Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 10:50   #61
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Uvreda je bila odgovor na uvredu.
Ovo ne cijenimo tu. Trokutić ispod nicka s razlogom postoji. Nastavite BEZ analiziranja sugovornika.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 10:59   #62
Ne znam kako i zašto se vidiš u nekim izjavama, gzeno, jer nisam na tebe mislila.
Drugo, otkad je ova tema postala s visokim stupnjem ophođenja pa se dijeli karton za mišljenje? Jel stavljen prvi post ili dodatak naslovu da se kartoniraju postovi?
Ovo nije komentiranje moderature, ako bi netko potrčao u tom smjeru, nego komentiranje topika.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.11.2017., 11:01   #63
Znate ono kad u filmu Notting Hill Julia Roberts glumi holivudsku divu i Hugh Grant joj dođe u hotelsku sobu na intervju. E pa navodno tako često holivodski sastanci funkcioniraju. Producenti, redatelji... unajme hotelsku sobu, koja je zapravo apartman i tu ustoliče svoj ured u kojem organiziraju sastanke. I uvijek je tu i njihova asistentica i drugi suradnici. Samo što je u Weinsteinovom slučaju on nakon što su mu glumice došle u sobu poslao asistenticu doma.

Nije svaki poziv u hotelsku sobu poziv na seks.
Motive is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:06   #64
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ne znam kako i zašto se vidiš u nekim izjavama, gzeno, jer nisam na tebe mislila.
Na kog si mislila kad si napisala ono o kanaliziranju Ange i zasto si to onda uopce napisala?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:11   #65
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Takei s

Ed Westwick optužen da je silovao dve ženske. Njegove izjave:
https://www.instagram.com/p/BbM4P6jB...-by=edwestwick
https://www.instagram.com/p/BbSJdyah...-by=edwestwick
joj meni taj Ed oduvijek bio onako izgledom i stavom posh,bahat, osjecam se sexy i sve se na mene pale on mi lici ko onaj sta voli voditi dvostruki zivot.

I malo mi uvijek bude sumnjivo kad frajer izjavi nakon optuzbe da ne zna tu zenu i da je nikad nije vidio. Pa si onako pomislim zasto je onda bas od svih nasla tebe da te optuzi ako te nikad vidla ni upoznala nije, a opet ima i popularnijih glumaca koje moze optuzit sa silovanje da joj dignu reklamu (ako vec na to ide). Ma isto kao sta znam da se 80% nase estrade jebe za pare i slavu,drogira... tako i ovi u Americi su sigurno jos i gori, uopce ne sumnjam da se desavaju i veca sranja
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:11   #66
A ne znam, gzeno, tema ima 4 strane pa nije preveliko štivo. Kreni od početka i promatraj kako kreće, šta da ti kažem.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:15   #67
Sad sam baš išla detaljno čitati o Harveyu. Od slučaja do slučaja.

Čovjek je bez ikakve sumnje teški perverznjak i bahati, odvratni kreten koji je koristio moć i utjecaj da dođe do sexa. Očito nije mogao igrati na kartu izgleda.

Uglavnom je imao isti obrazac ponašanja: pozvao bi dotične u svoju hotelsku sobu, dočekao bi ih u bade mantilu, predložio da ga izmasiraju, tuširanje, oralni sex, nešto od toga.
E sad su neke to odmah odbile i otišle ili su odbile da dođu u sobu, a to su uglavnom ove poznate (Angelina, Gwyneth, ona Cara manekenka i sl.). Onda ima grupica njih, za koje ja nikada nisam čula, koje su došle u sobu, izmasirale ga i na kraju je on njih zlostavljao tako što je on njima pružio oralni sex. I treća grupa su ove koje nisu imale nikakva loša iskustva s njim, ali su svašta čule i tu su eto da osude svaki oblik neprimjerenog ponašanja prema ženama.

Jedno pitanje je ostalo da visi u zraku, a to je kako to da ove što su ga odbile su i dalje velike zvijezde, nije im uništio karijere, a za ove koje su recimo išle do kraja nikad nitko nije ni čuo do ovog skandala? Nisu postale zvijezde iako su recimo tako udovoljile moćniku iz Hollywooda?
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:19   #68
Angelina, Gwyneth i Cara su iz bogatih porodica
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:35   #69
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Angelina, Gwyneth i Cara su iz bogatih porodica
i sutjele su dok se nije pojavio copor zena koje pricaju o tome kako sad to, a mocne
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:37   #70
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
i sutjele su dok se nije pojavio copor zena koje pricaju o tome kako sad to, a mocne
njihovoj guzici nije ništa falilo pa ih je bolio ćošak
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:37   #71
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
A ne znam, gzeno, tema ima 4 strane pa nije preveliko štivo. Kreni od početka i promatraj kako kreće, šta da ti kažem.
dakle, ne želiš mi reći na što se to odnosilo, kad već nije na mene

ti si to napisala, pa sam pretpostavila da znaš i zašto.
mogla si samo napisati da nisi mislila na forumašicu ange nego na jolie.
ako si na to mislila

mislim da ipak nisi
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ovo kanaliziranje aunge od neki dan.
Jer poveznicu s aunge i kanaliziranjem nisam nasla na ove cetiri stranice na koje si me tako ponosno uputila.

Zadnje uređivanje Gzena : 12.11.2017. at 11:50.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:43   #72
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
njihovoj guzici nije ništa falilo pa ih je bolio ćošak
da, a mogle su iskoristiti moc da kazu da postoje predatori s kojima ne bi trebalo suradivati, ako nista drugo

cudna je ta famozna sutnja koja ljudima jaaako smeta, izgleda da ipak nije samo karakteristicna za neslavne lazljivice zeljne svojih 15 minuta

a i ovo sto je netko rekao za eda westwicka, zena se ta krece medu tim slavnima i ima si preko cijih leda doci lazima do slave, ali eeeeto bas njega kojeg nije NIKAD UPOZNALA optuzila za napastovanje
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:17   #73
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
da, a mogle su iskoristiti moc da kazu da postoje predatori s kojima ne bi trebalo suradivati, ako nista drugo
tamo svako prvenstveno gleda sebe
boli Anđelinu i Gwyneth pička za neku Kelly iz Oklahome koja se želi probiti


Što se Westwicka tiče čudi me da tako odlučno govori da nikad nije vidio tu žensku. To bi se bar moglo dokazati da li je istina ili ne. Prva što ga je optužila da ju je silovao kad je sa svojim dečkom producentom došla kod njega kući nije imenovala koji je to dečko producent. Gdje je on?
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:28   #74
Mislim da je Hugh Hefner umro taman na vrijeme. Samo je bilo pitanje vremena kad će se javiti neka i požaliti se na sexualno uznemiravanje u Playboy Mansion-u 1981.godine. Jer eto, ona mlada i naivna otišla u Playboy Mansion loviti koi šarane u jezercetu, a oni je jebaše. A njoj je trebalo 40 godina da se sjeti sa to nije u redu.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:31   #75
One koje su se odšetale od muškarca u bedemantilu su trebale reagirati?!
Ali nisu jer su privilegirana sorta .


Po toj logici one su uspjele ne biti žrtvama svojim odabirom, a to bi značilo da je i bivanje žrtvom stvar odabira?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:36   #76
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Mislim da je Hugh Hefner umro taman na vrijeme. Samo je bilo pitanje vremena kad će se javiti neka i požaliti se na sexualno uznemiravanje u Playboy Mansion-u 1981.godine. Jer eto, ona mlada i naivna otišla u Playboy Mansion loviti koi šarane u jezercetu, a oni je jebaše. A njoj je trebalo 40 godina da se sjeti sa to nije u redu.
Pa može i kad je mrtav. Tippi Hedren je optužila Hičkoka a on je već godinama na onom svijetu.
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:41   #77
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
tamo svako prvenstveno gleda sebe
boli Anđelinu i Gwyneth pička za neku Kelly iz Oklahome koja se želi probiti


Što se Westwicka tiče čudi me da tako odlučno govori da nikad nije vidio tu žensku. To bi se bar moglo dokazati da li je istina ili ne. Prva što ga je optužila da ju je silovao kad je sa svojim dečkom producentom došla kod njega kući nije imenovala koji je to dečko producent. Gdje je on?
ako ima slika ili nekih dokaza da su se upoznali onda ce se lik masno sjebat,jer ako nista nije napravio a zna je automatski ispada jako sumnjiv. Tako da ok je izjava ako ju fakat ne zna i zna da treba laze ali ako se pravi glup da se izvuce a dokazi postoje e onda si ga je sam metnuo

ajd ok za sad nije niko optuzen ko mi ja simpatican i lici normalno
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:43   #78
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Mislim da je Hugh Hefner umro taman na vrijeme. Samo je bilo pitanje vremena kad će se javiti neka i požaliti se na sexualno uznemiravanje u Playboy Mansion-u 1981.godine. Jer eto, ona mlada i naivna otišla u Playboy Mansion loviti koi šarane u jezercetu, a oni je jebaše. A njoj je trebalo 40 godina da se sjeti sa to nije u redu.
Pa izoptuživala ga je već bivša žena/zečica. Još za Hefnerovog života je izdala autobiografiju gdje je u detalje opisala kako je zlostavljao nju i ostale žene u kući.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:47   #79
Zanimljivo kako su se svi sjetili da su bili zlostavljani kada su shvatili da nisu napravili ništa pametno u svojoj karijeri.

Igra je namještena i nepravedna.
(vele oni koji su stigli zadnji)
Andrijakos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 12:49   #80
Meni se ne bi moglo dogoditi da završim u playboy kući bez jasno definiranog ugovora u kojem je vidljivo da nisam tamo kao seksualni objekt. Ne razumijem kako se to dogodi da završiš tamo i da te tretiraju kao robu?!
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.