Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 11:27   #21
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
A

Ja crtam mandale, i zamoljena sam da to ne radim jer uznemirujem time ljude.
Pa kako jebote?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:29   #22
Ja pričam sama sa sobom, objašnjavam samoj sebi zašto i kako se osjećam, što mislim o pojedinoj temi/osobi i situaciji, često svoje misli govorim naglas. Jel to čudno?
__________________
They call me the wild rose but my name is Elisa Day...
AmeliePoulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:30   #23
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
A

Ja crtam mandale, i zamoljena sam da to ne radim jer uznemirujem time ljude.
A valjda je to ista stvar u psihološkom smislu samo kaj sam ja nedovoljno talentirana za nacrtat mandalu, mene bi uznemirila podsjećanjem koliko su mi mozak i ruka nespojivi.

Ni ne znam da sam čudna dok ne pročitam na ovakvoj temi.
Ono... a je bravo, i to znam raditi i to i to...
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:31   #24
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Pa kako jebote?
A kao, svi zure u moje ruke i papir i ne mogu se koncentrirati na diskusiju.
A nije da radim mandale prstima po zidu, temperama.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:32   #25
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Prije jedno 2 tjedna sam vidla curu sa slušalicama u ušima koja tako divno pleše dok hoda, otplesala je cijeli potez od Muzeja za umjetnost i obrt do Westina I to ne onako u naznakama. Ono...ples bokte. Preslatko mi je to bilo.
https://www.youtube.com/watch?v=eVVXtknZVf0

https://www.youtube.com/watch?v=zlfKdbWwruY

Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:32   #26
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Predobro ja bi išla s vama.
Ofkors , imamo širok repertoar od novokomponiranih preko partizanskih pa do prvoboračkih
Pa kad puknemo medley koji započne sa mlada partizanka konja jahala prijelaz na moja diridika ore na volve a završimo sa fućkanjem mosta na rijeci Kwai

Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Moja mama je sažela moj sukus kad su ona i moja svekrva nešto olajavale djecu (nas).
Rekla je "...a Smart...gle...ja sam na nju navikla."

Mislim da je u tome štos jesam li nekome čudna ili ne.
Pročitala sam sulkus
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:32   #27
Najčešće u glavi vrtim scenarije s izmišljenim likovima koji su meni toliko živi da se pitam što bi oni učinili u nekoj situaciji koja se dešava meni ili nekom u rl. Imaju naravno svoja imena, osobnosti, horoskopske znakove i životne priče, te točno znam kako izgledaju. To radim svugdje, kako doma tako i vani. U društvu odlutam u neki svoj scenarij, isključim se prije nego što sam i skužila da sam to učinila i onda me znaju ljudi trgnuti nazad dozivanjem. Znam se početi smješkati iz čista mira zbog nečeg takvog ili se kad sam po doma i znam da me nitko neće ometati rasplačem zbog nekog scenarija.
Neke radnje iz rl radim "automatski" dok tako sanjarim i onda se prenem i ne mogu se odmah sjetiti što sam upravo napravila. Katkad znam biti toliko odsutna da izgubim misao dok izgovaram rečenicu i onda otežem rečenicu dok ne ulovim misao. Moje najbliže osobe to, koliko vidim, iritira.
Znam se zbog svega toga izblamirati u javnosti. Zadnja blamaža mi je bila kad sam kasnila, uletjela u prostoriju i rekla "halo" umjesto "dobro jutro". Uvijek imam neke doživljaje koji bi mogli ući u kombinaciju skrivene kamere i crtića A je to.

Ali da, generalno pazim na svoj dojam. Ljudi me uglavnom smatraju zbunjenom.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:35   #28
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
A kao, svi zure u moje ruke i papir i ne mogu se koncentrirati na diskusiju.
A nije da radim mandale prstima po zidu, temperama.
Ne laži. Napisala si "sandale prstima po zidu". E to bi bilo čudno. Dok se ljudi ne naviknu onda ništa nije čudno.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:35   #29
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
A

Ja crtam mandale, i zamoljena sam da to ne radim jer uznemirujem time ljude.
Guglala sam.

Cijeli život sam čudna, navikla sam.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:37   #30
ljude koji izgovore tu rečenicu klasificiram kao glupe
točno u glavi vizualiziram kako lete u kontejner.

zašto? zato što ti komentari čak nisu bili na račun pjevušenja ili smijuljenja (radim to, ali kad sama hodam ulicom) nego situacije tipa čitaš 'tešku' literaturu na plaži- ti si tako čudna.
odličan mi je film (ima nekog incesta u njemu)- ti si tako čudna
slušam metalike, a ne oblačim se tako- ti si čudna.
nejasan im je moj smisao za humor- čudna.

i ne znam za vas, ali posebnu porciju tog čuđenja u svijetu sam dobila od muškaraca.

sreća pa je danas moderno čudaštvo, pa su mi malo sjahali s grbe. iako za ljude koji se furaju da su čudni i posebni također mislim da su glupi, još gluplji od ovih prvih.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:37   #31
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Ne laži. Napisala si "sandale prstima po zidu". E to bi bilo čudno. Dok se ljudi ne naviknu onda ništa nije čudno.
To bi bilo čudno na početku, da
Odmah sam editirala!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:40   #32
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Moja mama je sažela moj sukus kad su ona i moja svekrva nešto olajavale djecu (nas).
Rekla je "...a Smart...gle...ja sam na nju navikla."

Mislim da je u tome štos jesam li nekome čudna ili ne.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:41   #33
Gilda, super tema.

Ja sam jako spontana osoba, vecinu stvari radim tako i znala sam cuti ono, "joj jesi luda", u pozitivnom smislu.
Ako mi godi muzika i drustvo, prva cu ustat i zaplesat.
Plesala sam i vrtila se skoro, kad sam zakoracila na Times Squer, okretala sam se i vikala, ljudi pa ja sam na Times Squeru!!!
Baba mi je gotov ispala iz sanduka dok su je sahranjivali i pocela sam se smijat, bozemprosti.
Otac mi je rekao da sam pukla kad sam se tetovirala sa 40, sto imam 5 mindjusa u jednom uhu, ono...vrijeme je da ih skinem.
Govore nam da smo trknuti sto idemo u neke krajeve svijeta gdje nas mogu ubit ili silovat.
Ima toga jos...
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:42   #34
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Najčešće u glavi vrtim scenarije s izmišljenim likovima koji su meni toliko živi da se pitam što bi oni učinili u nekoj situaciji koja se dešava meni ili nekom u rl. Imaju naravno svoja imena, osobnosti, horoskopske znakove i životne priče, te točno znam kako izgledaju. To radim svugdje, kako doma tako i vani. U društvu odlutam u neki svoj scenarij, isključim se prije nego što sam i skužila da sam to učinila i onda me znaju ljudi trgnuti nazad dozivanjem. Znam se početi smješkati iz čista mira zbog nečeg takvog ili se kad sam po doma i znam da me nitko neće ometati rasplačem zbog nekog scenarija.
Neke radnje iz rl radim "automatski" dok tako sanjarim i onda se prenem i ne mogu se odmah sjetiti što sam upravo napravila. Katkad znam biti toliko odsutna da izgubim misao dok izgovaram rečenicu i onda otežem rečenicu dok ne ulovim misao. Moje najbliže osobe to, koliko vidim, iritira.
Znam se zbog svega toga izblamirati u javnosti. Zadnja blamaža mi je bila kad sam kasnila, uletjela u prostoriju i rekla "halo" umjesto "dobro jutro". Uvijek imam neke doživljaje koji bi mogli ući u kombinaciju skrivene kamere i crtića A je to.

Ali da, generalno pazim na svoj dojam. Ljudi me uglavnom smatraju zbunjenom.
Uuu, ovo je već level pro
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:44   #35
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Znam se zbog svega toga izblamirati u javnosti. Zadnja blamaža mi je bila kad sam kasnila, uletjela u prostoriju i rekla "halo" umjesto "dobro jutro".
evo sam zaroflala solo pred kompom.

Ja te kužim, ja znam često odlunjati kad mi je netko dosadan, onda se prenem pa glumim da sam slušala.
Doduše namam tako elaboriranih likova u glavi, ali lunjam u mislima, smišljam scenarije.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:50   #36
Imam i ja scenarije. Prije spavanja ili bilo kakvog drijemanja posvetim se ljudima u mojoj glavi. Sve je u nastavcima, trenutno praunuci prvih idu na faks.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:53   #37
Opa, ima nas sa scenarijima. Zamišljam svašta, od realnog do nemogućeg, vodim dijaloge u glavi, nekad mi to nije dovoljno pa izgovaram riječi i mičem glavu za negaciju i sl.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:00   #38
Meni nitko nikad ne kaže da sam čudna.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:01   #39
Ne laži pred svjedocima



Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ljude koji izgovore tu rečenicu klasificiram kao glupe
točno u glavi vizualiziram kako lete u kontejner.

zašto? zato što ti komentari čak nisu bili na račun pjevušenja ili smijuljenja (radim to, ali kad sama hodam ulicom) nego situacije tipa čitaš 'tešku' literaturu na plaži- ti si tako čudna.
odličan mi je film (ima nekog incesta u njemu)- ti si tako čudna
slušam metalike, a ne oblačim se tako- ti si čudna.
nejasan im je moj smisao za humor- čudna.

i ne znam za vas, ali posebnu porciju tog čuđenja u svijetu sam dobila od muškaraca.

sreća pa je danas moderno čudaštvo, pa su mi malo sjahali s grbe. iako za ljude koji se furaju da su čudni i posebni također mislim da su glupi, još gluplji od ovih prvih.
E to, to. Ako svi tvoji slojevi nisu u jednoj ladici, čudan si. Pa jebemu ili skrivate ili ste toliko prazni da ih nemate. Fakat?
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:26   #40
Često čujem da sam čudna.
Sebi opće nisam ni čudna ni neobična, sasvim sam si razumljiva i obična osoba.

Recimo asertivna sam.
Često ljudi to doživljavaju da sam šefica ili muškarača, a ja sebi to tumačim da imam visoku emotivnu inteligenciju, da poštujem sebe i da sam izgrađena osoba. Ludi u našem podneblju nisu baš navikli na uspješne, samostalne žene koje se ne libe otvoreno iznijeti svoje stavove, pa su skloni osuditi i čuditi se.

Ne glumatam.
Ono sam što jesam i ne prikazujem se da sam savršena ja kao osoba, moj brak, moj posao, moj karaket, bilo koji dio.
To je isto ljudima jebeno čudno jer najčešće ljudi nose neku masku savršenstva. Ne znam biti lažno ljunazna, dobro raspoložena ako nisam, lagati da nešto znam ako ne znam i slično.

Pričam naglas. Sama sa sobom.
Kad npr hodam sa psom i nešto razmišljam, često je to na glas. Primijetila sam čudne poglede na sebi radi toga. Ali kao što je rekla moja jedna poznanica, treba nekad i s nekim pametnim popričati.

Nekad me muči moja čudnost jer se osjećam neprilagođeno.
Nekad sam sretna što sam zadržala autentičnost i u odrasloj dobi.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:22.