Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 18:22   #181
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Samo nemoj negdje u javnom prijevozu ili dok piješ nešto

Ima i nastavak, The road to Little Dribbling A ima i knjiga kad je u osamdesetima putovao po Evropi i između ostaloga bio i u Splitu, Neither here nor there.
Opasnost od institucionalizacije i prolijevanja kave kroz nos?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 18:24   #182
Meni su sve urnebesno mi smiješne knjige na koje sam plakala od smijeha u autobusu ostale u baš lijepom sjećanju, i to su mi drage uspomene.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 18:52   #183
Quote:
AnyOtherName kaže: Pogledaj post
Opasnost od institucionalizacije i prolijevanja kave kroz nos?
Višekratna
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 18:56   #184
imali smo pola kombija knjiga kod selidbe. onda sam odlučila da više ne mislim selit toliko knjiga. ikad

pa sam u kutije spremila Kingove knjige (koje redovno kupujem i imam popriličnu kolekciju), kuharice, vinske eniklopedije i erotiku a ostalo sam polklonila u Book Swap Point u Delnicama

sad s vremena na vrijeme kupim jedino još neko papirnato džepno izdanje da imam kja čitat na poslu pod gablecom

dobila sam paperwhite za božić a dragom je ostao stari kindle tako da sad imamo svaki svojeg i ne tučemo se za njega
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 20:08   #185
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Meni su sve urnebesno mi smiješne knjige na koje sam plakala od smijeha u autobusu ostale u baš lijepom sjećanju, i to su mi drage uspomene.
Koje su to knjige? Previše vremena provodim u javnom prijevozu i radije bih plakala od smijeha, nego od iznerviranosti.
-LittleWing- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 20:17   #186
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
A Bill Bryson?

Edit: nisam čitala, ali Beleške sa malog ostrva jako su cijenjene na amazonu.
o, da! Karmeli bi se svidio njegov putopis po Americi. ne mogu se sjetit imena. puno hodanja.
A walk in the woods se zove.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 20:24   #187
Geert Mak: Putovanje bez Johnnyja. Autor putuje po SAD istim itinerarom kao neko Steinbecka.
Dobra knjiga.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 20:25   #188
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
o, da! Karmeli bi se svidio njegov putopis po Americi. ne mogu se sjetit imena. puno hodanja.
A walk in the woods se zove.
Bill Bryson, pišem u tekicu.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 20:25   #189
Quote:
Urbanna kaže: Pogledaj post
U divljini nije putopis nego je biografija, a mislila sam na Bez daha.




Ne moraš ga osobno ni upoznati da shvatiš da se čovjek prodao. Bila sam na jednom njegovom predavanju i bilo mi neugodno u njegovo ime što je sve pričao.
referirala sam se na carmelu.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 21:50   #190
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
o, da! Karmeli bi se svidio njegov putopis po Americi. ne mogu se sjetit imena. puno hodanja.
A walk in the woods se zove.
Čula sam da su po tome snimili film s Robertom Redfordom. Uopće ne znam koga bi on od likova iz knjige mogao glumit. Osim možda grizlija
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:34   #191
Gledala sam taj film nedavno, nisam citala knjigu. . Redford i Nolte su hodači u tom filmu.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:39   #192
Mene su Biljeske s malog ostrva malo smorile. Stala sam negdje prije jedno 2 mjeseca i sve se mislim hocu li nastaviti
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:43   #193
Pa kako te može smoriti Mrs Smegma? I counterpane?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 22:44   #194
Quote:
-LittleWing- kaže: Pogledaj post
Koje su to knjige? Previše vremena provodim u javnom prijevozu i radije bih plakala od smijeha, nego od iznerviranosti.
Još jedan krasan mit i Bilježnica Robija K. Tad sam išla u srednju, ne znam kakve bi mi sad bile.

Nije bilo u busu, ali čitajući Napalm & Silly Putty sam se bespomoćno tresla i curile su mi suze.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 23:05   #195
Carlin mi je na popisu. Već dugo
-LittleWing- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 20:53   #196
Prijavljujem da sam se s Interlibera vratila samo sa (skoro) planskim knjigama: jedna za mene, jedna slikovnica i jedne puzzle za nećakinju.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 23:17   #197
Hakan Gunday - Malo je sve
Niccolo Ammaniti - Pokupit ću te i odvesti, Kako Bog zapovijeda, Blato, Nek zabava počne...volim sve njegove.
Jose Saramago - Ogled o sljepoći


Elena Ferrante - Dani zaborava (prava za ženski kutak )


Od klasika, zadnje pročitano: John Steinbeck - Istočno od raja
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 20:49   #198
Elena Ferrante -Genijalna prijateljica, Priča o novom prezimenu

Riječ je o tetralogiji, od koje su za sada prevedene samo prve dvije knjige.
Odlične su, jedva čekam sljedeću
Priča je o dvije prijateljice koje odrastaju u Napulju i prati njihove živote i kompleksan odnos koji grade kroz odrastanje i zrelost.
rintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:35   #199
Jacqueline Carey - Kushielova izabranica, Kushielova strijela, Kushielovo utjelovljenje - odličan fantasy sa dosta elemenata SM seksa, smješten u neku vrstu alternativne povijesti Europe i ostatka svijeta
David Wingrowe, Robyn Miller, Rand Miller - Myst- Knjiga Ti'anina, Myst- knjiga D'nija, Myst- knjiga Atrusova - fantasy, i to izvrstan
Gavriel Kay: Fionavarska tapiserija, Lavovi Al-Rassana - prva je odličan fantasy, druga je više smještena u povijesni kontekst Španjolske za vrijeme kalifata
Joan D. Vinge: Zimska kraljica, Ljetna kraljica - odličan SF
Lois McMaster Bujold: Prokletstvo Chaliona, Čuvarica duša, Pustolovine Milesa Vorkosigana (sve..) - prve dvije izvrstan fantasy, Pustolovine M. V. - odličan SF
Nimerya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 01:06   #200
Je li netko mozda citao Mi djeca Solferina?
Privlacan mi je opis, odbojno mi je sto knjiga ima 1007 stranica!!!! a nema ili barem ne vidim da imaju i e-izdanje. Platila bi e-verziju cak i vise nego hard copy. Mis' ne planiram sjediti u nekoj rupi s tom knjigom dok je ne procitam
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:36.