Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 15:40   #8601
Ornela Vistica i Mate Jankovic. Prije mjesec dva je bio s nekom Ivanom.
Btw malo su mi nespojivi. Ona tradicionalna, konzervativna, HDZ-u sklona A on se krece u drustvu Matije Babica.
Azola is offline  
Old 21.11.2017., 15:53   #8602
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Ornela Vistica i Mate Jankovic. Prije mjesec dva je bio s nekom Ivanom.
Btw malo su mi nespojivi. Ona tradicionalna, konzervativna, HDZ-u sklona A on se krece u drustvu Matije Babica.
Ona je tradicionalna pa će se prilagoditi svom muškarcu
Fblade is offline  
Old 21.11.2017., 15:57   #8603
Quote:
Fblade kaže: Pogledaj post
Ona je tradicionalna pa će se prilagoditi svom muškarcu
Veca mi je misterija zasto on zeli bit s njom.
Azola is offline  
Old 21.11.2017., 16:45   #8604
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
pa kužiš, strašno. a mislila sam da je ipak puno prerano za staračko podjetinjenje.
moram se pod hitno vratit u cinično arogantni jauljubavnevjerujem mod, dok nisam najebala negdje.
maco, sad se opet približavaš pubertetu - kad je svaka ljubav "d van" i kad ti svaki gelipter može prodati svaku pizdariju... dovoljno je da sam na pravim mjestima dovoljno jako uzdiše

zato sam ja već fajn solo, jer nesretno zaljubljivanje krajem 30-ih i početkom 40-ih te skrši gore nego u pubertetu

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
to možda znači da su karmički povezani.

otkud mu to da se ne može mrdnuti od voditeljica?
do danas nisam čula za nju

kaj je ono bilo s njim? nije se prao? mijenjao gaće? đikilo mu iz usta? vot?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 21.11.2017., 17:10   #8605
Vezano za Maju, prije pola godine se pricalo da ima nekog u Dubaiu i da zato tamo stalno leti cim stigne. I u jednom intervjuu je izjavila da bi njoj cilj bio prikrit svoju privatnost, a ne ju isticati u javnosti tako da mi ovo djeluje jos vise sumnjivo. Mislim da je to sve krinka za javnost jer joj se bivsi ozenio pa da ju ljudi ne zale
B1rdy is offline  
Old 21.11.2017., 17:24   #8606
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Veca mi je misterija zasto on zeli bit s njom.
ozbiljno?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 21.11.2017., 17:27   #8607
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Ornela Vistica i Mate Jankovic. Prije mjesec dva je bio s nekom Ivanom.
Btw malo su mi nespojivi. Ona tradicionalna, konzervativna, HDZ-u sklona A on se krece u drustvu Matije Babica.
Ne znam jel sklona HDZ-u, ali nikad ne bih rekla da je tradicionalna i konzervativna.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Old 21.11.2017., 17:28   #8608
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
Veca mi je misterija zasto on zeli bit s njom.
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ozbiljno?
baš

ženska je prezgodna, ako već gledamo kriterij izgleda

a kriterij izgleda je visoko na ljestvici prioriteta kod izbora ženki, ma koliko neke sumnjale u to.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 21.11.2017., 17:41   #8609
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
jel i njen sadašnju muž 'bio u braku koji se raspao prije nego je upoznao Lanu i raspad braka nema veze s njom'?
Negdje u primozgu mi je da mu se brak raspao baš na početku veze s njom, ali sjećanja mi nisu baš pouzdana kad su tako sporedni ljudi u pitanju.

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
pa kužiš, strašno. a mislila sam da je ipak puno prerano za staračko podjetinjenje.
moram se pod hitno vratit u cinično arogantni jauljubavnevjerujem mod, dok nisam najebala negdje.


Jesam ja jedina koja se naježi od užasa na "ti ćeš biti moja" nakon pet minuta poznanstva? Kasne dvadesete, lik mi nakon tjedan dana poznanstva, par izlazaka i jednog malo intenzivnijeg hvatanja veli "Pričao sam mami o tebi, jako je sretna što imam novu curu, sviđaš joj se već ovako preko telefona, jako bi te voljela upoznati". No, dakle... Odjurila sam u trenu, kao likovi iz crtića, kad za njima ostane samo oblak prašine u zraku.


LepaMilena, nemaš pojma kakve sve stvari ljudi uspiju sakriti, a tome dodaj i samozavaravanje kad je partner u pitanju... Svakakve stvari se skrivaju godinama, od ovisnosti i kockanja do paralelnih obitelji. Sve viđeno u praksi, ne iz priča.
zelena truba is offline  
Old 21.11.2017., 17:51   #8610
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Negdje u primozgu mi je da mu se brak raspao baš na početku veze s njom, ali sjećanja mi nisu baš pouzdana kad su tako sporedni ljudi u pitanju.
aha, opet sa oženjenim

netko je pisao kako misli da je ova Majina veza fejk, i da to radi samo da je ljudi ne žale jer se bivšio oženio.

nit joj je bivši približno poznat i prisutan u medijima kao ona, i nije baš bilo popraćeno to da ima novu. još bi se ona veza sa sumnjivo strejt asistentom mogla tako tumačiti, ali sumnjam da bi ovaj lik išao u javnost s nečim namještenim, osobito jer izgleda je bio zauzet kada je počeo s Majom.

btw retardirani su mi komentari ispod članaka da kak to da Maja nije završila s radnikom iz škvera, nego ovim. ko da je Maja financijski sirotica i da joj itko treba da financira život kakav želi.

ljudi su retardirani, sloboda glasa precjenjena a ja još gluplja jer čitam te proljeve što ljudi tipkaju i sekiram se :klap:
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 21.11.2017., 18:19   #8611
Quote:
B1rdy kaže: Pogledaj post
Vezano za Maju, prije pola godine se pricalo da ima nekog u Dubaiu i da zato tamo stalno leti cim stigne. I u jednom intervjuu je izjavila da bi njoj cilj bio prikrit svoju privatnost, a ne ju isticati u javnosti tako da mi ovo djeluje jos vise sumnjivo. Mislim da je to sve krinka za javnost jer joj se bivsi ozenio pa da ju ljudi ne zale
Ajd super pa nisam jedina koja tako misli i meni je to sve sumnjivo pogotovo jer ona nikad nije pricala o privatnom zivotu i sad odjednom bum odma na naslovnicu...ziher ima neki razlog a da nije ovo sto zeli pokazat ko fol
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 21.11.2017., 18:19   #8612
Kristijan Ugrina, slika 2/5, neprepoznatljiv!
zelena truba is offline  
Old 21.11.2017., 18:23   #8613
Ugrina je pijanac i ljigavac...

Sent from my 5010X using Tapatalk
Saronge is offline  
Old 21.11.2017., 18:30   #8614
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Ajd super pa nisam jedina koja tako misli i meni je to sve sumnjivo pogotovo jer ona nikad nije pricala o privatnom zivotu i sad odjednom bum odma na naslovnicu...ziher ima neki razlog a da nije ovo sto zeli pokazat ko fol
nije baš da je Maja bila tajnovita oko privatnog života. samo što ne stavlja slike dok obavlja nuždu na instagram

stavljala je slike sa dečkom- asistentom, a puno ju je bilo po novinama i intervjuima dok je bila s vlasnikom hemingveja.

ona itekako ne taji svoj privatni život i daje ga na izvolte, druga stvar što je pametnija od Jurićke i Janjičke pa nije svakog s kojim se poljubila proglasila svemirskom ljubavi, nego je pričekala 10-i dejt
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 21.11.2017., 18:55   #8615
Maja je davnih dana skuzila sta treba raditi.

baci ljudima mesa da grizu nesto.

i to ona radi, te bombe sta dignu prasinu, a u biti kurac.nista.
i dalje pjeva i jebe se za pare, i to je to.

neeext.
mari_2011 is offline  
Old 21.11.2017., 19:09   #8616
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ženska je prezgodna, ako već gledamo kriterij izgleda

a kriterij izgleda je visoko na ljestvici prioriteta kod izbora ženki, ma koliko neke sumnjale u to.
jer većina ljudi si želi neku lopatu pokraj sebe... ili bar ovi što cijene ljepotu duše
inače vištica mi koma vibru.. odbojna mi je

Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Ajd super pa nisam jedina koja tako misli i meni je to sve sumnjivo pogotovo jer ona nikad nije pricala o privatnom zivotu i sad odjednom bum odma na naslovnicu...ziher ima neki razlog a da nije ovo sto zeli pokazat ko fol
je, fakat ste super zaključile jer ova je zbilja samozatajna.. što kaže Škaričica samo što fotke sa ćenife ne kelji
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Old 21.11.2017., 19:16   #8617
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
Maja je davnih dana skuzila sta treba raditi.

baci ljudima mesa da grizu nesto.

i to ona radi, te bombe sta dignu prasinu, a u biti kurac.nista.
i dalje pjeva i jebe se za pare, i to je to.

neeext.
Maja se jebe za pare?????????!
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 21.11.2017., 19:20   #8618
da i ja sam zazujala na to
sanjita is offline  
Old 21.11.2017., 19:29   #8619
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
nije baš da je Maja bila tajnovita oko privatnog života. samo što ne stavlja slike dok obavlja nuždu na instagram

stavljala je slike sa dečkom- asistentom, a puno ju je bilo po novinama i intervjuima dok je bila s vlasnikom hemingveja.

To je ono sto ona prezentira javnosti i sto zeli da javnost misli. Pustis nekoj kokosi informaciju, opalis par slikica na instagramu i op evo ti novinara s pricom. I to bas par tjedana poslije zenidbe bivseg. Koja slucajnost
B1rdy is offline  
Old 21.11.2017., 19:42   #8620
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
inače vištica mi koma vibru.. odbojna mi je
Meni je samo tupasta i prazna, ali jako lijepa.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.