Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2007., 22:18   #1
Silikoni!

Ova tema je namijenjena curama koje su bile na plastičnoj operaciji grudi, ili to planiraju. Ona je mjesto gdje se razmjenjuju informacije i iskustva s različitim doktorima, operacijama, postoperativnom oporavku i tako dalje.

Ovo NIJE tema na kojoj se raspravlja o opravdanosti plastičnih operacija grudi. BOLI NAS KURAC ako mislite da su cure koje operiraju grudi iskompleksirane glupače, NE ZANIMA NAS što se vama više sviđaju prirodne grudi i JEBE NAM SE ako smatrate plastične operacije bespotrebnim idiotlukom.

Ako želite raspravljati o tome, slobodni ste otvoriti takvu temu. U protivnom, nemojte se ni truditi postati ovdje jer će takvi postovi biti smatrani trolanjem.





Hello Evo, ovako. Odlucila sam se staviti silikone, dvojkicu, tek toliko da ih imam i da na moju konstrukciju pristaju. Samo neznam kojem kirurgu da vjerujem. Dvoumim se izmedju Kincla i Glumicica, pa vas molim za savjet - koji je bolji? Ima li netko iskustva sa umetcima za grudi? Htjela bih da mi izgledaju prirodno, a ne kao dvije lopte... Help!

Zadnje uređivanje Herp : 18.09.2010. at 23:22. Reason: uvođenje pravila postanja
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 22:24   #2
Silikoni! [pročitati prvi post prije odgovaranja!]

A koliko ćeš to platiti, zanima me , možda i ja jednog dana si odem staviti silikone????
Siillva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 23:05   #3
Iako Glumičića smatram izuzetnim stručnjakom i čovjekom prvenstveno, za pitanje grudi bih ti savjetovala Kinčla, no kako sada sa Glumičićem u timu radi dr. Džepina (proguglaj si malo, vrhunski plastični kirurg, dugogodišnji docent na Rebru), ne mogu definitivno ništa reći. Mislim da su za grudi i Kinčl i Džepina jednako dobri, tj.najbolji. Mogu ti samo reći da dvojiš izmedju 2 najbolje hrvatske klinike i koju god da odabereš nećeš pogriješiti.

Savjetujem da dobro razmisliš, pogotovo ako još nemaš 21 godinu, žensko tijelo dugo sazrijeva - pa čisto da ne bi žalila.
Still wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 00:22   #4
Imam 23 godine...Moj razvoj je odavno zavrsio, dugo sam cekala i razmisljala, nadala se da ce se nesto pokrenuti, ali nista se nije desilo, tako da sam se odlucila na ovo. Raspitivala sam se o cijenama - kod Glumicica je od 2500 - 3000 eura, a tako nesto je i kod Kincla. Sada su ti umetci trajni, ne treba ih se vaditi nakon svakih 10 god, tako da to i nije prevelika cijena. Jednom ih stavis i to je to!
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 00:34   #5
gLUMIČIĆ ZA NOSEVE,kINCL ZA SISE,TO JE OPĆE POZNATO
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 00:37   #6
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Hello Evo, ovako. Odlucila sam se staviti silikone, dvojkicu, tek toliko da ih imam i da na moju konstrukciju pristaju. Samo neznam kojem kirurgu da vjerujem. Dvoumim se izmedju Kincla i Glumicica, pa vas molim za savjet - koji je bolji? Ima li netko iskustva sa umetcima za grudi? Htjela bih da mi izgledaju prirodno, a ne kao dvije lopte... Help!
Kad već plaćaš, pa montiraj si malo veće
__________________
Šta je bolje od Red bula?
Red pršuta, red sira...
protective is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 00:40   #7
Ha, ha, moram ih prvo vidjet pa cu odlucit. Ali ne patim za velikim grudima, niti bi ih sebi "montirala". Ovo bi bilo cist lijepo i taman na moju figuru.
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 00:45   #8
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Ha, ha, moram ih prvo vidjet pa cu odlucit. Ali ne patim za velikim grudima, niti bi ih sebi "montirala". Ovo bi bilo cist lijepo i taman na moju figuru.
A dobro, kako hoćeš...mislio sam kad već plaćaš, a razlika u cijeni je predpostavljam zanemariva, pa neka fina trojčica bi ti itekako dobro stajala
__________________
Šta je bolje od Red bula?
Red pršuta, red sira...
protective is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 00:59   #9
Quote:
protective kaže: Pogledaj post
A dobro, kako hoćeš...mislio sam kad već plaćaš, a razlika u cijeni je predpostavljam zanemariva, pa neka fina trojčica bi ti itekako dobro stajala
Ma koliko sam skuzila te silikonske dvojke su vece od onih "prirodnih", skoro kao prirodna trojka. A i ne zelim da to okolina primjeti - preko noci postala Pamela Anderson! Al bas ti hvala sto se brines,ha,ha
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 01:14   #10
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
gLUMIČIĆ ZA NOSEVE,kINCL ZA SISE,TO JE OPĆE POZNATO
ouuukej...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 01:27   #11
Kako stojis sa kilazom?
Kazes da bi na tvoju gradju dobro pasala trojka...pretpostavljam da si mrsavija cura...
Ako dotjeras kilazu mozda ti i grudi nabujaju...

Ja sam ono sto na ovakvim topicima zovu - dosada, napast, us...
Zelim da jos malo razmislis o svemu.
Vjerovatno si i bez silikona imala i udvaraca i dovoljno ljubavi - pa cemu bacati pare na nesto takvo i ici pod noz bez potrebe...
Radije za te pare otputuj na neko fino mjesto i uzivaj...

Ako se ipak odlucis za silikone nadam se da ce biti vrijedni truda i novca i da ce sve ispasti bas po tvojoj volji.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 01:53   #12
Sitne sam gradje, al ne zelim se udebljati 15 kg da bih imala jedinicu. Kuzis, da imam samo jedinicu bila bih presretna. Imas pravo, imam dosta udvaraca, smatraju me zgodnom, al nitko ne zna sto krijem ispod DEBELOG push up grudnjaka. Jednostavno to zelim radi sebe. Pokusaj samo zamislit kako je to kad godinama nisi bila na plazi s frendicama nego se skrivas da te nitko ne vidi. Uzas
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 01:55   #13
[Ako se ipak odlucis za silikone nadam se da ce biti vrijedni truda i novca i da ce sve ispasti bas po tvojoj volji. [/QUOTE]


Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 01:57   #14
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Sitne sam gradje, al ne zelim se udebljati 15 kg da bih imala jedinicu. Kuzis, da imam samo jedinicu bila bih presretna. Imas pravo, imam dosta udvaraca, smatraju me zgodnom, al nitko ne zna sto krijem ispod DEBELOG push up grudnjaka. Jednostavno to zelim radi sebe. Pokusaj samo zamislit kako je to kad godinama nisi bila na plazi s frendicama nego se skrivas da te nitko ne vidi. Uzas
ok,ako ti je to stvarno kompleks..al nemoj ništa više od dvojke..neka budu šta prirodnije na tebi..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 02:30   #15
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ok,ako ti je to stvarno kompleks..al nemoj ništa više od dvojke..neka budu šta prirodnije na tebi..
Ma nego sta, dvojka ko petica !
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 03:02   #16
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
gLUMIČIĆ ZA NOSEVE,kINCL ZA SISE,TO JE OPĆE POZNATO
pogotovo tebi bih savjetovala, ako se ikada odlučiš definitivno za zahvat - odi kod Glumičića, sigurna sam za razliku od mnogih drugih doktora da on ima liječnički kodeks i sigurno ti ne bi dirao nos samo da zaradi,
najbolje će ti objasniti sa stručne strane što misli.
Iz prve ruke ti kažem, mojoj prijateljici je odbio operirati nos uvjerivši je da joj baš takav pristaje uz njeno lice.

A ovi što pričaju protiv njega ne znam na čemu temelje to? Na njegovom nastupu i kontaktu s medijma? Čovjek je samo otvoren u pogledu toga i na neki način je pridonio skidanju tog velikog mita sa te grane kirurgije kod nas.

Ne znam za druge liječnike, ali Glumičić je diplomirao medicinu sa 22 godine života što ne znam kome je uspjelo, cijeli život proveo na usavršavanjima pored redovite specijalizacije i za njega doista ne postoje argumenti da ga se naziva lakrdijašem - samo jal, ljudska zloba ili ljubomora možda.

Što se tiče djevojke koja želi silikone - prvo žao mi je da netko ima takve komplekse da zbog njih ne ide na plažu, da se skriva...
Vjeruj, nisu dečkima grudi presudne kod djevojaka, jesu nekima manje ili više važne, ali sigurno nisu kriterij po kojem (bar oni normalni - pretpostavljam da takve i ti sama gledaš) će ih neka djevojka privući ili im zadržati pažnju.

Zašto bi se ti skrivala? Zdrava si, mlada i sama kažeš - zgodna - lijepo izidji i ovo ljeto se kupaj, a operaciju ako je već odluka definitivna radije ostavi za jesen, lakše ćeš podnijet kad zahladi i sve.

Kinčl je istina vjerujem najveći stručnjak za grudi i općenito za zahvate na tijelu i odlična ti je odluka ako je već donesena.

A ovo ljeto iskoristi, ko zna možda se baš svidiš sebi i riješiš kompleksa kad vidiš da i netko drugi ih može zavoljet kakve jesu.
Still wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 03:04   #17
Kako je diplomirao medicinu s 22 godine ako studij traje 6
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 03:11   #18
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Kako je diplomirao medicinu s 22 godine ako studij traje 6
u to vrijeme je trajao 5 godina, pod pretpostavkom da neke roditelji pošalju ranije u školu ko npr mene , srednju završiš s 18 il nepunih 18 -
dakle moguće je, al prešla sam se za godinu - diplomirao je znači sa 23 godine.
Still wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 03:21   #19
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Hello Evo, ovako. Odlucila sam se staviti silikone, dvojkicu, tek toliko da ih imam i da na moju konstrukciju pristaju. Samo neznam kojem kirurgu da vjerujem. Dvoumim se izmedju Kincla i Glumicica, pa vas molim za savjet - koji je bolji? Ima li netko iskustva sa umetcima za grudi? Htjela bih da mi izgledaju prirodno, a ne kao dvije lopte... Help!
glumičić je sevki ćube radio, pa ti vidi kako je stručan, a znam podosta curki koje je još više "uljepšao", plakale i kukale od sreće

pogledaj si možda u "doktor u kući" imaš par reklamica i ako ikako možeš raspitaj se kod cura koje su to već radile tako da imaš uvid iz prve ruke

i da moraš bit svjesna da to nije samo jedna operacija u životu i mirna si
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 03:26   #20
[i da moraš bit svjesna da to nije samo jedna operacija u životu i mirna si[/QUOTE]



Kako to mislis?
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:35.