Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 17:06   #2301
Quote:
Molly K Darling kaže: Pogledaj post
Shvatila sam da su to neki novi pomodni vibratori ili dildači i da svi znaju sve o tome osim mene.
ahahahaha

pazite! samo za 18+!!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 21.11.2017., 18:08   #2302
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ahahahaha

pazite! samo za 18+!!
U duhu mojih jučerašnjih tumačenja, ovo boldano je znakovito
Molly K Darling is offline  
Old 21.11.2017., 18:15   #2303
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post


Ne, samo ih izbacuju kad im ocjena padne ispod 4.2, mislim.
Ja sam neki dan dao 1 jednom moronu, i to bez razmišljanja o tome kako će poslije prehraniti djecu.
Šta bi?
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Old 21.11.2017., 19:16   #2304
Quote:
Molly K Darling kaže: Pogledaj post
Što se samog onesiea tiče, pa to je fluffy benkica za velike i želim ju.
A-a ne benkica, gege.

Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ne, samo ih izbacuju kad im ocjena padne ispod 4.2, mislim.
Ja sam neki dan dao 1 jednom moronu, i to bez razmišljanja o tome kako će poslije prehraniti djecu.
Ja nisam dala ocjenu, prijavila sam ga. Ne sviđa mi se što zna gdje živim i kako izgledam, ali jebiga.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 21.11.2017., 19:22   #2305
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
http://www.businessinsider.com/why-t...clocks-2015-10

Posto cu se skoro morati buditi i oko 5, mozda si i ja klistiram mozak ovakvim stvarima :kri:
4:20 nekim danima

disciplinovana sam kao i ovaj, na prvi zvuk sam up
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 21.11.2017., 19:24   #2306
meni ne da citat clanak jer bih morala ukljucit reklame, prepricate kaj pise?
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 21.11.2017., 19:26   #2307
Ovo je point

Quote:
"Discipline starts every day when the first alarm clock goes off in the morning," he writes. "I say 'first alarm clock' because I have three, as I was taught by one of the most feared and respected instructors in SEAL training: one electric, one battery powered, one windup. That way, there is no excuse for not getting out of bed, especially with all that rests on that decisive moment."
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 21.11.2017., 19:34   #2308
mnm disciplina je precijenjena.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 21.11.2017., 20:09   #2309
Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
Šta bi?
Upaljena cigareta + komentiranje zašto naručujem uber za samo 2 km.

Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
mnm disciplina je precijenjena.
Bizarno je da je uopće cijenjena.
Ono, ljudi se hvae time koliko budilica imaju i koliko se promptno dižu u razna ekstremna vremena, što znači, time koliko nemaju slobode u životu.
JPK is offline  
Old 21.11.2017., 20:28   #2310
zašto je sloboda dizanja nešto što se smatra ciljem?
masa ljudi traže strukturu u životu, i danu, i trebaju imati te obaveze ustajanja, lijeganja etc.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 21.11.2017., 20:46   #2311
meni je lijepo i u nestrukturiranom zivotu, falalijepa.

malo me sram priznati da ne znam bas nista o vibratorima a mozda bi mi bilo pametno investirati u jedan.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 21.11.2017., 23:19   #2312
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ne postoji. pomiriš se sa svojim defektom, anderačivanjem i to je to.
Mislim da bih s vremenom onda toliko pomaknula granice lošosti izvedbe svega da bi mi život otišao u smjeru bivanja beskućnicom. I onda bih se smrznula ispod mosta neke prosinačke noći jer bi sklonište bilo zaključano dok bih se ja odlučila došetati do njega.

Quote:
Idiomatic kaže: Pogledaj post
Nije metoda, ali je savjet. Pokušaj ne koristit prokrastinaciju kao izgovor i samo kreni radit stvari.
Eh.
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Old 22.11.2017., 01:10   #2313
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Bizarno je da je uopće cijenjena.
Ono, ljudi se hvae time koliko budilica imaju i koliko se promptno dižu u razna ekstremna vremena, što znači, time koliko nemaju slobode u životu.
Nije ti to nis drugacije od hvaljenja koliko ekstremno malo mozes potrosit. Sve je to disciplina

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zašto je sloboda dizanja nešto što se smatra ciljem?
masa ljudi traže strukturu u životu, i danu, i trebaju imati te obaveze ustajanja, lijeganja etc.
Sloboda je precijenjena. Vecina ionako ne bi znala sto bi s njom.
Hilda is offline  
Old 22.11.2017., 01:30   #2314
Vidi se tko je ovdje robovlasnik


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 22.11.2017., 01:47   #2315
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Moj voli spavat u mrklom mraku i on bi pozatvarao i prozor i rolete i vrata od sobe i sve... I onda 8-9 sati spavao.
Ja volim da su mi vrata otvorena, a uz mačku i moraju bit i imala bi rolete dignute da me prve zrake sunca probude, a ljeti i otvoren prozor pa da čujem i cvrkut ptica. Našli smo se negdje između pa ljeti pustimo otvoren prozor od dnevnog, a umjesto roleta navučem zastore za zamračivanje koje ipak malo propuštaju svjetla.

Najljepše mi je budit se ljeti u vikendici (kad njega nema samnom ) pa me probudi sunce kroz otvoren istočni prozor. U blizini kuće nam je crkva pa nas ona probudi u 6 kad zvoni jedno 110 puta. Da, brojala sam.
E kad je on samnom u vikendici onda moramo umirat od vrućine u sobi jer moramo pozatvarat prozore i rolete da ga crkva ne probudi i onda spavamo u lokvi znoja. Klimu nemamo. Svaku večer pregovaramo oko toga.
Tvoj i ja bi se super slagali!
Hannah 3 is offline  
Old 22.11.2017., 08:18   #2316
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Vidi se tko je ovdje robovlasnik


-Stipe
Ne psuj.

No pa istina, kaj. Vecina ljudi ne moze podnijeti odgovornost koja ide uz potpunu slobodu da rade sto kazu da zele. Pa onda i dalje ne rade sto zele.
Hilda is offline  
Old 22.11.2017., 09:12   #2317
Većina ljudi koja krene radit od doma, nema strukturiran dan i ne uspiju obaviti sve što su mislili da mogu jer su doma i sami odlučuju.
A kao, vau, sve ću moć jer ne putujem na posao.aha
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 22.11.2017., 10:08   #2318
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Upaljena cigareta + komentiranje zašto naručujem uber za samo 2 km.



Kad je pao onaj snijeg u prvom mjesecu u Zagrebu, pozvao sam Uber da me odbaci niti kilometar. Mislim da je cijena vožnje bila oko 8 kuna. Ostavio sam mu deset.
Išao vani, pa mi se nije dalo gackat 5 minuta kroz bljuzgu.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Old 22.11.2017., 10:10   #2319
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zašto je sloboda dizanja nešto što se smatra ciljem?
masa ljudi traže strukturu u životu, i danu, i trebaju imati te obaveze ustajanja, lijeganja etc.
Onda je to ispunjavanje obaveze. Mislila sam da je riječ o samodisciplini, motiviranju samog sebe. Kao kod ovog s budilicama. Koliko sam shvatila, on se ne mora dizati u ta doba.
petrunjela84 is offline  
Old 22.11.2017., 10:34   #2320
Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
Mislim da bih s vremenom onda toliko pomaknula granice lošosti izvedbe svega da bi mi život otišao u smjeru bivanja beskućnicom. I onda bih se smrznula ispod mosta neke prosinačke noći jer bi sklonište bilo zaključano dok bih se ja odlučila došetati do njega.
prirodna selekcija, nemreš protiv toga
atlantis is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.