Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2017., 08:10   #4741
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
tko vas je pirsao u octopusu?
irena je jedina koja je vrh.
ikad. igdje.



I mene je Irena.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:27   #4742
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
tko vas je pirsao u octopusu?
irena je jedina koja je vrh.
ikad. igdje.

Dečko onaj. Domagoj
SekaSis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 03:54   #4743
Quote:
Rachellina kaže: Pogledaj post
Bok ljudi, vidim da se pisalo ovdje i o suprasorb foliji (nadam se da sam pogodila naziv). Ono sto mene zanima je dali svi tato majstori žele to stavljati ili ne? Na stranici Gandalfa i Zeleta nema nista o tome. Jedino Octopus pise da stavljaju a u Octopus ne bi nikako isla. Foliju moram sama kupiti? Ako netko moze napisati gdje u koja je cijena bila bi vam zahvalna
Znam da odgovaram na stari post, ali možda će nekog zanimat ista info.
Tetovirala sam se u Hardlineu prošle godine (jebote, već skoro godina prošla ) i oni koriste tu foliju.

E
Mislim da ću i ove godine "tražit" tetovažu za rođendan
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 13:03   #4744
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Znam da odgovaram na stari post, ali možda će nekog zanimat ista info.
Tetovirala sam se u Hardlineu prošle godine (jebote, već skoro godina prošla ) i oni koriste tu foliju.

E
Mislim da ću i ove godine "tražit" tetovažu za rođendan
Kako si zadovoljna tetovazom ? Po slikama koje sam vidjela cini mi se da super rade.
SekaSis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 15:07   #4745
Moja tetovaza je mizerija, pa ne mogu komentirat taj dio.

Aliii to je prvi salon di sam se osjecala bas super. Energija, atmosfera, zajebancija...
Naravno da je i higijena na mjestu, profesionalnost.
Nemam zamjerke.

Mene je tetovirao Damir i gledam njegove radove po fejsu i fakat su wow.
Moje preporuke, stvarno!

Tetovirala sam se prije kod Robija i Senfa i u Octopusu kod Nike, al ak cu se igdje vise ic tetovirat to ce bit kod Damira.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 15:54   #4746
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
u petak utefterila prvu tetovažu

Studio Točka u Rijeci

prezadovoljna.....baš je lijepa,font predivan....velika nekih 14x4

a bolilo nije ništa

Koliko si platila?

Ja bi ovako nešto, samo na ramenu, jel zna itko kolko bi otprilike to koštalo, kakve je bol i tako?

https://i.pinimg.com/564x/5f/ee/4c/5...0c0d87627c.jpg
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 18:17   #4747
Pozdrav htio sam pitati ovo sto me odavno muci,dali ljudi sa tetovazama imajuu problema sa pronalaskom posla (nez cudno bi mi bilo vidjet policajca ili neznam doktora sa istetoviranom cijelom rukom mada nemam nista protiv takvog vida umjetnosti bar za mene),cisto pitam za to te jeli itko od vas imao neugodnosti zbog tetovaza i odbijanja zbog iste na poslu,i koliko su sigurne one masinice,inace sam teski sumnjivac i hipohondar pa se uvijek pitam moze li se sida prenjet tim putem ili tako nesto slicno.
Imam u vidu ima jedno godinu dana da si istetoviram lijevu nogu nesto sto bi meni jako znacilo i nebi se tetovirao da drugi vide vec cisto da izbacim ono kako ja to zamisljam i sta mi znaci na svojoj vlastitoj nozi.
Moze pomoc. Lijep poz svima.
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:18   #4748
Policajci ne smiju imati vidljive tetovaze. Ni liječnika nikad nisam vidjela s tetovazom. Moja je na rebrima, rijetko tko zna da ju imam. Bila je meni za gust i za mene ima značenje.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:23   #4749
I ja imam značku. A imam i tetovažu. Nije na vidljivom mjestu dok sam na zadatku.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 15:36   #4750
Znam i policajce i liječnike s tetovažama na vidljivom mjestu.

Ali ne znam kako se na tetovaze gleda pri zapošljavanju jer je u mojoj branši potpuno nebitno.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:10   #4751
Pozdrav! malo sam prolistala temu, al pitat cu pa kud puklo...
dakle, malo sam zadnjih godina izasla iz stosa sa novijim tattoo salonima i majstorima
prvu mi je radio Mezga u Vz (al gotov motiv), a drugu i treecu Zvaki iz Anubisa, Os... skupa oblikovali i sve

e sad ... zanimaju me prijedlozi majstora na podrucju Hr, eventualno Slovenija kod granice koji dobro rade sa bojama... water color, ali slozenije motive
treba mi oblikovati slicicu i naravno popikati
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zEE-kAY is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 16:48   #4752
Pozdrav. htio bih odraditi jednu tetovzu u Os ali neznam kod koga otici, gledao sam tattoo osijek ili lowrider tattoo ? hvala
Nehalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 17:41   #4753
jel ima ko u zg da radi lijepi dott work osim nike dott i darije polar tulip?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:35   #4754
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
jel ima ko u zg da radi lijepi dott work osim nike dott i darije polar tulip?
Poslala sam ti u inboks, ne znam koliko je ok objavljivati puno ime i prezime, a nema umjetničko ime.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:38   #4755
Quote:
zEE-kAY kaže: Pogledaj post

e sad ... zanimaju me prijedlozi majstora na podrucju Hr, eventualno Slovenija kod granice koji dobro rade sa bojama... water color, ali slozenije motive
treba mi oblikovati slicicu i naravno popikati
Za HR ne znam, ali u Sloveniji znam da Simona radi watercolor. Dolaze svake godine na konvenciju pa se mozda mozes dogovoriti da ti to tad odradi, uz dogovor motiva prije.

https://www.instagram.com/simona_tavcitattoo/?hl=en
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:19   #4756
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Poslala sam ti u inboks, ne znam koliko je ok objavljivati puno ime i prezime, a nema umjetničko ime.
hvala
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 21:38   #4757
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Za HR ne znam, ali u Sloveniji znam da Simona radi watercolor. Dolaze svake godine na konvenciju pa se mozda mozes dogovoriti da ti to tad odradi, uz dogovor motiva prije.

https://www.instagram.com/simona_tavcitattoo/?hl=en
svidja mi se.. budem malo pregledala detaljnije

trenutno se dvoumim između Zvakija iz Os opet ... i Hrvoja iz Hardline-a (Zg)


Quote:
Nehalem kaže: Pogledaj post
Pozdrav. htio bih odraditi jednu tetovzu u Os ali neznam kod koga otici, gledao sam tattoo osijek ili lowrider tattoo ? hvala
ovisi koji stil zelis. Tattoo Osijek ti je super za lettering, tetovaze tipa grafita itd... decki su za to maheri i van tetovaza...
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zEE-kAY is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:58   #4758
Pozdrav ima li tko od vas bijelu tetovazu? Zanimaju me iskustva i proces zarastanja prosla su 2 tjedna otkad sam se tetovirala ali jos uvijek mi se ne cini da je to bas zaraslo, osjeti se na dodir i onako je roza, i boja mi ne izgleda ujednaceno (vidljive su crtice neke). Ne pece, ne svrbi ni nista drugo. Normalno sam ju njegovala kako mi je i receno.
lenaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 13:15   #4759
Quote:
zEE-kAY kaže: Pogledaj post
ovisi koji stil zelis. Tattoo Osijek ti je super za lettering, tetovaze tipa grafita itd... decki su za to maheri i van tetovaza...

Portret ( slika) . Nista slova. Cuo sam i za KIK da je dobar ?
Nehalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:54   #4760
Quote:
Nehalem kaže: Pogledaj post
Portret ( slika) . Nista slova. Cuo sam i za KIK da je dobar ?
cini mi se prema izboru da si ogranicen na Os... po meni ipak Tattoo Osijek, ali najbolje da pogledas radove gdje su radili portrete i vidis koji stil ti bolje odgovara.
Meni je i Zvaki super no recimo mojem bratu njegovi radovi ne pasu jer su vise onako ko slika, kistom rađeni...
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
zEE-kAY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.