Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2017., 23:08   #701
Quote:
Molly K Darling kaže: Pogledaj post
Lijepi je, ali ima mikro penisić.


Ma ja ne vjerujem ni da je hetero. A i imam nepopularno misljenje o tima sto laju kako nece nikad pred oltar
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 16:17   #702
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post


Ma ja ne vjerujem ni da je hetero. A i imam nepopularno misljenje o tima sto laju kako nece nikad pred oltar
Slažem se, nekako sam uvijek imala dojam da je Ana Kurnjikova bezveze potratila godine na njega. A ona mi je isto jako lijepa.

Ontopic: nakon tri tjedna ubitačnog PMS-a sam napokon dobila mengu. Trbuh boli kao da me laserom režu na pola, ali osmijeh mi svejedno ne silazi s lica. Baj baj pms.
Molly K Darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 23:16   #703
Večeras sam se posvađala s mužem radi neke sitnice.
Nakon toga je rekao da je glup što se svađao,i da je
kasno skužio koji je datum,da je trebao biti pametniji.
Glupan jedan.

Trebam dobiti 1.11.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 12:00   #704
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
Večeras sam se posvađala s mužem radi neke sitnice.
Nakon toga je rekao da je glup što se svađao,i da je
kasno skužio koji je datum,da je trebao biti pametniji.
Glupan jedan.

Trebam dobiti 1.11.
Moj obično shvati nakon dan ili dva.
Ovaj mjesec se nismo posvađali. Samo sam kupaonu oprala... a to bi možda čak i inače napravila.
Mislim da nakon prošlog mjeseca zaslužujem 6-mjesečni odmor od pms-a.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:09   #705
Ovuliram već stoljećima i prosto ne vjerujem koliko to boli. Nedovoljno da trošim dragocjene ketonale ali sasvim dovoljno da me nadrka već do podne. Pukni više, milu ti majku!
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:50   #706
Prvo sam danas napala decka, a onda sam I kolegi zustro odbrusila. Decko stvarno nije kriv, a kolega mi vec dugo pili po zivcima.

Ocekujem je do sutra.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 03:55   #707
zašto ne želim pokazati da me netko povrijedio? to mi je ponižavajuće

loše sam vam...
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 21:24   #708
Kasni mi menga, PMS postaje neizdrživ. Jučer sam se naljutila na dečka, zaključila da me ne voli, onda se rasplakala u njega, onda se opet uvrijedila i plakala da on ne vidi.
Još sam danas morala vaditi sedmicu i sad me boli i rupa od zuba i trbuh i srce me boli jer je dečko odlučio nakon posla malo odmoriti umjesto da ide samnom u šetnju.

Sad iz inata sjedim za kompom.

Jedu mi se jabuke, ali u blizni imam Spar i Kaufland a ne volim njihove jabuke. I ne znam kako bih ih žvakala.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 21:52   #709
Prije sam imala simptome poput autorice uvodnog posta, čak i gore, bio je to pravi disforični poremećaj.
U posljednje godinu-dvije to se jednostavno ublažilo.. Mislim, peru me fizički simptomi i dalje, ali psihički su se bitno ublažili i u granicama su ormale. Prije su bili daleko izvan granica normale i ozbiljno mi ugrožavali kvalitetu života ( pa i odnose sa drugima).
Kako sam to riješila?
Uzimala sam dugo prah ašvagande, cejlonski cimet, maca prah.. Primijetila sam da su u kombinacijama izuzetno jaki, odlični, pravi antidepresivi i r egulatori raspoloženja.
Pomogao mi je boravak u prirodi i sposobnost 'uzemljivanja' negativne energije (to sam sve naučila, isprobala i pomaže).

Nikad nisam uzimala nikakve hormonske preparate.
Sad me od fizičkih simptoma pere nadutost, također i jaka glad dan-dva prije nego dobijem. Neki dan sam slistila pola tegle lino-lade i bila baš super nakon toga, a prije toga, organizam mi je divljački 'urgirao' da uzmem tu lino-ladu, da mi je potrebna i da ću nakon nje biti sita.
Ali nakon 3 sata, tijelo mi je tražilo opet nešto slano..
Nimerya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 12:43   #710
Quote:
Nimerya kaže: Pogledaj post
Uzimala sam dugo prah ašvagande, cejlonski cimet, maca prah.. Primijetila sam da su u kombinacijama izuzetno jaki, odlični, pravi antidepresivi i r egulatori raspoloženja.
Uzimala si sve zajedno, odjednom? Pojasni pliz.
Jebeš fizičke simptome, oni mi se čine preživljivi.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 14:00   #711
boli me glava, napuhana sam ko balon i place mi se, bit cu stvarno sretna kad prokrvarim jer je ovo ubitacno
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 18:59   #712
Dobila 5 dana nakon predviđenog datuma. Još dva i kupila bih test.

Boli toliko da mislim da ću povratiti, ali divno je olakšanje.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:50   #713
Mrzim svoje reproduktivne organe više od svega živog i mrtvog na svijetu!
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:51   #714
Ja sam u zadnje vrijeme u ovulaciji nervoznija nego u pmsu.
Smetaju mi svi moguci mirisi i iskocile mi gadosti na celjusti.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 14:00   #715
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Uzimala si sve zajedno, odjednom? Pojasni pliz.
Jebeš fizičke simptome, oni mi se čine preživljivi.
Da, skupa, naravno.. Žličicu cimeta i žličicu ašvagande, svaki dan.. To volim uzeti za doručak, pomiješam sa samljevenim lanenim sjemenkama, žličicom meda i jogurom ili kefirom..
Psihički su mi se simptomi polako povlačili.. Do prije dvije godine ja sam bila neuračunljiva 4-5 dana prije početka ciklusa.. Bila sam doslovce neuračunljiva, ono, luda.. nestabilna, nesposobna za normalno funkcioniranje.. Sad za vrijeme PMS-a mogu normalno funkcionirati, čak se nemam potrebu zabiti tih 4 dana u stan i ne izlaziti nigdje..
Više nemam naizmjenične napadaje maničnog smijanja i nekontroliranog plača..
Mislim, budem i sad nervozna prije ciklusa, ali to je sve u granicama normale.. Nekoć je to bilo užasno i u potpunosti mi narušavalo kvalitetu života.
Nimerya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 15:51   #716
A gdje nalazite savjete za te mikseve?
(Ja bi uzimala za nesto drugo.)
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:06   #717
Kako se nosite sa problemima kože u pms-u zbog hormonalnog disbalansa? Kod mene prvi dan menge koža sjaji, divota, kosa se pretvara u lavlju grivu, i takvo stanje je narednih par dana...nakon toga koža baš nekako izgubi sjaj... Kreme su čisto bacanje para, ne možeš protiv hormona i majke prirode
Probala sa vitaminina za kožu, kosu, ništa. Jel bi pomogle udarne doze npr vitamina e ili ulje noćurka, jel ima kakvog utjecaja? Jel imaju evine kapi kakvog utjecaja na taj dio?
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:34   #718
Nikako, cekam da prode. Ali ja dobijem samo par pristica.

Moram priznati da je i mene zaobislo kravlje ludilo otkad pijem ashwagandu, taj gadni buckuris. Ok, samo dva mjeseca, ali to se dosad nikad nije desilo. A ne sjetim se ni popiti svaki dan.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 23:23   #719
Prištića skoro da nemam, ali mi baš bude žao što koža nije u best izdanju cijeli mjesec, a ne samo tih par dana. I to je baš onaj divni hormonski glow koji ne možeš dobiti ni jednom kremom. Kad sam bila na pilulama isto je koža bila divna, ali su mi uzrokovale glow u glavi pa sam ih prestala koristiti
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:10   #720
Meni se taj glow desi samo od seksa i alkohola. nazalost, ne i od hormona. Uzivaj onda dok traje
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.