Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2017., 00:36   #81
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
Minimi je preslatka i umiljata i smjeskica taman toliko da ju ne zamotam u dekicu i ostavim svorama zbog ove deprivacije sna. On the bright side, našla sam savršenu kolistarovu podlogu koja sakriva podočnjake
dakle, potpuno je drugačija po tom pitanju od minime prototipa???

odoh si misliti o vlastitoj budućnosti
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:39   #82
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
taman toliko da ju ne zamotam u dekicu i ostavim svorama
Evo sad znamo kako je nastala pjesma "How do we solve a problem like Maria"
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:40   #83
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
dakle, potpuno je drugačija po tom pitanju od minime prototipa???

odoh si misliti o vlastitoj budućnosti
Skroz.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:43   #84
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
Skroz.
šta god da ti kažem, neće ti pomoći.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 02:59   #85
Životinja mi je najviše žao, one si same ne mogu pomoći, a nerijetko su žrtve onih s kojim nažalost dijelim zrak. Dok si 90% ljudi mogu sami pomoći, mogu dignuti svoje lijeno dupence, otići doktoru, raditi, naučiti što su kondomi ili se prestati seksati ako nemaju za jedno dijete, a naprave ih 10-tero, a ne cijeli život prositi i živjeti na socijalki....Osim toga uvijek se može tražiti pomoć najbližih, ako nisi toliko đubre da su ti svi okrenuli leđa vjerojatno će ti izaći u susret.

Meni je prije bilo fakat žao skoro svih, sjedim u bircu i dođe prosjak, ja se odmah osjećam loše, bokte, kasnije ga vidim kako pije pivicu u bircu i raspravlja o socijalki preko telefona. I isto masa tih primjera s tim lažnim prosjacima imam od kojih ti se život zgadi,(čak i jedan slučaj krađe) tako da itekako pazim kome ću i kada pomoći.

I žao mi je starijih ljudi, većina njih u meni baš izaziva osjećaj empatije, posebno ako su u nekom domu, a njihova djeca se uvalila u njihovu nekretninu, a neće ni posjetiti roditelje, i onda oni tamo jadni sami tuguju i čekaju smrt.

Od filmova sam plakala na one o životinjama i o holokaustu, romantični sladunjavi filmovi/ serije me uopće ne dotiču, npr. u toliko spominjanom Notebooku mi je jedino bila tužna/ dojmljiva scena kad su stari i umiru, a ovo sve prije bezveze...
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 03:03   #86
Brat i ja smo znali plakati ko kisna godina jer nam je macka bila ruzna ko noc.
Imali smo neku mjesanku, ogromna je bila (konstitucijom, nije bila debela). Voljeli smo je, ali nam ju je bilo zao koliko je bila ruzna.
Mazili bi ju, plakali i naricali u isto vrijeme
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 04:32   #87
Iz nemoći najčešće. To pokriva i ljudske i životinjske priče, naročito nepravde, maltretiranje slabijih Od ganuća rjeđe i to najčešće na muziku, slike, ljepotu općenito.
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 08:47   #88
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post

inanna sestro


Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post

Kada se Simba provlači mrtvom Mufasi kroz šape i grize ga "tata probudi se"
Evo, ovo mene ostavlja ravnodušnom.
Kralj lavova, Život je lijep, ET....Koje tlake od filmova.


Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
I kad Aragorn dođe hobitima na kraju "My friends you bow to no one".
Uf, ja ridam na The Two Towers kada moraju obraniti Helm's Deep i daju klincima i starcima oružje, kada Gandalf dovede pomoć i iza njega izlazi sunce i kada Enti krenu napadati Isengard i Treebeard kaže da je to zadnji pohod Enta i da vjerojatno idu u propast

Ne smijem gledati LOTR.

Quote:
kosjenka- kaže: Pogledaj post
Od filmova sam plakala na one o životinjama i o holokaustu, romantični sladunjavi filmovi/ serije me uopće ne dotiču, npr. u toliko spominjanom Notebooku mi je jedino bila tužna/ dojmljiva scena kad su stari i umiru, a ovo sve prije bezveze...
Ma jok, film je loš, režiran loše, Rachel McAdams iritantna kao njen lik, priča uopće nije tužna, ali svejedno sam pustila suzu. Ali racionalno, stvarno se nema zbog čega plakati.

Glazbeno gledajući ubije me u pojam High Hopes od Pink Floyd.

Sjećam se one nezgode u čileanskom rudniku kada su rudari zaglavili. Pratila sam izvlačenje i plakala kao da su mi svi rod.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 09:14   #89
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Brat i ja smo znali plakati ko kisna godina jer nam je macka bila ruzna ko noc.
Imali smo neku mjesanku, ogromna je bila (konstitucijom, nije bila debela). Voljeli smo je, ali nam ju je bilo zao koliko je bila ruzna.
Mazili bi ju, plakali i naricali u isto vrijeme
Isuse umirem
Sori al fkt je urnebesno.

Inace ne vjerujem da postoji ruzna macka :catlover:
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:00   #90
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Brat i ja smo znali plakati ko kisna godina jer nam je macka bila ruzna ko noc.
Imali smo neku mjesanku, ogromna je bila (konstitucijom, nije bila debela). Voljeli smo je, ali nam ju je bilo zao koliko je bila ruzna.
Mazili bi ju, plakali i naricali u isto vrijeme


rasplačem se od dirnutosti, a dirnutost (ovisma i ofazi ciklusa) može biti potaknuta svačim; tugom jednako kao i radošću
dirnu me i stvari koje nemaju veze sa mnom kao svadba prošlu subotu; šetala sam psa i s brežuljka sam, uz prekrasan suton, vidjela čitavu, ogromnu, kolonu auta
na čelu kolone je bilo vatrogasno vozilo i mladenka u njemu i sve mi to izgledalo prekrasno da su mi nadošle suze
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:32   #91
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Evo vam pa se isplacite https://www.nezavisne.com/novosti/gr...kli-psa/448414

Iskocilo mi na fejzu
To me ljuti. Ne bih suzu pustila da ta gamad isto prođe.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:33   #92
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post


Uf, ja ridam na The Two Towers kada moraju obraniti Helm's Deep i daju klincima i starcima oružje, kada Gandalf dovede pomoć i iza njega izlazi sunce i kada Enti krenu napadati Isengard i Treebeard kaže da je to zadnji pohod Enta i da vjerojatno idu u propast

Ne smijem gledati LOTR.
na Ente se naježim, ali kad Sam kaže Frodu: Mister Frodo, I can't carry it for you, but I can carry you and it. najljepša scena ikad.

mislim da ću večeras pogledati par isječaka.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:37   #93
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
o, uskrsnula

pa nema ga već jedno par mjeseci i jedino sam ja pitala za njega i organizirala potragu. zabrinula se za glupog čovjeka
Par mjeseci?

Zna mi se dogoditi da mi zasuze oči kad neočekivano sretnem nekog poznatog. To ne mora biti osoba s kojom sam ikad bila dobra, može biti i susjed. Ne znam zašto mi se to događa. Desilo mi se u par navrata.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:38   #94
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
na Ente se naježim, ali kad Sam kaže Frodu: Mister Frodo, I can't carry it for you, but I can carry you and it. najljepša scena ikad.

mislim da ću večeras pogledati par isječaka.



A daj, sad mi treba slobodan dan da opet pogledam sve
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:47   #95
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post


A daj, sad mi treba slobodan dan da opet pogledam sve
da, malo je problematično kad imaš drugih obaveza osim LOTR maratona.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:57   #96
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
da, malo je problematično kad imaš drugih obaveza osim LOTR maratona.
Skroz

A ako želiš uklopiti The Hobbit kao intro onda je stvarno zeznuto, baš treba cijeli dan s ranim ustajanjem, brzim doručkom, take-away ručkom i rijetkim posjetima wc-u
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:12   #97
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post

Ontopic, jeste vidjeli onu malu bebu koja je gluha i prvi put čuje mamin glas?
Iskace iz pastete
Nikakvog efekta nema na mene
Strasno je koliko ne trzam na djecu
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:14   #98
Na tužne filmove i zlostavljane ili životinje koje imaju hapy end.Tulim ko vatrogasna sirena.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 11:21   #99
Na slike zlostavljanih životinja, na slike gladne djece i napuštenih staraca, na nepravdu, kada je netko meni drag okrutan, nepravedan ili bezosjećajan prema meni bez razloga. Iz sebičnih pobuda. To me sve zna i naljutiti a ako se naljutim na nekoga... tvrdoglava ličanka teško zaboravlja.
Plačem kada sam sretna i razdragana, zahvalna, na nečiji zagrljaj ili odlazak a kod nekih i dolazak. Kada umre netko srcu drag pa izbjegavam sprovode.
Plačem od smijeha, evo jutros.
Plačem na ljepotu i na strah.
No nisam plačljivica i cvilidreta. Tak.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:24   #100
dirnu me i stvari koje nemaju veze sa mnom kao svadba prošlu subotu; šetala sam psa i s brežuljka sam, uz prekrasan suton, vidjela čitavu, ogromnu, kolonu auta
na čelu kolone je bilo vatrogasno vozilo i mladenka u njemu i sve mi to izgledalo prekrasno da su mi nadošle suze [/QUOTE]



Joj ja se rasplacem kad vidim tipa da se ljudi usred prometne špice uspiju nekako maknit Hitnoj ili vatrogascima u prometu.
Ili sad u Splitu kad je bio onaj špalir vatrogasaca iz Zg kad su odlazili doma nakon pozara.
Kad se usred tekme aktivira cijeli istok na Poljudu da se nadje izgubljena curica i onda kad se curica spoji s tatom svi stoje na nogama i pljescu.
Kad me jedna baka koja seta jednu prastaru korgicu u parkicu ispred zgrade uvijek pozdravi sa "Liliiii vidi tko ti dolazi!" (Lili je pas).
Kad me tata nazove i kaze "Dobio sam od lovaca 3 kile veprovine, ceka tebe pa ce u cobanac".

To su mi situacije za knedle u grlu.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.