Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2006., 19:02   #21
Quote:
soylent kaže:
oce li skoro koja pametna od tebe?
U vezi čega?
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:17   #22
Quote:
Phil Lynott kaže:
Pa jebiga soya znam ja da ti za domovinu ne bi dao nista sto te (kao socijalno senzitivnog levicara) ne bi sprijecilo da od domovine uzimas (i takodjer za druge trazis) 'besplatno' obrazovanje, zdravstvo ili prihod ako ostanes bez posla. Vi levicari bi samo uzimali jebiga.....

A mi desnicari i kad jebemo to je malo za sebe a malo za domovinu (koju vec).
hm, ovoliko negacija me malcice zbunjuje...

pa, cuj, otkad sam porezni obveznik ove drzave, sad mi tek zao kaj nisam uzimao kad sam imao prilike. ali ja, jebat ga, mlad i naivan.
popraviti cu se, word!
na koncu, u ovih 15 godina imao sam uzore sve jedan bolji od drugog, os desni, os lijevi, os centralni. doduse, vise desni, malo manje lijevi, ali okrenut ce se opet...
i fakat, boja nije bitna. vazno je da se krade. a to jedan od slojeva, kojega nekrstu pokusavam objasniti, pa makar i preko tupace poput nase ljilje... sve su to lopovi.

e, sad, neki nesretnici ovdje ne mogu skuzit da od lopovske kvalifikacije do herojske, moze biti samo picina dlaka. i zakaj ne bi tip mogao bit i heroj i lopov ili...


pak...


mozda... cak i...

BA-DA-BUM-BUM!

...i drzavnik, jelte?


e, neki dan idem ulicom, a ono zena sa malom bebom, prosi. bjelkinja. po naglasku posavljanka. i proradi u meni, novopecenom tati, crv i jebat ga odem do ducana i kupim joj litru mlijeka i par puter-stangica. paznja: nema samoproduciranja, majke mi!

zakaj je nisam strpao u auto, odveo kuci da mi opere prozore i onda dao 50 kn, ne znam, majki. vidis da se mogu kurciti koliko hocu, kad sam ja i dalje ostao premekan.
nikako da postanem jebac kao vi. kaj jebete za domovinu. jos ako se isplati... vidis, npr. bosanske srbe... bozemeprosti, pogledaj "grbavicu"... mrak. ja se najezio...
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 19:18   #23
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
U vezi čega?
nije bitno...
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 21:32   #24
Quote:
soylent kaže:
e, neki dan idem ulicom, a ono zena sa malom bebom, prosi. bjelkinja. po naglasku posavljanka. i proradi u meni, novopecenom tati, crv i jebat ga odem do ducana i kupim joj litru mlijeka i par puter-stangica. paznja: nema samoproduciranja, majke mi!

zakaj je nisam strpao u auto, odveo kuci da mi opere prozore i onda dao 50 kn, ne znam, majki. vidis da se mogu kurciti koliko hocu, kad sam ja i dalje ostao premekan.
nikako da postanem jebac kao vi. kaj jebete za domovinu. jos ako se isplati... vidis, npr. bosanske srbe... bozemeprosti, pogledaj "grbavicu"... mrak. ja se najezio...
Pa lakse ti joj kupit litru mlijeka i te stangice nego ju vodit doma. Em ne znas kak pere prozore em ne znas oce ti nesto lapit.

Ma gle, nisam ja tvrda srca i meka kurca samo nisam za kompulzivnu milostinju. Pogle Ameriku, Bill Gates je poklonio vise para nego bi mu porezima uzele svedska i francuska vlada zajedno.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 22:04   #25
Quote:
Phil Lynott kaže:
Pa lakse ti joj kupit litru mlijeka i te stangice nego ju vodit doma. Em ne znas kak pere prozore em ne znas oce ti nesto lapit.
majki kakvog poznajemo. u tragovima, ali majki.
vec sam pomislio da si ga ostavio u nekakvoj krcmi za par sisa ili kakva peting u cosku.
jer, ovdje ima takvih placipicki bozesacuvaj. ne znaju neg kukat cim u istoj recenici spomenes npr. antu i francusko zlato, franju i slobu, vatikan i hitlera... dosadili i bogu i vragu.

Quote:
Phil Lynott kaže:
Ma gle, nisam ja tvrda srca i meka kurca samo nisam za kompulzivnu milostinju. Pogle Ameriku, Bill Gates je poklonio vise para nego bi mu porezima uzele svedska i francuska vlada zajedno.
bah. citao sam negdje da spontanost spasava ljudsku dusu. ne kuzim tu umotvorinu. glupo. no, ja osobno sam se nekako fino osjecao nakon kaj me ona jadnica pogledala kao u boga (vidis, mozda je TO to: hranjenje ljevicarskog kompleksa vise vrijednosti... )

a opet, kad pogledas billa... ruzan, zgoljav, zlundra, flundra. nikakav. vidis, takve je bog obiljezio da ih se ljudi cuvaju.
al, kaj da se radi, kad je danas ruznoca prolazna, a lova lomi svaciju kicmu. zato se ti ne vracas vise ovamo, a?

a vidi koju znanstvenicku kremu je primorac i co. doveo u hrvatsku! i doci ce ih jos. ono kaj im hrvatska nudi za povratak, ne nudi svojim povratnicima ni jedna zemlja na svijetu... to ne shvacam, ali dok je tako primorac is my man. (jebatga, mora da je neka hadezenjarska kvaka u tome... )

ali, dzaba i to. kad je vise ljudi culo za ljilju i njeno kumstvo, nego za trebu, koja je otkrila planetu izvan suncevog sustava najslicniju zemlji. ili glupaca koja je objavila 3D strukturu najvaznijeg ljudskog enzima za razgradnju lijekova...ima toga jos. imamo ekipu za osvojit zemlju, ali sve to pada u vodu pred agresijom ljiljinog/bandicevog humanizma kratkoga vijeka i dvolicnih namjera...
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 22:11   #26
Kamo sriće da je ostala Ministrica prosvjete.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 22:24   #27
Quote:
soylent kaže:
mene briga ni najmanje. cak mi ga nije ni zao. takave naivce sam davno prestao zalit...
pajdo, lipo budi "socijalan" u daruj coviku stogod jer je on "producirao" radnu snagu koja ce tebi osigurat penziju

Quote:
samo se pitam, izmedju ostaloga (vidi "slojeve" iznad) hoce li ga se ti slavni kumovi jos koji puta sjetiti...
pa sta tebe boli kuratz ocel se bogati kumovi sitit dice?
pa nije covik pravija dicu da bi mu bandic postao kum,
ti nemas drugih problema u zivotu nego se zamaras takvim glupostima.
Bas je tebe uvatila velika briga za dicon pa dosa blatit "kumove"
__________________
Dalmatinska Zagora !
Hrvoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 22:36   #28
Quote:
soylent kaže:
izmedju masu uglavnom nepoznatih faca kao kumovi pojavise se dva poznata lika: mile bandic (87. put krsni kum!) i nasa ljilja. kao ovom prilikom ce se zaboraviti ideoloske razlike. a izmedju mile bandica i npr. njegova nekadasnjeg ljutog protivnika, ljiljinog drugara, zlatka canjuge razlika je samo u par ili dva slova...

dakle, drzi tako nasa ljilja ono neduzno dijete i kaze izmedju ostaloga kako je ta familija "darovala svoju djecu domovini". molim pajde da ne uzimaju na prvu loptu "domovini" nego "darovala".

a ocevima i majkama forumasima:
jeste li i vi darovali svoju djecu, kako veli nasa ljilja?


a i taj milic je poceo svasta pripustati u svoj dvevnik...
Ovo prije nebi komentirala.

Ova izjava o broju djece je osobna stvar svake familije i nije ni na tebi ni na meni da ikome govorimo koliko, kada i kako, valjda su odrasli ljudi koji imaju neku ideju.

Za Šerifa se slažem glumatalo.

87 kumčadi, a izborna funkcija na 4 godine

pošteni kum bi trebao za ovo izdvojiti godišnje 3x100 kn (ili barem 4-5 sati da skupa jedete i da se poigrate... - Uskrs, Božić, rođendan), prisustvovat krstitkama, pričestima i krizmama sa makar skromnim poklončićem ili cvijetkom, svijećom, sa svakim djetetom razgovarat barem jednom mjesečno, svako od te djece ima pravo poznavat svoga kuma dakle trebalo bi s njima bar dva puta godišnje otić na neki izlet, pojavit se na školskoj priredbi ili takmičene - čime se god djeca bave. Za boga milog zna se šta je dužnost kuma.

Moje dijete nije stvar i ne daruje se, dijete se odgaja da voli svoju zemlju i ljude sa kojima živi, od obitelji do susjeda, sugrađana, sunarodnjaka, kolega i naravno da bude ponosan što je tu rođen i što živi u toj sredini, a to će uspijeti točno toliko koliko se i sredina uključi.

Za novinara se slažem.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 00:14   #29
Quote:
d@d@ kaže:
Moje dijete nije stvar i ne daruje se, dijete se odgaja da voli svoju zemlju i ljude sa kojima živi, od obitelji do susjeda, sugrađana, sunarodnjaka, kolega i naravno da bude ponosan što je tu rođen i što živi u toj sredini...


Tu je soylentova mater totalno zakazala.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 00:39   #30
Quote:
d@d@ kaže:
87 kumčadi, a izborna funkcija na 4 godine

... a koliko tek kila janjetine...


Quote:
d@d@ kaže:
pošteni kum bi trebao za ovo izdvojiti godišnje 3x100 kn (ili barem 4-5 sati da skupa jedete i da se poigrate... - Uskrs, Božić, rođendan), (...)
sve ce to Banda, Ljilja, pa i ostali odradit. samo kad se priblize izbori. bit ce ih puni domovi za napustenu djecu, prognanicke kuce i sl.
kaj ces, vole ljudi televiziju, vise nego boga vidjet.
a ekipa se lijepi kao muhe na govno...


Quote:
d@d@ kaže:
Moje dijete nije stvar i ne daruje se, dijete se odgaja da voli svoju zemlju i ljude sa kojima živi, od obitelji do susjeda, sugrađana, sunarodnjaka, kolega i naravno da bude ponosan što je tu rođen i što živi u toj sredini, a to će uspijeti točno toliko koliko se i sredina uključi.
sva sreca, pa i onaj jadnik sa 11-oro gladnih usta ima isto tako dobar izbor... dat ce teta ljilja i sigurne buducnosti i blagostanja kol`ko t` dusa zeli, jel` tako, rodijace?
barem dok kamere zuje...
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 00:41   #31
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:


Tu je soylentova mater totalno zakazala.
moja majka i ljilja u istome topiku...ts... opasno si me uvrijedio..
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.