Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2007., 15:15   #61
Quote:
Vallentina kaže: Pogledaj post
Potpuno podrzavam Dexter, i mada sam na jednoj slicnoj temi vec navela svoj primer, ponovicu ga ovde jer ima puno ljudi koji ne shvataju da se zene ne odlucuju na takvu operaciju iz hira ili zato sto uzivaju da ih neko sece, nego im zivot moze stvarno biti potpuno unisten zbog tog nedostatka... Operisala sam grudi pre 10 godina, kada se ovde o estetskim operacijama nije ni govorilo niti su bile toliko "popularne". Imala sam 20 godina i bila sam jako nesrecna, ne zato sto sam imala male sise, nego zato sto ih nisam imala uopste. Bila sam izuzetno lepa devojka (i sada sam ), a momke sam sve redom odbijala... Posle dugog razmisljanja, prelomila sam i poverila se mami koja me je podrzala i dala mi novac za operaciju. Interesantno je da niko iz moje okoline nije nista primetio, cak ni tata i sestra sa kojima sam zivela, ni drugovi i drugarice, familija... bukvalno niko, do dana danasnjeg za tu operaciju znamo samo mama i ja. Do tada sam nosila grudnjake sa umetcima, a posle zahvata su mi grudi postale otprilike te velicine, pa prakticno razlike "pre" i "posle" nije ni bilo. Doktor mi je ugradio najmanje implatate koji su tada postojali, i dobila sam najlepse sike na svetu, male, oble, meke na dodir (proteza je smestena ispod grudnog misica). Osecala sam toliku radost i unutrasnje zadovoljstvo da vam to ne mogu recima opisati, prosto sam blistala. Najlepse godine (20-30) sam provela srecna i zadovoljna sobom i svojim telom, setajuci najmodernije krpice, najminimalniji kupaci na plazi, uske majicice... I danas, posle dva porodjaja, ostale su iste, i svaki put kada se posmatram u ogledalu iznova se odusevljavam prizorom koji vidim. Toliko ih volim i smatram ih potpuno svojim, kao da sam se sa njima rodila. Ovaj topic me je podsetio na davnu proslost i zelim ovim putem da ohrabrim devojke koje su nesrecne jer se priroda grubo poigrala sa njima da ne oklevaju jer mladost je samo jedna, njihov zivot je samo njihov i niko nema prava da im sugerise sta treba (ili ne treba) da rade - to one same najbolje znaju. Vazno je samo da sve sto radite, radite jedino i iskljucivo ZBOG SEBE, a ne zbog nekakvog trenda, mode, momka, muza itd. Samo tako cete biti srecne i zadovoljne. Pozdrav svima!
tvoj odgovor joj je prava podrška....a najbitnije je da pišeš iz iskustva
dexter od anestezije ti se dosta spava i malo si kao mamurna taj dan.....ali prođe već sutradan, dogovori se s doktorima koje tablete za bolove možeš piti kad te pusti anestezija, rezovi bi mogli biti bolni
good luck
Cat_drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2007., 21:00   #62
Ajmo curke,dajte jos koje iskustvo - ugodno ili neugodno, ne mora biti vase osobno!
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 13:38   #63
Hm, ja nemam nikakvo iskustvo sa silikonima, ali... imala sam cice neka mizerna jedinica i stalno sam maštala o većim, i s 31. godinom cice narasle, same od sebe. Sad se pitam, da sam stavila silikone, kako bi to sve skupa sad izgledalo?
A imam frendicu koja isto kao ni ti nema niti c od cica, ali stvar je u pristupu, ona je svoj nedostatak prihvatila, ne nedostaje joj samopouzdanja i mogu ti reći da je imala prilično uspjeha kod muškog spola...sada je udana i ima dvoje djece, a druga frendica se nije znala nostiti s takvim nedostatkom, nedavno je stavila silikone i sad je jako sretna i zadovoljna....
Mislim da ti o tome moraš još puno promisliti i konzultirati se sa lječnikom i bez obzuira što odlučiš želim ti sreću i zadovoljstvo!
kb2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 13:59   #64
Quote:
kb2 kaže: Pogledaj post
Hm, ja nemam nikakvo iskustvo sa silikonima, ali... imala sam cice neka mizerna jedinica i stalno sam maštala o većim, i s 31. godinom cice narasle, same od sebe. Sad se pitam, da sam stavila silikone, kako bi to sve skupa sad izgledalo?
A imam frendicu koja isto kao ni ti nema niti c od cica, ali stvar je u pristupu, ona je svoj nedostatak prihvatila, ne nedostaje joj samopouzdanja i mogu ti reći da je imala prilično uspjeha kod muškog spola...sada je udana i ima dvoje djece, a druga frendica se nije znala nostiti s takvim nedostatkom, nedavno je stavila silikone i sad je jako sretna i zadovoljna....
Mislim da ti o tome moraš još puno promisliti i konzultirati se sa lječnikom i bez obzuira što odlučiš želim ti sreću i zadovoljstvo!
to je i meni fascinantno ja imam 24 i još me uvijek bole na dodir (i kad nemam mengu) tijelo se mijenja, pa postoji mogučnost da i moje narastu?
Cat_drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 16:58   #65
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Ajmo curke,dajte jos koje iskustvo - ugodno ili neugodno, ne mora biti vase osobno!
Moja prijateljica je stavila silikone i sad su joj savršene ! Nije imala nikakve, čak ni nakon poroda! Uglavnom bila je jaaako nesretna, sad ima trojku, znam da je operirana u Novoj bolnici i da ju je jako boljelo nakon operacije i da je nosila neki steznik 3 mjeseca. Išla je u Novu bolnicu jer je inače medicinska sestra pa se raspitala i saznala da su tamo najbolji.
Bamby is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 17:16   #66
Quote:
Bamby kaže: Pogledaj post
Moja prijateljica je stavila silikone i sad su joj savršene ! Nije imala nikakve, čak ni nakon poroda! Uglavnom bila je jaaako nesretna, sad ima trojku, znam da je operirana u Novoj bolnici i da ju je jako boljelo nakon operacije i da je nosila neki steznik 3 mjeseca. Išla je u Novu bolnicu jer je inače medicinska sestra pa se raspitala i saznala da su tamo najbolji.
Mislis na novu bolnicu u Dubravi? Pa i ja bi tamo najradje jer se osjecam sigurnije u bolnici, ali ne znam kako da dodjem do tamo, treba mi neka uputnica ili dodjem tek tako na odjel plasticne kirurgije i kazem da bi htjela na operaciju? Rekla mi je jednom jedna doktorica da je neka cura otisla staviti silikone jer isto nije imala nista i da joj je sve platilo zdravstveno. To bi bilo super ako je to moguce, jer 3000 Eura treba skupiti...
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 17:19   #67
Quote:
Cat_drive kaže: Pogledaj post
to je i meni fascinantno ja imam 24 i još me uvijek bole na dodir (i kad nemam mengu) tijelo se mijenja, pa postoji mogučnost da i moje narastu?
Ma ne vjerujem u to da tek tako iznenada narastu, rijetkost je to.Jedino ako se udebljas 15 kg pa se malo povecaju. Tako i Dvina Meler tvrdi da su joj grudi samo najedanput narasle za dva broja. Mos mislit! Uf, kad bi to bar tako bilo. Legnes ravna, probudis se s cicama, ha, ha
Sad se prica i o nekim zvakama koje poticu rast grudi. Nista, morat cu kupit kojih 1000 paketa!
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 17:51   #68
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Ma ne vjerujem u to da tek tako iznenada narastu, rijetkost je to.Jedino ako se udebljas 15 kg pa se malo povecaju. Tako i Dvina Meler tvrdi da su joj grudi samo najedanput narasle za dva broja. Mos mislit! Uf, kad bi to bar tako bilo. Legnes ravna, probudis se s cicama, ha, ha
Sad se prica i o nekim zvakama koje poticu rast grudi. Nista, morat cu kupit kojih 1000 paketa!
nekima narastu u trudnoci i ostanu vece nakon, nekom od pilula nekom ne, a nekom i same od sebe, moguce je, pogledaj stefani hohnjec samo , ne, al fakat je moguce, ja znam curu koja je bila daska, mozda dvojka, al ne vjerujem i s 24 godine su joj sise narasle za 2 broja sigurno, a nije se udebljala, desava se, ni meni nije jasno kako
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 18:36   #69
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
nekima narastu u trudnoci i ostanu vece nakon, nekom od pilula nekom ne, a nekom i same od sebe, moguce je, pogledaj stefani hohnjec samo , ne, al fakat je moguce, ja znam curu koja je bila daska, mozda dvojka, al ne vjerujem i s 24 godine su joj sise narasle za 2 broja sigurno, a nije se udebljala, desava se, ni meni nije jasno kako
Pa meni dvojka bas i nije "daska", daska je ovo sto ja imam. Kuzis, mogu se tebi grudi povecat s godinama ako imas nesto, nekakvu podlogu, makar to bila i jedinica. Al ako imas nulu nista se ne moze desiti. Pila sam i kontracepc pilule, zatim lijepila hormonalne flastere s estrogenima i svasta - pa se nista nije pommaklo. Sve ovisi od osobe do osobe. Pitat cu Stefani za recepturu
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 18:43   #70
nisam operirala grudi, ali znam dosta cura sto jesu
ovako koliko sam skuzila cure koje su radile silikone prije tipa 7 god su imale probleme (ne sve) i oporavak je trajao duse i ti steznici i masranja...
a cure koje su to friskije redile nemaju problema i oporavak je kratko trajo
ali sam cula da u hr ne daju svi dr certifikat o silikonima, to je jako bitno!!!!
da znas da si ti prva s tim umetcima, ljudi svasta rade, neka ih izvadi, a tebi ih uvali!!!
ja da idem mislim da bi to bio onaj dr iz Rijeke- Zambeli ili tako nekako se preziva
a ako biras izmedu Kincla i Glumicica, moje misljenje Kincl za cicke
Sretno!!
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 19:15   #71
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Rekla mi je jednom jedna doktorica da je neka cura otisla staviti silikone jer isto nije imala nista i da joj je sve platilo zdravstveno.
To je istina? ...možda ako se provuče pod neku bolest
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 20:21   #72
Quote:
Ida Bauer kaže: Pogledaj post
To je istina? ...možda ako se provuče pod neku bolest
I ja mislim, kao neki psihički poremećaj, deprica ili tako nešto pa ti psihić kao terapiju propiše nove sise, ali čisto sumnjam da to samo tako ide.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 21:30   #73
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Mislis na novu bolnicu u Dubravi? Pa i ja bi tamo najradje jer se osjecam sigurnije u bolnici, ali ne znam kako da dodjem do tamo, treba mi neka uputnica ili dodjem tek tako na odjel plasticne kirurgije i kazem da bi htjela na operaciju? Rekla mi je jednom jedna doktorica da je neka cura otisla staviti silikone jer isto nije imala nista i da joj je sve platilo zdravstveno. To bi bilo super ako je to moguce, jer 3000 Eura treba skupiti...
Da u Dubravu . Uglavnom ona je sama kupila umetke a platila sve skupa 20000kn. Budem je baš pitala kod kog je išla i dal je trebala uputnicu pa ti javim.
Bamby is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 21:56   #74
Quote:
Bamby kaže: Pogledaj post
Da u Dubravu . Uglavnom ona je sama kupila umetke a platila sve skupa 20000kn. Budem je baš pitala kod kog je išla i dal je trebala uputnicu pa ti javim.
E bas ti puno hvala! Pitaj je nek ti sve od pocetka objasni, kako je sve islo, please. I gdje je kupila umetke? Kako je znala koji joj trebaju?

E da, i koliko je lezala u bolnici?
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 22:23   #75
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
E bas ti puno hvala! Pitaj je nek ti sve od pocetka objasni, kako je sve islo, please. I gdje je kupila umetke? Kako je znala koji joj trebaju?

E da, i koliko je lezala u bolnici?
Što se tiče kupovanja umetaka, dr. Kinčl je govorio da je to nedopustivo da pacijentica sama kupi umetke jer tako doktor nikad ne može znati jesu li zaista sterilni.

Razmisli dobro kome ćeš ići jer je i u privatnim klinkama cijena oko 20 000 kn u hr, a u BiH su još jeftiniji, navodno čak oko 12 000 kn.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 22:29   #76
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
Što se tiče kupovanja umetaka, dr. Kinčl je govorio da je to nedopustivo da pacijentica sama kupi umetke jer tako doktor nikad ne može znati jesu li zaista sterilni.

Razmisli dobro kome ćeš ići jer je i u privatnim klinkama cijena oko 20 000 kn u hr, a u BiH su još jeftiniji, navodno čak oko 12 000 kn.
Ispravak.. bilo je to prije 3 godine... Pitala sam je i ona je njima dala novce da kupe... sorry.
Bamby is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 22:30   #77
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
Što se tiče kupovanja umetaka, dr. Kinčl je govorio da je to nedopustivo da pacijentica sama kupi umetke jer tako doktor nikad ne može znati jesu li zaista sterilni.

Razmisli dobro kome ćeš ići jer je i u privatnim klinkama cijena oko 20 000 kn u hr, a u BiH su još jeftiniji, navodno čak oko 12 000 kn.


Hm, ali pitam se kakva im je kvaliteta?
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 22:31   #78
Quote:
Bamby kaže: Pogledaj post
Ispravak.. bilo je to prije 3 godine... Pitala sam je i ona je njima dala novce da kupe... sorry.
E tako već može, znači 20 000 kuna sve skupa, sa umecima, operacijom, oporavkom?

Ako je tako ja bi izabrala bolnicu jer si ipak u bolnici gdje imaju sve potrebno za nedaj Bože, kritične situacije.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 22:37   #79
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
[/B]

Hm, ali pitam se kakva im je kvaliteta?
Sarajevski liječnici su na glasu kao dobri, isto kao i Tuzlanski.
To što je Glumičić u Hr i što je razvikan ne znači ništa, ne kažem da Glumičić ne valja, ali se priča za njega da baš i nije profesionalac za kakvog se izdaje.

Jako se dobro prije raspitaj kome ćeš pod nož, jer i među kirurzima ima teških šarlatana koje boli jedna stvar kako će te sredit.

Sjeti se onih slučajeva iz Osijeka gdje su 2 navrata umrle cure pri operaciji nosa, a u oba slučaja je bio isti anesteziolog, dali je zakazala anestezija ili nešto drugo, ne znam, ali ozbiljno shvati tu operaciju i stvarno dobro pročešljaj tko je kirurg, anestezilog, jesu li uopće licencirani za te poslove, traži certifikate o umecima i obavi sve potrebne pretrage prije operacije.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 22:37   #80
Koliko sam vidjela i Kincl i Glumicic imaju dobre anesteziologe i sve potrebno za reanimaciju u slucaju da nesto podje po krivu...Al bolnica je definitivno sigurnija. Samo tu mi se opet namece pitanje - imaju li oni dovoljno iskustva sa time, jer ovi privatnici ipak to rade takorekuc svaki dan
Dexter_ml is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:05.