Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2008., 17:58   #41
http://www.tetoviranje.com/html/home_hr/home.asp
daca999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 18:18   #42
Quote:
pascimotanasanji kaže: Pogledaj post
zele zagreb zele zagreb zele zagreb zele

zagreb
roby tattoo

salon mi izgleda urednije,što mi je bilo vrlo bitno kod odabira gdje ćeš se tetovirati.
Zele super tetovira(a i ekipa koja radi je super),ali nekako mi je falilo nešto da se odlučim na tetoviranje kod njega
neka me netko ne razapne,ali ona teta kaj radi pirse mi je izgledom pa sam se možda zato odlučila prošetati do susjednog salona.
ja vjerujem da je teta super u duši,ali mi izgleda kao da se nije prala jedno 3 godine.to me totalno ohladilo.
ali naravno svatko bira ono što mu više godi.
što se tiče boli,nije me toliko boljelo prilikom tetoviranja,ali par dana poslje sam poludila.baš me je jako bolilo.nisam se pridržavala uputa koje mi je dečko rekao nakon pikanja pa sam si sama bila kriva kaj je noga bila iziritirana.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:52   #43
Ja sam radio na stomaku tattoo pantera ...



Boljelo pomalo jeste,ali nista sto se ne moze izdrzati.
Peckham is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 23:29   #44
Ja bi zeljela istetowirati tetowazu iznad guzice...i htjela sam pitati jeli tko je tamo istetowairao i kolika je bol... i da iam 15 i jel ima gdje gdje daju da se istetowira sa prisustwom s roditeljima...i koliko otprilike kosta tetowaza
jopipa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 23:43   #45
Aj' kratka anketa, gdje ste isle:

Roby tattoo ili Zele?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 16:07   #46
Quote:
jopipa=) kaže: Pogledaj post
Ja bi zeljela istetowirati tetowazu iznad guzice...i htjela sam pitati jeli tko je tamo istetowairao i kolika je bol... i da iam 15 i jel ima gdje gdje daju da se istetowira sa prisustwom s roditeljima...i koliko otprilike kosta tetowaza


Peckham is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 16:10   #47
postoji li ista tužnije od ženske istetovirane kože?
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 18:07   #48
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
evo da vam javim prezivjela sam tetoviranje, tnx na podrsci, ali mene je jebenooooooo boljelo, rsplakala sam se od blozi uzasssssssssss,i jos uvijek me boli a evo proslo je tjedan dana od tetoviranja.....to mi je prva i zadnja tetovaza

smijem se zato,jer sam ja nakon svoje prve tetovaže rekla "nikad više". tada sam to stvarno mislila. naravno došla je i druga (očito baš nisam karakter) i nakon nje sam rekla "nikad više". e sad me apsolutno baš briga šta sam sve rekla jer razmišljam o trećoj i znam da ću je napraviti ali mi se neda ići u zg kod zeleta prvo ugovarati,pa onda opet dolaziti. kada bude love-ići ću i po treću
šta se tiče boli-laže svatko tko kaže da ne boli.neznam čemu lagati
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 18:08   #49
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Aj' kratka anketa, gdje ste isle:

Roby tattoo ili Zele?
zele
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 18:09   #50
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
postoji li ista tužnije od ženske istetovirane kože?
slabo mi je kada pročitam ovakve ograničene izjave
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 19:34   #51
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
slabo mi je kada pročitam ovakve ograničene izjave
Da, slažem se u potpunosti!!
Ja imam na nozi (vilu, malo iznad gležnja) i na vratu (macu na mjesecu, u biti na leđima, na sredini, u ravnini linije ramena) i bila sam jako kad sam ih napravila jer sam ih jako dugo željela.
Ako se nekome ne sviđa, ne mora ih gledati, a niti stavljati!
__________________
vjenčanje 1.9.2007.
Maslacak3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 12:10   #52
Quote:
Maslacak3 kaže: Pogledaj post
Ako se nekome ne sviđa, ne mora ih gledati, a niti stavljati!
slažem se.
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 17:04   #53
Quote:
Claire kaže: Pogledaj post
postoji li ista tužnije od ženske istetovirane kože?


a jesi me nasmijala

inače,ja sam ovisnik o tetovažama
imam krila na donjem dijelu leđa i još neke stvarčice po ruci...
ne smijem više
Nandana Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 12:54   #54
Quote:
Nandana Lu kaže: Pogledaj post

imam krila na donjem dijelu leđa i još neke stvarčice po ruci...
Ja bi to sad htjela vidjeti, jer ja imam krila preko cijelih leđa!!! Daj baci neku fotku!
__________________
Only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way more cool and can kick your ass.
Sunshine007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 21:59   #55
e mene zanima boli li tetovaza koja se radi na lopatici ili malo iznad, vise od one iznad dupeta (al ne po sredini nego sa strane)? hvala!
yria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 18:18   #56
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
roby tattoo

salon mi izgleda urednije,što mi je bilo vrlo bitno kod odabira gdje ćeš se tetovirati.
Zele super tetovira(a i ekipa koja radi je super),ali nekako mi je falilo nešto da se odlučim na tetoviranje kod njega
neka me netko ne razapne,ali ona teta kaj radi pirse mi je izgledom pa sam se možda zato odlučila prošetati do susjednog salona.
.
ja sam isto išla kod Robi &senfa (senf me tetovirao) i slažem se s komentarom na zeletov salon - pored svih para ukucanih u njega izgleda mi ko neka opskurna rupa.. osim toga, lik koji me trebao tetovirat (nije zele) je imao tako bahat nastup da sam se u sekundi okrenula na peti i otišla.. kod robija, sasvim druga priča - salon ko frizerski, lik ljubazan i vrlo simpa (taman prije mene bio Gobac, radio je neku zmajčinu ili nešto sl. na ramenu).. tetovaža je ispala vrhunski, prezadovoljna sam. i nije ni malo bolila (ko neko malo grebuckanje - rađena je na gležnju)..
__________________
Feel the fear but do it anyway...
lollol
aleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 18:36   #57
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post


šta se tiče boli-laže svatko tko kaže da ne boli.neznam čemu lagati
Agreed. Ja imam na bedru i bolilo je. Mislim logično- bol je upravo takva kakva bi i trebala bit- grebanje iglom po koži. Jedino kaj se navikneš nakon nekog vremena...mene tetovirao Robi (il je to bio Senf? Koji je koji?) negdje sat vremena..i nakon pol sata me već manje bolilo jer su me valjda zašorali endorfini & co.

Quote:
aleta kaže: Pogledaj post
ja sam isto išla kod Robi &senfa (senf me tetovirao) i slažem se s komentarom na zeletov salon - pored svih para ukucanih u njega izgleda mi ko neka opskurna rupa.. osim toga, lik koji me trebao tetovirat (nije zele) je imao tako bahat nastup da sam se u sekundi okrenula na peti i otišla.. kod robija, sasvim druga priča - salon ko frizerski, lik ljubazan i vrlo simpa (taman prije mene bio Gobac, radio je neku zmajčinu ili nešto sl. na ramenu).. tetovaža je ispala vrhunski, prezadovoljna sam. i nije ni malo bolila (ko neko malo grebuckanje - rađena je na gležnju)..
Oke, čekaonica kod Zeleta je malo pretrpana (osobito otkad su se spojili s Gandalfom pa dolazi duplo više ljudi...i onda uz one đinđe po zidovima prostor zgleda još manje...a atmosfera ko na kolodvoru..svi nešto vrte, razgledaju...šiznula bi da tam radim za pultom) ali prostorije za pirsanje/tetoviranje su kaj se higijene tiče a sad ako čovjek voli radit uz đinđe na zidu...a kaj bum mu ja, meni tak ravno.
Ja preporučam Robya i Senfa isto...iako ništa protiv Zeleta (ne znam za ostatak...ja sam tamo pohodila dok još nije bilo Gandalfa s njima). Nije badava najpoznatiji u Hrv. Al o cijenama bi se dalo popričat.
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 18:39   #58
Quote:
Anson kaže: Pogledaj post
imam 2..prva iznad desnog guza , nisam ni osjetila..druga na lijevom boku, e od te sam se skoro onesvijestila...a treca ce uskoro, na ledja, po kraljeznici (mislim da ce ta bit najgora)
Pa imam i ja na boku...nije bilo strašno. Mislim bolilo je al izdrživo. (Ipak dobro znat da ima i mjesta na kojima manje boli )
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 19:45   #59
Ja dobro trpim bol, ali nisan punoljetna za tetovaže... Al kad buden mogla, definitivno ću si napravit jednu. Koga briga jel boli?
__________________
Moje srce kuca poput ranjene prepelice, kad vidim lice svoje ljubavi, i moji obrazi crvene poput jutarnjeg neba, u sjaju njegova osmjeha.
nana@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 21:48   #60
Ja sam bila kod Robija i Senfa i tetovirala sam donji dio ledja, tocno na sredini po kraljeznici. Nije bolilo, vise je peckalo ali nista neugodno ili neizdrzivo.
Gore mi je bilo par dana nakon jer me sve zatezalo dok nije zacijelilo.
Uskoro sljedeca.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.