Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 01:34   #41
Evo cure su ti sve rekle - riješi prvo te satove, a onda mu se podaj.

Zar sam jedino ja imala žensku instruktoricu?!?

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 19:02   #42
Mislim da je ipak primjetio i stalno izjavljuje dvosmislene izjave a vec laganini neke stvari i direktno govori
Kirsteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 02:12   #43
Quote:
Kirsteen kaže: Pogledaj post
Mislim da je ipak primjetio i stalno izjavljuje dvosmislene izjave a vec laganini neke stvari i direktno govori
Tipa...?
abrakadabraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:19   #44
Hahaha
Moj je izgledao kao manijak iz 1. noćne more. Uostalom, čini se da si ti već bacala udicu. Kako je prošlo?
TiaraONtop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 09:53   #45
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Evo cure su ti sve rekle - riješi prvo te satove, a onda mu se podaj.

Zar sam jedino ja imala žensku instruktoricu?!?

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
nisi.
moja se stalno derala na nas polaznike. Okej, bili smo glupi i nesposobni but still. još mi je muka kad je se sjetim al joj kao sretno mašem kad ju skuzim u autu
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 09:56   #46
Svaki put kad vidim novi post na ovoj temi pomislim da ćemo saznat kako je završila priča s instruktorom i opet ništa...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 10:25   #47
Ili barem jel' položila 😂

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 22:35   #48
Nisam polozila, jos se vozimo hihihi
Kirsteen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 22:38   #49
Misliš ti se voziš na njemu?
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 22:45   #50
a mozda je gej.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 22:46   #51
Quote:
Kirsteen kaže: Pogledaj post
Nisam polozila, jos se vozimo hihihi
Dobro, hoce li bit sta s tim instruktorom?

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 10:28   #52
Quote:
Kirsteen kaže: Pogledaj post
Nisam polozila, jos se vozimo hihihi
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2018., 20:52   #53
Jel zna netko kako se krece radni dan instruktora i kakva se placa moze ocekivat auto ovo oni..sve. mozete i privatnu poruku poslat
perokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2018., 21:55   #54
Pero nema tu kruva, placa je u naturi
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2018., 00:34   #55
Quote:
Kirsteen kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam naime problem. Zaljubila sam se u instruktora vožnje, tj. više me privlači samo fizički.... Inače nije neki deda da nebi bilo.. mlad je, zgodan, cca.29-30 godina, slobodan ... Mislim da me je prokužio, a ni on nije baš ravnodušan... Cure, dali ste imale takav problem? Koja su vaša iskustva? Priče? Koji je vaš savjet? Dali prva napravim korak ili čekam? Pošto vidim da je i on zainteresiran.
Ako ste oboje slobodni, ne vidim problem!
Go for it, sister!
(i javi nam kako je bilo).
Moj instruktor vožnje je bio
star,
ružan
i dosadan.
Jedva sam čekala da položim
i da ga više ne vidim.

F.S.
__________________
____________________________
Hmmmmm ..... If Cinderella's shoe fit perfectly, then why did it fall off?
Fashion Stela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2020., 08:07   #56
Question

Sta se ovo stvarno događa??? Ja uvik mislila prazne price
Jagterrier is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2020., 08:49   #57
To kad terijer istjera staru temu iz rupe.

Ali bas sam se nasmiJala u nedjeljno jutro.
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2020., 08:55   #58
I jesu li se?
Deada is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2021., 10:49   #59
Instruktor

Krenula sam u autoskolu s 18 zajedno s mamom (38). Njezin kum je instruktor u autoskoli, njezino godište, zajedno su odrasli. Zacrtala sam si cilj da cemo ici istom instruktoru jer ga znamo. Došao je dan liječničkog za autoskolu na koji nas vozi random instruktoru koji je slobodan u to vrijeme i ok dosle smo zajedno s jos nekim kandidatima i vozio nas je meni nepoznat instruktor (24). Zavrsimo s lijecnickim i posto je kod njih tradicija da nakon lijecnickog vode nove kandidate na cugu odvede i on nas sve. Zajebavamo se, pricamo o svemu.. Dode dan ispita iz propisa, izlazim van sretna zbog prolaza i pitaju me kojem ces instruktoru da zapisemo? I ajde.. Bez razmisljanja odaberem njega (24) jer mislim da ce nam lakse biti raditi zbog godina nego sto bi mi bilo s maminim kumom iz djetinjstva (38)..Javi mi se nakon tjedan dana da mi je knjizica zalutala krivom instruktoru i da je pomislio da nisam njega izabrala.. Na kraju vratimo knjižicu na pravo mjesto i posto sam propustila uvodni sat kod njega s jos 3 nova kandidata napravimo individualni uvodni sat.. Sve je proslo kroz salu i poucno. Krenemo s prvim, drugim, trecim i tako dalje satima i cijelo vrijeme pricamo o zivotu, o njegovim izlascima do 24.godine, sto me jos ceka, na sto se moram paziti, o mojoj skoli, njegovoj, o mom tad vec klimavom decku zbog prijevare ( s njegove strane) i ostalim pricama.. Za tjedan, dva zavrsim vezu s tadašnjim deckom jer smatram da nakon jedne prijevare nema smisla i da ce se kad tad ponovit sto mi je rekao i instruktor..Nastavim voziti i povjeravati se njemu i on meni.. Zaboravila sam napomenuti da se nismo ni jedan dan prestali dopisivat na wappu otkad mi se javio za uvodni sat.. Sve kroz zajebanciju.. Malo po malo, 2-3 mj, razgovori postaju dublji i bez zajebancije i bez vulgarnosti naravno.. Izmislimo blok sat voznje mojima doma, pokupi me nakon skole i odemo u McD.. Apsolutno se nista nije dogodilo osim lijepog razgovora i vecere sto mi je bio dodatni plus zbog straha o njegovim godinama, ali zapravo u dusi je kao da ima 17/18. Nakon nekog vremena ponovo se uplasim i pokusavam se povuci, prakticki ga odjebavam jer me strah da su to njihove instruktorske oklade tko ce koju i da cu biti privremena igracka.. Na to sve pocne mi pisati duge poruke da se trudi ko konj i da sam super cura, ali sam hladna i bezobrazna zbog nacina na koji se ponasam prema njemu i da mu nije bilo ni na kraj pameti niti zelje zaljubit se u kandidatkinju i povezat se na svaki nacin s njom po tome koliko zajedničkog imamo i da to nije jos nikad radil niti da mu je to cilj sa svakom kandidatkinjom..Uzela sam si par dana da razmislim, trazila savjet najbolje prijateljice jer je ona isla na voznje instruktoru kojem i moja mama (38) te je vidla i poruke i sve i pročitala ga je cak prije mene i uvjeravala me u dobro cak i dok sam ja mislila o tome kao najgoroj mogucoj situaciji.. Kad smo stavile karte na stol ispalo je da se trudi vec uzastopna 3 mjeseca te da nije odustal cak ni kad sam bila najgora prema njemu.. Vozila sam koliko sam god htjela, produljil bi mi sate da bolje objasni, vozio me doma nakon svake voznje ili pokupio prije pocetka voznje.. Dosao mi je dan prije rodendana (18.) posto su moji roditelji bili nocna nisam ga htjela sama docekati u ponoc sama pa sam ga pitala mozemo li bar cekati ponoc zajedno u autu ak nista drugo.. Dosao je, ja izasla u hoodici, tajicama, čarapama i natikacama jer sam očekivala da cemo sjediti u autu ispred moje kuce, a i hladno je bilo.. (5.1.) odveo me na parking od autoskole hahaha jer tamo nikog nije bilo.. Kreativno znam.. I rekao da mi nije nista kupio jer zna da sam rekla da mrzim iznenadenja sto je i istina stvarno ih mrzim, pa sam mu zato bila jako zahvalna sto prati i slusa sto govorim..ponoc otkucala na 5.1. i pozove me van iz auta i otvori bunker u kojem je bila kutija s crvenim ruzama i dm darovna kartica uz rijeci stvarno si mislila da bi to ignorirao te da je tijekom voznji nazvao cvjecarnu u Zagrebu (1h udaljen od naseg grada) nakon posla sjeo u auto i odjurio u zg po cvijece.. Ta noc mi je preokrenula svaki pogled na njega, nije zbog poklona nego zbog nacina na kojeg se trudi i sto sam to trebala vidjeti i ranije... za Valentinovo ista prica...ruze iz drugog grada, ali ovog puta tako jedinstvene i tako drugacije.. ni jednog dana se nije prestao truditi, sada smo zajedno 7 mjeseci, vratili se s mora neki dan, trud i dalje ne prestaje, dobra komunikacija, postenje, povjerenja, da ne pricam o podrsci tijekom drzavne mature i sad upisa na fakultet.. Reci cu jos samo da se nikad ne bi ovome nadala niti bih ikad povjerovala da je moguce...
Roseflower5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2021., 10:56   #60
I živjeli su sretno.....
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:47.