Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 17:27   #21
Nemoj pobogu nista prije polaganja. Da ne bi morala mijenjati skolu.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 17:57   #22
Vidjet cu kako ce se odvijati situacija haha. Ako bude sta bit ce ako ne ne. Mada sumnjam, da ce ostati ravnodusan
Kirsteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 17:59   #23
Koliko još sati trebaš odvoziti?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:01   #24
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Koliko još sati trebaš odvoziti?
20 hahah.. dostaaa ... da se zlodjelo ponovi hahahaha
Kirsteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:05   #25
zvučiš nedojebano

koliko godina imaš?
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:06   #26
Quote:
Kirsteen kaže: Pogledaj post
Mada sumnjam, da ce ostati ravnodusan
a je l'?
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:10   #27
Quote:
Kirsteen kaže: Pogledaj post
20 hahah.. dostaaa ... da se zlodjelo ponovi hahahaha
Može se dogoditi neka nezgodna situacija nakon koje nećeš htjeti da ti on bude instruktor, a možda ti neće biti ugodno objašnjavati roditeljima (pretpostavljam da nisi odavno punoljetna) da je razlog to što instruktor prebrzo ejakulira i zatim se naljuti, ili bi te vodio mami a ti bi samo malo penisa, ili si se nakon par seksova zaljubila a on ti je rekao da si glupa balavica, ili ti je prenio spolnu bolest i uzrujana si, ili ste seksualno nekompatibilni i awkward je sjediti s njim u autu još 20 sati.

Proslavi vozački seksom, bude li zainteresiran.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:12   #28
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
zvučiš nedojebano

koliko godina imaš?
21
Kirsteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:13   #29
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Može se dogoditi neka nezgodna situacija nakon koje nećeš htjeti da ti on bude instruktor, a možda ti neće biti ugodno objašnjavati roditeljima (pretpostavljam da nisi odavno punoljetna) da je razlog to što instruktor prebrzo ejakulira i zatim se naljuti, ili bi te vodio mami a ti bi samo malo penisa, ili si se nakon par seksova zaljubila a on ti je rekao da si glupa balavica, ili ti je prenio spolnu bolest i uzrujana si, ili ste seksualno nekompatibilni i awkward je sjediti s njim u autu još 20 sati.

Proslavi vozački seksom, bude li zainteresiran.
Haha da najbolje.. svakakvih bi moglo biti neugodnih situacija .. a neda mi se mijenjat ni autoskola ni instruktor... a niti objasnjavat bilo sta takvog roditeljima
Kirsteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:15   #30
ma ti si 15-ogodišnji trol. i to sam ti puno godina dala
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:18   #31
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
ma ti si 15-ogodišnji trol. i to sam ti puno godina dala
Ako mislis vrijedat i nametat i biti uporan/na svojim izjavama nemoras mi se obracat pusa
Kirsteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:21   #32
Ma mislim da bi svaka ženska tako brijala s 21, pogotovo ako je solo, kaj je malo upucavanja i zabave sa zgodnim frajerom, uljepša ti dan. Ali skuliraj se maksimalno i profi to odradi, ako je into you on ce se potruditi da ti to i pokaže. Ako ti je samo do sexa to možeš i na slijedećem satu. "vidi kako sam se lijepo bočno uparkirala na fukodromu" i hop!
Ugl, lijepo riješi tu vožnju prvo. Za još 20 sati možda se i ohladiš.

Enihu... mislila sam da je ovo tema gdje se priča o dobrim instruktorima vožnje. Aj daj mi njegov broj pa ću ti reć imal tu čega ili nema
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 13:54   #33
moj je bio ružan, sličio je žabi, ali je imao preseksi glas. bio je i oženjen, tako da je ostalo samo kod slušanja. kad je došlo vrijeme za ispit, sa mnom u autu je bio, bogu hvala, njegov šef.
vitanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 17:50   #34
Moj je prilično pristojno izgledao, bio je stariji od mene nekih 6-7 godina. Štoviše bio mi je napet dok sam bila mlađa, ali ništa posebno. Odličan sugovornik, dobar instruktor i još zgodan... Ali stalno je slušao Katolički radio.

Jednom sam, dok nije bio u autu, promijenila stanicu jer više fakat nisam mogla slušati to. Vratio se u auto, uzeo gutljaj vode, odmah skontao da je stanica promijenjena i mahnito je vratio natrag i tek onda rekao:"Možemo! Vozi!"

Džabe mu sve!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:14   #35
Ja sam svome bila dio zadnje grupe prije mirovine (nas 5). Imao je ime kao i jedan naš stari poznati pjesnik i od početka započeo s nama šalom na račun toga 😂 opušten, iskusan, baš baš odličan. Svi smo odvozili u strašno kratkom roku i posložili iz prve.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:02   #36
radi sve kaj ti srce želi, ali NAKON kaj položiš vozački.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 00:32   #37
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
prebrzo ejakulira i zatim se naljuti
Ne znam kako da ti ovo kazem, ali nije u redu da mi zabranis spominjati bivseg, a onda me ovako iznenada podsjetis na njega.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 23:44   #38
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ali stalno je slušao Katolički radio.
Ma to on kao kontracepciju
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 00:50   #39
Quote:
Kirsteen kaže: Pogledaj post
Cure, dali ste imale takav problem? Koja su vaša iskustva? Priče? Koji je vaš savjet? Dali prva napravim korak ili čekam? Pošto vidim da je i on zainteresiran.
Ne, nije on zainteresiran. Da je, promjenio bi termin vožnje u kasne noćne sate.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 01:21   #40
Ne znam jel Velo čita ovaj topic, ali trebao bi.

Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Moj savjet je da iskoristiš zaljubljenost kao motivaciju da što bolje savladaš vožnju i da se pokažeš pred njim u najboljem svjetlu. To je nešto što će ti korisititi cijeli život.

Ja sam imala instruktora daveža koji mi se non stop upucavao i htio me (bezuspješno) povaliti, a vjerojatno nisam jedina kojoj se uvaljivao.
Bolje ti je bolje suzdržati se od seksa s njim.
Ako je profesionalan, odbit će seks s tobom, a ti ćeš se osjećati bez veze i bit će ti neugodno.
Ako nije, vjerojatno nateže cijelu silu cura i ima n spolnih bolesti - opet bolje preskočiti.
Ti si trebala u opatice, a ne davati savjete mladim ženama.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.