Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2003., 11:01   #1
Pokloni - što pokloniti u bilo kojoj prigodi [zbirni topic]

Mozda sam se trebala ubaciti u ovaj neki o poklonima, ali meni ne treba poklon za frisku mamu ni za rodjendan
Uglavnom, moja dosta dobra frendica ima promociju u petak.
Inace sam osoba koja uvijek smisli neki poklon koji je vezan bas uz tu osobu i uglavnom ga samo ona moze i shvatiti, znaci potrudim se (ako mi je stalo , zapravo ako nije nis ni ne kupujem). Nije meni uopce problem kupiti njoj poklon, samo me muci povod - ta glupa promocija. Sto se poklanja u tim prilikama (nemojte odgovarati cvijece to znam ), mora li poklon biti jako formalan? Mislim, znam ja da ne mora, ona mi je super frendica, ali ipak je tamo cijela obitelj i to... Imam osjecaj kao da me nesto sputava u odabiru poklona ali mozda je to samo moj osjecaj.

Sto ste vi poklonile (dobrim) prijateljicama na promocijama?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2003., 11:20   #2
Neke fine olovke .
Zedj vatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2003., 12:43   #3
Mozes joj poklonit stambilj s njezinim imenom i novom titulom .
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2003., 12:52   #4
meni je ipak najprikladnije za promociju pokloniti cvijeće.

cini mi se da je primjerenije da trajnije poklone daje uža obitelj

ali to je samo moje mišljenje
allegra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2003., 13:34   #5
Quote:
Bluegirl kaže:
Mozes joj poklonit stambilj s njezinim imenom i novom titulom .
To sam ja dobio...svojevremeno..to mi je bilo tako bedasto..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2003., 14:17   #6
ulaznice za kino, kazaliste, koncert ?

Samo ideja.....

Promocija ce proci a dok ne sjedne prva placa treba se nekako i zabavljati u zivotu...
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2003., 15:17   #7
Pojma nisam imala da se za promociju kupuju pokloni, osim cvijeca...Al saznat cu, iduce godine
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2003., 17:58   #8
Znam i ja da ti poklone (osim cvijeca sto ti svi donesu) nesto mama, tata, baka i tako... ne znam za inace!
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2003., 18:02   #9
koliko je meni poznato za promociju roditelji kupe neki komad nakita....najcesce zlatnu ogrlicu, narukvicu...( ja sam svoju urazumila da to ne cini )
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 13:41   #10
Pa ako ste si jako dobre mozes joj i ti pokloniti nesto (ne samo cvijece). U svakom slucaju meni su za promociju prikladniji formalniji pokloni (npr. neka knjiga (novija) iz podrucja kojim se bavi)...
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 13:48   #11
Re: Promocija (faks)

Quote:
Ava Adore kaže:
Sto ste vi poklonile (dobrim) prijateljicama na promocijama?
ja ne idem na promocije, cak niti na svoju vlastitu a dragim ljudima dodjem na samu obranu i tad im donesem nesto sto znam da ce ih veseliti....
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 14:11   #12
Ja ti mogu reci kaj sam dobila za svoju promociju (diplomsku): hrpe finih olovaka, koje su mi vec kod treceg odmotavanja poklona bile smijesne ~ istina je da puno kostaju, ali ja koristim komp, a za potpisivanje racuna u banci dovoljna mi je jedna olovka.

Puno biljaka i drvo zivota ~ biljke su kod mame, drvo zivota kod bake. Ja sam tip koji voli zivotinje, a zelenje me ostavlja ranodusnom. Osim toga, glupo mi je dobiti poklon koji od mene zahtijeva svakodnevni angazman.

Dobila sam hrpe CDova, sto mi je bilo s-u-p-e-r, puno knjiga (sto iz struke, a sto knjizevnosti, s porukom 'sad konacno imas vremena za citanje') i to su mi takodjer bili odlicno pogodjeni pokloni. Zatim, enciklopediju na CDu, takodjer cool .

Mislim da je to ok za diplomu. Za doktorat ti necu pricati, to su vec puno ozbiljniji pokloni.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 14:26   #13
Quote:
Princeza kaže:
Za doktorat ti necu pricati, to su vec puno ozbiljniji pokloni.
ja za doktorat hocu nude kalendar moji decki iz laba s obzirom da su sad vec profesionalci, mislim da im nece biti tesko

ne ozbiljno, ja ni doktorat ne dozivljavam kao nesto svecano i vazno i ozbiljno pa onda niti zelim takve poklone na srecu, i obitelj je takva pa me gnjave s tim...

nego, reci sto se dobiva za doktorat, da znam sta propustam
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2003., 19:07   #14
Luce, ukrala si mi ime

Moj prijedlog: pokloni joj sebe
Lucinda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2003., 13:47   #15
to nikad ne znam, a sad pogotovo...

Trebam pomoć, please...
Inače nikada ne znam što kupiti za rođendane i slične prigode muškom dijelu (bilo starom, frendovima), a sad da stvar bude još gora, bliži se rođendan Jednom kojeg sam nedavno upoznala, zapravo o njemu znam ništa (ni što voli ni što ne voli), ali nam je sve to nešto jako slatko i idemo tu i tamo na kavu...
Uglavnom, netko tko bi možda mogao postati Netko dok se upoznamo kako treba, pozvao me na fešticu za svoj rođendan. Što mu kupiti?
monique is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2003., 14:10   #16
cd ili knjigu. to bar nije tesko saznat. probaj skuzit kakvu literaturu/mjuzu voli pa cemo se bacit na pronalazak savrsenog poklona.
gea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2003., 14:18   #17
Mozhda se bavi ribolovom pa mu kupi onaj program za pomorske karte

Meni je taj poklon uspjeshan za popizdit kod 90 % mushkaraca...ako i nisu ribari/amateri, onda im je fora ucrtavat mjesta za kupanje, roshtiljanje i takve pizdarije .
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2003., 16:01   #18
kupi mu mlinac za kavu, onaj bosanski starinski

sala, knjiga je za ovu fazu zakon poklon, neka neutralna po kojoj je snimljen film recimo
terresy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2003., 16:07   #19
ja ne znam kupovati tako opcenito (trebam nesto znati o osobi)... evo sto moj muz trenutno zeli:
- kesh (to uvijek hoce )
- normanski mach
- gume za auto
...
mozda dobijes ideju
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2003., 16:29   #20
Evo ja sam svom znanstveniku sad kupila za ročkas Life of Brian DVD - to sam već napisala negdje.

A znaš kaj mi je reko sad? Da je vidio kul majicu i nek mu kupim - na kojoj piše Too busy to fuck.

Muški um, muški um!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.