Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2008., 22:22   #61
Ja sam bila prije nekoliko godina kod Zeleta na tetoviranju...i odusevljena sam!!! Svime...a, najvise svojom unikatnom tetovazom, koja mi je presavrsena!!! Nalazi se na kicmi, na vratu, i savrsena je!!!! Rekli su da je to jedno od najgorih, najbolnijih mjesta, ali, iako mi je preg tolerancije boli nula...ne mogu vjerovati da mi je to cijelo iskustvo proslo toliko bezbolno, kao neko depiliranje...super!!! Seka mi isto ima dvije tetovaze, jedna na nozi, na ristu, i druga na prsima...sve super nam je proslo...hvala Bogu...i, planiram vec duze vrijeme ponovno otici...ako slucajno nekoga zanima moja tetovazica, mozete se javiti na pm...
Pozdrav!!!!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 10:42   #62
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila prije nekoliko godina kod Zeleta na tetoviranju...i odusevljena sam!!!!


potpisujem ovo
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 19:22   #63
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
potpisujem ovo
I, ti si bila??? Dojmovi? Kada si bila, sta tetovirala??
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 19:24   #64
bila sam prije 4god kod zeleta. ljudi su najnormalniji,ne znam kako da drugačije opišem atmosferu. tetovirala sam prsten,skoro riknula dok su mi pikali po kostima
drugu sam napravila u rijeci na crno
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 19:45   #65
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
bila sam prije 4god kod zeleta. ljudi su najnormalniji,ne znam kako da drugačije opišem atmosferu. tetovirala sam prsten,skoro riknula dok su mi pikali po kostima
drugu sam napravila u rijeci na crno

Moji dojmovi, stvarno i vise nego pozitivni...ali, ocito je to relativno!!! A, kako je proslo, i bilo to u Rijeci??? Nije te bilo niti malo strah, mislim iz higijenskih i zdravstvenih razloga?? Meni je to uzasno bitno...kada sam isla kod Zeleta, inzistirao je da gledam dok otvara novu iglu, samo za mene, uzima nove rukavice...i, tome slicno...
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 21:44   #66
Quote:
OkatoZlo kaže: Pogledaj post
Ja sam bila kod Robija i Senfa i tetovirala sam donji dio ledja, tocno na sredini po kraljeznici. Nije bolilo, vise je peckalo ali nista neugodno ili neizdrzivo.
Gore mi je bilo par dana nakon jer me sve zatezalo dok nije zacijelilo.
Uskoro sljedeca.
Isto kod Robija i Senfa, radili su mi moj design, i nisu puno komplicirali oko toga. Brzo je bilo gotovo, sve je čisto i zajebancija cijelo vrijeme. Meni super
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 16:58   #67
ja sam se tetovirala kod zele. crna mačka na vratu.
trajalo je 15 minuta. doslovno.

sad kontam stavit na nogu nešto što sam ja crtala.
brijem da ću ponovo kod zele.
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 00:32   #68
Trebam pomoć.
Tetovirala sam se prije 12 godina i nisam u tome điru , no sada bi htjela tetovažu ili preko cijelih leđa ili samo na struku iza na leđima .
Trebam preporuke za dobar tattoo salon Zagreb i okolica .I kolika je cijena sada za centimetar kvadratni ??

Unaprijed se zahvaljujem .
kbegicsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 00:50   #69
ja si budem istetovirala slovo S... kad budem punoljetna... a lokacija točno iznad ruba gaćica po kralježnici, 1 cm od onoga proreza što se vidi kad gaće skliznu kad sjednete.... o boli: već sada znam da će boliti, tako ti je kad si hipersenzitivna
__________________
idhiotich creatures ask idiothic queostions
TryckyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 12:41   #70
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
ja sam se tetovirala kod zele. crna mačka na vratu.
Najs
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 23:22   #71
Quote:
kbegicsi kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć.
Tetovirala sam se prije 12 godina i nisam u tome điru , no sada bi htjela tetovažu ili preko cijelih leđa ili samo na struku iza na leđima .
Trebam preporuke za dobar tattoo salon Zagreb i okolica .I kolika je cijena sada za centimetar kvadratni ??

Unaprijed se zahvaljujem .
Broj 1 će svi odmah spomenut Gandalf. (www.tetoviranje.com) Po meni uz bok (a i niz ulicu) je odmah Roby's Tattoo Shop (www.robytattoo.com). Ja sam se tetovirala kod Robya i imam samo riječi pohvale. Međutim da idem radit nešto stvarno veliko (preko cijelih leđa) što treba jako dobro nacrtat i izvest ipak bi se možda uputila u Gandalf da mi Zele to napravi (odnosno bar da vidim njegovu varijantu dizajna pa onda odlučim). Uz upozorenje da će te u Gandalfu tetovaža koštat skoro pa duplo nego drugdje. Jel to opravdano il ne..neću sad otvarat temu. Najbolje te je otić u Tratinsku kod oba i vidjet.

Kaj se cijene tiče...nemaju neku fiksnu po kvadratima nigdje...nego tek kad nacrtaju ti kažu okvirno (onda još kao nije konačna ovisi kolko dugo će ti ju crtat).
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 18:18   #72
evo imam i ja par pitanja..
već neko vrijeme razmišljam o tetoviranju, jedina stvar koja me definitivno sprečava je pomisao kako ću izgledati jednog dana kao ženska od 40-50 god s izblijedljelom tetovažom
pa me zanima, koliko dugo se tetovaže održavaju onak 'friško crne'? mogu li nakon nekog vremena 'podebljati' tetovažu?
kaj je sa brisanjem tetovaže? kako se izvodi, koliko košta? ostaju li kakvi tragovi?
ako netko zna odgovore bil bih zahvalna..
Eccentric Freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 18:44   #73
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Moji dojmovi, stvarno i vise nego pozitivni...ali, ocito je to relativno!!! A, kako je proslo, i bilo to u Rijeci??? Nije te bilo niti malo strah, mislim iz higijenskih i zdravstvenih razloga?? Meni je to uzasno bitno...kada sam isla kod Zeleta, inzistirao je da gledam dok otvara novu iglu, samo za mene, uzima nove rukavice...i, tome slicno...


šta se tiče ovoga u rijeci,on sada ima svoj tattoo,a tada je radio na crno doma.
izvadio je iglu pred menom,tako da mislim da je sve ok.i nove rukavice i sve skupa.toliko sam se htjela tetovirati i to je moralo biti baš taj čas da nisam ni razmišljala o mogućim posljedicama ali ajde sve je ok završilo
sad se spremam za treću
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 18:49   #74
Quote:
Eccentric Freak kaže: Pogledaj post
evo imam i ja par pitanja..
već neko vrijeme razmišljam o tetoviranju, jedina stvar koja me definitivno sprečava je pomisao kako ću izgledati jednog dana kao ženska od 40-50 god s izblijedljelom tetovažom
pa me zanima, koliko dugo se tetovaže održavaju onak 'friško crne'? mogu li nakon nekog vremena 'podebljati' tetovažu?
kaj je sa brisanjem tetovaže? kako se izvodi, koliko košta? ostaju li kakvi tragovi?
ako netko zna odgovore bil bih zahvalna..


možeš podebljati tetovažu ako pozeleni s vremenom,ne vidim razlog zašto da se to ne napravi.dapače,znam par ljudi koji su išli podebljavati.
o brisanju tetovaži ne znam ništa,jer znam da svoje neću nikada ići micati....samo još mogu koju dodati
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:38   #75
Yup, možeš ić popravljat...i ja računam da ću kroz neko dulje razdoblje to ić radit. (Hehe kad zamislim..."ajde djeco ostanite malo doma s tatom, mama mora ić popravit tetovažu" ) A micat..laserom...boli ko sam vrag navodno, mislim da ostane trag...ugl..vrlo velika komplikacija. Zato tetovaža i je kompleksna odluka..ipak ostaje cijeli život. Osim ak nisi Angelina i tetovirala si ime Billy-Boba A mislim da će kad tad i Ćorluka njenim tragom.

A niš..bumo istetovirane babe
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:49   #76
Quote:
Elaine123 kaže: Pogledaj post
A niš..bumo istetovirane babe

__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 13:41   #77
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
roby tattoo
jel još uvijek na horsu?
svojedobno kad sam se ja tetoviro, bio je jebeno dobar, ali krajnje nepouzdan.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 17:04   #78
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
jel još uvijek na horsu?
svojedobno kad sam se ja tetoviro, bio je jebeno dobar, ali krajnje nepouzdan.
Hm..a koji je Robi a koji je Senf? Ja mulac to nisam uopće uspjela skužit. Mene tetovirao onaj debeljuškasti svijetlo smeđe kose bez ijedne tetovaže i onak cijeli zgleda milo i drago i mutavo i ne čini se ko da je ikad bio junkie. Onda to valjda nije Robi?
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 17:25   #79
Quote:
Elaine123 kaže: Pogledaj post
Hm..a koji je Robi a koji je Senf? Ja mulac to nisam uopće uspjela skužit. Mene tetovirao onaj debeljuškasti svijetlo smeđe kose bez ijedne tetovaže i onak cijeli zgleda milo i drago i mutavo i ne čini se ko da je ikad bio junkie. Onda to valjda nije Robi?
ovak,Senf je najmilije i najdraže ljudsko biće na ovom planetu i sigurno nikad,nikad,NIKAD nije uzeo nikakvu drogu u svom životu.
jednini porok mu je glupa pljuga i dobra hrana.
odlično crta i mislim da je to jedino bitno za ovu temu.
a Robi je čovjek koji je živio 3/4 svog života u njemačkoj i kojem je njemački praktično maternji jezik pa možda izgleda i zvuči malo "smušeno" ,sorry Roby,ali mogu dati glavu na panj da nikad nije konzumirao droge i da je vrlo sposoban i pouzdan.sad ako si se tetovirao prije 10 godina (dečec na postu ispred) pa je roby djelovao čudno
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 00:09   #80
Oke, to smo riješili. Mene tetovirao Senf. Baš prva asocijacija na njega je mio i drag
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.