pronaći pdf s opisom poslova radnog mjesta, podacima o plaći, načinu testiranja i pravnim izvorima za pripremanje za testiranje za navedeni natječaj.
Koliko vidim, i uz prethodne i uz novije natječaje uvijek su priložili navedeni pdf, samo ne uz ovaj natječaj od 31.10.
Jesam li nešto preskočio ili HAMAG ne provodi stručno testiranje za radna mjesta SSS?
Tekstopisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:26   #285
Quote:
Tekstopisac kaže: Pogledaj post
Dobio sam mailom poziv na psihološko testiranje u trajanju 3 sata (natječaj za radno mjesto administratora (SSS) od 31.10.).
Obuhvaća li njihovo psihološko testiranje samo pismeno testiranje ili slijedi još i razgovor sa psihologom?

Također, muči me što ne mogu pronaći pdf s opisom poslova radnog mjesta, podacima o plaći, načinu testiranja i pravnim izvorima za pripremanje za testiranje za navedeni natječaj.
Koliko vidim, i uz prethodne i uz novije natječaje uvijek su priložili navedeni pdf, samo ne uz ovaj natječaj od 31.10.
Jesam li nešto preskočio ili HAMAG ne provodi stručno testiranje za radna mjesta SSS?

mislim da je ovo..? naučiš sa dr. nauka pa si miran )

http://www.hamagbicro.hr/wp-content/...j_11102017.pdf
Yolee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:48   #286
Quote:
Yolee kaže: Pogledaj post
mislim da je ovo..? naučiš sa dr. nauka pa si miran )

http://www.hamagbicro.hr/wp-content/...j_11102017.pdf
Na žalost, nije ni to.
Tu je navedena literatura za analitičare, a meni bi trebala za administratore. Za administratore bi prije bila literatura tipa Uredba o uredskom poslovanju i sl.
Tekstopisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:16   #287
Pozdrav,
dali se netko možda javio na natječaj objavljen 29.12. za pripravnika? Evo link: http://hamagbicro.hr/wp-content/uplo...2_20170001.pdf
Tražili su više ljudi, i one sa iskustvom ali i pripravnike. Ja sam se konkretno javila na natječaje za pripravnika. Natječaj je trajao do 15.1.
Eto prošlo je mjesec dana,pa me zanima dali su već bila testiranja? Pa ja nisam dobila poziv/odbijenicu... Ako netko ima bilo kakav info za navedeni natječaj, molim da mi se javi. Može i privatno.
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:02   #288
Kakva pitanja budu iz Zakona o javnoj nabavi?
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:15   #289
Quote:
Minnie_Mouse_ kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
dali se netko možda javio na natječaj objavljen 29.12. za pripravnika? Evo link: http://hamagbicro.hr/wp-content/uplo...2_20170001.pdf
Tražili su više ljudi, i one sa iskustvom ali i pripravnike. Ja sam se konkretno javila na natječaje za pripravnika. Natječaj je trajao do 15.1.
Eto prošlo je mjesec dana,pa me zanima dali su već bila testiranja? Pa ja nisam dobila poziv/odbijenicu... Ako netko ima bilo kakav info za navedeni natječaj, molim da mi se javi. Može i privatno.
Ide tko možda na testiranje u četvrtak u 10h/13:30h/14:45h? Bilo tkooo
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:17   #290
Quote:
Minnie_Mouse_ kaže: Pogledaj post
Ide tko možda na testiranje u četvrtak u 10h/13:30h/14:45h? Bilo tkooo

Idem ja u 14:45 iako ne znam koliko smisla ima. Jednostavno je previše literature...
pandora86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 20:00   #291
Quote:
pandora86 kaže: Pogledaj post
Idem ja u 14:45 iako ne znam koliko smisla ima. Jednostavno je previše literature...

Sorry, tek sad vidim post
Kako je proslo? .... ja sam se za taj u 14:45 najmanje ucila....ali trazili su 50%, pa se nadam nekakvoj prolaznosti....
Imas info kad bi mogli zvati za razgovore?
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 00:35   #292
Quote:
Minnie_Mouse_ kaže: Pogledaj post
Sorry, tek sad vidim post
Kako je proslo? .... ja sam se za taj u 14:45 najmanje ucila....ali trazili su 50%, pa se nadam nekakvoj prolaznosti....
Imas info kad bi mogli zvati za razgovore?
Na testiranju su rekli da cemo cekati minimalno 2-3 tjedna sto bi bilo sad negdje. Ali pricala sam s jednim deckom koji mi je rekao da je bio na proslom testiranju i da su ih zvali tek nakon mjesec i pol. Tako da ni ne ocekujem poziv tako brzo.
Jel ima kakvih novosti kod tebe? Ja se ni ne nadam previse. Mislim da nisam dobro napisala ispit ali moguce da sam pogodila neke odgovore. Iako bi to bila stvarno sreca
pandora86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 10:51   #293
testiranje pripravnik

Quote:
pandora86 kaže: Pogledaj post
Na testiranju su rekli da cemo cekati minimalno 2-3 tjedna sto bi bilo sad negdje. Ali pricala sam s jednim deckom koji mi je rekao da je bio na proslom testiranju i da su ih zvali tek nakon mjesec i pol. Tako da ni ne ocekujem poziv tako brzo.
Jel ima kakvih novosti kod tebe? Ja se ni ne nadam previse. Mislim da nisam dobro napisala ispit ali moguce da sam pogodila neke odgovore. Iako bi to bila stvarno sreca
da,da, ovaj tjedan u četvrtak bude tri tjedna ako se ne varam... ja sam ih pitala i rekla mi je dva tjedna minimalno do maksimalno mjesec dana... tako da mi se nekako čini da bude možda kraj ovog tjedna, ili sljedeći tjedan....
Pa nisu mi ništa poslali ni zvali, tako da očito još ništa....
U jednoj državnoj firmi sam ušla u zadnji krug, tako da bi trebala znati dali sam dobila posao sljedeći tjedan... pa eto, nadam se da ću tu uspjeti...
ako slučajno prije dobim poziv za hamag bicro, naravno da ću ići na razgovor...
a ja sam išla kod njih na sva tri testiranja, tako da mislim da ću s jednog sigurno zadovoljiti propisani postotak.... nisam odlično napisala, bilo je pitanja kojih nisam znala, ali mislim da ću imati tih 50/60/70 %... barem s jednog... ali budemo vidjeli
Minnie_Mouse_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 21:03   #294
Kolika je plaća za nižeg analitičara?
tokyobynight is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2018., 22:36   #295
Oko 5 i pol.
StvarnoNeznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2018., 12:07   #296
Jesu se javili kome za nizeg analiticara, testiranje od proslog tjedna?
IknowIcan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2018., 10:59   #297
Je li obavljeno testiranje za analitičara i višeg analitičara? Ne znam kak me nisu zvali.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 10:52   #298
Quote:
IknowIcan kaže: Pogledaj post
Jesu se javili kome za nizeg analiticara, testiranje od proslog tjedna?
koji natječaj?
mene su jučer zvali na razgovor za nižeg analitičara u sektoru za razvoj i podršku korisnicima (razgovor je sljedeći tjedan). testiranje je bilo 27.8., a natječaj je od 4.7.
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2018., 10:00   #299
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
koji natječaj?
mene su jučer zvali na razgovor za nižeg analitičara u sektoru za razvoj i podršku korisnicima (razgovor je sljedeći tjedan). testiranje je bilo 27.8., a natječaj je od 4.7.
Jesu li ti se javili poslije?
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 12:24   #300
Jesu li se javili kome nakon intervjua za nizeg analiticara,odjel za zajmove? Ili jos bolje, jel netko dobio posao?
IknowIcan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.