Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2007., 03:50   #1
¨Dubrovački vjesnik¨ izabrao Ružu Tomašić za političarku godine!

Ako Ruža priuzme MUP kormilo, dilerima je odzvonilo !!!
Gospar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 04:06   #2
i sta nam to znaci...
"baci pasima kost koji nose palice,
sitne ribe pune marice, a pametne
glavice bjeze preko granice"


-drzavna sluzba i vodi ih sabor i banda...drzava je glavni diler!!
tko ce te dilere maknit hmm, je.e mi se za one jadose koji si
zaradjuju za kruh jer je zivot u k. il su treca ruka dilera koji
padaju pa roba i novac kruze i ponovo se preprodaje ista roba!
-kome je odzvonilo?nama jos vise il...?!
ovdje smo jedino mi pusiona, to upamti!!
na vlast pod ovom vlasti ne dolaze dobri ljudi...FABER
pozdrav!
sonic22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 05:15   #3
Kupovat brodove, skupe aute, nekretnine, prat pare zarađene od heroina, meni se baš ne čini "zarađivanje za kruh jer je život u k." Ruža je javno rekla na televiziji da one sitne i one koji zarađuju za šut, ne bi uopće kažnjavala.
Heroin je smrt. Doli heroin !!! Hoćemo zdravu naciu, športsku naciu !!!
Gospar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 07:56   #4
Eh, kad bi se kod nas birali ministri po sposobnosti a ne podobnosti.
Tako HDZ imao radije za ministra unutrašnjih ginekologa, nego osobu iz struke, pa još visokih moralnih načela, kao Ruža. Al' nema šanse. Em je 'žensko em još iz druge stranke!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 14:45   #5
Quote:
Gospar kaže: Pogledaj post
Ako Ruža priuzme MUP kormilo, dilerima je odzvonilo !!!
Jadna li smo mi drzava, ako je jedna Ruza Tomasic politicarka godine, a jos smo jadnija, ako mislimo da bi ta mogla biti ministrica unutrasnjih posova (kao da nije dosta ovaj Kirin, nego treba netko jos losiji !).

Quote:
baka kaže:
Eh, kad bi se kod nas birali ministri po sposobnosti a ne podobnosti.
Tako HDZ imao radije za ministra unutrašnjih ginekologa, nego osobu iz struke, pa još visokih moralnih načela, kao Ruža. Al' nema šanse. Em je 'žensko em još iz druge stranke!
Po cemu vi to draga baka, mislite da je ova RT sposobna za tu funkciju ? Po tome sto se kao politicarka javno oglasila oko droge na Korculi ? Ili po tome sto je bila u Kanadi najobicnija policajka, koja recimo o kriminalistickoj policiji nema pojma (a krim. policija se bavi suzbijanjem trgovine drogom !), kao ni o bilo kojem drugom vidu policjskog posla ili po tome sto ima zavrsenu osnovnu skolu u nekom selu pored Maglaja i policijski tecaj (u trajanju od 3 mjeseca) na Ontario Police College-u ? Pa on je veca uvreda za policiju cak i od ovog Kirina ! Otprilike bi to bili razlozi, naj najkrace navedeni, a ne to sto ste vi napisali ! Iako je istina da se ministri biraju po podobnosti, ali tako je svugdje u svijetu, a ne samo kod nas (btw: onaj Mlinaric nije bio ginekolog !) ! A to da se za ministra postavi jedna polupismena policajka bi bilo vise nego tragedija, sto god vi mislili o tome ! Misleci da nesto zna o policiji, osim pozornicko patrolne sluzbe i pucanja iz pistolja (najboljeg kalibra 9 mm dugi - prema vlastitim proseravanjima i naslikavanjima sa pistoljem po novinama !), bi upropastila sve ostalo u MUP-u, o cemu nema pojma nida uopce postoji u policijskom poslu ! Pitajte jos nekoga tko je pozna iz perioda kada se pojavila u Uredu Predsjednika i tamo nekoliko mjeseci glumila nesto oko sigurnosti Banskih dvora /ne Tudjmana/, koliko je sranja u to kratko vrijeme napravila iz potpunog neznanja i nepoznavanja policijskog posla, osim onog kao sto sam spomenuo pozornickog !.
Samo si vi svi skupa zelite nju za ministricu !!! Ovaj Kirin bar uspije nasmijati !
Amadov is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 10:31   #6
ides!!!

Quote:
Amadov kaže: Pogledaj post
Jadna li smo mi drzava, ako je jedna Ruza Tomasic politicarka godine, a jos smo jadnija, ako mislimo da bi ta mogla biti ministrica unutrasnjih posova (kao da nije dosta ovaj Kirin, nego treba netko jos losiji !).



Po cemu vi to draga baka, mislite da je ova RT sposobna za tu funkciju ? Po tome sto se kao politicarka javno oglasila oko droge na Korculi ? Ili po tome sto je bila u Kanadi najobicnija policajka, koja recimo o kriminalistickoj policiji nema pojma (a krim. policija se bavi suzbijanjem trgovine drogom !), kao ni o bilo kojem drugom vidu policjskog posla ili po tome sto ima zavrsenu osnovnu skolu u nekom selu pored Maglaja i policijski tecaj (u trajanju od 3 mjeseca) na Ontario Police College-u ? Pa on je veca uvreda za policiju cak i od ovog Kirina ! Otprilike bi to bili razlozi, naj najkrace navedeni, a ne to sto ste vi napisali ! Iako je istina da se ministri biraju po podobnosti, ali tako je svugdje u svijetu, a ne samo kod nas (btw: onaj Mlinaric nije bio ginekolog !) ! A to da se za ministra postavi jedna polupismena policajka bi bilo vise nego tragedija, sto god vi mislili o tome ! Misleci da nesto zna o policiji, osim pozornicko patrolne sluzbe i pucanja iz pistolja (najboljeg kalibra 9 mm dugi - prema vlastitim proseravanjima i naslikavanjima sa pistoljem po novinama !), bi upropastila sve ostalo u MUP-u, o cemu nema pojma nida uopce postoji u policijskom poslu ! Pitajte jos nekoga tko je pozna iz perioda kada se pojavila u Uredu Predsjednika i tamo nekoliko mjeseci glumila nesto oko sigurnosti Banskih dvora /ne Tudjmana/, koliko je sranja u to kratko vrijeme napravila iz potpunog neznanja i nepoznavanja policijskog posla, osim onog kao sto sam spomenuo pozornickog !.
Samo si vi svi skupa zelite nju za ministricu !!! Ovaj Kirin bar uspije nasmijati !
potpisujem sav tvoj komentar
__________________
svi imamo pravo zivjeti..i ljudi i zivotinje...nemojte ih ubijati...pojedite si nekaj drugo
davorcek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 12:24   #7
Quote:
Gospar kaže: Pogledaj post
Ako Ruža priuzme MUP kormilo, dilerima je odzvonilo !!!
Ako ona preuzme kormilo - MUP-u je odzvonilo, a ne dilerima ! Pa nije MUP policijska ispostava na Korculi !
BTW: ona zivi na Korculi vec 15-tak godina i sve do danas se ne javlja, a sad kao "politicarka" odjednom zna sve o drogi i dilerima ! Ma daj, gospar, o'ladi !
__________________
Srbi lazu ! To im je od Boga ! (A.G.M.)
Wilbur is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 13:30   #8
Quote:
Wilbur kaže: Pogledaj post
Ako ona preuzme kormilo - MUP-u je odzvonilo, a ne dilerima ! Pa nije MUP policijska ispostava na Korculi !
BTW: ona zivi na Korculi vec 15-tak godina i sve do danas se ne javlja, a sad kao "politicarka" odjednom zna sve o drogi i dilerima ! Ma daj, gospar, o'ladi !
slažem se
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 14:01   #9
Dubrovački Vjesnik nije izabrao Šujicu?

nego Ružu? ajd, i to je već nešto...
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 14:15   #10
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post
Dubrovački Vjesnik nije izabrao Šujicu?

nego Ružu? ajd, i to je već nešto...
šuica je zato zabranila članovima gradskog vijeca da dodju na dodjelu te nije preuzela neku nagradu koju su joj reda radi dodjelili . nagradu su joj onda poslali poštom
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 14:38   #11
Quote:
Amadov kaže: Pogledaj post
Jadna li smo mi drzava, ako je jedna Ruza Tomasic politicarka godine, a jos smo jadnija, ako mislimo da bi ta mogla biti ministrica unutrasnjih posova (kao da nije dosta ovaj Kirin, nego treba netko jos losiji !).



Po cemu vi to draga baka, mislite da je ova RT sposobna za tu funkciju ? Po tome sto se kao politicarka javno oglasila oko droge na Korculi ? Ili po tome sto je bila u Kanadi najobicnija policajka, koja recimo o kriminalistickoj policiji nema pojma (a krim. policija se bavi suzbijanjem trgovine drogom !), kao ni o bilo kojem drugom vidu policjskog posla ili po tome sto ima zavrsenu osnovnu skolu u nekom selu pored Maglaja i policijski tecaj (u trajanju od 3 mjeseca) na Ontario Police College-u ? Pa on je veca uvreda za policiju cak i od ovog Kirina ! Otprilike bi to bili razlozi, naj najkrace navedeni, a ne to sto ste vi napisali ! Iako je istina da se ministri biraju po podobnosti, ali tako je svugdje u svijetu, a ne samo kod nas (btw: onaj Mlinaric nije bio ginekolog !) ! A to da se za ministra postavi jedna polupismena policajka bi bilo vise nego tragedija, sto god vi mislili o tome ! Misleci da nesto zna o policiji, osim pozornicko patrolne sluzbe i pucanja iz pistolja (najboljeg kalibra 9 mm dugi - prema vlastitim proseravanjima i naslikavanjima sa pistoljem po novinama !), bi upropastila sve ostalo u MUP-u, o cemu nema pojma nida uopce postoji u policijskom poslu ! Pitajte jos nekoga tko je pozna iz perioda kada se pojavila u Uredu Predsjednika i tamo nekoliko mjeseci glumila nesto oko sigurnosti Banskih dvora /ne Tudjmana/, koliko je sranja u to kratko vrijeme napravila iz potpunog neznanja i nepoznavanja policijskog posla, osim onog kao sto sam spomenuo pozornickog !.
Samo si vi svi skupa zelite nju za ministricu !!! Ovaj Kirin bar uspije nasmijati !
A joj! Prvo ne znam tako detaljni životopis navedene gospođe. Znam da je bila policajka i da se eto sad uhvatila u koštac s dilerima.Pa mi nekako izgledala kao(ipak) osoba iz struke. Za razliku od Mlinarića (ako nije ginekolog, onda je neki specijalist medicinske struke i s policijom je imao veze vjerojatno samo ako je plaćao kazne za pogrešno parkiranje). Pa ako je Antunovićka, pa pizza-men, pa šofer/geodet,danas milijunaš i t.d. i t.d. mogao(mogli) biti ministri vojske(zamjenici, nije bitno), onda mi je za ministra policije ipak od svih njih najškolovanija gospa Ruža. Bar je radila u policiji, kao pozornica, nema veze, s tečajem ili školom. Konačno, ajmo analizirati odmpremijera pa na dalje.Struka? kako da ne, samo dobra jezičina, t.j. elokvencija. Ali zato ako je osoba pametna, okruži se stručnjacima za pojedina područja. A ako nije, onda nam je, tako kako nam je, već od početka ove Države!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 19:58   #12
Ma daj, baka ! To je otprilike isto kao i kad bi medicinska sestra preko noci postala kardiorkirug !
A sve koje si nabrojila imaju barem formalnu skolsku spremu i to VSS, jer ova de facto ima NSS !
A u tome sto ona nesto malo zna o policiji i je glavni problem da nije pogodna za ministaricu, jer bi mislila da zna sve, pa bi bilo jos vise sranja od ovih koje smo dozivjeli od Jarnjaka, preko Lucina do danas !
A moz' misliti koliko strucnjaka HSP ima ne samo za policiju, nego uopce i s kojima bi se to Ruza okruzila ! Tesko da bi nasla ijednog profesionalca (koji se moze nazvati profesionalcem) koji bi htjeo raditi s njom !
Draga bako, godine vam ipak ne bi trebale dopustiti takvu naivnost, da popusite jednu Ruzu, koja se pojavila na povrsini, radi malo galame oko dilera i droge ili vam se svidja sto je njen glavni hobi "Pistolj 9mm" i sto je naucila pucati "shoot to kill" ? Kazete, uhvatila "u kostac s dilerima" - kako ? Jel' tako sto je javno ispricala ono sto na Korculi manje vise svi znaju, a sto je i ona znala, ali prije nije sjedila u Saboru !?
Bilo bi sjajno kada bi ona stranim ministrima policije tumacila kako ona dobro puca i koji je pistolj najbolji, kao sto danas Kirin lupeta o svom "redarskom stazu" kako prediskustvu za rad u policiji !
__________________
Srbi lazu ! To im je od Boga ! (A.G.M.)
Wilbur is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 21:54   #13
jebate..kako su se složili nesložljivi oko Ruže...

Možda ona nije za ministricu..ali je pokazala da ima "muda" veća od svih naših muškaraca zajedno..

I da je prilično poštena osoba..koliko to političar uopće može biti...

Sam ministar ko to god bio ništa ne može sam.

Država mora odlučiti hoće li suzbijati kriminal i dilere ili će ih štititi..

jer..možemo se mi zajebavati ali ako svak u ulici ili kvartu zna ko dila drogu kako to ne bi znala država koja ima silu policija i tajnih službi..

pa se dogodi da tip koji ima nekoliko desetaka kaznenih prijava šeta slobodan..kako je to moguće a ljudi za neplaćanje režija idu u zatvor..

To ne može ići bez dopuštenja države....to je jasno da jasnije ne može biti..

I sad je Ruža nekvalificirana....valjda nije kvalificirana da ostavlja kriminalce sa stotinjak kaznenih djela na slobodi..

"Kvalificirani" su nas i doveli do ovoga..
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 23:17   #14
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
jebate..kako su se složili nesložljivi oko Ruže...

Možda ona nije za ministricu..ali je pokazala da ima "muda" veća od svih naših muškaraca zajedno..

I da je prilično poštena osoba..koliko to političar uopće može biti...

Sam ministar ko to god bio ništa ne može sam.

Država mora odlučiti hoće li suzbijati kriminal i dilere ili će ih štititi..

jer..možemo se mi zajebavati ali ako svak u ulici ili kvartu zna ko dila drogu kako to ne bi znala država koja ima silu policija i tajnih službi..

pa se dogodi da tip koji ima nekoliko desetaka kaznenih prijava šeta slobodan..kako je to moguće a ljudi za neplaćanje režija idu u zatvor..

To ne može ići bez dopuštenja države....to je jasno da jasnije ne može biti..

I sad je Ruža nekvalificirana....valjda nije kvalificirana da ostavlja kriminalce sa stotinjak kaznenih djela na slobodi..

"Kvalificirani" su nas i doveli do ovoga..

Tek me odbaniralo pa ti ne mogu odgovoriti kako bi trebalo, jer ce me ponovo banirati !
Pa zato samo i kratko: Da nekvalificirna je, ustvari vise nego nekvalificirana, sto god ti mislio o tom pitanju !
(A "kvalificirani", odnosno "vise nego kvalificirani" su bili Jarnjak i Lucin koju su profesiju totalno unistili, a tu dvojicu su takodjer svi hvalili i dizali u zvijezde, slicno k'o i ovu Ruzu danas !)
Amadov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 00:07   #15
Quote:
Amadov kaže: Pogledaj post
Tek me odbaniralo pa ti ne mogu odgovoriti kako bi trebalo, jer ce me ponovo banirati !
Pa zato samo i kratko: Da nekvalificirna je, ustvari vise nego nekvalificirana, sto god ti mislio o tom pitanju !
(A "kvalificirani", odnosno "vise nego kvalificirani" su bili Jarnjak i Lucin koju su profesiju totalno unistili, a tu dvojicu su takodjer svi hvalili i dizali u zvijezde, slicno k'o i ovu Ruzu danas !)
Ne moš` bit ni baniran, ako nisi "kvalificiran".
Gospar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 00:25   #16
Quote:
Amadov kaže: Pogledaj post
Tek me odbaniralo pa ti ne mogu odgovoriti kako bi trebalo, jer ce me ponovo banirati !
Pa zato samo i kratko: Da nekvalificirna je, ustvari vise nego nekvalificirana, sto god ti mislio o tom pitanju !
(A "kvalificirani", odnosno "vise nego kvalificirani" su bili Jarnjak i Lucin koju su profesiju totalno unistili, a tu dvojicu su takodjer svi hvalili i dizali u zvijezde, slicno k'o i ovu Ruzu danas !)
Smiri žifčeke..nema razloga za nervozu..

ja sam isto rekao da su nas "kvalificirani" doveli do tu gdje jesmo..

A Ruža je nekvalificirana..
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 00:34   #17
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Smiri žifčeke..nema razloga za nervozu..

ja sam isto rekao da su nas "kvalificirani" doveli do tu gdje jesmo..

A Ruža je nekvalificirana..
A ne, stari moj, vise se ne uzrujavam, mozda samo raspored slova tako djeluje, iako mi ponekad dodje zao kada vidim, kako i koliko fora i demagogija ljudi puse i to 100 na sat !
Amadov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 00:50   #18
Quote:
Wilbur kaže: Pogledaj post
BTW: ona zivi na Korculi vec 15-tak godina i sve do danas se ne javlja, a sad kao "politicarka" odjednom zna sve o drogi i dilerima ! Ma daj, gospar, o'ladi !
U Splitu ima koliko os politicara koji zive tamo vise od 30 godina pa nisu se sitili dignit svoj glas protiv dilera.

Eto Ruza se javila "tek" nakon 15 godina, i opet nevalja.

Bolje sutit, a?
__________________
Dalmatinska Zagora !
Hrvoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:17   #19
A nevaja im zato jer bi ona sve te trovače pohapsila, a oni onda ne bi mogli dobit svoju "dnevnu dozu imuniteta".

Ili ti pučki rečeno, ostali bi brez radosti podgrijavanja večerice šterikon u maloj ožičici.
Gospar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:55   #20
Quote:
Gospar kaže: Pogledaj post
A nevaja im zato jer bi ona sve te trovače pohapsila, a oni onda ne bi mogli dobit svoju "dnevnu dozu imuniteta".
a zašto se nije očitovala o tome kako u svim vecim zaplijenama droge sudjeluju hrvati? koliko je brodova "palo" a koji su išli za hrvatsku ili je vlasnik broda bila neka hrvatska firma? riječ je o tonama ili kokaina ili heroina i puno vecim igračima nego što je neki cvik

i nisam ni primjetio da se očitovala o sumnjama da hrvatski diplomati sudjeluju u kriumčarenju droge...zašto nije?
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.