Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2009., 20:22   #81
Ja bih kao poklon za Božić željela da forumaši pročitaju barem prvu stranicu podforuma prije nego otvore novi topik
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 21:24   #82
vec sam to pisala par puta. ako nekom nesto poklanjas znas sta ta osoba voli. ali ja sam prakticni tip. svima kupujem ono sto ce koristit. i tako ocekujem i zauzvrat

dakle: radije salica za kavu od 10kn nego okvir za slike od 50kn ili neka vaza ili neko drugo prašinobrisaće smeće koje ce samo stajat a kosta 100kn ili nebitno koliko. opcenito radije cu dobit gel za tusiranje nego neku figuricu, slike i sl.

ja volim poklanjat satove samo dobrim prijateljicama za diplome (i tati za rodjendan) ili maskare za rodjendane i bozic. s parfemima mozes promasit ali s dobrom crnom maskarom nemozes. a to svako zensko koristi.
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 21:26   #83
Pa recimo ja znam poklonit decku (naravno samo jednom ) okvir za sliku s našom slikom. tako znam i frendicama i to mi je bas ok.
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 00:56   #84
rođendanski poklon

eto neznam,frendici rođendan a ja zapela.
cura ima sve, i sve moguće fore su ispucane.
prijedlozi??!!??
olivera777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 21:19   #85
evo nešto za oba spola..


šta mislite??
_tamy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 16:05   #86
nešto izrađeno baš za nju? neki ručni rad ili slično?
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 16:47   #87
Quote:
olivera777 kaže: Pogledaj post
eto neznam,frendici rođendan a ja zapela.
cura ima sve, i sve moguće fore su ispucane.
prijedlozi??!!??
torbu?tih pizdarija nikad previse
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 23:42   #88
momku za Bozic-igricu za play station..jer je on zeli i rekao je da to kao njemu uzmem..al buduci da zna da ce to dobit mislim jos uzet par boxi i gel za tusiranje i dezic jer to on sebi nikad ne uzima..musk
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 23:44   #89
a curama koje sve imaju...mislim da uvijek prolazi nakit, torbe ili koji komad odjece, po mogucnosti majicice ) ili sal akkav zgodni..ma dajte pa bar zenama nije problem kupovati stvari
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 12:37   #90
Bok! Sta pokloniti za Bozis roditeljima, braci, prijateljima i Decku?? Molim ideje!!
zelena trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 12:41   #91
Quote:
zelena trava kaže: Pogledaj post
Bok! Sta pokloniti za Bozis roditeljima, braci, prijateljima i Decku?? Molim ideje!!
Pokloni im zelenu travu.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 18:37   #92
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
torbu?tih pizdarija nikad previse
eto poklon je kupljen i uručen.
živjeli poklon bonovi.
olivera777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 03:32   #93
neka ideja maštovita za poklončić (za dečka)? nešto što ne košta puno, jer vlada lagana besparica... jedan poklon već imam, nešto što znam da želi i voli i znam da će ga razveseliti... al pošto mu je par dana nakon Božića i rođendan, ipak bi htjela 2 poklona, s tim da drugi ipak mora biti nešto jeftiniji

baš bi htjela nešto maštovito, a dosad sam ispucala sve svoje zanimljive ideje... a ono tipa majica/posteljina i sl. s našim slikama, puzzle, šalice, okviri za slike itd. ipak bih preskočila, nemamo 15 god.

p.s. nemojte pliz komentirat ko što to obično biva, da ga ja najbolje poznajem i tome sl. samo tražim inspiraciju
Leontina.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 02:04   #94
Quote:
Leontina.. kaže: Pogledaj post
neka ideja maštovita za poklončić (za dečka)? nešto što ne košta puno, jer vlada lagana besparica... jedan poklon već imam, nešto što znam da želi i voli i znam da će ga razveseliti... al pošto mu je par dana nakon Božića i rođendan, ipak bi htjela 2 poklona, s tim da drugi ipak mora biti nešto jeftiniji

baš bi htjela nešto maštovito, a dosad sam ispucala sve svoje zanimljive ideje... a ono tipa majica/posteljina i sl. s našim slikama, puzzle, šalice, okviri za slike itd. ipak bih preskočila, nemamo 15 god.

p.s. nemojte pliz komentirat ko što to obično biva, da ga ja najbolje poznajem i tome sl. samo tražim inspiraciju
a koji je prvi poklon?
možda će i meni pomoći ... Božić je tu
_tamy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 03:47   #95
Quote:
_tamy_ kaže: Pogledaj post
a koji je prvi poklon?
možda će i meni pomoći ... Božić je tu
nešto vezano za motore...pošto je on lud za motorima, i ima ga... tak da ne znam jel će ti to pomoći, osim ak je i tvoj, onda ću ti reć o čemu se radi
Leontina.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 06:01   #96
Ja sam na razmjeni i zivim sa drugom obitelji i ne znam kaj da toj zenskoj (mami) kupim?? Sta kupit nekom ko se cini da ima sve kaj bi htjela?? Misla sam neke ulaznice za predstavu il tak nekaj, i onda pricam s njom, a ona pretplacena na kazalista i ima sve ulaznice kaj oce. Kaj sad?? Kino? Misla sam i neki kul tretman, masazica, pricam s njom malo o tom, a njena prijateljica ima wellness centar. Ahhh????? KK?? Fkt nemam pojma... Da ispecem kolace?
Bubazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:38   #97
Quote:
allegra kaže: Pogledaj post
meni je ipak najprikladnije za promociju pokloniti cvijeće.

cini mi se da je primjerenije da trajnije poklone daje uža obitelj

ali to je samo moje mišljenje
Moja frendica je za promociju dobila toliko cvijeca, da je mogla otvorit cvjecarnu..srecom da je promocija bila par dana prije svih svetih, pa je pol toga odfurala na groblje..luđakinja moja

Ako ti je jako dobra prijateljica, pokloni joj neki lijep nakit..i ugraviraj joj neku posvetu ( ako nakit to dopušta) pa svaki put kad ga stavi sjetit ce se tebe
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:48   #98
Ako imate vremena, volje i želje ispletite svojoj voljenoj osobi lijepi vuneni šal..pletenje je lagano, a klupko vune kosta 20 kn..za jedan sal su vam dosta 2 klupka..evo ja pletem za božić svom dragom crno bijeli sal..i sigurna sam da ce mu se sviđat, jer koj decko se jos moze pohvalit da mu je cura isplela šal

Za roditelje, braću.. Tati sam kupila lijepu kemijsku plovku od parkera..nekih 60 kn, mami kutijicu za nakit 30 kn (imate one china shopove), a braci sam kupila svakome u dm-u parfem u obliku kubanske cigare svaki parfem 30 kn..kad se sve zbroji potrosila sam ukupno 200 kn za poklone svojim voljenima..
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 13:07   #99
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Za roditelje, braću.. Tati sam kupila lijepu kemijsku plovku od parkera..nekih 60 kn, mami kutijicu za nakit 30 kn (imate one china shopove), a braci sam kupila svakome u dm-u parfem u obliku kubanske cigare svaki parfem 30 kn..kad se sve zbroji potrosila sam ukupno 200 kn za poklone svojim voljenima..
Lako tebi, ti svoje ne voliš puno. A što s nama koji volimo svoje bližnje puno više, negdje oko 10-20 000 kuna?

Otkuda nama lova? Morati ću dati guze, nema druge.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 14:49   #100
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Lako tebi, ti svoje ne voliš puno. A što s nama koji volimo svoje bližnje puno više, negdje oko 10-20 000 kuna?

Otkuda nama lova? Morati ću dati guze, nema druge.
Znaci cim je skuplji poklon vise ih volim? a cim je jeftiniji poklon manje ih volim..????
Ti po meni imas malo glupo misljenje, a i u nasoj obitelji postoji pravilo( tako smo ga dali prije 10 god) da niko ne kupuje poklone vece od 100 kn..pa se za Božić svi sjednemo oko stola i smijemo kako smo odabrali ili dobili dobar poklon koji je kostao do 100 kn.. Ljubav se ne mjeri poklonima!!!!!!!!!!!!!
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.