Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2008., 21:48   #21
od mojih tetovaža,mene je jedino boljela ova na dnu trbuha.ali to ti je sve individualno,netko je na trbuhu osjetljiv,netko nije.ali svakako se da izdržati
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 21:58   #22
Ja imam dvije..jednu na dupetu a drugu na dnu leda iznad guze.
Na guzi me nije bolilo a na ledima vise me je peckalo nego bolilo.Onda kada ti utrne sve vise nist ne osjecas.
Ako bas tako zelis tetovazu onda skupi hrabrosti,ak ne izdrzis sve u odjednom nikom nista doci ces sutra.
Nekoga vise boli nekoga manje tak da ces sama vidjeti.
kika80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 12:10   #23
nema veze s tebuhom, al ja sam si istetovirala nogu...malo povis zgloba ,na prdnjoj strani noge...tri zvjezdice...i ispalo je prekrasno...
a zakaj sam se tetovirala...jer moj frend nije imal svinju, ko neciji...ko je spomenuo u postu prije toga....pa me pitao dal ocu srce na nozi... a ja budala, naravno...15 godina...dala njemu nogu....ja ocekujem prekrasno srce.,..kad on meni napravio neku kiflu na nozi...htjela sam si nogu odsjeci....vjesto sam skrivala to do 19 god, al sam prosle god odlucila da cu to rijesiti....
bolilo je ko sam vrag....direkt po kosti...al sam izdrzala...i bas je fensi smesi...
Zvjezdica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 17:33   #24
Ja imam na ramenu sa stražnje strane malu tetovažu, 3 zvjezdice, i nije me bolilo uopće, filing je ko da te neko grebucka s nečim,što u biti i radi. Sigurno ću u budućnosti napraviti još jednu-dvije.
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 22:37   #25
Imam ja baš na tom mjestu. Ili se ne sjećam više da je nešto posebno boljelo ili stvarno nije. Ali doduše, ja imam visok prag boli.
Sjećam se da me boljelo kad je treći put prelazio iglom po istom mjestu i sjećam se da je svirao neki stari rock
Ostalo: i nije tako strašno. Stvarno.
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 22:42   #26
Imam tetovažu na stražnjem dijelu vrata i nije me boljelo.
Meni je to, dapače, bilo ugodno iskustvo.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 01:59   #27
imam 2..prva iznad desnog guza , nisam ni osjetila..druga na lijevom boku, e od te sam se skoro onesvijestila...a treca ce uskoro, na ledja, po kraljeznici (mislim da ce ta bit najgora)
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 14:04   #28
imam 4 tetovaze, 3 su izuzetno velike a jedna je mala.... mala je na samoj pubicnoj kosti i nista nije boljela, jedna (najveca) je preko leda i malo je boljelo kad je igla ulazila u samu kraljeznicu a na svakoj nozi oko svakog cijelog gleznja imam u krug istetovirano i mogu reci najvise me je boljelo od svega kad je igla ulazila u ahilovu tetivu ali meni je sve to ok i izuzetno brzo se naviknes na bol te raste ti prag boli svakim iducim tetoviranjem...
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 00:00   #29
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
cure zanima me da li je koja od vas radila tetovazu na donjem dijelu stomaka , vise prema preponama??? ja idem 28.og na tetoviranje al me strah boli ......ne znam...sta ako ne budem mogla izdrzat heheheh
Moja frendica ima kineski znak ljubavi točno na tom mjestu i nju nije ništa bolilo kad se tetovirala.
Mrs. Divine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 10:14   #30
Quote:
Mrs. Divine kaže: Pogledaj post
Moja frendica ima kineski znak ljubavi točno na tom mjestu i nju nije ništa bolilo kad se tetovirala.
je li ona sigurna da baš to ima?
da nema nešto kao -ovde je wc- i slično!

mene je tetoviranje UŽASNO bolilo! doduše tetovaža je dosta velika i puna detalja pa mi je radia više puta po 4-5 sati....ali na momente nisam mogla suzdržat suze! znala san da ne mogu odustat na po puta, ali par puta mi je i to prolazilo kroz glavu!

al sad par godina posli, sve je zaboravljeno, i opet bi prošla isto!
__________________
...all that I am, all that I ever was, is here in your perfect eyes, they're all I can see..
*bonita* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 17:04   #31
jel mi može netko reći koga koji bi mi studio preporučili u zg?
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 21:15   #32
Quote:
*bonita* kaže: Pogledaj post
je li ona sigurna da baš to ima?
da nema nešto kao -ovde je wc- i slično!

mene je tetoviranje UŽASNO bolilo! doduše tetovaža je dosta velika i puna detalja pa mi je radia više puta po 4-5 sati....ali na momente nisam mogla suzdržat suze! znala san da ne mogu odustat na po puta, ali par puta mi je i to prolazilo kroz glavu!

al sad par godina posli, sve je zaboravljeno, i opet bi prošla isto!
Valjda je sigurna.
__________________
~ “Woman is a miracle of divine contradictions” ~
Mrs. Divine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 22:57   #33
Quote:
crvena ruža kaže: Pogledaj post
jel mi može netko reći koga koji bi mi studio preporučili u zg?
zele zagreb zele zagreb zele zagreb zele

zagreb


:best:
pascimotanasanji is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 01:25   #34
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
cure zanima me da li je koja od vas radila tetovazu na donjem dijelu stomaka , vise prema preponama??? ja idem 28.og na tetoviranje al me strah boli ......ne znam...sta ako ne budem mogla izdrzat heheheh
ma nema te kaj biti strah, ak si bas to zelis pretrpela bus..

ja inace ne podnosim igle, ono dok moram na vadjenje krvi ide mama s menom da me drzi za ruku kak mi je bad (a ono, 28 godina imam, nije bas da sam djete)..al zato sam za tetovazice bila hrabra.. imam ih 4 komada. i imam jednu tu negde na tom djelu di bi ti i nije tak strasno, bus prezivela
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 11:13   #35
Quote:
nerabianca kaže: Pogledaj post
imam 4 tetovaze, 3 su izuzetno velike a jedna je mala.... mala je na samoj pubicnoj kosti i nista nije boljela, jedna (najveca) je preko leda i malo je boljelo kad je igla ulazila u samu kraljeznicu a na svakoj nozi oko svakog cijelog gleznja imam u krug istetovirano i mogu reci najvise me je boljelo od svega kad je igla ulazila u ahilovu tetivu ali meni je sve to ok i izuzetno brzo se naviknes na bol te raste ti prag boli svakim iducim tetoviranjem...
Igla ne ulazi dublje od kože
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 14:59   #36
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Igla ne ulazi dublje od kože

i ne moze dodirnuti kost nikako...osim ono da borerom busi...
mene je bilo jako strah kad sam prvu radila jer ono ne znas sto ocekivat...
iskustva razlicita ko na ovom topicu dosad...
vise me boljelo kad je radio obrube nego sjencanje al brzo utrne i naviknes se na osjecaj...e ta je malo veca i na lijevoj lopatici...
drugu sam radila iznad gleznja...ta stvarno nije boljela pa skoro nimalo...valjd ono covjek zna kak je prosli put bilo pa si pripremljen a i kad stvarno to zelis nije tesko pretrpit...
spremam se u daljnje pohode...zarazno je bas kako kazu...
__________________
Theatrical, dramatical...
13Lilly13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 15:27   #37
Quote:
pascimotanasanji kaže: Pogledaj post
zele zagreb zele zagreb zele zagreb zele

zagreb


:best:

Hvala! A gdje je to i jeli se baš studio zove ZELE? Ja već dugo planiram ići pa sam čekala da rodim drugu bebu jer me bilo strah kako će mi izgledati tetovaža na dnu leđa nakon trudnoće! A sad sam svoje obavila pa mislim ići, ali sad se razmišljam o tome da je stavim na sredinu leđa malo ispod vrata!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 15:50   #38
eee

evo da vam javim prezivjela sam tetoviranje, tnx na podrsci, ali mene je jebenooooooo boljelo, rsplakala sam se od blozi uzasssssssssss,i jos uvijek me boli a evo proslo je tjedan dana od tetoviranja.....to mi je prva i zadnja tetovaza
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 16:47   #39
Quote:
pumpkin pie kaže: Pogledaj post
Igla ne ulazi dublje od kože
krivo sam se izrazila... u podrucju gdje se nalazi ahilova tetiva i na podrucju uz samu kraljesnicu.... moram pocet tocno u rijec paziti sto pisem
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 17:58   #40
hej c.ruza evo ti adresa od Zeleta...oni su super,genijalni su! ja sam tamo radila tetovazu i super je ispalo i opet cu tamo na tetovazu kad rodim . To je kod Cibone....lako je za naci.
tetoviranje.com
daca999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.