Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 15:48   #21
Da budem poštena, nit sam ikog i od koga tražila da ode napraviti std panel prije seksa, nit tko od mene, a ne vidim neku razliku između tipa s tindera, foruma, birtije ili prijatelja iz djetinjstva.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:49   #22
Ozbiljno nisi?

__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:55   #23
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Da budem poštena, nit sam ikog i od koga tražila da ode napraviti std panel prije seksa, nit tko od mene, a ne vidim neku razliku između tipa s tindera, foruma, birtije ili prijatelja iz djetinjstva.
isto ne vidim baš neku razliku

uvijek se zgraža da kak se netko može seksati bez kondoma s randomom, meni to dođe na isto da to radiš s tipom kojeg znaš 10 godina.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:58   #24
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Da budem poštena, nit sam ikog i od koga tražila da ode napraviti std panel prije seksa, nit tko od mene, a ne vidim neku razliku između tipa s tindera, foruma, birtije ili prijatelja iz djetinjstva.
+1



Inače, ja sam oralnu kontracepciju i kondome smatrala krasnim komplementarnim parom tijekom dvadesetih. Oralna je bila po defaultu a kondom bi najčešće otpao učvršćivanjem veze (svega par dečkiju je imalo tu čast ).
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:59   #25
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
6 za smegmu.


A ako nekog znaš deset godina, to uključuje ono "ma ne bi on mene zajebao, mi smo frendovi"
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:59   #26
Nema razlike onih s tindera i onih s drugog kata zgrade. Jer ako smo OK s tim da su ovi s Tindera krcati STDOva pa se krizamo jer ajme kako s njim moze spavat bez kondoma, onda nije bas fer ismijavati one koji iz pogleda zakljuce da je netko cist. Isti kurac.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:03   #27
...jbg, ispada da one savjesne koje kao misle na zaštitu, jedino se redovno štite od trudnoće, na moguću vlastitu štetu zbog sintetike i hemije koju unose u sebe i još goru vlastitu štetu zbog boleština od kojih se ne štite...
..kondome koriste i ljudi u braku, što mu fali za povremene f... sa bilo kim..
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:04   #28
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ozbiljno nisi?

Najozbiljnije. Ne hvalim se nit preporučujem, samo kažem. Obično računam s tim da su se ljudi jebali sa ženama koje su sklone odlascima ginekologu.

Imam sreće da mi pička ne izgleda ko cvjetača.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:09   #29
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Najozbiljnije. Ne hvalim se nit preporučujem, samo kažem. Obično računam s tim da su se ljudi jebali sa ženama koje su sklone odlascima ginekologu.

Imam sreće da mi pička ne izgleda ko cvjetača.
Dobro, ali koristila si kondom.

Je da, postoje estiajevi koji se prenose i s kondomom, znaaam
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:10   #30
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
isto ne vidim baš neku razliku

uvijek se zgraža da kak se netko može seksati bez kondoma s randomom, meni to dođe na isto da to radiš s tipom kojeg znaš 10 godina.
Ni ja ne vidim neku razliku.

Mislim, zakon velikih brojeva će izazvat da tip koji je slobodnog penisa pojebao 300+ žena vjerojatno nosi std darove, ali to ne znači da jednoj od tih žena nije bio, like, drugi u životu i onda joj je treći bio seksualno skromni Franjo kojem je ona druga u životu, ali im je macan sa početka priče poslao u "dotu" nekakvu bolest. Ili maca s početka priče, ne mora jebač bit uvijek muškarac, može bit i maca pohotnica. Ne naša forumska maca, tho. Iako je i ona super.

Inače, da ne glumim ovdje sveticu, tema je nastala kao moj komentar na žene koje zakurac piju pilule da ne bi ostale trudne sa rendomima.

I ja znam ne koristit kondom. Ne sa rendomima, tho. No nisam svaki put bila inteligentna po ovim pitanju. I imala sam sreće.

Ne znam da li itko i je.

Al', ono, dobro je biti odgovoran, budimo uvijek za to.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:12   #31
A možda ne piju isključivo za to pilule.
Možda im se sviđaju druge nuspojave?


A možda ipak koriste i kondom?


Ali da, čudna bi bila logika da piju samo eto za pokoji ons.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:15   #32
Dva puta sam vadila krv zbog STD testiranja, redovito idem ginekologu i kad mi nista nije, ali da sam uvijek bila najodgovornija i najuzoritija, nisam. Nisam uvijek koristila kondom. Nije cak ni da me jadnu netko nagovorio, jednostavno nisam. Ne zato jer im se u pogledu vidjelo da su cisti, nego jer mi se u tom trenu valjda jebalo zivo, da oprostite. I nije da poticem takvo ponasanje niti ga smatram uzornim, ali i dalje se bojim da sam s tim redovitim pregledima u samom vrhu nepostojece ljestvice odgovornog jebanja, iako na forumu to zvuci grozno.

E da, ako treba za statistiku - na pilulama sam, cak i kad nisam u vezi, iz vise razloga.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:15   #33
@Warped Ove o kojima smo u društvu pričale piju pilule isključivo da ne OSTANU TRUDNE kad se jebu. Prema njihovoj tvrdnji. Nemaju policistične, dermatološke išjuze, hormonalne razloge.

Primjer ženske u ranim tridesetima koju znamo: 8 godina je na piluli koju je počela pit u vezi. Veza je trajala dvije i nešto godine. Poslije toga tri godine single jebanja, aferice, dejtanja ili sušni periodi. Veza od godine. Poslije opet single. Pije da "bude osigurana".

Jedan od primjera, jelte.

Doduše riječ je o ženama koje nisu baš opatice, očito, ali nije ni da žive od jebanja.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:16   #34
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Isuse, za smegmu, predivno.

Da. Čudi me da znanost nije već barem počela ozbiljno radit na nekakvim "ready to use" detektorima ovakvog tipa za komercijalnu upotrebu.

A i kondomi su još uvijek isti kao iz "Melrose place" dana. Ribbed for her pleasure. Daj me nemoj.
Uzas, bas
Ionako ta guma tare previse .. pa jos i ribbed boze sacuvaj.

Al od negdje 25e pocela sam inzistirat na njima kod ons i slicnog. Prije je bilo vise mlado-ludo (pila sam pilule zbog pcos ionako)
S muzekom naravno da ne koristim.

Inace koliko znam.. nisu pilule neka sotona.
Imaju dosta pozitivnih nuspojava tipa dugorocna zastita od mioma i cisti i raka jajnika.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:17   #35
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ne. Piju pilule isključivo da ne OSTANU TRUDNE kad se jebu. Nemaju policistične, dermatološke išjuze, hormonalne razloge.

Primjer ženske u ranim tridesetima koju znamo: 8 godina je na piluli koju je počela pit u vezi. Veza je trajala dvije i nešto godine. Poslije toga tri godine single jebanja, aferice, dejtanja ili sušni periodi. Veza od godine. Poslije opet single. Pije da "bude osigurana".

Jedan od primjera, jelte.
pa dobro, šta onda? očito se jebala u tom svom slobodnom periodu.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:22   #36
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Dobro, ali koristila si kondom.
Stvarno misliš da se zadnjih 14 godina jebem isključivo s kondomom, pušim s kondomom i bivam lizana s dental damom? Imaš neopravdano dobro mišljenje o meni. :tužni:
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:23   #37
jel itko ikad pušio s kondomom? for realz
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:24   #38
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Stvarno misliš da se zadnjih 14 godina jebem isključivo s kondomom, pušim s kondomom i bivam lizana s dental damom? Imaš neopravdano dobro mišljenje o meni. :tužni:
Moram priznati da da

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
jel itko ikad pušio s kondomom? for realz
Pa eto, ako Kuki nije, nije niko.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:24   #39
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
@Warped Ove o kojima smo u društvu pričale piju pilule isključivo da ne OSTANU TRUDNE kad se jebu. Prema njihovoj tvrdnji.
Pa okej, trudnoća je gore sranje od većine bolesti.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:24   #40
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
jel itko ikad pušio s kondomom? for realz
Ovo se i ja pitam
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.