Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 13:10   #61
odlično
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 13:20   #62
Većina šalter problema nije baš problematika za duge postove i zadržavanje bijesa?

Birokracija je svima glupa do onog trenutka dok je ne upoznaju. Ne znači da se sve ne može bolje sistematizirati, ali kad bi bili žrtva iste te birokracije koja npr. nije zahtijevala izvod iz matične knjige rođenih ne stariji od 6 mjeseci onda nam sve to skupa ne bi bilo tako glupo. Uz to, pola radnih mjesta je provedbeno, nitko njih na šalteru ništa ne pita. Da o strankama ne pričamo, tko zna koga i čega sve ima.
Malo je smiješno očekivati da nestane sve ostalo jer mi smo stali na šalter. Pogotovo ako sami nismo sposobni izboriti bitku sa šalterušama, a obično je dovoljno biti pristojan i na eventualne kifle reagirati isti čas ako nas kifla već smeta.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:54   #63
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Mislim da sam napokon našla shemu za šaltere, ali me uspjela ispizdit poslovna bankarica do mjere da sam zatvorila račun. Nisam je se sjetila snimati, a da jesam, i da sam joj to poslala poslodavcima, sigurno bi dobila otkaz. Još uvijek maštam o osveti - jer me njezina greška koštala i novaca i vremena - any ideas? Požalila sam se mailom, odgovorili su načelnom isprikom, ali to je to. Je li osvetnički ako napišem o kojoj se banci radi? Je li utuživo da objavim ime koke i poslovnicu?
Mojoj frendici se slično desilo prije par mjeseci u banci. Djelatnica joj je nešto krivo napravila i k tome navodno bila izrazito bahata.
Kada je frendica rekla da će se žaliti na njeno ponašanje, ova joj je odgovorila neka samo da, da nju to ne dira.
Nazvala je njenu voditeljicu poslovnice, slala mail žalbe.. na kraju je isto dobila ispriku ali ne i od te šalteruše.
Neke su očito tamo zaštićene kao lički medvjedi, ali treba se žaliti. Nekome će i to upasti u oko.
Koja banka?

Baš sam s njom komentirala...gdje smo kao narod napredovali kada nam je glavna tema na kavi neljubaznost ljudi koji bi trebali biti nama na usluzi, kada afere političara iskaču iz pašteta...
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 16:46   #64
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Većina šalter problema nije baš problematika za duge postove i zadržavanje bijesa?

Birokracija je svima glupa do onog trenutka dok je ne upoznaju. Ne znači da se sve ne može bolje sistematizirati, ali kad bi bili žrtva iste te birokracije koja npr. nije zahtijevala izvod iz matične knjige rođenih ne stariji od 6 mjeseci onda nam sve to skupa ne bi bilo tako glupo. Uz to, pola radnih mjesta je provedbeno, nitko njih na šalteru ništa ne pita. Da o strankama ne pričamo, tko zna koga i čega sve ima.
Malo je smiješno očekivati da nestane sve ostalo jer mi smo stali na šalter. Pogotovo ako sami nismo sposobni izboriti bitku sa šalterušama, a obično je dovoljno biti pristojan i na eventualne kifle reagirati isti čas ako nas kifla već smeta.
buahhaaaa
to kao u zdravstvu? ono, budi pristojan pa će ti sestra dati info?

de nemoj molim te.
predobro im je u tim foteljicama iza stakla i zato se ponašaju tako kako se ponašaju.
jer mogu.


uopće nije problem retardacije (zapravo jest, ali ne u ovim postovima) našeg sustava nego nemotivacije službenika koji su tu da provode te debilne procedure.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 14:39   #65
mislite li da bi HP šalteruša trebala staviti napomenu na dostavnicu da primatelj nije na toj adresi?
kaže da ništa ne smije nadopisivati... nego je bolje da pošiljka ide tamo-amo
baja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.