Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 16:25   #41
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
@Warped Ove o kojima smo u društvu pričale piju pilule isključivo da ne OSTANU TRUDNE kad se jebu. Prema njihovoj tvrdnji. Nemaju policistične, dermatološke išjuze, hormonalne razloge.

Primjer ženske u ranim tridesetima koju znamo: 8 godina je na piluli koju je počela pit u vezi. Veza je trajala dvije i nešto godine. Poslije toga tri godine single jebanja, aferice, dejtanja ili sušni periodi. Veza od godine. Poslije opet single. Pije da "bude osigurana".

Jedan od primjera, jelte.
Pa dobro, pitanje je koliko često imaju aferice/single jebanja i sl. Kažem, ja sam ih pila čitavo desetljeće isto isključivo zbog kontracepcije (bile su super pogođene ). Onak', suša je znala trajati pokoji mjesec da, ali onda bi upala kakva ljetna afera od par mjeseci ili nekakvo navlačenje koje nakon mjesec/dva ispadne ćorak, pa opet malo suše pa veza od godinu/dvije, pa rebound jebanje..you get the picture.
Činilo mi se mudrije biti konstatno na njima (+ kondomi) nego šarat godinu da, pola godine ne, onda opet dvije da, pa opet šest mjeseci ne...
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:26   #42
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
jel itko ikad pušio s kondomom? for realz
Ja sam. Ne znam šta bih rekla o tome, kao da pokušavaš zadovoljiti lošu lizaljku od jagode.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:27   #43
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ja sam. Ne znam šta bih rekla o tome, kao da pokušavaš zadovoljiti lošu lizaljku od jagode.
Otprilike, da.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:27   #44
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Stvarno misliš da se zadnjih 14 godina jebem isključivo s kondomom, pušim s kondomom i bivam lizana s dental damom? Imaš neopravdano dobro mišljenje o meni. :tužni:
jas' mislila da se ti ovako seksaš:



Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Pa eto, ako Kuki nije, nije niko.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:27   #45
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ja sam. Ne znam šta bih rekla o tome, kao da pokušavaš zadovoljiti lošu lizaljku od jagode.
Baš htjedoh pitati - je li makar bio s nekim okusom :/
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:29   #46
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Baš htjedoh pitati - je li makar bio s nekim okusom :/
Ma džaba ti okus kad guma provejava kroz polje šumskog voća. I puder, koji kurac
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:30   #47
e a kako grozan okus ima obični kondom!!
voćni nisam probala.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:35   #48
Ne znam je li bolji doživljaj pušit penis odjeven u nešto vatrogasno crveno ili zeleno (ali s okusom lažne jabuke).

Ne znam, žao mi gejeva tamo gdje je HIV-a brdo, iznenadila sam se do neba kad sam vidjela kolika je incidencija među londonskim gejevima.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:35   #49
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ma džaba ti okus kad guma provejava kroz polje šumskog voća. I puder, koji kurac
Ma nije džaba, probaj bez.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:42   #50
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
A možda ne piju isključivo za to pilule.
Možda im se sviđaju druge nuspojave?

E da, zaboravih na ovo, moja frendica ih je pila jer su joj cice lijepo bujale na njima.
I ten bio cisci i svasta.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:43   #51
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne znam je li bolji doživljaj pušit penis odjeven u nešto vatrogasno crveno ili zeleno (ali s okusom lažne jabuke).
Okej, primjereniji naslov je onda -


Kondom je fuj : rigo:
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:48   #52
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
pa dobro, šta onda? očito se jebala u tom svom slobodnom periodu.
Pa nije baš. Bilo bi i više mjeseci/godinu ničeg ili nečeg nezamjetnog u odnosu na pijenje pilule svaki dan. Svaki dan. Godinama.

Ne kažem da je moja predrasuda prema bezrazložnom pijenju pilula u ćorak u redu, al da ga jebeš (ili ne ), nekako mi je neozbiljno da se fura bezrazložno višegodišnje uzimanje pilule kao nešto normalno i bezposljedično.

Nema šanse da 8 godina uzimanja pilule bez prestanka prolazi bez posljedica. :/

Al dobro, maybe it's just "don't mess too much with nature" me.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:51   #53
Jeste ikad probale CRNI kondom? Al onaj gusti, tako da bas bude black cock?

Užasno je zabavan. <3

Za isprobat, ne za praksu, nije najugodniji dugotrajno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:53   #54
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
isto ne vidim baš neku razliku

uvijek se zgraža da kak se netko može seksati bez kondoma s randomom, meni to dođe na isto da to radiš s tipom kojeg znaš 10 godina.
Nije isto, veća je šansa da je promiskuitetan/zaražen netko s Tindera nego netko koga znaš 10 godina (pa znaš da je recimo prosječna osoba).
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:55   #55
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Jeste ikad probale CRNI kondom? Al onaj gusti, tako da bas bude black cock?

Užasno je zabavan. <3

Za isprobat, ne za praksu, nije najugodniji dugotrajno.
Ae sad... kad smo kod tog, je li itko probao onaj što svijetli u mraku?
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:57   #56
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Pa nije baš. Bilo bi i više mjeseci/godinu ničeg ili nečeg nezamjetnog u odnosu na pijenje pilule svaki dan. Svaki dan. Godinama.

Ne kažem da je moja predrasuda prema bezrazložnom pijenju pilula u ćorak u redu, al da ga jebeš (ili ne ), nekako mi je neozbiljno da se fura bezrazložno višegodišnje uzimanje pilule kao nešto normalno i bezposljedično.

Nema šanse da 8 godina uzimanja pilule bez prestanka prolazi bez posljedica. :/

Al dobro, maybe it's just "don't mess too much with nature" me.
Anegdotalan primjer - desetljeće pilula, dvije ostvarene (planirane) i iznijete trudnoće bez problema, ginekološki uvijek sve super.

Možebitno sam imala sreće, istina. Sad ih već dugo, dugo ne pijem.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:59   #57
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Nije isto, veća je šansa da je promiskuitetan/zaražen netko s Tindera nego netko koga znaš 10 godina (pa znaš da je recimo prosječna osoba).
Šuti, ljudi ne vole vjerojatnost na ovakvim temama.


Ili općenito.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:00   #58
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Pa dobro, pitanje je koliko često imaju aferice/single jebanja i sl. Kažem, ja sam ih pila čitavo desetljeće isto isključivo zbog kontracepcije (bile su super pogođene ). Onak', suša je znala trajati pokoji mjesec da, ali onda bi upala kakva ljetna afera od par mjeseci ili nekakvo navlačenje koje nakon mjesec/dva ispadne ćorak, pa opet malo suše pa veza od godinu/dvije, pa rebound jebanje..you get the picture.
Činilo mi se mudrije biti konstatno na njima (+ kondomi) nego šarat godinu da, pola godine ne, onda opet dvije da, pa opet šest mjeseci ne...
Ma kužim donekle. Svejedno mi ne sjeda. Nekako mi je to previše ugadjanje hipotetskom penisu kojeg žena još nije ni stavila u sebe, a možda ni neće.

Ali, da, svakako zavisi o frekvenciji seksualne aktivnosti.

No, mnoge te single žene na vječnoj piluli UGLAVNOM ne koriste kondome i rendom jebanjima. Zato ih i piju. Malo koja će bit toliko oprezna da će koristit i jedno i drugo.

I neka jedu kolače i rade šta hoće, ali opet, toliko godina pilule. I pilule. I još pilule.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:02   #59
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Anegdotalan primjer - desetljeće pilula, dvije ostvarene (planirane) i iznijete trudnoće bez problema, ginekološki uvijek sve super.

Možebitno sam imala sreće, istina. Sad ih već dugo, dugo ne pijem.
Odlično i stvarno mi je drago zbog tebe. Ali si eventualno prestala je uzimat, ne?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:04   #60
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ae sad... kad smo kod tog, je li itko probao onaj što svijetli u mraku?
Challenge accepted!!

Di to ima za uzet, idem odmah po.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.