Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 15:28   #6181
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Još jedna silovana pjesma - Smoke on the Water
U guitar shopovima vec desetljecima stoje natpisi u sobama za probu tko zasvira Smoke on the water, mora cijelom shopu kupiti pice.

Ipak... svi bi mi zeljeli da smo napisali taj riff. Ne bi vise nikad morali raditi
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Old 21.11.2017., 15:42   #6182
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post

Ipak... svi bi mi zeljeli da smo napisali taj riff. Ne bi vise nikad morali raditi
Baš

Iako, meni je draži Eddie.
A ne bi se bunila ni za ovaj riff.

Smoke on the Water je stvarno dosadila i Bogu i Vragu, a Stairway to Heaven nije daleko od toga. Dogodi ti se da toliko kasape neku stvar da, koliko god dobra bila, na kraju ju više ne podnosiš.
Ili netko tko misli da ima talenta ide dirati stvari koje se ne smiju dirati, kao na primjer one plačipičke Nightwish sa obradom High Hopes od Pink Floyd. Nadam se da su ih brutalno oderali za autorska prava.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Old 21.11.2017., 15:59   #6183
Mrzim Zaru, iz dubine duše! Kad to kažem 99% ljudi me gleda kao da sam pala s Marsa. Jednostavno ne volim njihovu robu, ne volim njihove cijene, ne volim hype koji se stvori oko njihovih kolekcija. Jedino volim njihove parfeme i to je jedini razlog zašto uđem u taj dućan. Hop na parfeme i van
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 21.11.2017., 16:32   #6184
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post

Smoke on the Water je stvarno dosadila i Bogu i Vragu
Meni npr nije. Nije da je cesto slusam i draze su mi neke njihove druge stvari, ali u zadnje vrijeme je znam poslusati malo cesce. Dobra stvar kod Purplea i Ritchiea je da su live verzije uvijek totalno drukcije od studijskij i medjusobno raznovrsne tako da ako slusas live verziju, uvijek ima nesto novo za poslusati.

Kad su Ritchiea pitali je li mu dosadilo svirati SOTW, rekao je da nije, da je to odlican riff i da svaku vecer ode spavati sretan jer ga je napisao
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Old 21.11.2017., 16:42   #6185
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Mhm... ili od Stinga "Message in the bottle" u mojoj dugogodišnjoj varijanti "Message in the bathroom"
'Mesečina, bato'
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 21.11.2017., 17:04   #6186
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post

Ipak... svi bi mi zeljeli da smo napisali taj riff. Ne bi vise nikad morali raditi
svi mi..tko?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 21.11.2017., 17:46   #6187
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
svi mi..tko?
Gitaristi
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Old 21.11.2017., 18:11   #6188
Ja ne mogu čuti AC/DC
Exene is offline  
Old 21.11.2017., 18:12   #6189
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu čuti AC/DC
Pojačaj.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Old 21.11.2017., 18:14   #6190
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Gitaristi
A, mi gitaristi, može.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 21.11.2017., 19:24   #6191
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
MNM, snijeg u gradu sucks big time.
Snijeg saka svugdje osim kad si navrh staze i spremaš se spustiti sankama/skijama.

Hajd okej i onda kad si u kući, toplo je i ne moraš nikud
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 21.11.2017., 19:43   #6192
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Snijeg saka svugdje osim kad si navrh staze i spremaš se spustiti sankama/skijama.

Hajd okej i onda kad si u kući, toplo je i ne moraš nikud
Mačko

Koji put se zbilja osjećam usamljena u ovom narodu kojima se od sredine listopada trzaju usnice od stresa jer ne pada snijeg a mogao bi i šta bi onda sve radili... Malo me jutros utješila susjeda penzionerka u liftu, veli da ako stavim u politički program da ukidam zimu ona ide ne samo na izbore nego i nosit transparente za mene
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 21.11.2017., 19:45   #6193
ja ne volim ni zimu i ljeto, voljela bih da je stalno proljece i jesen a to se nekako bas skratilo cini mi se. pogotovo proljece, nema ga skoro uopce vise.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 21.11.2017., 19:47   #6194
Pitaj alergičare kako im se skratilo proljeće.
Kuc kuc u drvo, ovog mog je prošla alergija. Lani je kihao ko lud i zatvarao mi prozore, a ove godine ništa.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 21.11.2017., 20:34   #6195
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Pojačaj.
Yep.

Od silovanih, definitivno Stand by me.
Jedan od razloga zbog kojih sam se veselila završetku srednje škole je taj da prilikom druženja netko neće uhvatiti gitaru i početi: When the night has come...
Poznajem ljude koji ne znaju ništa odprebirati po gitari osim stendbajmia.
choupette is offline  
Old 21.11.2017., 20:36   #6196
Hey, teachers, leave us kids alone!

zapravo, cijeli Pink Floyd.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 21.11.2017., 20:38   #6197
Ja sad polako nemam pojma koja bi se pjesma mogla bez beda pustit na tulumu forumaša a da svima bude po volji.

Play lista:
Lidija Bačić - Kaktus
Seka Aleksić - Aspirin...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 21.11.2017., 20:39   #6198
himne
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 21.11.2017., 20:44   #6199
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Pitaj alergičare kako im se skratilo proljeće.
Kuc kuc u drvo, ovog mog je prošla alergija. Lani je kihao ko lud i zatvarao mi prozore, a ove godine ništa.
a, meni je alergija itak aktualna prek cele godine. al temperature, ugodjaj, to mi fali.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 21.11.2017., 21:24   #6200
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
O da!

Inače, zapamtim brzo sve tekstove. Često jedina u društvu znam bar još pola pjesme osim refrena.
Ja tekstove svega ikad pamtim ko da sam rain man.
Bilo kaj kaj sam vise puta slusala, narocito ak smo imali plocu doma, ne cujem ju 25 godina, dodje na radio i ja otpjevam.
Muz kaze da nisam normalna i steta da se taj beskorisni talent ne moze unovciti.

Jos npr krene neka stvar od prije 25 godina, a nisam ju cula zadnjih 10, cisto za primjer, zadnje kaj je bilo "Vision of Love" od M. Carey.
Ja otpjevala bez greske uz nju (nema veze kak je zvucalo, o tome necemo).
Najvise pamtim osamdesete/-devedesete. Ma i ranije.
Stare pjesme sa valjda svih albuma S. Wondera, moze.
Cijeli Thriller album, moze. Whitney
Houston, Crusaders, G.Michael....ma sve negdje do dvijetisucitih, kad sam manje pomno slusala.
Aerosmith skoro sve...Tina Turner..sve pjesme iz "Kose"...ma da ne nabrajam, sve mi ostane u glavi.
Laura Pausini, Eros, sve kaj je bilo hit, a makar i nisam slusala.
Kad krene Hurt od Aguilere, nemrem jer mi dodje knedla u grlo, otkako sam skuzila da pjeva tati, pa se previse uzivim, evo, tak na masu tekstova zacmoljim.

Zapamtim i domace kojima ni ime ne znam, cujem 2x na radiju i gotovo.
Narocito pamtim one koje su se slusale osamdesetih.
Za razliku od vecine vas, ne plesem, jer me nis ne vuce da bi plesala.
Hannah 3 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.