Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 20:24   #21
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
malo mi čudna ideja tržišta koja "ispravno" određuje vrijednost svega
ne vjerujem u to
Meni nije jasno kako ljudi mogu misliti da stvari imaju "pravu" i "realnu" cijenu, neovisno o tome koliko su ljudi za nešto spremni platiti. Ja bih rekla da je među običnim pukom moje mišljenje manje popularno od tvojeg.
lyrabelacqua is offline  
Old 10.10.2017., 20:26   #22
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
jel smijemo i o nepopularnim stvarima koje radimo? super tema, inače.

Naravno, ali moraju biti potpuno neprihvatljive ovećem broju ljudi, barem polovici populacije!

Quote:
malin kaže: Pogledaj post
A kaj ti nisu bolji oni pravi hamburgeri po Zagrebu?
Ne za ozbač, oni veliki da se najedeš kak se spada. Meni su ti iz Mca premali.
Nepopularno mišljenje na žk-u: ne žive svi u Zagrebu. I ne, nisu mi bolji ni ovi lokalni hamburgeri kod mene. A u McD ne jedem hamburgere nikad, zapravo

Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Je li ovo zamisljeno kao ova tema s Kokosinjca? https://www.forum.hr/showthread.php?t=910435
Ne
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 10.10.2017., 20:27   #23
Sljedeće vrlo nepopularno mišljenje:


Mrzim svadbe.


Ne postoji niti jedan aspekt te proslave koji mi je imalo drag ili zanimljiv i hvata me jeza od pomisli da netko od mene to očekuje i da moram proći kroz i najmanji dio toga svega.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 10.10.2017., 20:27   #24
Quote:
kim deal kaže: Pogledaj post
Ne znam baš za "vrijednost svega", ali, recimo, neko umjetničko djelo, npr dva poteza kistom, jedan crvene, drugi crne boje... Tko određuje njegovu vrijednost? Tko je mjerodavan da kaže to vrijedi toliko i toliko? Njegova vrijednost se očituje u tome koliko je netko spreman to platiti. Ja to tako shvaćam.


Da.

Još ako umjetnik ima dobar PR team koji će ga stavit na cijenu. Tako neshvaćenog. Minimalističkog. Konciznog.

Baci oko na ovaj link, isplati se: https://www.youtube.com/watch?v=YG8LmzVWaPw
Alexa is offline  
Old 10.10.2017., 20:28   #25
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Kako gdje.

Recimo, na mom fejzbuku reći nešto onako o rasizmu je skoro pa suicid, a reći da volim mcdonalds je u ostalom okruženju potpuni suicid.
Tim stavovima se signaliziraju temeljne vrijednosti srednje klase, "osviještenost" o socijalnoj pravdi i "osviještenost" o zdravoj prehrani/gastronomiji.

Drugim riječima, previše se družiš sa srednjom klasom, predlažem da ubaciš malo radničke i aristokracije u miks.
JPK is offline  
Old 10.10.2017., 20:30   #26
Jednom su izlozili slike koje su nacrtali majmuni i slonovi u jednoj mondenoj new yorkskoj galeriji i nitko nie primjetio razliku, postigle su cijene kao i homo sapiens skrabotine. True story
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Old 10.10.2017., 20:31   #27
Umori me komentiranje nečeg uz obavezu stavljanja *, ** i *** da se ogradim od izuzetaka i nečijih osobnih primjera. Još gore je, kad nisam tu, kad masa ljudi fula poantu. Kako, jbte?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 10.10.2017., 20:32   #28
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
ne kužim ljude koji bi prije spasili psa, nego dijete (ona priča sa zgradom u plamenu).
bome ni ja.

Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Ženemajkekraljice koje na apsolutno svaki naputak stručnjaka o djeci komentiraju "I nas su tako pa evo svi živi i zdravi"
i ja sam bila sama kod kuće u prvom razredu osnovne škole

ono, idi u kurac nebrižni, ja nisam i NE, NIJE mi normalno ostavljati dijete satima samo da se bakće s obvezama života jer nisam razmišljala da boravak košta. da, nebrižni ste roditelji, puca mi kurac čija će se osjetljiva duša uvrijediti.
My Name Is... is offline  
Old 10.10.2017., 20:34   #29
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Tim stavovima se signaliziraju temeljne vrijednosti srednje klase, "osviještenost" o socijalnoj pravdi i "osviještenost" o zdravoj prehrani/gastronomiji.

Drugim riječima, previše se družiš sa srednjom klasom, predlažem da ubaciš malo radničke i aristokracije u miks.

Imam radničke, ali nema kod mene aristokracije, osim onih fejk, a to me ne zanima.


Nadovezano na to:

sljedeće nepopularno mišljenje, koje ljudi vole misliti da nemaju, a zapravo uglavnom imaju: boli me kurac šta drugi misle o meni i ičemu vezanom za mene.
Dakle, ja ne znam kako da kažem da me jednostavno nije briga.
Naravno da neću izaći van u gaćama i privlačiti pažnju na sebe nečim nakaradnim jer mi je fora i imam 16 godina, nego jednostavno mi uopće niti ne padne na pamet što će netko misliti o uglavnom svemu i ičemu što ja radim. Zašto nosiš ovo, sjediš tamo, radiš ovo, ideš tamo, s ovim onim, govoriš to... Zapravo me fascinira koliko su ljudi opterećeni time, meni na pamet ne padne nikad hrpa stvari koja pojedinima padne. Možebit jer ni ja druge ne promatram tako.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 10.10.2017., 20:34   #30
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Sljedeće vrlo nepopularno mišljenje:


Mrzim svadbe.


Ne postoji niti jedan aspekt te proslave koji mi je imalo drag ili zanimljiv i hvata me jeza od pomisli da netko od mene to očekuje i da moram proći kroz i najmanji dio toga svega.
HVALA!!!

Ja ih prezirem. Zapravo užasno su komične. Podsjećaju me u punom mahu na prvih par redova koncerta Mladena Grdovića. Ista publika kunem se.

Nedavno sam rekla kolegi da mrzim svadbe i onak me mutno pogledao i izderao se "ti imaš baš negativan pogled na život!"

Prije realan, 'lega.
malin is offline  
Old 10.10.2017., 20:35   #31
Sva moja mišljenja su popularna, ili postanu popularna kad ih izrazim.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 10.10.2017., 20:36   #32
Volim McD. Fino mi je. Ozbiljno.
Idu mi na živce "blogeri" (ne mislim na Todorića nego na svaku šušu koja si je umislila da zna pisati). A kad vidim što mi sve iskače po fejsu...
Užasavaju me pjevajuća djeca, gadno mi je to, susramlje me hvata, nisu mi slatka i neka prestanu.
Volim Malog princa i ostavite me na miru.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 10.10.2017., 20:37   #33
mrzim heštegove


mrzim instagram (ili kako se to onako polukretenski u slengu zove 'insta')
mari_2011 is offline  
Old 10.10.2017., 20:38   #34
instač
Alexa is offline  
Old 10.10.2017., 20:38   #35
ja ne volim jest predjela. tome se svi čude
NiktaX is offline  
Old 10.10.2017., 20:39   #36
prezirem fejs
NiktaX is offline  
Old 10.10.2017., 20:39   #37
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
prezirem fejs
A jel ga imas?
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Old 10.10.2017., 20:39   #38
Volim instagram i blogove
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 10.10.2017., 20:40   #39
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
prezirem fejs
nepopularna si



mrzim kada ljudi robuju lajkovima.
mari_2011 is offline  
Old 10.10.2017., 20:40   #40
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post


Da.

Još ako umjetnik ima dobar PR team koji će ga stavit na cijenu. Tako neshvaćenog. Minimalističkog. Konciznog.

Baci oko na ovaj link, isplati se: https://www.youtube.com/watch?v=YG8LmzVWaPw



Ovo je čisti altruizam. (Ovih što kupuju ta djela). Uljepšali su mi dan, oraspoložili su me. Hvala im.
kim deal is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.