Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 15:46   #1961
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Treba mi poklon za tetu! Ona će meni kupiti prekrasne božićne čarape, pa mi treba nešto sličnog cjenovnog ranga.

Ona voli magnete, ali ima ih previše. Voli čitati i čokoladu, ali knjigu sam joj već poklonila s interlibera, čokoladu ne bi, jer se to pojede i zaboravi.

Mislila sam joj pokloniti crvene rukavice, no ona je vozač, pa je to nepraktično... Usto, mislim da ima kožne rukavice, pa joj neće biti napete ne rukavice od vuke/pamuka.


Radi kao kuharica u dječjem vrtiću. Voli roniti ljeti i zna uloviti razne hobotnice i ribe.
A neke fine praline domaće proizvodnje tipa Taman? Nije riječ o "običnoj" čokoladi.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 17:16   #1962
I upakuješ ih u lijepu kutiju za uspomene koju može koristiti i kad potroši čokoladu
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:53   #1963
hvala cure na prijedlozima ...malo cu jos razmislit sto sve dolazi u obzir za promociju
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:09   #1964
Kad sam diplomirala frend mi je poklonio komplet nalivpera i kemijske uz riječi "Evo ti da time ispuniš prijavnicu za postdiplomski". Baš mi je bilo milo
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 16:15   #1965
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Kad sam diplomirala frend mi je poklonio komplet nalivpera i kemijske uz riječi "Evo ti da time ispuniš prijavnicu za postdiplomski". Baš mi je bilo milo
To bi mi jos mozda i bilo simpaticno, ali da mi nakon doktorata rece Evo ti da time potpises ugovor za postdoc, zatukla bi ga necim
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:35   #1966
Što pokloniti svekrvi za Božić? Nismo si baš bliske, ona živi na selu, pa neke finjak stvari otpadaju u startu. Nešto praktično? Trenirku, vestu?
Itko?
ti.bi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:51   #1967
Neki lijepi kućni ogrtač?
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:55   #1968
Radije neku zdjelu za voće ili kolače ili nešto tako. Teško je odjeću i sebi kupit, kamo li nekom koga ne znaš.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:58   #1969
Nešto što će se pojest i popit?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:18   #1970
Pojest i popit će kod nas u gostima. Problem je što mora vlakom doma pa da nije nešto teško za nositi. Zato sam mislila nešto za po doma, toplo. Nije da čita, to bi mi bila super opcija.
ti.bi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:22   #1971
A ako joj znaš veličinu i približno ukus bar bojom/modelom onda možeš...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:02   #1972
A stolnjak neki lijepi? To nije teško za nositi. Ili ručnike, malo posebnije?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:35   #1973
Tvoj muž je vjerojatno solidan dio života živio s njom, ne možeš od njega dobiti korisniji savjet nego od ljudi koji je nikad nisu vidjeli?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:20   #1974
Nabasala sam u supermarketu na (besplatni) reklamni coca-cola kalendar, retro, prekrasan je, ma pogodjeno samo tako za meni nekog dragog. Presretna sam, jedva ga cekam uruciti!
Ne znam sto mi bi da nisam i sebi uzela jedan
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:29   #1975
Di toooo??? Trebaaammm
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:40   #1976
Eh, ne znam hoce li toga biti i u RH. Ovo je prvi put da sam negdje nabasala na to
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:50   #1977
Baci fotku negdje da možemo googlat možda ima nekud
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:13   #1978
godinama sam pokušavala pogoditi poklon za svekrvu. te šal te rukavice te zdjele, šalice, fensi sapune pa čak i papuče jednom... mislim da nikad ništa od toga nije nosila i nije joj lijepo. sad poklanjam samo za pojest i popit, to se uvijek potroši.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:44   #1979
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
A stolnjak neki lijepi? To nije teško za nositi. Ili ručnike, malo posebnije?
Hvala na ideji za stolnjak. Uzeti ću u obzir.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Tvoj muž je vjerojatno solidan dio života živio s njom, ne možeš od njega dobiti korisniji savjet nego od ljudi koji je nikad nisu vidjeli?
Paaa, od njega nikakve koristi po tom pitanju.

Sjetila sam se da dio poklona bude krema od čajevca koju i ja koristim, i onda ću još mozgati o stolnjaku ili trenirci, a možda i o nečemu za ubaciti pod zub.
Hvala vam na idejama.
ti.bi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:50   #1980
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
godinama sam pokušavala pogoditi poklon za svekrvu. te šal te rukavice te zdjele, šalice, fensi sapune pa čak i papuče jednom... mislim da nikad ništa od toga nije nosila i nije joj lijepo. sad poklanjam samo za pojest i popit, to se uvijek potroši.
E bas to.

Moja baba npr. ima robe, posteljine i rucnika s etiketom iz proslog stoljeca sto si je sama kupovala
O posudju i kojekakvim prekrasnim setovima da ne pricamo. Nekoristeno.
To si planiram uzeti kad negdje pustim korijenje da jedem kao dama
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.