Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 11:08   #61
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ali uvijek se s necim 'moras gnjaviti' kej ne?
Jel to depilacija, jel to posebna krema i ciscenje, jel to stavljanje leca, jesu to gel nokti (jer ti se prirodni listaju), itd itd...
što sam starija, meni ti je to sve gnjavaža.
jedno je kad volim trošiti vrijeme na pampering pa uživam tome, čim mi je obaveza- kill me, please.
tim više što se danas više ne možeš zaletiti u salon i obaviti svoje, nego naruči se, pa čekaj red, pa...boring.
o depilaciji sam pisala na početku ove teme, isto se odnosi na masu tih stvari
srećom mi nokti ne trebaju, upucala bih se da još i to moram. ta moja lijenost je poprilično dramatična promjena jer prije nisam bila takva.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:12   #62
Mene ne smetaju komentari na sredjenost. Ako se taj dan malo spicanim onda mi je ok da ljudi primijete. Ako sam ulozila vrijeme u makeup i kosu i popela se na pete, ne smeta me da poneko to istakne.
Pa u svom casual bad hair izdanju ne izgledam nis bolje od prosjeka, niti grdo, niti sam neka prirodna krasotica, pa normalno da kad se malo potrudis izvuc najbolje odjednom to izgleda wow i krenu komplimenti.

Cesto tu ljudi ne misle nis lose vec stvarno iskreno reagiraju i to je sve.

Ono sto me jebe je zavist upakirana u 'dobronamjerne savjete', o cemu god da je rijec.
Nekad ti ljudi zavide sto mozes pustiti gustu kosu a oni ne. Ili sto imas velike sise. Nekad pak sto se osjecas dobro u svojoj kozi i hodas dignute glave, a nisi puna para niti izgledas ko model. Stvarno svega ima

Al ima i normalnih ljudi, ono, nadje se. Sva sreca.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:15   #63
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
što sam starija, meni ti je to sve gnjavaža.
jedno je kad volim trošiti vrijeme na pampering pa uživam tome, čim mi je obaveza- kill me, please.
tim više što se danas više ne možeš zaletiti u salon i obaviti svoje, nego naruči se, pa čekaj red, pa...boring.
o depilaciji sam pisala na početku ove teme, isto se odnosi na masu tih stvari
srećom mi nokti ne trebaju, upucala bih se da još i to moram. ta moja lijenost je poprilično dramatična promjena jer prije nisam bila takva.
Sta je pampering, totalno sam neuka

Inace meni se prije manje dalo paziti. Ko mladja sam samo htjela lajsati okolo.
Sad sam se smirila i vise sam doma pa mi se vise da prtljati po sebi

Doduse, da. Da mi nema kozmeticarke bilo bi dost teze
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:28   #64
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
spešl tritment

meni obrnuto, možda jer se kao mlađa nisam baš šminkala, pa sam tu štedila vrijeme iako mi treba 10 minuta za dnevnu šminku. ne znam do čega je. što se kose tiče, jednostavno sam negdje usput shvatila da trošim silan trud tek da izgleda uredno, nisu to neke prekrasne frizure, ali treba mi fen i četka (ajme, tegljenje cijele aparature kad negdje putuješ ) ili pegla/figaro, a krajnji rezultat je normalna kosa, nikakva predivnoća. pa se onda pitam why god why.

mislim, kad mi se ne da i nije mi taj dan nužna uredna kosa, preskočim sve korake. ali mi ni punđe i repovi ne stoje, pa eto. tako mi je grah pao. bar ne moram depilirati ruke ni ići kozmetičarki, tješim se.
A tak ti je i meni s kosom.
Znaci pegla obavezno nakon pranja da bi izgledala normalno sve naredne dane, a ne ko pijani grm do slijedeceg pranja
Da je kraca to bi sve skupa bilo jos gore.

No opet.. peglanje mi uzme 15 min.. kajjaznam. Nije to neki poso
Ne mogu zamisliti da ti ni pundza ni rep ne stoje?
Si probala visoki rep?
Ono svakome nes od tog stoji
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:38   #65
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
A tak ti je i meni s kosom.
Znaci pegla obavezno nakon pranja da bi izgledala normalno sve naredne dane, a ne ko pijani grm do slijedeceg pranja
Da je kraca to bi sve skupa bilo jos gore.

No opet.. peglanje mi uzme 15 min.. kajjaznam. Nije to neki poso
Ne mogu zamisliti da ti ni pundza ni rep ne stoje?
Si probala visoki rep?
Ono svakome nes od tog stoji
peglu ne ljubim baš jer mi ispadne nekako prezalizano, fali volumena. pa je kurim fenom.
jako često je moram prati, nema ti kod mene 'narednih dana' tek naredni dan. relativno mi pomažu sprejevi za suho pranje u tom oblikovanju, ali me i oni iritiraju jer onda ne smijem pipnuti kosu, ostanu mi smeđe ruke od te boje

uredne homemade frizure su mi nemoguće jer imam hrpu one mlade kose i ožiljke ispod kose na jednom dijelu. neuredne već da, ali kako to obično biva- to ispadne super nenamjerno kod kuće, ali kad pokušavaš, neće pa neće

a jebiga.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:41   #66
Isadora, kod feniranja odvajaj kosu u sekcije kao u salonu. Barem dvije - gornju i donju.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:41   #67
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
peglu ne ljubim baš jer mi ispadne nekako prezalizano, fali volumena. pa je kurim fenom.
jako često je moram prati, nema ti kod mene 'narednih dana' tek naredni dan. relativno mi pomažu sprejevi za suho pranje u tom oblikovanju, ali me i oni iritiraju jer onda ne smijem pipnuti kosu, ostanu mi smeđe ruke od te boje

uredne homemade frizure su mi nemoguće jer imam hrpu one mlade kose i ožiljke ispod kose na jednom dijelu. neuredne već da, ali kako to obično biva- to ispadne super nenamjerno kod kuće, ali kad pokušavaš, neće pa neće

a jebiga.
Imam i ja tu mladu djecju kosicu i ona najvise strsi Slatko mi je to i kad vidim na drugima uvijek sam like awww

Kuzim za kosu. Jbg. Imas nesto vise posla pa donekle shvacam da ti se ne da jebati s drugim stvarima (srecom pa ne moras).

Fenirati jos nisam naucila a rado bi tako da svaka cast
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:41   #68
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Isadora, kod feniranja odvajaj kosu u sekcije kao u salonu. Barem dvije - gornju i donju.
odvajam

odvojit ću si kosu s glave.

ma lako je fenirati.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:43   #69
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Isadora, kod feniranja odvajaj kosu u sekcije kao u salonu. Barem dvije - gornju i donju.
Gledala sam neki tutorijal za električne rotirajuće fen četke i ispljuvali četku jer ne valja to ništa. Uglavnom zabili su tu četku u dugačku grivu i naravno, zapetljala se.
Ne mogu vjerovati da netko misli da se bez odvajanja u pramenove (deblje ili tanje, svejedno) možeš isfenirati, ispeglati ili bilo što.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:44   #70
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
peglu ne ljubim baš jer mi ispadne nekako prezalizano, fali volumena. pa je kurim fenom.
jako često je moram prati, nema ti kod mene 'narednih dana' tek naredni dan. relativno mi pomažu sprejevi za suho pranje u tom oblikovanju, ali me i oni iritiraju jer onda ne smijem pipnuti kosu, ostanu mi smeđe ruke od te boje

uredne homemade frizure su mi nemoguće jer imam hrpu one mlade kose i ožiljke ispod kose na jednom dijelu. neuredne već da, ali kako to obično biva- to ispadne super nenamjerno kod kuće, ali kad pokušavaš, neće pa neće

a jebiga.
Peglaj samo vrhove iliti od ušesa na dalje, može i na slabijoj temperaturi pa nećeš dobiti krava lizala efekt.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:50   #71
Moja samostalna ispravljanja kose su zavrsila prije 15 godina.
Pegla...uspjela bih izravnat trecinu kose, ruke su mi otpadale.
Cicak vikleri...
Znala bih prespavati s njima, onda bi u toku noci bacala jedan po jedan, pa bi ih nasla macka i naganjala ih po kuci.:klap:
Jedan dan sam hitila sve, ako mi prahne da je izravnam, odem frizerki.
Iako, jako rijetko, i ne sjecam se kad sam je zadnji put izravnala.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:54   #72
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
peglu ne ljubim baš jer mi ispadne nekako prezalizano, fali volumena. pa je kurim fenom.
kurila sam ju i ja fenom, dok nisam otkrila da postoji fen s hladnim zrakom koji pupe 6 puta jače nego moj stari fen s vrućim zrakom. sad ju više ne kurim nego samo raspuhujem dok se ne izravna.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:55   #73
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
kurila sam ju i ja fenom, dok nisam otkrila da postoji fen s hladnim zrakom koji pupe 6 puta jače nego moj stari fen s vrućim zrakom. sad ju više ne kurim nego samo raspuhujem dok se ne izravna.
Ne smrznes li se od tog fena?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 11:56   #74
pa ne puše baš ledeni zrak nego normalan. dovoljno mlak da ne spali kosu i ne prehladan da se ne smrzneš.
a ima i 3 razine toplog zraka. topal, malo jače topal i skroz vruć kojeg koristim na par sekundi da nešto izravnam i onda propušem "hladnim".
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:01   #75
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
kurila sam ju i ja fenom, dok nisam otkrila da postoji fen s hladnim zrakom koji pupe 6 puta jače nego moj stari fen s vrućim zrakom. sad ju više ne kurim nego samo raspuhujem dok se ne izravna.
Dyson ima odlican fen. Savrsenstvo. Ne kuri a radi posao.

Ne preporucujem ga jer je vlasnik tvornice Brexiter
Penika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:03   #76
Quote:
Penika kaže: Pogledaj post
Dyson ima odlican fen. Savrsenstvo. Ne kuri a radi posao.
Jel to ono jako glasno čudo što čudno izgleda? Vidjela sam to negdje na youtube a odličnim recenzijama.
Ima li toga kupiti kod nas?
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:04   #77
a već sam kupila neki... uopće više ne znam koja je marka. možda filips. u usporedbi s mojim starim od parsto vata, ovaj s 2000 i hladnim zrakom mi je ko porše.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:05   #78
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Nepopularno misljenje: sve zene koje hejtaju dugu kosu imaju tri dlacice na glavi i traze mane ostalim dugim kosama.
Moja je gusta, frizerka mi svaki put pada u nesvijest koliko je imam. I godinama sam nosila undercut.

Ali je ravna skroz kao da je peglam, onako, japanski ravna, a takve kad narastu duge izgledaju beživotno i dosadno. Takvim kosama najbolje stoji bob, a ako žele biti duge, moraju imati barem šiške.

Najbolje mi je stajalo ovo , ali je malčice zajebano za održavanje jer se ne mogu odrezati samo šiške.

Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Joj, ja nisam bila navršila 30, a već sam ih počela dobivati i djelomično su razlog zašto sam posvijetlila kosu.
Hear you, sister.

Čini se da ću se morati odreći gavrana na glavi.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:07   #79
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Nepopularno misljenje - da, lijepim liscima dobro stoji kratka.
Ali s dugom mi izgledaju jos ljepse
Kako tko. Wynona Ryder mi je bila najljepša sa onom skroz kratkom kosom.
To mi je najljepša kratka frizura.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 12:08   #80
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
a već sam kupila neki... uopće više ne znam koja je marka. možda filips. u usporedbi s mojim starim od parsto vata, ovaj s 2000 i hladnim zrakom mi je ko porše.
Moj je filips 2200 W. Ima i ono neko ionsko ispucavanje za zaglađivanje. Džungla je suha u 10 minuta.
A nije bio ni nešto posebno skup.
Imam ga već 7-8 godina.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.